"Azok az őrült japánok..."

Started by DWz, 2004-04-27, 12:00:58

Previous topic - Next topic

NLZ

[reserved]

Darkstar

Quote...incest as being fun...

Ezek szerint az incest hate/ragesex ok?  :jee:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Quote from: Darkstar on 2011-08-17, 20:26:39
Quote...incest as being fun...

Ezek szerint az incest hate/ragesex ok?  :jee:
A winrar is you! :D
[reserved]

SaiyaGin

Quote from: Darkstar on 2011-08-17, 20:26:39
Quote...incest as being fun...

Ezek szerint az incest hate/ragesex ok?  :jee:

[spoiler][/spoiler]


Cheesy



Cloud


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2013-01-22, 18:35:42
[spoiler]
:hail:[/spoiler]
Továbbadtam ismerősnek magát a képet, mondtam hogy USTeamen postolták.
...
Valahogy rávágta, hogy ki linkelte...  ::)

Cloud



Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Marfy

Quote from: Nakedape on 2013-02-03, 09:20:13
http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2013/02/02/youtube-on_konyorgott_bocsanatert_a_japan_enekesno/
Akár még marketing fogásnak is lemenne, lehet hogy az is. Mert azt sem tudom elképzelni, hogy ennyire nem bírt magával, de hát bármi elképzelhető, sajnos teljesen más világ, más gondolkodás, mentalistás stb.
Kár hogy a videó már nincs fent.

Fazék

Quote from: Marfy on 2013-02-04, 09:28:11Mert azt sem tudom elképzelni, hogy ennyire nem bírt magával
dafuq?! ezt komolyan írtad le? :eek:

Zsiga

Quote from: Fazék on 2013-02-04, 15:17:40
Quote from: Marfy on 2013-02-04, 09:28:11Mert azt sem tudom elképzelni, hogy ennyire nem bírt magával
dafuq?! ezt komolyan írtad le? :eek:
Mi ezzel a gond?

.Attila

Szerintem Fazék arra célzott, hogy teljesen normális, ha az embernek érzelmi és/vagy szexuális késztetése van, az viszont nem, ha egészséges felnőtteket eltiltanak ettől.

Zsiga

#168
Quote from: .Attila on 2013-02-04, 16:40:40
Szerintem Fazék arra célzott, hogy teljesen normális, ha az embernek érzelmi és/vagy szexuális késztetése van, az viszont nem, ha egészséges felnőtteket eltiltanak ettől.
Szerintem meg teljesen normális hogy ha valami benne van a munkaszerződésedben, és te azt ennek tudatában mégis aláírod, akkor azt betartod, vagy nem sírsz ha elkapnak és megb@sznak érte.
Mi is állandóan televagyunk helyes hatodéves orvostanhallgató kislányokkal a cégnél, mégis nagyon csúnya lebaszást kap az aki munkaidőben az állomáson dugja meg bármelyiket.

Szerk.: Mert ugye azt gondolom ti is tudjátok hogy ezeknél az ázsiai ezertagú lánybandáknál nem az igen magas művészi értékkel bíró gagyi j-pop a termék, hanem a "tizenéves" ultra kawaii "szűz" kislányok hada akik miniszoknyában vonaglanak a sok hikikomori legnagyobb örömére.

.Attila

#169
Az, hogy munkaidőben, esetleg munkatársakkal nem folytatunk szexuális viszonyt, szerintem teljesen elfogadott.
Kivéve, ha a munkaidőt 24/7 értik.
Értem én, hogy aláírt egy szerződést, de én erősen megkérdőjeleznék egy olyan szerződést, amiben olyan kitétel van, hogy semmilyen nemi kapcsolatod nem lehet soha. Függetlenül attól, hogy sejtem, mi a célja ezzel a munkáltatónak.

szerk.: természetesen tudjuk (erre céloztam az utolsó mondatommal). De én fenntartásokkal kezelném, hogy ez tényleg értéknövelő tényező, főleg akkor, ha köztudott.

Fazék

Quote from: Zsiga on 2013-02-04, 17:11:56
Quote from: .Attila on 2013-02-04, 16:40:40
Szerintem Fazék arra célzott, hogy teljesen normális, ha az embernek érzelmi és/vagy szexuális késztetése van, az viszont nem, ha egészséges felnőtteket eltiltanak ettől.
Szerintem meg teljesen normális hogy ha valami benne van a munkaszerződésedben, és te azt ennek tudatában mégis aláírod, akkor azt betartod, vagy nem sírsz ha elkapnak és megb@sznak érte.
Mi is állandóan televagyunk helyes hatodéves orvostanhallgató kislányokkal a cégnél, mégis nagyon csúnya lebaszást kap az aki munkaidőben az állomáson dugja meg bármelyiket.
látom kihangsúlyoztad a helyszínt, és időintervallumot :D

amúgy kiegészítés: nem azzal van bajom, hogy vmit meghatároznak a munkaszerződésben.
nem is azzal, hogy ezt elvárják, hogy betartsák.
konkrétan jelen esetben Marfy véleményén buktam ki, hogy el sem tud képzelni olyan helyzetet, hogy mégis képes legyen megszegni bárki egy ilyesmi kikötést...
szóval az egy dolog, hogy van egy képtelen elvárás, amit a sikerért ők bevállalnak, (már ez sem szimpatikus, de az ő dolguk, talán még tudtak is róla a szerződés aláírásakor) de hogy valaki ne tudjon elképzelni olyan helyzetet, hogy egy ilyet mégis megszegjen, akkor igazán sajnálom az illetőt.


.Attila

QuoteAccess to the page:

http://www.sankakucomplex.com/2013/01/31/akb48s-minami-takahashi-why-cant-we-have-lovers/

... has been denied for the following reason:

Banned site: sankakucomplex.com

Na ezt ki intézte el cégen belül? :rotfl:

Zsiga

Akkor copypasta:
[spoiler]
AKB48 idol Minami Takahashi has been causing controversy amongst idol fans by complaining about them refusing to let her pursue a normal love life, angering those of her creepy fans who apparently regard themselves as timeshare owners of her hymen.
Her comments came in a recent interview:
"It's expected for people living normal lives to experience love – in fact, isn't it encouraged? But nobody supports us experiencing love."


Idol followers have been quick to point out the basic incompatibility between nurturing a creepy legion of followers with the carefully cultivated illusion of eternal virginity and actually openly pursuing the sort of lifestyle most of their fans hanker after – with most seemingly less than sympathetic:
"But you're not living normal lives. How much are you getting paid, for starters!"
"Become a normal person. End of problem."
"Just quit being an idol. You can always try being a singer."
"I don't think anyone really encourages this for normal people either."
"I thought it was AKB48 themselves who made this rule anyway..."
"It's not weird at all. You milk creepy otaku by selling them dreams, of course they'll turn on you if you do as you please."
"If you realise it is weird just switch professions."
"You chose this path! There's no law forcing you to join AKB48 and do this."
"What is she on about – they sell themselves on the basis of being chaste..."
"AKB really have no sense of professionalism, do they?"
"Being a yakuza harlot is no ordinary job, get used to it."
"Average looking idols selling handshaking event tickets and being supported by hardcore otaku – I doubt foreigners would understand such a business model."
"To be an 'idol' is to date your 'fans' – of course they'll be annoyed if you date someone else."
"Doesn't seem to stop many of these idols (and most of them aren't even punished):"

"Please just realise it is your job to convert lust into cash and stop whining."
[/spoiler]

Marfy

#174
Quote from: Fazék on 2013-02-04, 15:17:40
dafuq?! ezt komolyan írtad le? :eek:

Igazából csak arra gondoltam, hogy megkapta ezt a lehetőséget, hogy benne legyen a csapatban, amit szerintem kinti viszonylatban nem hinném hogy rossz dolog. Persze vannak kötelezettségek, mint hogy semmi fiúzás.

Quotede hogy valaki ne tudjon elképzelni olyan helyzetet, hogy egy ilyet mégis megszegjen, akkor igazán sajnálom az illetőt.

Hát ezt magamról teljes mértékben el tudom képzelni, sőt még csak képzelnem sem kell  :haha:.

Bocsánat ha ez kiakasztott, sajnálom.  :merci:

kada

#175
Biztos szemét alak vagyok, de ha egy ilyen csapathoz csatlakozik valaki, vállalta hogy betartja a szabályokat nem bukik le.

Nem az első eset, nem is az utolsó.

A topicba meg tökéletesen illik, mert ez az egész felfoghatatlan számomra. Értem a logikáját az elvet, de akkor is.

Marfy

Nem biztos hogy pont ide illik, inkább csak érdekesség, bár elég őrültség lehet ott lakni, bár biztos megvan neki a varázsa, pl. nem kell figyelni a rendre  :haha:.
Koli és a játék szoba.

Cloud