-= Hellsing =- /Spoiler!/

Started by Ramiz, 2004-05-13, 14:12:28

Previous topic - Next topic

Noreply

#450
Quote from: RedPriest on 2007-12-07, 09:51:57
Quote from: Noreply on 2007-12-07, 09:32:51
Van egy olyan problémám, hogy letöltöttem magyar feliratot a Hellsing 1-13 részéhez, az első résznél működött minden, utána a második résznél már elcsúszott a felirat teljesen.

Ha nincs más felirat, illetve programmal újraidőzíteni sincs kedved, BSplayer-ben tudod késleltetni, vagy siettetni azt a ctrl+bal, illetve a ctrl+jobb billentyűkombinációval.

Nem, akkor inkább megnézem japánul szerintem.. az angol szinkron enyhén szar.

szerk.: Na tök jó, az volt a baj hogy először divx-be töltöttem, és valószínűnek
tartom, hogy nem ismerte fel a feliratot, és ezért kellett volna időzíteni.
Amúgy letöltöttem sima részeket (ep - usteam-ről) és már 6-ot megnéztem.

szilva

Hmmm hamár ez nálam az örök favorit,írom ide az első postot^^ 2 éve láttam,és 1 nap alatt le is pörgettem mind a 13 részt.NEm tuom mért fogott meg annyira,hisz csomó kimagaslóbb mű van,de valahogy elvarázsolt Alucardék világa.Jhamhát utána jött a manga is,amit ugye kedves mangakánk elég lassan gyártogat.^^'' AZ OVA-t meg évente 1 rész talán kijön,de legalább lesz mit nézni ha öreg leszek xDD

Kvikveg

Quote from: szilva on 2007-12-10, 22:15:50
Hmmm hamár ez nálam az örök favorit,írom ide az első postot^^ 2 éve láttam,és 1 nap alatt le is pörgettem mind a 13 részt.NEm tuom mért fogott meg annyira,hisz csomó kimagaslóbb mű van,de valahogy elvarázsolt Alucardék világa.Jhamhát utána jött a manga is,amit ugye kedves mangakánk elég lassan gyártogat.^^'' AZ OVA-t meg évente 1 rész talán kijön,de legalább lesz mit nézni ha öreg leszek xDD
Udv a klubban, mint a forum egyik vampirladyje koszontelek. :D
Engem is ez fertozott meg (najo, a masodik volt), de ez szerintem a regebbi hozzaszolasaimbol latszik. Le se tudnam tagadni.
Te hogy allsz az ovaval? Jobb mint a sorozat/nem jobb/egyszeruen mas?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Dreamcleaver

Ha még mindig lila/bíbor ruhát visel benne Alucard narancssárga napszemüveggel, akkor ugyanolyan sz@r.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Xzone

Én hónapokkal a sorozat után néztem meg az OVA-kat, és sokkal jobbnak találtam őket a 13 részes sorozatnál. Folyamatos akció, nagyon cool arcok a szereplők(Alucard és Anderson különösen) és sehol nem érezni, hogy csak megpróbálják kitölteni valamivel az időt, mindig történik valami. Az egyetlen negatívum számomra Seras Victoria, akiből poénszereplőt csináltak... néha teljesen le tudja rombolni a darkos/akció hangulatot.

hargharg

pontosan ugy van, ahogy Xzone irta. ^_^
rofl

RedPriest

Azért kiváncsi lennék, milyen lenne megfilmesítve. De itt nem a japán cosplay-re gondolok. :D Egy igazi, ütős mozifilmre. Keanu Reeves, mint Alucard. :haha:
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

KeLa

Quote from: RedPriest on 2007-12-11, 12:29:13
Keanu Reeves, mint Alucard. :haha:
Gondolom ezt viccnek szántad :rotfl:
Mert én sehogy sem tudnám elképzelni ebben a szerepben :D

RedPriest

Quote from: KeLa on 2007-12-11, 13:13:56
Quote from: RedPriest on 2007-12-11, 12:29:13
Keanu Reeves, mint Alucard. :haha:
Gondolom ezt viccnek szántad :rotfl:
Mert én sehogy sem tudnám elképzelni ebben a szerepben :D

Nehogy komolyan vegye bárki is. :haha:
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

szilva

OVA-val úgyállo,h mivel a manga jobban tetszik így értelemszerűen az OVA kéne h favorit legyen,de nemígyvan :hehe: Animáció néhol csúnyácska,1-2 baklövést elkövettek...TEhhhát,én inkább sorozat híve vagyok,bár van idő még.Majd 10-15 év múlva elmondom h melyik tetszik jobban. :D

edit: kedvenc szereplőm Seras,OVA-ban pedig asse tetszik,h már-már túlnagy *mint egy hentaiban* idomokat rajzolnak neki.Ezmár inkább egyre csúfítóbb hatású^^''

Chronus

Ki akarja elárulni neki, hogy Hirano ezelőtt többnyire hentaiokat rajzolt? :rotfl:

Gregory

#461
Quote from: Chronus on 2007-12-11, 16:51:04
Ki akarja elárulni neki, hogy Hirano ezelőtt többnyire hentaiokat rajzolt? :rotfl:
Tudtommal az OVA-t nem Hirano rajzolta/rajzolja, de még ha ő is rajzolta/rajzolná volna, nem hiszem, h a mangában tudott neki rendes alakot rajzolni, az ovában pedig már nem.
(mondjuk a rajzolta ige nem tudom mennyire helyes egy animét tekintve alapul, hisz ott gondolom jóval összetettebb a munka, mint egy mangát megrajzolni)

Szerk.: Nekem egyébként jobban tetszett az OVA-s Victoria, sztem a sorozatban rosszabbra sikerült a haja, az OVA-ban sokkal inkább hasonlít a mangában szereplő nőszemélyre.

RedPriest

Én mindkettőben találok hibát, éppen ezért mondom, hogy a sorozatnak is megvan a maga szépsége, és az OVA-nak is. Nem szeretnék különbséget tenni köztük.
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

szilva

Quote from: Chronus on 2007-12-11, 16:51:04
Ki akarja elárulni neki, hogy Hirano ezelőtt többnyire hentaiokat rajzolt? :rotfl:

Szeretm Hirono műveit^^'' Sőt ismerem az ,,utóéletét,, is :D  De nekem az a bajom,h növekszik/és változik a mellméret XD NEm az h nagy ...

blackronin

Frissítették a hivatalos oldalt. Vicces.
A szöveg kb. annyit jelent, hogy: "Tudom, hogy hazudtunk meg minden, de fogadjátok el a február 22-ét.
Meg nagyon sajnáljuk,stb."

blackronin

Hölgyeim és Uraim!
Itt a régóta várt, új trailer az OVA IV-ről!
Durva lesz nagyon.
(az ifjú Walter nagyon osztja az áldást!)
http://jp.youtube.com/watch?v=cE2LgmLq0Ng

Flaser

Az OVA-k tényleg jók...

...de a zene! A zene!

Hja, egy-két dolgot mindig baromira eltalál a Gonzo.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Zen

Én 2 részletben láttam az eredeti sorozatot, először a Red Rose Vertigoig (va Master of Monster? :confused:...amelyikben Integrát műtik)..és addig imádtam a zenét..de pont attól a résztől kezdték el ugyanazokat a számokat játszani..és így már nem volt olyan jó.. de tény, egész adig nagyon jól aláfestették a jeleneteket és csinálták a HANGULATot.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

A zenéről annyit, hogy szerintem tökéletesen eltalálták, hogy mi kell a Hellsing-nek.
A 13-as sorozat zenéi elsőre tényleg jobbak voltak, de többszöri végighallgatás után már túl "egyszerűnek" találom őket a Hellsing témájához képest.
Az OVA zenéit bármikor meg lehet hallgatni, mert remekül illenek a Hellsing világhoz, hangulathoz.
(nekem legjobban a Varsói Filmharmonikusok nagyzenekari művei jönnek be, egyszerűen már várom, hogy a végén elkezdődjön a 'finálé'...)

Egyszerűen felejthetetlen élmény lesz egy ilyen nagyzenekari aláfestéssel az Alucard vs Anderson csata.

chilip

és honnan lehet az OVA zenéit letölteni? :D meg sztem az OP/ED nem annyira egyszerű a sima hellsingben, nekem főleg az OP nagyon tetszett mind zenében/hangulatban/képi világban

RedPriest

Quote from: blackronin on 2008-01-07, 09:48:08
Egyszerűen felejthetetlen élmény lesz egy ilyen nagyzenekari aláfestéssel az Alucard vs Anderson csata.

Ez kétségtelen, nagyon várom! :smile:
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Zen

Quote from: chilip on 2008-01-07, 11:23:02
és honnan lehet az OVA zenéit letölteni? :D meg sztem az OP/ED nem annyira egyszerű a sima hellsingben, nekem főleg az OP nagyon tetszett mind zenében/hangulatban/képi világban

Én a németek által használt főcímdalt jobban bírtam. Jellemző Hellsingre ez a fajta veszettség. ^^
http://www.youtube.com/watch?v=R5-k6OGgKto
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

egyébként ezt a zenét keresem, ami a kedvenc részem alatt megy az összes OVA-ból eddig :D : http://www.youtube.com/watch?v=j-qlPHrRRtg

Zen

Jaja, olyan a zene mintha betépett volna a diadalmámortól. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

#474
Egy kis 'ajándék'.
http://youtube.com/watch?v=9EIeQmh9Q5M&feature=related
(a zene miatt is be akartam rakni ezt a részt, de még nem látam ezt teljes változatban, szöveg nélkül.
Így már sokkal élvezhetőbb, több dolog derül ki. Meg egyébként is király az egész!  :D)

Itt a másik kettő is.
http://jp.youtube.com/watch?v=ARaydm3XneE&feature=related
http://jp.youtube.com/watch?v=UtaUxFQbGj4&feature=related

(csak annyit ezekről a videókról, hogy csak a JAPÁN limitált kiadású dvd-ken van rajta!
Vagy legalábbis senki nem említette őket az USA ás GB változatokon...
És a külföldi fórumokat olvasgatva rájöttem, hogy nagy valószínűséggel ezeket még
nem linkelte be senki... Én is csak VÉLETLENÜL találtam rájuk!)

blackronin

http://www.geneon-ent.co.jp/rondorobe/anime/hellsing/
(tetszik ez a Rip kép Hirano-tól...
Egyébként a szöveg az, hogy végre készen vannak, köszönik a türelmet, stb.)
Kezdődhet a visszaszámlálás!
2008.02.22

KeLa

Quote from: blackronin on 2008-02-01, 15:45:32
http://www.geneon-ent.co.jp/rondorobe/anime/hellsing/
(tetszik ez a Rip kép Hirano-tól...
Egyébként a szöveg az, hogy végre készen vannak, köszönik a türelmet, stb.)
Kezdődhet a visszaszámlálás!
2008.02.22
Nekem szülinapi ajándék lesz :hopp:

RedPriest

Quote from: blackronin on 2008-02-01, 15:45:32
http://www.geneon-ent.co.jp/rondorobe/anime/hellsing/
(tetszik ez a Rip kép Hirano-tól...
Egyébként a szöveg az, hogy végre készen vannak, köszönik a türelmet, stb.)
Kezdődhet a visszaszámlálás!
2008.02.22

VÉÉÉGRE!!! :D
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

blackronin

Van egy-két új kép az OVA-ról.
Részletek a manga részlegben!
(az új fejezetet töltések le, abban vannak!)

hargharg

rofl