Melyik animet láttad legutóbb? Hogy tetszett? - Archive #1 - 2004-05 - 2006-03

Started by Moloko, 2004-05-15, 22:21:16

Previous topic - Next topic

Cobra

Quote from: White SeeDNincsen köztünk egy Gundam rajongó aki tanácsokkal látna el, hogy mit milyen sorrendben kéne nézni?
Animenfo-n nézd meg a készítési dátumokat. Egyébként semmi kapcsolat nincs a különbözõ sorozatok között.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

sirtomi

Quote from: White SeeDA kis sorszámútól a nagyobb fele meg nem megy, mert nem úgy van megszámozva:)
Ezt nem értem  :confused:
Ha megvan számozva, akkor tudsz a kisebbtõl a nagyobb felé haladni.

Lehet hogy belekezdek a Gundam sorozatokba én is. Már régebb óta érdekel, de hát sok mást néztem eddig.

sirtomi

Quote from: White SeeDNincsen megszámozva, illetve ami megvan az nem a kezdõsorozat hanemn néhány alsorozat van beszámozva.
Aha, ok. Most már értem :D

Rune

Végignéztem az FLCL-t. Valaki elmondaná hogy mit láttam? :lul:
Na a viccet félretéve, ezt még muszály lesz megnéznem legalább kétszer.
Homály van :)
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

NLZ

Cowboy Bebop -ból a film vagy a sorozat volt elõbb? :)
[reserved]

Manu

Quote from: NLZCowboy Bebop -ból a film vagy a sorozat volt elõbb? :)
a sorozat

Ramiz

Quote from: NLZCowboy Bebop -ból a film vagy a sorozat volt elõbb? :)
A 22. és a 23. epizód között van a film, ha jól tudom.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

sirtomi

Quote from: RamizA 22. és a 23. epizód között van a film, ha jól tudom.
Ezt mibõl állapította meg valaki? Én próbáltam elhelyezni, de nem nagyon sikerült. Kiváncsi lennék mik alapján gondolta ezt ki valaki, lehet hogy csak én nem veszek észre dolgokat :)

roderick

Quote from: sirtomiEzt mibõl állapította meg valaki? Én próbáltam elhelyezni, de nem nagyon sikerült. Kiváncsi lennék mik alapján gondolta ezt ki valaki, lehet hogy csak én nem veszek észre dolgokat :)

Igazából úgy a 13. résztöl a 23-ig akármikor be lehet rakni.
Spoiler: Mertugye a filmben Ed már van és Ed még van:)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

sirtomi

Quote from: roderickIgazából úgy a 13. résztöl a 23-ig akármikor be lehet rakni.
Spoiler: Mertugye a filmben Ed már van és Ed még van:)
Na így nekem is sikerült belõnöm :D , de pont a 22. és 23. rész közé valahogy nem megy.

Necrid^

Quote from: sirtomiNa így nekem is sikerült belõnöm :D , de pont a 22. és 23. rész közé valahogy nem megy.
Nem mind1 végulis?:) lényeg hogy naon Király a film.:jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Azért pont ott van, mert a csapat már kezd "elhidegülni". :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

ArchElf

Minden FF rajongónak FELTÉTLEN MEGNÉZNI kategória!
A legjobb a Turks, no meg amikor az elején Tifa csatája "végén" megszólal a telefon!!! Azt hittem majd lefordulok a székröl!!!  :lul:
Ja egyébbként már feltöltöttem, csak zsozso-t kell rávenni, hogy rakja át a publikus szekcióba.

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

.Attila

Quote from: 'ArchElf[HUN']Minden FF rajongónak FELTÉTLEN MEGNÉZNI kategória!
A legjobb a Turks, no meg amikor az elején Tifa csatája "végén" megszólal a telefon!!! Azt hittem majd lefordulok a székröl!!!  :lul:
Ja egyébbként már feltöltöttem, csak zsozso-t kell rávenni, hogy rakja át a publikus szekcióba.

AE
Szerintem itthon is kik fogják hozni (EU-s megjelenés év végén), úgyhogy nem hiszem, hogy bölcs dolog lenne felrakni az ftp-re. De nem én döntök.

ArchElf

Quote from: BonciSzerintem itthon is kik fogják hozni (EU-s megjelenés év végén), úgyhogy nem hiszem, hogy bölcs dolog lenne felrakni az ftp-re. De nem én döntök.
A DVD-felrakás ellen én is ellene vagyok, ám egyrészt nem hiszem, hogy megjelenik magyarul (ne így legyen), másrészt amíg meg nem jelenik idehaza, fent lehet; szerinted?
Amúgy ha kijön magyarul nagyon valószínû, hogy megveszem. Nem sok ilyen van, de ennyire valószínüleg leszek fanatikus.

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

.Attila

Quote from: 'ArchElf[HUN']A DVD-felrakás ellen én is ellene vagyok, ám egyrészt nem hiszem, hogy megjelenik magyarul (ne így legyen), másrészt amíg meg nem jelenik idehaza, fent lehet; szerinted?
Nem vagyok jogász, kérdezd meg a noriko-t ;)
De vhogy az az érzésem, hogy már most védik. Ez az én véleményem, úgyis zsozsoé lesz a döntõ, aki valószínûleg nem az én véleményem alapján fogja eldönteni a sorsát :)

Rune

"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Itachi

Hmm...Vizuálisan szép, a történet eléggé B kategória, de minden FF7 rajongónak kötelezõ.Jobbat vártam, de nem rossz az tuti.Reeno rulez. :)


Edit:éljenek a kalózhálózatok és a 4chan. :haha:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rune

Grafikailag tényleg bûntet, a történetrõl még nem tudok nyilatkozni, mert még csak félig láttam. Reggel belenéztem. ERl is késtem miatta:)
A Legjobb amikor Tifa és Loz bunyóznak és Loz-nak megszólal a mobilja :lul:
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Ramiz

Quote from: RuneGrafikailag tényleg büntet (...)
Én sokkal kevesebb részbe néztem bele, de asszem meg fog dõlni a "semmit nem szeretek pusztán mert jól néz ki" szokásom. :D Ha meg még mellé az adaptálás is jó (mert a sztori elsõrangú, tudom :) ), akkor pláne imádni fogom.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

ArchElf

Quote from: RuneGrafikailag tényleg bûntet, a történetrõl még nem tudok nyilatkozni, mert még csak félig láttam. Reggel belenéztem. ERl is késtem miatta:)
A Legjobb amikor Tifa és Loz bunyóznak és Loz-nak megszólal a mobilja :lul:
És tényleg megvan az új csengõhangom...

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Cloud

van az advent childrenhez már normális magyar felirat.ha nincs akkor mikor lesz?

Necrid^

Quote from: akna3van az advent childrenhez már normális magyar felirat.ha nincs akkor mikor lesz?
Ami az ftpn van fen sztem elég normális.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lythis

Naruto 1-10.
 Eddig bejön, csak a részek elején ismételgetjük az elõzõ végét de-csak-ha-harc-volt dolog nem votl túlzottan az ínyemre, de maga a sorozat poén.

Ramiz

Quote from: LythisNaruto 1-10.
 Eddig bejön, csak a részek elején ismételgetjük az elõzõ végét de-csak-ha-harc-volt dolog nem votl túlzottan az ínyemre, de maga a sorozat poén.
Erre találták ki a tekerés opciót. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

NLZ

FF VII-hez egyébként naponta jön ki új felirat, szal érdemes nézegetni a feliratok.hu oldalt. :)
[reserved]

ArchElf

Akit érdekel az FF7AC Special Edition DVD felirat (angol) nélkül, annak a köv. oldalt ajánlom:
DaTorrents

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

.Attila

Idiótizmus^3 :lol: :lul: :rotflol: :haha: :D :jee: :cool: :kiraly:

Stílusa: paródia. Rengeteg anime-t parodizálnak egy-egy jelenetben (pl. Love Hina, NGE, hogy csak a nevesebbeket említsem), de nem csak ezeket, hanem az animek/mangak világát és a cosplayt is parodizálják. És hát rohadt jó :haha:

Rounin

Quote from: ItachiHmm...Vizuálisan szép, a történet eléggé B kategória, de minden FF7 rajongónak kötelezõ.Jobbat vártam, de nem rossz az tuti.Reeno rulez. :)

Egyetértek, történetileg lehetne magasabb kategória, de azért volt benne olyan csavar(? nem igazán az, csak az elõzetesek után megdöbbenés), ami tényleg szíven ütött.
De nem spoilerkedek. Aki megnézi, tudni fogja :D