Kalandjátékok és RPG-k, avagy a múlt nagyjai

Started by Shadowolf, 2004-04-28, 13:10:25

Previous topic - Next topic

Draconire

#750
Akkor próbáld PowerISO-val.

thrall:%20No-CD/Fixed%20Image]Ezt az image fájlt próbált daemonba berakni és úgy indítsd el /Felülről a második./
/ehh de hülyén néz ki ez a link/

Draconire

Quote from: White SeeD on 2006-07-11, 08:36:47
Amúgy milyen karit érdemes választani? fejlődés/erőség szempontjából?
Hát ha a városi milíciához csatlakozol akkor erre számíts: a legjobb páncélok, meg nem olyan rossz fegyverek, plussz egy kis mágia is!
zsoldosok: közepes páncélok /btw ezek néznek ki a legjobban amúgy XD/ de a legerősebb fegyverek
kolostor /ugye ha mágus akarsz lenni/ : páncél ugye a leggyengébb, de hát mágus leszel szóval jó ez is

ha íjász akarsz lenni: milícia
ha közelharcos. akkor milícia vagy zsoldosok
mágusként meg nincs sok választásod

a többire meg hogy mit érdemes fejleszteni, rájössz magadtól is ;)
még annyit mondanék hogy érdemes már az elejétől csak egy irányba fejlődni, keverékkel később nem sokat érsz majd

Fazék

A végén még megsajnálom a védelemmel szenvedő embereket :)
A legjobb módszer a játék biztos elindulására.  :hehe:

Gothic 2-ből garantáltan van demo, szedjétek le, annak nem lehet gond az elindításával és 4k meg nem mondanám hogy rablás ilyen minőségű és ennyi idejű játékélményért.

thrall

#753
Quote from: Gmer on 2006-07-11, 08:21:44
                                                   2. Milyen verziószámú az amit letöltöttél thrall?
nalátod ez egy jó kérdés :D Ahogy leszedtem úgy volt :D

Randal


thrall

#755
Nah a mai napon megvásároltam a gold edition-t, meglátjuk megy-e, ha nem, akkor tényleg itt az ideje egy windfos reinstall-ra :D

... na, felraktam, majd elindul, vagyis egyből kiírja: "A hook proces found, please deactivate all antivirus, and anti-trojan programs" leállítom a nod-ot erre akkor sem indul el (pedig az az egyetlen vírusírtóm)

Fazék

Quote from: thrall on 2006-07-11, 22:49:06
Nah a mai napon megvásároltam a gold edition-t, meglátjuk megy-e, ha nem, akkor tényleg itt az ideje egy windfos reinstall-ra :D

... na, felraktam, majd elindul, vagyis egyből kiírja: "A hook proces found, please deactivate all antivirus, and anti-trojan programs" leállítom a nod-ot erre akkor sem indul el (pedig az az egyetlen vírusírtóm)
bocsi  :frown: ezt tényleg nem gondoltam volna, hogy rohadt eredeti programmal is gond lehet...

addig fogok kutakodni neked a megoldás után, amíg el nem indul 

Fazék

#757
Úgy néz ki az a rohadt más programok által telepített Starforce védelem lesz a hiba oka  :3x3:
máris keresek neked hozzá eltávolító programot
nem írok már új post-ot ebbe szerkesztem majd bele

szerk: ITT találhatsz segítséget a StarForce eltávolítására a rendszeredből


illetve ha mégse ez lenne a hiba, akkor a hivatalos oldal FAQ részében ez áll:
QuoteConflict: a hook process was found

Error Message: "conflict: a hook process was found. Please deactivate all Antivirus and Anti-Trojan programs and debuggers"

This message appears, if a program has installed a ,,systemhook" and this process join another program on a system start.

You will get this issue on programs like:

Universal Shield, -A2Guard, 0190 alerter, 0800 alerter, Spy sweeper, old versions of tiny personal firewall and utilities like that. You should uninstall programs like that for testing.

-also Trojan horses, Spyware, Adware, Keylogger The system should be clean of this permanent running programs behind and you should scan your System with new programs like (Norton Antivirus 2005, G-data anti-virus, Kaspersky anti-virus)

thrall

#758
na b@***+ spy sweeper fent van a gépen, csa mivel triel ezért már nem indul el, így meg is feledkeztem róla XD

kösz a helpet, mostmár elindul

thrall

Melyiknek érdemesebb lenni: Paladin(Militia), vagy Mercenary. Mert olvastam egy FAQ-ban, hogy merenary-nak van a Dragonhunter armor-ja, ami kicsivel kevesebb védelmet nyújt, mint a Paladinok armor-ja, de véd a sárkánytűztől, vagy mitől.

Rounin

Közhely jön...

Amelyiknek jobban megfog a hangulata. Ne már statok és ilyenek miatt játssz egy szerepjátékkal :hehe: :_piszka:

thrall

Azért kérdeztem, mert nekem mind a kettő nagyon tetszik. Zsoldos, vagy szent katona, azért mindkettő szép munak szerintem :D:D:D (paladinoknak szebb a páncéljuk, mondjuk a dragonhuntert még nemláttam :D)

Randal

Szerintem játszd végig mindegyikkel, úgy az igazi:)
Egyszerű ha a választás előtt készítesz egfy mentést, így nem kell az elejéről kezdened.

Draconire

Quote from: thrall on 2006-07-12, 01:08:30
Azért kérdeztem, mert nekem mind a kettő nagyon tetszik. Zsoldos, vagy szent katona, azért mindkettő szép munak szerintem :D:D:D (paladinoknak szebb a páncéljuk, mondjuk a dragonhuntert még nemláttam :D)
Dragunhunter páncél az szép vöröses, feketés jobb mint a paladinoké/már kinézetben, ja és tényleg jobban véd a tűztől ami nem utólsó dolog/. :jee:

Quote from: Randal on 2006-07-12, 03:09:55
Szerintem játszd végig mindegyikkel, úgy az igazi:)
Egyszerű ha a választás előtt készítesz egfy mentést, így nem kell az elejéről kezdened.
De azt a mentést úgy tedd meg hogy addig semmi pontot nem költesz semmire, mert ha erőt tápolod, és majdan mágus is akarsz lenni akkor az nem lesz jó.
Mindegyik választási lehetőséggel végig lehet vinni, saját tapasztalat  :D

Draconire

Quote from: White SeeD on 2006-07-12, 10:58:54
Van valahol hozzá magyar fan oldal? Vagy az englis is jó :smile:
Hát én olyat nem tudok, de ha kell akkor küldhetek komplett végigjátszást /ami nem ajánlott!/ illetve mindenféle adat leírást meg ilyeneket /ez viszont hasznos lehet/.

Draconire

#765
Na akkor itt van minden egyben, jó olvasgatást XD:
Gothic II Gaming Guide + még azért a végigjátszást is mellékeltem mert jó az ha van

thrall

Rájöttem,h ogy mért nem tetszett annyira a játék: alig tápolok valamit, semmi szintem, csoda, hogy leölnek a szörnyek? XD

Draconire

Quote from: thrall on 2006-07-12, 12:02:38
Rájöttem,h ogy mért nem tetszett annyira a játék: alig tápolok valamit, semmi szintem, csoda, hogy leölnek a szörnyek? XD
Az elején gyakorlatilag egy senki vagy, minden szempontból, a szörnyeknek csak taktikázva szabad nekimenni.
A legjobb közelharci taktika szörnyek ellen: jobbra-balra suhintgatod a kardod így nem tudnak közel jutni és néha kitámadsz egy előre szúrásssal/ez kétkezes fegyverrel hatékonyabb/.
Meg hát az elején a gyanusan kinéző nálad másfélszer nagyobb szörnyeket kerülni kell XD
Bár azokat is le lehet ütni, csak arra kell figyelni hogy egynél több ne menjen neked mert akkor KO /ez igaz mondjuk szinte minden helyzetre, el kell csalogatni a szörnyeket hogy csak eggyel harcolj/.
Az elején a farkasok meg a goblinok a veszélyesek, mert ha csapatban vannak akkor mindig egyszerre mennek neked, ami általában egyenlő a gyors halállal.

Ramiz

Kijött a The Longest Journey második része, Fazék, próbáltad, milyen? :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: Ramiz on 2006-07-13, 17:39:41
Kijött a The Longest Journey második része, Fazék, próbáltad, milyen? :)
még nem próbáltam, mert úgy terveztem, hogy majd ha nálunk megjelenik, vagy lemegy budget kategóriába, akkor megrendelem, de mivel egyik lehetőség se tűnik úgy, mintha egyhamar megvalósulna, ezért továbbra se tudok nyilatkozni a játékról.

több megbízható kalandjátékmániás ismerős azt mondja, hogy a játék azon túl, hogy a rettentően gagyi akciórészekkel majdnem megöli a hangulatot, ettől függetlenül igencsak élvezetes, majdnem méltó az első részhez. szóval egyszer mindenképpen érdemes belefutni és túltennie magát az embernek a béna akciórészeken, és a befejezetlen történeten és jól szórakozhat. állítólag :)

Draconire

Quote from: White SeeD on 2006-07-18, 10:31:34
+Kérdés: Honnan a jóistenből tudok jobb páncélt venni? 2 fejezet elején vagyok.

1.kapsz ha valahova csatlakozol.
2.lehet venni a pusztában lévő kocsmában is, meg még a városban is ha jól emlékszem.

Itt megbecsülik a páncélokat, nem osztogatják a noname emberkéknek az agyontápolt über invincible cuccokat, szóval ilyenre ne is számíts.
És nem fognak szörnyekből se peregni. /illetve majd a minecawlerek páncéljából lehet készíttetni, de az a jövő zenéje/

Draconire

Fejezetenként kapsz új páncélt. /meg még pluszba lehet beszerezni a korábban említett minecawler páncélt/
A fosztogatással semmi baj nincs, csak ne gyilkolj, azt nagyon nem szeretik.
De egyébként itt nincs olyan, hogy most gonosz leszel vagy jó, azt csinálsz amit akarsz, hősünk amúgyis elég laza csávó ilyen szempontből ezt szeretem is benne XD
Ha kardos pala akarsz lenni az íjászatot felejsd el mert nem leszel elég jó a kardozásban. Később /talán 30% felett vagy hogy van az/ már kétszer annyiba kerül a kardozás fejlesztése, mert mindkét fajtát, egykezest illetve kétkezest is tanulni kell.
+ paladinnal majd fogsz tudni elég jó támadó varázslatokat, amik helyettesítik az íjat.
Kalapálás, fűrészelés, sepregetés, kapálás, ezek mind-mind csak hangulati elemek.

Draconire

Quote from: White SeeD on 2006-07-18, 14:57:30
Meg ami most kiakasztott: FErnando vagy ki aki efygvereket szállít a banditáknak. Lebuktatom a papnál mondja hogy menjek a főnökhöz, megyek közlöm vele majd közli hogy hátasztán. Hát jah, ott a kard a kezembe de nem hiszik el. Gondoltam visszamegyek a paphoz, hogy mi a helyzet erre ugyanazzal a szöveggel visszaküld hogy jelentsem...
O_O ilyenre nem is emlékszem, pedig már 3X végigvittem.
Azt hiszem leszedem ezt a Gold-ot...

A tengeri szörny meg elvileg úgy esz meg ha nem a part mentén úszol, hanem attól eltávolodol, ki a nyílt tengerre.

Draconire

Quote from: White SeeD on 2006-07-18, 15:27:10
Lehet hogy ez az. Meg most elmentem legjobrább és ki a nyílt vízre akadásig.
Nem kellek a szörnynek :bruhuhu:
A negatív kisugárzásod miatt van, ugye tudod?  :D

Draconire

Quote from: White SeeD on 2006-07-18, 15:50:32
Amúgy kötelező/megéri csatlakozni a water ring-hez?

Na látod ezt nem tudom, alap game-ben nincs benne. Ha jól olvastam még korábban akkor oda mágusoknak éri meg csatlakozni, mert új varázslatokat kapnak, csak hát korábban csak német verzió volt a kiegből így nem foglalkoztam vele, utána meg el is feledkeztem róla.

nincs mit tenni....commencing download....

Lt. Simoan Blarke

mhm. kicsit megtorve a logikai fonalat: nid help :mad: Septerra Core nem fut XP-n. elolvastam mindenfele tippforumot-faqt, win95/win98 kompatibilitasi modot etc megprobalgattam, de nem megy. tud valaki valami (barmi :O ) megoldast? (utoljara ME-n toltam, de fel nem teszem megint azt a szoprendszert... nincs az a penz :D )
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kuroi Tenshi

Mistake Edition? vagy Moron Edition, mindkettőt szoktam hallani.
Lehet, hogy dost próbálna futtatni? (csak tipp)

Zsiga

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-07-18, 21:39:36
mhm. kicsit megtorve a logikai fonalat: nid help :mad: Septerra Core nem fut XP-n. elolvastam mindenfele tippforumot-faqt, win95/win98 kompatibilitasi modot etc megprobalgattam, de nem megy. tud valaki valami (barmi :O ) megoldast? (utoljara ME-n toltam, de fel nem teszem megint azt a szoprendszert... nincs az a penz :D )
Ha esetleg mégis úgy döntesz hogy megpróbálod az ME-t, itt egy kis segítség hogy minimalizáld a károkat. :) http://winportal.net/?id=318

Dreamcleaver

Kiváncsi lettem erre a Septerra Core-ra szal szedem. Elméletileg van hozzá egy patch. Azzal talán megy XP alatt.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lt. Simoan Blarke

amikor probalkoztam vele, nem ment (Relunx probalt segiteni, de nem jutottam vele senkire). ha sikerul, es elarulnad majd, hogy hogyan, akkor nagyon halas lennek :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster