Nyári "anime tábor"

Started by ignus, 2004-03-31, 00:01:34

Previous topic - Next topic

Hol legyen a nyári tábor?

Balaton
24 (49%)
Velencei-tó
25 (51%)

Total Members Voted: 49

Meske

Quote from: NephilimFáradalmaaaak? Pedig Veled nem is beszélgettem sokat...  :D
Az meglehet (különben duplán lefáradtam volna, s valamikor este majd csak felkelek  ;) ), de aludni sem aludtam olyan sokat (amikor meg elalszom, akkor rögtön jönnek a kis lesifotósok, s lekapnak :p) és most szépen behoztam magam az alvásban! :D

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Sephiroth

#721
Igaz alig két napja voltunk lent, de már most akkora hiányérzetem van, hogy szavakba nem is igazán tudnám leírni  :beken: . És errõl jutt eszembe, hogy egy-egy e-mail címmel nem tudnátok megdobni PM-ben? :rolleyes:  
1. Gondoltam ezt az ûrt megpróbálom pótolni azzal, hogy feljövök ide, erre a keresett oldal nem található.
2. Ekkor jutott eszembe, hogy e-mail-t írok.
3. Aztán kapcsolok, hogy milyen címre.
4. Hmm..
5. Majd telefonon megkérdezem.
6. Ja telefonszámokat nem kértem el.
7. Vissza az elsõ pontra.5x

De lassan kezdek jobban lenni.
U.k.: létezõ fogalom? :rotflol:
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Moloko

Quote from: MohaKisvirag a szobában (Angel itt is alszik ;) )
Ez nem is igaz. Éppen szemezek Baldyval. vagy ha úgy jobban tetszik akkor "szerelmetes pillantásokat vetek felé" :D
Quote from: XagaGalléria
Tudom, már túlvagyunk az érettségin, de: Galéria 1 L-lel :D
Quote from: Meske(Angel, amúgy ezzel ellensúlyozod, hogy te aludtál a legtöbbet?  :hehe: )
Hát tudod az úgy volt.................. Szóval Xaga teljesen elalélt amikor meglátta hogy egy lelkes MAGUSozó újonc az Elsõ Törvénykönyvet ölelgetve aludt el, hogy azonnal könyörögni kezdett, örökítsem meg valahogy ezt a csodás pillanatot.......................... (Najó, egy kicsit túlzásokban fogalmaztam ;) :D)
Quote from: NephilimEz a beszéd. Lányoknak a belépés ingyenes!   :rolleyes:  A többieknek pedig egy lány a belépõ. Hogy a parti egyensúlyban legyen.  :D
Akkor már tudom, hogy kivel léptetem be magam :D:D

Xaga

Quote from: AngelTudom, már túlvagyunk az érettségin, de: Galéria 1 L-lel :D

Szándákos volt  ;)

QuoteHát tudod az úgy volt.................. Szóval Xaga teljesen elalélt amikor meglátta hogy egy lelkes MAGUSozó újonc az Elsõ Törvénykönyvet ölelgetve aludt el, hogy azonnal könyörögni kezdett, örökítsem meg valahogy ezt a csodás pillanatot.......................... (Najó, egy kicsit túlzásokban fogalmaztam ;) :D)

De így volt :D

kisvirag

Sephiroth:

hihi ;)szerinted én miért beszélgettem el mindenkivel? (na jó, Trivi meg Angel száma hiányzik, de az övékét volna kitõl kérnem.... és ha jol meggondolom, ráadásul ugyanattól az emberkétõl.)

nekem is hiányoznak már a dolgok, tudjátok, rossz, ha nem fárasztják az embert nephilimfélék, mert elszokik tõle... aztán mikor megin kap!

izé az a kvantumos animáliaizé? Meske, te még ezzel csak keveset kaptál....

nekem elmonták, hogy valószínûleg egy kicsiny fekete lyuk található a hasamban, és azért kell annyit ennem, hogy ne engem, hanem a kaját szippantsa csak be.... mindezt Tiaro és Nephilim elõadásában, kicsit bonyolultabb szavakkal....

huhh hirtelen ennyi!
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Nephilim

Lil'Flowa a szobában

Jé, valaki itt is falatozgat.   :ejnye:
"God's in his heaven. All's right with the world."

Nephilim

Quote from: kisviragnekem is hiányoznak már a dolgok, tudjátok, rossz, ha nem fárasztják az embert nephilimfélék

 :beken: Szip. Ez télleg kedves. Hirtelen mit is mondjak, na.  :o
"God's in his heaven. All's right with the world."

Xaga

Quote from: NephilimLil'Flowa a szobában

Jé, valaki itt is falatozgat.   :ejnye:

Rosz a link.

kisvirag

te csináltál valamit rosszul. nekem bejött
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Moloko

Quote from: XagaSzándákos volt  ;)
Sejtettem................... :D:D ;)

Xaga

Quote from: AngelSejtettem................... :D:D ;)

Hoppá, most már elmondhatom magamról nemcsak rossz helyesíró vagyok hanem rossz gyorsgépelõ is.

Nephilim

Quote from: XagaSzándákos volt  ;)

Szándákos, hmm?  :_piszka:  :rotflol:  :D  :D  :ejnye:
"God's in his heaven. All's right with the world."

noriko

#732
Hello mindenki! Megszállt az ihlet!

Van valakinek kedve/ideje Mogyoródi Aquaparkba menni vasárnap?
weboldal: aquaréna

Aki ott lesz:
Pandóra és Freyja valami társasággal,
noriko,
Damnatus, ha már nem lesz megfázva

Pandóráék amúgyis mentek volna, és én is bekéredzkedtem, aztán Damnatus is jelezte hogy szívesen jönne. Ekkor gondoltam, hogy már felteszem a kérdést itt is, hátha van kedvetek jönni! :)

Hm?

(ui: persze csak ha jó az idõ)
"I wish I could, but I don't want to."

Nephilim

Össznépi wasserparti? Miért is ne?  :cool: Remélem addigra ez a jelenlegi idõjárás is csinál magával valalmit...
"God's in his heaven. All's right with the world."

Sephiroth

Hmmm...Van egy olyan érzésem, hogy ebbõl is ki fogok maradni. Majd legközelebb. Mondjuk télen szivesen kipróbálnám. :rolleyes:
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Moloko

Quote from: norikoHello mindenki! Megszállt az ihlet!

Van valakinek kedve/ideje Mogyoródi Aquaparkba menni vasárnap?
weboldal: aquaréna

Aki ott lesz:
Pandóra és Freyja valami társasággal,
noriko,
Damnatus, ha már nem lesz megfázva

Pandóráék amúgyis mentek volna, és én is bekéredzkedtem, aztán Damnatus is jelezte hogy szívesen jönne. Ekkor gondoltam, hogy már felteszem a kérdést itt is, hátha van kedvetek jönni! :)

Hm?

(ui: persze csak ha jó az idõ)

Megfeledkeztél róla, hogy Baldy is ottlesz :D:D:D:D (Mint SörRobi :hopp: :rotflol: )
BTW én nem tudk menni :beken: mert nem leszek BP-n. Megyek Mûvészetek Völgyébe barangolni.

Cobra

Sajnos most hétvégére elég rossz idõt jósolnak :(
Hide and fear, Cobra Commander is here !

noriko

Quote from: AngelMegfeledkeztél róla, hogy Baldy is ottlesz :D:D:D:D (Mint SörRobi :hopp: :rotflol: )
BTW én nem tudk menni :beken: mert nem leszek BP-n. Megyek Mûvészetek Völgyébe barangolni.
jaja, nem felejtettem ám el! csak nem tudtam a pontos terminológiát, így nem mertem beírni :D

Kár hogy nem leszel! Mûvészetek Völgyérõl majd mesélj, mert jövõre engem is érdekel!

Idõvel hátha mázlink lesz, mint tábor alatt!
"I wish I could, but I don't want to."

kisvirag

anooo

én éppen most hallottam arról az aqaparkról, és hát... még ha Pesten is lennék... az nem az én pénztárcámnak való...
szóval sorry!

de aki ott lesz, annak jólérzést... izé érezze jól magát!

többi kép mikor lesz?


(hm, asszem kicsit sem vagyok türelmetlen ...;) )
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Nephilim

Quote from: kisviraganooo

én éppen most hallottam arról az aqaparkról, és hát... még ha Pesten is lennék... az nem az én pénztárcámnak való...
szóval sorry!

 :(

Quote from: kisviragtöbbi kép mikor lesz?

Tényleg, hiszen rengeteg készült! Néhányan már nyaraló fotóriporter-brigádnak véltek minket. Töltsetek fel mindent!!!
"God's in his heaven. All's right with the world."

Sephiroth

Mondjuk ha jól olvastam pandóra és Freya telefon modemesek, így nekik nehezebb.
Kérdés itt -> Moha képei másnak sem jöttek le teljesen?
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Meske

Quote from: NephilimTényleg, hiszen rengeteg készült!
Ja, rengeteg, nekünk egész pontosan 110! És már nagyon, de NAGYON kíváncsi vagyok Pandóráék képeire is!! Legalább a képekkel pótoljuk egymást, ha nem találkozunk! (én sem tudok menni az aquaparkba, mert drága és messze van :()


Sephiroth: Nekem biztosan lejöttek a képek :hehe:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Xaga

Ja a többi képre én is kiváncsi lennék tessék postolni vagy egy oldalon letölthetõvé tenni tömörített állományban.

Aquaparkba én sem tudok menni (nincs rá anyagi fedezet; vmi kell gólyatáborba is) így megússzátok társaságom fárasztó vicceimmel együtt :D (pedig van 1-2 jó is :D)

Elfelejtettem hogy táborba ki hozta a bilicset, töle kérdem -> Hol lehet ilyet kapni???

Nephilim

Quote from: XagaElfelejtettem hogy táborba ki hozta a bilicset

Navajon.  :hopp:

Quote from: Xagatöle kérdem -> Hol lehet ilyet kapni???

Én a zártosztályról hoztam ki. Node komolyan: én is úgy kaptam, ajándékba, de javaslom a military boltok díszes hadát. Persze vannak még más helyek is, ahol ilyen és ehhez hasonló játékok lelhetõk.  :rolleyes: Legeccerûbb, ha összetörsz egy kedves idõs hölgyet, majd gyorsan megvárod a rendõröket, és a bilincs-után-de-még-összeverés-elõtt stádiumban kámforrá válsz.
"God's in his heaven. All's right with the world."

Xaga

Quote from: NephilimNavajon.  :hopp:
Gondolhattam volna :D
 
QuoteÉn a zártosztályról hoztam ki.
Nekem onnan van egy jó hosszú ujjas kabátom, vmi kényszerzubbonynak hívják :D Talán Kínai piacon van bár az nagy valószíbûséggel a nagyon ocska vacak mûanyag kategóriába tartozik majd körülnézek. Ha vkinek van vmi 5lete az szoljon.
Rendõrtõl azért nem akarom elkérni mert az kulcs nélkül nem nyilik.

Nephilim

Quote from: Xagavmi kényszerzubbonynak hívják

Hmpf. Mi muszájdzsekinek becéztük, III. Napóleon barátommal.  :muhahah:
"God's in his heaven. All's right with the world."

Sephiroth

Quote from: NephilimHmpf. Mi muszájdzsekinek becéztük, III. Napóleon barátommal.  :muhahah:

Én meg a mindennapi viseletnek. Egész jó dolgokra jó.
Pl: Segít a dohányzásról leszokni.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Pandóra

Helló!

Vírusos lett a gép, így csak most tudok beköszönni (bár látom, ti már elég sokat írtatok), nagyon jó volt a tábor!

Mogyoród: az esõ miatt lefújtuk az egészet, augusztus második felében fogunk menni. Várom a jelentkezõket a doora101@freemail.hu címre idõpontjavaslatokkal. Nekem nem jó aug. 15-ig, és aug. 23-25.

Pussz

Ja, ja, van telefonszámos cigisdobozom!  :rotflol:
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

.Attila

Quote from: XagaHa vkinek van vmi 5lete az szoljon.
Nephilim mondta -> military boltok
Westend (asszem) középsõ szintjén középen van egy stand, ahol rendõrös cuccokat lehet kapni, bilincs 99%, hogy van.
Ha ott nincs, akkor ajánlok egy másik helyet, ott biztos van (azt hiszem, Nephilim ilyenre célzott, ha nem, akkor elnézést)... -> szexuális segédeszközök boltja... magyarul szexshop (nincs olyan, hogy nincs bilincs :D)

Aquapark: diákkedvezménnyel 3400 :eek: :eek: :eek: ... passzolom

Damnatus

Hali!

Quote from: PandóraMogyoród: az esõ miatt lefújtuk az egészet, augusztus második felében fogunk menni. Várom a jelentkezõket a doora101@freemail.hu címre idõpontjavaslatokkal. Nekem nem jó aug. 15-ig, és aug. 23-25.

Akkor legyen 15-22 között valamikor, ok?