Anime - Poén

Started by Exo, 2004-04-18, 19:23:24

Previous topic - Next topic

.Attila

Quote from: SaiyaGinVagy, ha Naru Narusegawára és Kaname Chidorira gondolunk, akkor ugyanez fordítva.  :lul:
Te most mondtál egy-egy lányt, 2 sorozatból. A School Rumble-ben a fiúk 95%-a perverz idióta ;) (és nem 5 fiú van a sorozatban, hanem sooook).

Moha

Quote from: BonciA School Rumble-ben a fiúk 95%-a perverz idióta ;)
Akkor a Green Green-ben a fiúkra mit mondasz? :haha:

.Attila

Quote from: MohaAkkor a Green Green-ben a fiúkra mit mondasz? :haha:
Ott volt 3 idióta (mondjuk azok igen extrémek, tény :)), nem 20-30 ;)

.Attila

#183
Rendkívül hálás lennék (adok egy big fat pozitív rep-et :)), ha vki megtalálná nekem, hogy ki írta ezt a számot:
Susume! Gakuten Ou (Mai HiME Character Vocal Album 1 - Hatsukoi Houteishiki)
Lehet, hogy ez a Hatsukoi Houteishiki követte el? Ez esetben tudna vki találni róla vmi infot? :)

edit: már megtaláltam: Yukari Tamura

Rhyagelle

Nem sokmindenre emlékszem de ez beégett örökre: Fõszereplõnk egy fiatal harcos és az egyik utitársa egy fiatal paptanonc ülnek a szobában. Berohan a fürdõbõl egy lány törölközõben. Harcosnak szeme se rebben, pap elvörösödik, a hölgy észreveszi hõseinket, a törölközõhöz kap, persze lelöki magáról. Harcosunk "körülnéz" és elvigyorodik, a pap az orrából vércsíkot húzva összesik...
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

Emarsharae

Nem akarok kekeckedni, de akkor lenne ez igazán poén, ha a harcos esik össze a vérveszteségtõl, és a pap vigyorog (kajánul). :p
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Ramiz

Ezek elég ütõs jelenetek...
One Piece-ben konkrétan egy ilyen jut csak eszembe, ahol Mr Nemtudomhány felveszi Nami alakját, aztán megszólal: "Nem csak az arcom változik meg!", és felemeli a pólóját... mindenki kimeredt szemmel, lelkesedve bámul, hatalmas BANG!, Nami dühöngõ arccal, felemelt öklökkel áll, mindenki eldõl egy púppal a fején... :lol:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Alkyra

Nah s az amikor a fürdõben vannak a király-jal a fiúk meg el kezdenek leselkedni
a lány fürdõbe mire Nami feléjük fordul s:
http://iris-games.uw.hu/nami2.jpg ( a képet modósítottam, hogy jobban lehesen látni)
(de természetesen nem ingyen csinálja:D Asszem 100e belit kér egyenként a fiúktól. :hopp:  :lol: )

S most nézem a School Rumble-t. Hát abban is olyanok vannak. :)
Meteorzápor jelenet(jó tudni, hogy japánban van egy ilyen szokás, hogyha
hullócsillag elmegy elõtted s 3* elmondod a kívánságodat akkor teljesülni fog)
s a srác kiül ezzel a felírattal:

http://iris-games.uw.hu/smart.jpg

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Ramiz

Quote from: AlkyraNah s az amikor a fürdõben vannak a király-jal a fiúk meg el kezdenek leselkedni
a lány fürdõbe mire Nami feléjük fordul s:
http://iris-games.uw.hu/nami2.jpg ( a képet modósítottam, hogy jobban lehesen látni)
(de természetesen nem ingyen csinálja:D Asszem 100e belit kér egyenként a fiúktól. :hopp:  :lol: )
Itt még nem tartok, de szerintem ez már kicsit erõltetett. Bár Nami-ról sosem voltam nagy véleménnyel. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pikkon

Songoku mondatlan mondatai:
1. Tudtátok, hogy egyes afrikai országokban a gyerekeknek nincs mit enni?
2. Chichi, elegem van ebbõl "a gyereknek minden rohadt napon tanulnia kell" szarságból!
:D:D
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!

Relunx

#191
A Cowboy Bebop mostani része volt eddig a legpoénosabb! (A halucigén gombás rész-re gondolok)
Faye uszik a WC-ben, Spike meg egyhelyben toporog a lépcsõn, Jet Black meg beszélget a ginzengfákkal, meg berúzsozza magát...
De a lejobb az volt amikor az utcán egy fószer odamegy egy másikhoz hogy itt ez az üres koporsó és ebbe teszem bele a hulládat, majd jön egy teherautó és darbokra töri azt, erre megszólal ED: "hát ebbõl csak dirib darab maradt..."

Relunx

Rounin

Quote from: RelunxA Cowboy Bebop mostani része volt eddig a legpoénosabb! (A halucigén gombás rész-re gondolok)
Faye uszik a WC-ben, Spike meg egyhelyben toporog a lépcsõn, Jet Black meg beszélget a ginzengfákkal, meg berúzsozza magát...
De a lejobb az volt amikor az utcán egy fószer odamegy egy másikhoz hogy itt ez az üres koporsó és ebbe teszem bele a hulládat, majd jön egy teherautó és darbokra töri azt, erre megszólal ED: "hát ebbõl csak dirib darab maradt..."

Relunx

Oh, az a Mushroom Samba ^^ Nekem a nagy üldözéses jelenet jött be legjobban^^ Ed fanatikussága lenyûgözõ :D

Relunx

Fõleg ha kajárólvan szó!

Relunx

Aidan

csirkék, hjaj :)
egyszer mondta kurt vonnegut egy könyvében...when you're dead, you're dead.
ez igaz a csirkékre is, when you're a chicken, you're a chicken...vagy a kedvencem...
chicken, I have no use of chickens...you do not deserve the honour to cross the road...vagy, chicken, I am no half-breed...iron cleaver soul stealer
ezen még nem gondolkozott el senki? miért nincsenek csirkék a mangákban vagy anime-ban? nagy szemû csirkék, mmmmmmmm a nagy szemû bölcs csirkék...tééééééééééééényleg, pokemonban volt csirke, nem? hmmmmm...inuyashában, mint démoncsirke...ott hagynám abba a nézését... :)
He, who hopes not to win, has already lost.

I believe in karma, do good things and good things happen.

SaiyaGin

Quote from: Aidancsirkék, hjaj :)
ezen még nem gondolkozott el senki? miért nincsenek csirkék a mangákban vagy anime-ban? nagy szemû csirkék, mmmmmmmm a nagy szemû bölcs csirkék...tééééééééééééényleg, pokemonban volt csirke, nem? hmmmmm...inuyashában, mint démoncsirke...ott hagynám abba a nézését... :)

A Slayers vége felé volt egy "csirke", aki nem szerette, ha csirkének hívták.   :__devil:

Aidan

slayers-t is be kéne iktatni...utálom, hogy mindenki hivatkozik rá és én nem láttam :)
He, who hopes not to win, has already lost.

I believe in karma, do good things and good things happen.

Zelgadis

éppen itt az ideje akkor ^__^

Darkstar

Quote from: Aidanslayers-t is be kéne iktatni...utálom, hogy mindenki hivatkozik rá és én nem láttam :)

Szvsz alapmû, KÖTELEZÕ!!
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Relunx

Az egyik legpoénosabb anime a Slayers! Kötelezõ ALAPMÛ! Minél gyorsabban iktasd be! És ha már Slayers-nél tartunk, megcsinálhatád a Salyers tesztet, amit már páran megcsináltunk...

Relunx

Ramiz

#200
A Slayers-be érdemes belenézni, legalább hogy tudd, hogy milyen. Sajnos én abbahagytam (TV - 1. sorozat), mert túl unalmas volt. Egy (leg)viccesebb OVA-t vagy filmet még megnéznék viszont. (Tipp? pmben?)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Aidan

gondoltam, hogy alapmû a slayers, hehe...egyik legtöbbet elhangzott anime név itt a fórumokon :) slayers teszt? az meg micsoda, ha szabad kérdeznem?
He, who hopes not to win, has already lost.

I believe in karma, do good things and good things happen.

Necrid^

Quote from: Relunxmegcsinálhatád a Salyers tesztet, amit már páran megcsináltunk...

Relunx
:confused:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Dragon

Az aláírásában található kép linkjére gondol...
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Titkos

Quote from: Aidanhmmmmm...inuyashában, mint démoncsirke...ott hagynám abba a nézését... :)

Most akkor nem fogod végignézni az animét? ;)  Lesz benne egy démon, amelyik ugyan csak rövid ideig szerepel, de olyan, mint egy nagyra nõtt tyúk. :D
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Aidan

már végignéztem...és ott amúgy is csak vicceltem, elég sok fura dolog van az inuyashában... :)
He, who hopes not to win, has already lost.

I believe in karma, do good things and good things happen.

Ramiz

Quote from: White SeeDLost Universe: Egyik részben egy kristály kerül a hajóra, ami a hajó szobáit randomban elkezdi rakosgatni mindenfele. ez egy ideig nem is lenne gond, csakhát 1db wc van az egész hajón, ami eltûnt, és nem találják.
(Hogy mért van 1 wc egy nagy hajón? Mert a hajó nem szereti a WC-t:p)
Lényeg, hogy a legénység két maradék szerves tagjának igenhamar szüksége lenne a wc-re, mivel a hajó nem engedi, hogy másik helységben végezzék el a dolgukat:D
Ezért eleinte csoportos terápiát tartanak, ahol megpróbálják szójátékkal elterelni a gondolataikat (persze sikertelenül:D)
Majd megkezdõdik a hajsza a mellékhejségért. Majd a fõhõs rátalál a hajó kedvenc szobanövényére, és túszul ejti. erre a hajó lezárja a kijáratokat, és kinyitja a légzsilipet, mire a fõhõs kis idõre oxigénmentes környezetbe kerül:D
Ez y rész amúgy is holt poén, nem irom le az egészet. De az erckifejezések, a hangok nagyon királyak. Gurultam a röhögéstõl:D
Súlyos... asszem érdemes belenézni abba a sorozatba. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zelgadis

Ramiz: hiba nem megnézni ;) Ugyanzok az idióták csinálták, mint a Slayerst, és hát tele is van olyan baromságokkal ^^. Meg azért története is van neki, meg szerethezõ karakterek :) Jó sorozat az.

olin

Slayers mellett még a Grenadiert mondanám igen kellemesnek :)
Fõszereplõ csajnak olyan pár keble van aminek látványától még Pamela Anderson is sikítva rohanna el... ha tölti a hatlövetûjét a golyók a (dinnye)melleibõl repülnek ki és õ a levegõbõl a tárba kapja el õket... mellesleg olyan bullet-time effektekkel rendelkezik amiket Neo is megirigyelhetne... LOL a sorozat, és még izgi is.

Titkos

Quote from: olinha tölti a hatlövetûjét a golyók a (dinnye)melleibõl repülnek ki és õ a levegõbõl a tárba kapja el õket...

Ennél a résznél én is mindig elröhögöm magam. :haha:
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait."