Cowboy Bebop (!spoilerek!)

Started by Ramiz, 2004-05-13, 14:14:24

Previous topic - Next topic

hargharg

Quote from: Cobra on 2007-08-14, 21:40:48
Úgy szokás, hogy az áldozat ássa ki a gödröt magának, nem?  :D
De elég lesz az offolásból.

es akkor ki viszi azt a sok toltott fegyvert? ^_^
rofl

Member

Hogy On is legyek, meddig őrzik meg azt a kellemetlen szokást, hogy minden mellékkari a rész végén meghal? :rolleyes:

Kuroi Tenshi

Egyáltalán nem halt meg minden mellékszereplő a részek végén, sőt, épp, hogy ez
volt a ritkább benne ::)
Vmi újabb nyavalygás? ::)

Próféta

Quote from: Member on 2007-08-14, 22:57:45
Hogy On is legyek, meddig őrzik meg azt a kellemetlen szokást, hogy minden mellékkari a rész végén meghal? :rolleyes:
Nem halnak meg a mellékkarik. Kivéve persze azokat, akiknek a fejére díj volt kitűzve :) De azoknak meg is kell dögleniük, különben pénzt kapnának értük a fejvadászok, és akkor nem lennének ennyire lúzer csóró pénztelen banda.
Tényleg, jól emlékszem, hogy a sorozat alatt kb. egyszer látjuk, hogy a Bebop csapat sikeresen begyűjt némi fejpénzt?

Kuroi Tenshi

Valójában többször is.
Pl a Ganymede-i géprablókért és azért a csalóért is, aki Fayet ismerte.
A vérdíjasok sem halnak meg többnyire: pl az a nagy afro csávó a második
részben; a gombakereskedő és akik rá vadásznak; Jet exének barátja; stb,
most csak ezek jutottak eszembe.

Raggie

Quote from: Zsiga on 2007-08-12, 21:33:31
Quote from: Member on 2007-08-12, 21:15:53
A sorozat nekem végetért a 11. résszel, rest in peace. :lol:
Kicsit nagy AvP fan lehetett a mangaka, alien-es szellőző-üldözés hőérzékelővel. :)
Ugye tudod hogy amint Raggie meg Ramiz megjött megkeresünk és elásunk? :lazza: :D
Ó! :D Ha lenne még rep rendszer már repült is volna az a plusz! ;) :lazza:
(úgy tűnik már megint kimaradtam egy jó kis flémelésből... :rolleyes: )

Solid Snake: Én azért nem koppintásnak nevezném azt amit Watanabe csinál. Inkább átemel más művekből olyan motívumokat vagy esetleg csak elemeket amikkel eljátszik vagy direkt más értelemben használja őket a poén kedvéért.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Itt vagyok. Csinálunk "Ban this unholy faggot!" szavazást? :angyali:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

_Anime Wynter_

Az egyik kedvenc sorozatom ^^ Faye a legjobb :jee: A története nekem tetszik. A grafika nem annyira jó, de mit csináltak volna 2000-előtt. Én mindenkinek ajánlom ezt az animét  ^^ ^^"

Rounin

A grafika határozottan jó, animáció és rajzolás terén is. (főleg a 2000 utáni shitstormhoz mérten :F)

Necromancer on the loose!

Ramiz

Quote from: _Anime Wynter_ on 2008-08-06, 03:44:15A grafika nem annyira jó, de mit csináltak volna 2000-előtt.

Erre nem is tudom, mit reagáltam volna, de szerencsére itt van Rounin, aki korrekt és visszafogott választ adott, és tök igaza van:

Quote from: Rounin on 2008-08-06, 04:19:39A grafika határozottan jó, animáció és rajzolás terén is. (főleg a 2000 utáni shitstormhoz mérten :F)

De komolyan, mi neked a jó megrajzoltság? Mert én a Bebop fölé csakis a legnagyobb klasszikusokat tudom helyezni (Hayao-filmek, Akira, GitS, Ninja Scroll, ez az időszak), mellé az igényes és érdekes rajzstílusúakat (Samurai Champloo, Texhnolyze, Kemonozume, még van egy pár), az összes többi pedig alá kerül. Mikor látsz a Bebopban lespórolt vonalakat, unalmas háttereket, három fázisból animált beszélő szájat... ?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Member

Lehet, hogy augusztus óta már változott a véleménye. ^^ Grafikailag ja, korához mérten kiváló, csak az anorexia ilyen fokával nem tudok kibékülni.


kikuchiyo

I hope Keanu Reeves stars in "Anal Attack 2: Hedgehog in the Colon"
Failure is the default option

Solid Snake




Kvikveg

Keanu Reeves? Neeeeeeeeeeee! :bruhuhu:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

sirtomi

Szerintem se a legjobb választás erre a szerepre.

Flaser

Barátom nagy CB fan, az ő részéről is elindult a "RAGEEE!".
Ha már mindenképp kell film is akkor szerintünk Johnny Depp-nek állna a legjobban a szerep. Ő elég laza tudna lenni, hogy eljátssza Spike "vagány" pillanatait, de a "komoly" oldalát is meg tudná formálni a szereplőnek.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

motifator

Quote from: Flaser on 2009-01-16, 14:42:36
Ha már mindenképp kell film is akkor szerintünk Johnny Depp-nek állna a legjobban a szerep. Ő elég laza tudna lenni, hogy eljátssza Spike "vagány" pillanatait, de a "komoly" oldalát is meg tudná formálni a szereplőnek.
:tezsvir:
Johnny Deppet én is megnézném Spike szerepében.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

kelvor

Yup, jó választás lett volna, így marad Keanu fantasztikus színészi játéka és arcmimikája.  :falba:

NLZ

Csoda, hogy Keanu kap még szerepet a The Day the Earth Stood Still után. :D
[reserved]

motifator

Quote from: kelvor on 2009-01-16, 17:42:46
Yup, jó választás lett volna, így marad Keanu fantasztikus színészi játéka és arcmimikája.  :falba:
Ezt már csak azzal lehetne fokozni, ha Steven Segal játszaná Jet-et :D  :zomg:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

LuckyDingo

Quote from: NLZ on 2009-01-16, 19:24:10
Csoda, hogy Keanu kap még szerepet a The Day the Earth Stood Still után. :D
Ezen én is csodálkozom.. ritka szar alakítás volt >>

Junchi

Ehh, a Bebop Live Actionből még ki is lehetne hozni a minimumot, ha a megfelelő rendezőt ragasszák a székbe. Aaami igazából engem érdekel, az a Ninja Scroll LA lesz :3; 100, hogy nem hagyom ki, márcsak a lulz miatt ^.^

NLZ

Quote from: LuckyDingo on 2009-01-16, 20:36:50
Quote from: NLZ on 2009-01-16, 19:24:10
Csoda, hogy Keanu kap még szerepet a The Day the Earth Stood Still után. :D
Ezen én is csodálkozom.. ritka szar alakítás volt >>
Mondjuk a film egésze úgy egy szar volt, bár ez nem mentség. Sőt, még őt is minősíti, hogy elvállalta, mert már a történet összefoglalásából látszik, hogy egy nagy szar az egész.
[reserved]

Kvikveg

Quote from: motifator on 2009-01-16, 20:26:56
Quote from: kelvor on 2009-01-16, 17:42:46
Yup, jó választás lett volna, így marad Keanu fantasztikus színészi játéka és arcmimikája.  :falba:
Ezt már csak azzal lehetne fokozni, ha Steven Segal játszaná Jet-et :D  :zomg:
Ne kiabald el.  :zomg:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

via_mala

Itt vergődtök Spike-on  :gyagya:, nem hogy azon agyalnátok, hogy ki fogja játszani Faye Valentine-t?  :szemuveges:
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Cobra

Quote from: via_mala on 2009-01-17, 11:12:39
Itt vergődtök Spike-on  :gyagya:, nem hogy azon agyalnátok, hogy ki fogja játszani Faye Valentine-t?  :szemuveges:
Ha Reeves Spike, akkor Faye lehet akár Pamela Anderson is :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kvikveg

Quote from: Cobra on 2009-01-17, 13:29:41
Quote from: via_mala on 2009-01-17, 11:12:39
Itt vergődtök Spike-on  :gyagya:, nem hogy azon agyalnátok, hogy ki fogja játszani Faye Valentine-t?  :szemuveges:
Ha Reeves Spike, akkor Faye lehet akár Pamela Anderson is :D
LOL Anti-szereposztas kivenhedt izekkel?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.