Melyik animet láttad legutóbb? Hogy tetszett? - Archive #1 - 2004-05 - 2006-03

Started by Moloko, 2004-05-15, 22:21:16

Previous topic - Next topic

Alkyra

Quote from: RouninHát a "köpõfegyvere" egyértelmûen Bahamutra utalt, a felhõkbõl kibontakozása is, a sárkányszerûsége, és az, hogy Bahamut az egyik legjellegjezetesebb/visszatérõbb GF/summon..
..bár tény, hogy nem volt igazán Bahamut formája, de neki elég sok megjelenése volt már, ill. matériával idézte meg Kadaj. Ez pedig imo egyértelmûen Summont jelent. A Weaponokat pedig tudtommal nem idézhetjük ^^

köszönöm, hogy megválaszoltad helyettem.*meghajol*  :)

Itachi

Quote from: RouninHát a "köpõfegyvere" egyértelmûen Bahamutra utalt, a felhõkbõl kibontakozása is, a sárkányszerûsége, és az, hogy Bahamut az egyik legjellegjezetesebb/visszatérõbb GF/summon..
..bár tény, hogy nem volt igazán Bahamut formája, de neki elég sok megjelenése volt már, ill. matériával idézte meg Kadaj. Ez pedig imo egyértelmûen Summont jelent. A Weaponokat pedig tudtommal nem idézhetjük ^^
....Megnéztem most tüzetesebben és valóban Bahamut az.A hátsó végtagjain 3 ujj van ami rá jellemzõ.A megidézése is hasonlít és -bár a testalkata véznább- de a szárny és a feje is erõs hasonlóságot mutat Bahamut al.Tévedtem. :lame:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

sirtomi

Most fejeztem be, és nagyon tetszett.
Ez a sorozat egyszerre akciódús, vicces, aranyos, fordulatos :)

A történet szeintem egész jó. Egészen az utolsó 2 részig nem derül ki teljesen, hogy mi miért történik, minden részben kapunk plusz információkat, így végig érdekes marad. Mindig történnek kisebb fordulatok, meglepetések a szereplõkkel kapcsolatban.

Rajzolása nagyon szép, illik az anime hangulatához. A zene is nagon jó, a harcok alatt pergõ, míg máskor lágy vagy vicces :)

Lehetne kicsit hosszabb, vagy valamiféle folytatása.

Ajánlom mindenkinek  :jee:

(ha valaki tud hasonlót, az írja meg)

death_scythe

:ejj:
Quote from: AlkyraKedvet kaptam megin egy kis ffviihez... :lul:
Megyek le is töltöm.. :)  :)
Szégyeld magad hát nincs meg eredetiben :ejj: ?
Ha egyszer elnézel meetre kölcsön adhatom csak szólj mielõtt jösz, most is éppen kölcsönben van mert a csoporttársamnak sincs meg eredetiben:ejj: és hát ezt nem hagyhattam.
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Itachi

Quote from: death_scythe:ejj:
Szégyeld magad hát nincs meg eredetiben :ejj: ?
Ha egyszer elnézel meetre kölcsön adhatom csak szólj mielõtt jösz, most is éppen kölcsönben van mert a csoporttársamnak sincs meg eredetiben:ejj: és hát ezt nem hagyhattam.
Nekem is meg jött a kedvem és mivel azon szerencsések közé tartozom, akiknek megvan eredetiben ezért rögtön vissza is kértem egy haveromtól akinek évekkel ezelõtt kölcsönadtam, de nem jáccott vele.Remélem jó állapotban van. :rolleyes:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Rounin

Quote from: KuradoNekem is meg jött a kedvem és mivel azon szerencsések közé tartozom, akiknek megvan eredetiben ezért rögtön vissza is kértem egy haveromtól akinek évekkel ezelõtt kölcsönadtam, de nem jáccott vele.Remélem jó állapotban van. :rolleyes:

Hát sok sikert hozzá :D Személyes tapasztalatok alapján nem ok esélyed van rá, bár nem ismerem a haverod^^

Itachi

Quote from: RouninHát sok sikert hozzá :D Személyes tapasztalatok alapján nem ok esélyed van rá, bár nem ismerem a haverod^^
Holnap hozza. :haha:  Amúgy meg õ még nem látta.Én másolom majd neki át. :) Õt túlzottan leköti a napi 10 óra WoW... :rolleyes:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Moha

Ma este fejeztem be.
Nos, összhatásban nem rossz, de semmi extra. Az elején kicsit ecchi vígjáték, a végére viszont szépen átmegy drámába. Nem túl mély a történeti szála (legalább is nekem nem tûnt annak), de azért jól ki van dolgozva. A grafika és a karakterek tetszettek. Ja, és egyik kedvenc seiyuu-m (Kawasumi Ayako) is benne van. :)
Az intro-t és outro-t szinte mindig átugrottam, egyik sem valami nagy szám.

Röviden: nem rossz sorozat, aranyos karakterek, az elején pár vicces jelenet a végén kicsit komolyabb mondanivaló. Kedvenc nem lesz belõle, de egyszer érdemes megnézni.

Most pedig azt hiszem neki állok a ROD TV-nek.

Alkyra

Quote from: death_scythe:ejj:
Szégyeld magad hát nincs meg eredetiben :ejj: ?
Ha egyszer elnézel meetre kölcsön adhatom csak szólj mielõtt jösz, most is éppen kölcsönben van mert a csoporttársamnak sincs meg eredetiben:ejj: és hát ezt nem hagyhattam.

Nekem ne lenne meg? Ember nekem az összes ff megvan ami megjelent..csak cd-n...s most mindkét cdromom meghalt... :bruhuhu:
Ezért letöltésre szorultam sajnos...(s a diákhitelem iscsak okt.9-15. fog megjönni..eh..)

death_scythe

#4059
Quote from: AlkyraNekem ne lenne meg? Ember nekem az összes ff megvan ami megjelent..csak cd-n...s most mindkét cdromom meghalt... :bruhuhu:
Ezért letöltésre szorultam sajnos...(s a diákhitelem iscsak okt.9-15. fog megjönni..eh..)
Bocs a post-odból ez nem derült ki.Minden együtt érzésem a tiéd ezt a szívást
:együttérzõ smiley:

U.i.:király az aláírásod, halálra röhögtem magamat mikor elõször megláttam.
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Alkyra

Quote from: death_scytheBocs a post-odból ez nem derült ki.Minden együtt érzésem a tiéd ezt a szívást
:együttérzõ smiley:

U.i.:király az aláírásod, halálra röhögtem magamat mikor elõször megláttam.

off
köszönöm.^^
egyb. nézd meg ezt. én épp monknak készülök s ezen leestem a székrõl a röhögéstõl:
http://iris-games.uw.hu/ro1.gif

on

Rounin

#4061
Masszív FF fan vagyok, szóval könyörtelen leszek Veled.

Nem Turok. Hanem Turk :P
Nanaki a tisztes neve szerencsétlen "állatnak". És ha a hangon az üvöltésre gondolsz, az olyan amilyen. A beszédhangja kifejezetten jó lett.
A néger+vörös hajú csávó??? Gondolom Rude és Reno az, akire gondolsz :p

Edit:
Tifa mozgását nézd meg, egy az egyben a játékból vannak a gesztusai. Ha a többi nem is tetszik, ezt azért megemlíthetted volna.

Cid kora...  nézd meg az orra és a szeme körüli ráncokat ;>

Vincentet meg kihagytad. Ennyire jellegtelennek találtad? :D

Itachi

Quote from: White SeeDHát, hol is kezdjem. Masszive FF fan vagyok így kemény leszek és könyörtelen. Kezdeném a szereplõk megvalósításával.
Tifa: Borzasztó. Ezek látták hogy néz ki Fifa? Se a haja, se az arca nem hasonlított rá. Inkább hasonlított Rinoára, vagy arra az FF10-es lányra, de Tifa-ra nem. A hangja sem tetszett. Szvsz nagyon elszúrták...
Cloud: Nagyjávól rendben volt. Noha a ruhája fegyverzete elégé könnyûnek nézett ki az eredetihez képest.
Barret: Borzasztó. Szintén alig hasonlított. Se hangra se képre. Ráismerni rá lehet de nagyon béna lett.
RedXIII: kidolgozása szép, viszont amilyen hangot rányomattak. borzasztó. Láttak ezek valaha olyan anime-ot amiben nagymagcsák vagy erõs ragadozók vannak? Pl mit tom én, Princess Mononoke. Onnan kellett volna a hangját venni. De amit itt ráagattak...
Aeris: A legtökéletesebben megcsinált. Mind a hangja, látványa, stílusa. Õt egy az egyben így képzeltem el.
Yufie: Õ is meglepõen jó lett. Viszont talán másik hangot adtam volna hozzá.
Macska: nah õ is király volt, már amennyit beszólt. a grafika és a hang illett egymáshoz.
Seprioth: Nem volt rosz.
Aztán ott van még a lándzsásmanus. Túl fiatalra sikeredett.
Néger + vöröshajú csávó: jók voltak, noha sokszor a mozgásuk eröltetettnek tûnt. legalább is nekem. Hmm, kit említsek meg még. Aszem mindenki megvolt.

Akkor az akciók: Túl effekbuzi lett az egész. Jobban hasonlít egy amcsi akciófilmre mint egy Japán filmre. Túl látványosak voltak, és hiányoltam az Animek-ban megszokott precizitást és természetességet. Azok a harcok a motoron. Látványosak voltak, de... ehh, túl effektes számomra már már túl undorító.

A világ: nagyjából erre számítottam. noha kicsit szürkére sikeredett.

Történet: hát, kissé gagyi. Sehol nincsen a gametõl.

Megvalósítás: szép. egyedûl a két Turok viselkedését nem igazán értettem, és néhol eröltetettnek tartottam. A szörnyek sem igazán tetszettek. Fõleg a végén az a nagy. Sokkal jobb szörnyet is bepakolhattak volna oda.

Összértékelés: Túl sok effekt, kevés történet és mondanivaló. Hiányzott az a plusz amit egy Anime-ban ltapasztalható. Nem mondom hogy rosz, de nem is dobtam tõle hátast. Úgy közepes.
Mivel masszive FF fan vagyok így kemény leszek és könyörtelen veled én is.
Yuffie hangja tökéletes volt.Nanaki hangja sztem nagyon eltalált volt.Szürke???Ha visszaemléxel Midgard- leszámítva a zsibvásárt- nem volt túl színes és fényes.A harcok valóban effekt dúsak voltak, DE ha megfigyelted a készítök törkedtek arra, hogy a játékbéli mozgásokat csinálják a karik.Pl. Tifa minden eggyes mozgása egy az egyben olyan volt.Vagy mikor Cloud Braver el ütötte le Bahamutot.Vagy az Omnislash Sephiroth ellen a végén.És kihagytam azt amikor Blade Beam el ütötte vissza a földhullámját az egyik klón nak.
Reno meg Rude eröltetett?? Már elnézést, de a játékban is ilyenek voltak.Õk amolyan running-gag ek a FFVII ben.
Ami az amerikanizmusát illeti...Az igaz, hogy sok volt a harc, DE ha végignézi az emebr, akkor rendesen foglalkozik a történet Cloud leki fejlõdésével.Ezt amicsi-movie kban nem találsz. :)
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Itachi

Quote from: White SeeDNevek leírásánál/eszembe jutására felelõséget nem vállaok. MÁr többször közöltem:p
Az állathangnál nem az üvöltésre gondoltam hanem mikor megszólalt... elmondta az egyetlen sort amit rászántak:)

Tifa mozgása: Jó volt, de ha én úgy mozognék mint Tifa attól még nem hasonlítanák rá:) (Vagy igen?)

Jah ami még nem ettszett, hogy túl fõszereplõközpontú volt.
Jah, Vincent tetszett még. Õt is kb így képzeltem el.

Amúgy én fõleg FF8,6,5 fan vagyok, szal 7 benne nincs a top 3 mamban és régen játszottam már ahhoz, hogy emlékezzek pontosan a nevekre.

+Hiányoltak Kokobókat is:(
Én nem tudom, de a karakterek realizmusától elütött volna egy akkora tõgyü tifa mint a gameben.Így is a többiekhez képest elég nagyok voltak a tejcsárdái.És a szerkója is jobb volt mint az eredeti.
Fõszereplõközpontú???A FFVII is az volt, a FFVIII is az volt, akkor ez mért lenne másképp? :eeek:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Alkyra

Quote from: White SeeD+Hiányoltak Kokobókat is:(

pl azt amikor Cloudot egyre magasabbra dobják a társai?
Vagy amikor  tifa v. cloud stb. stb. a spec. támadásait használja?(cloud sokszor)
játszottál te az ff7el?^^Vagy legalább elvitted úgy...a 3cdig?  :)
Szerintem az ac-s Tifa SOKKAL jobbra sikeredet mint az ff7es..Én valahogy így képzelnék el egy közelharci nõi karaktert. Az, hogy -VÉGREE!- itt nincs AKKORA melle mint a  játékban szerintem kifejezetten elõny...Vincent úgy néz ki ahogy elképzeltem, Barret-etben tényleg van vlm furcsa...de gondolj bele..két év telt el azóta...persze hogy megváltoztak.
Yuffie nagyon királyul néz ki (csak néztem amikor felfelé futott a falon...)
Aeris szintúgy tökéletesen lett megformálva s Nanaki hangja is SZERINTEM pontosan el lett találva.(gondolj bele..õ még nagyon fiatal...s miért ne lehetne emberi hangja?^^)
Egyedül Cid volt furcsa számomra vlmért...
A Turk-ok is nagyon jól meg lettek alkotva, mind hang mind grafikailag.
És végül Cloud szerintem átment egy jó nagy upg.en, de nekem kifejezetten bejött amikor egyszerre két karddal szórta az ellent. :)  :) (egyetlen dolog zavart márpedig az az oroszlán a vállán...)

Nekem egyb. ffben ez a top 3:
1.FF8(a kezdetek isteniek voltak..amíg meg nem jött az a Rinoa...grrr)
2. FF7(a játék végig profi maradt mind a 3 cd során. Mindig volt vlm ami lekötötte s újra képernyõ elé szegezte a figyelmemet...csak hát a grafika...)
3. FFX-2(charlie angyalai rulz.. :haha: )
4. FFX
5. FFIX

Ha már itt tartunk..úgy hallotam, hogy az ff7et megcsinálják ps3ra...ez tényleg igaz??? Itt az ideje, hogy gyûjtsek egy ps3ra is... :jee:

Egyb. abban egyetértek, hogy a film effektmovie s nem visszi tovább a játék történetét...de szerintem nem is akarta továbbvinni..

Rounin

So yo.

Mellesleg Tifa arca fura lett volna háromszögként, 8bites textúrával a filmben :D

És így most tényleg nem értem mi a bajod Nanaki hangjával? o.o
Mert most legutóbbi postodból úgy érzem, a beszédhangját kifogásolod. Nekem tetszett, harmonizált a játéknak azon pontjával, amikor mindenki meglepetésére a 'vadállat'ról kiderül, hogy nem is az.
Az, hogy csak egy sort szántak rá, nekem nagyon fájt, de a játékban eléggé kivesézték. Barretnek sem volt valami nagy szövege, Reeve-nek sem. Gyakorlatilag elég kevés szereplõnek volt sok.

Quote from: KuradoÉs a szerkója is jobb volt mint az eredeti.

Tökéletesen egyetértek :) Mondjuk kebeltájékon "érrrrdekes", de hát khmm, túl lehet tenni magunkat rajta ;)

Rounin

Nem kombókat, hanem a Chocobo-kat hiányolta :D

Ps3-ra nem lesz FF7 :( Hivatalos források szerint vagy 500 ember 3 évi munkájába kerülne :( Nem vállalják :(

Edit: Az oroszlán a vállán nekem is feltûnt, eléggé Squall-os beütés, de egye fene, ennyi még belefér :D

Alkyra

Quote from: RouninNem kombókat, hanem a Chocobo-kat hiányolta :D

Ps3-ra nem lesz FF7 :( Hivatalos források szerint vagy 500 ember 3 évi munkájába kerülne :( Nem vállalják :(

Edit: Az oroszlán a vállán nekem is feltûnt, eléggé Squall-os beütés, de egye fene, ennyi még belefér :D

A túróba...azé álmodozni jó... :)

Itachi

Quote from: RouninNem kombókat, hanem a Chocobo-kat hiányolta :D

Ps3-ra nem lesz FF7 :( Hivatalos források szerint vagy 500 ember 3 évi munkájába kerülne :( Nem vállalják :(

Edit: Az oroszlán a vállán nekem is feltûnt, eléggé Squall-os beütés, de egye fene, ennyi még belefér :D
NOOOOOOOOOOO :bruhuhu:  Gebedjenk meg!!!!bezzeg azt a fos FFXII meg kihozzák PS2 re. :mad:  

White Seed: mi nem teccink Tifán?????Komolyan sztem csúcs lett.Mit lehetett volna jobban.Mondom, a szerkója tökéletes volt.Az arca nem teccet?Lehet, hogy valóban úgy nézki mint az a lotyó Rinoa.Csak ugye a FF7 ben más volt a karik ábrázolása, így nem tûnhetett fel.
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Rounin

Quote from: White SeeDAzért volt pár színes helyszín és nem volt mindenki talpig gyászban.
+Lehet, hogy a történet kissé igénytelenségéhez hozzájárúlt a felirat is. Nem tudom, az angolt azt lenyomtam mikor a sempai-ra Sir-t fordítottak. De a magyar feliratban is sokhelyen feltûnt hogy nem ezt mondja.

A játékban persze, hogy színesebb volt, de azért az így filmben kissé fura lenne. Túl csicsás :|
A filmbeli sok szürke ruha.. hát istenkém, romvárosban élnek, két év még nem lehetett többre elég, mint beindítani az energiaforrásokat, helyreállítani úgy-ahogy a várost, élelmiszerellátást megoldani, etc. Ruházkodás praktikus, mivel erre van igény, a színes meg nagyon koszolódik :)

QuoteAmúgy a végn az a szörny Bahamut akart lenni??.. Hát, ugyan csak 2 félére emlékszek pedig volt három de azokközûl egyikre sem hasonlított...

Ld. korábbi megbeszélés. Jellegzetes Bahamut vonásokat visel magán.

QuoteFõszereplõközpontúság: Na igen, de nem 1 sort kaptak fejenként a mellékszreplõk:)

A játék pár tucat órányi végigjátszást igényel.
A film mennyi is volt? :)

QuoteTifa: Hai, hai, valóban érdekes lett volna akkora mellekkel. De a haját legalább hasonló viseletre csinálhatták volna meg.

Két év eltelt. Barretnek is kinõlt valamennyire :D

Ramiz

Quote from: AlkyraFF7(a játék végig profi maradt mind a 3 cd során. Mindig volt vlm ami lekötötte s újra képernyõ elé szegezte a figyelmemet...csak hát a grafika...)
Hehe... nekem a FF8-ban a legnehezebben elfogadható pont a grafika volt (kiv harc és mozik), viszont a FF7 kifejezetten tetszik. :)

Nem animés graf: még nem láttam ugyan a filmet, de: hát ez egy játék alapján készült... ami szintén látványos (akkor, amikor kijött, pláne az volt... így néztük: :eeek: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

L.Mole

#4071
Tegnap láttam az AC-t... Meglepõ volt, rég hatott rám ennyire film. Mikor az FFVII-et anno végigjátszottam (kb. négyszer) hiányérzetem volt. Remek játék, remek hangulat, remek történet. Egy kifogástalan, és különleges kétfogásos ebédhez tudnám hasonlítani, ami még jól is lakatja az embert, de... hiányzott a desszert. Láttam megmenekülni a földet oké. De mi történt a szereplõkkel, hogyan élték tovább az életüket, beforrtak-e a régi sebek, mi lett velük, hova mentek, mit csináltak, helyére került-e minden. Az outro mindebbõl semmit nem árult el.
De most végre láthattam a kimaradt fejezetet, az utolsó pár oldalt. A történet ezzel légmentesen le van zárva, az i-re felkerült a pont, megkaptam a desszertemet. És micsoda desszertet kaptam! Nemcsak, hogy szép volt és ízletes. De minden merészsége ellenére is tökéletesen belesimult az ebéd egészének az ízvilágába, kiegészítette, a részévé vált.
Ha egyszer megszerzem a DVD-t akkor az szépen fel fog kerülni a játék négy CD-je mellé, mert számomra mostantól EZ az FFVII mindenkori befejezése. Aki pedig soha nem játszotta végig a játékot az meg se próbálja megemészteni a filmet, mert csak édességgel jóllakni nem lehet (vagy érthetõ gyomorrontás lesz a vége).
Minden tiszteletem a fõszakácsé.

Rounin

Quote from: RamizNem animés graf: még nem láttam ugyan a filmet, de: hát ez egy játék alapján készült... ami szintén látványos (akkor, amikor kijött, pláne az volt... így néztük: :eeek: )

És mekkora monszta gépigénye volt :rolleyes: :D

L.Mole : mint aktív édesszájú, aki képes kanállal, befõttesüvegbõl szó szerint zabálni a lekvárt (kenyér nélkül), elárulom, hogy gyomorrontás nélkül is jól lehet lakni édességgel :D

L.Mole

Quote from: Rouninmint aktív édesszájú, aki képes kanállal, befõttesüvegbõl szó szerint zabálni a lekvárt (kenyér nélkül), elárulom, hogy gyomorrontás nélkül is jól lehet lakni édességgel :D
Nekem csak azokkal van bajom akik panaszkodnak, hogy nem ízlett a sütemény, pedig csak a tejszínhabot nyalták le a tetejérõl.

(A félreértések elkerülése végett: még mindig az AC-rõl beszélek ;) )

Manu

Én nem vagyok FFVII fan, sõt nem is játszottam vele, csak a nyálamat csorgattam a borítókon, meg a leírásokon, mert akkor sem PS-em, sem megfelelõ PC-m nem volt hozzá.
Talán így egy kicsit más szemszögbõl rávilágíthatok.
Nem ismerem az eredeti karikat, de nekem a hangok rendeben voltak. Tifa melle lehetett volna nagyobb :D, feltétlenül játszanom kell most már a játékkal. A sztorival semmi gáz nem volt - egy könnyed, szórakoztató filmhez ültem le, ami "csak" egy játékadaptáció, erre az elsõ 5 percben annyi infót kaptam, hogy alig bírtam megemészteni és ez csak tovább romlott. Mondjuk péntek este ültem neki, egész hetes iszonyat hajtás után, s emiatt, ill. más okoból is elég tompa voltam :D. Egy kicsit olyan érzés volt, mintha kihagytam volna egy filmet, ami az elõzményeket tárgyalja. Az akcók kellettek, egy full CG filmtõl elvárja az ember, hogy rohadt mód látványos legyen, tele fighttal. Másrészt sok japán film van (pl.: chambarák), amik gyakorlatilag csak akcióból áll. A mindenki-mosolyog-a-végén-happy-end idegesített egy kicsit, dehát ez egy gaméból készült, ne legyek már maximalista. Az is hozzátartozik, ha nincs ennyi action, akkor színészkedni kellett volna, amire viszont a CG miatt nem igazán volt lehetõség. Sztem ez a filmnek az egyetlen felróható hibája. A fõszereplõközpontúság nekem kellett, mert besz*rtam volna, ha elkezdik kibontani minden karakter jellemét, illetve, mint ahogy elõbb is írtam, azok a szemek és a mimika nem nagyon akart kifejezõ lenni.
Laikusként én egy nagyon jól átgondolt, és a lehetõségekhez képest maximálisan kidolgozott és kivitelezett filmet kaptam.

Edit: Azt az egy negatívumot elfelejtettem, ami egybként egyéni szocprobléma, mert nem hiba csak rétegjelenég: Kadaj, meg a két haverja nagyon metálfazonok lettek, pózokkal, hosszú hajjal, meg fekete ruhával, amit még az alatta felhangzó õsmetál zene még jobban erõsített (egyébként nem értem mért szeretik a jappok ezt a 80-as évek heavy metált). Szóval nekem túl konkrétak voltak a srácok, nagyon látszott, hogy a középiskolás korosztályt célozzák meg velük, akik vevõk erre a "hú-de-kemény" dologra. Tudom, megint csak sokat várok egy játékadaptációtól, gome...

Ramiz

Szóval nem fogom érteni (és élvezni), hogyha nem fejezem be elõtte a játékot? De arra nincs idõm most... :(

L. Mole: grat a gigantikus hasonlatodhoz... nem is, ez már metafora! :cool:

Manu: hát igen, aki sok filmet néz, és szereti elemezgetni a filmeket, az a végén már nem tud "csak úgy leülni" és élvezni...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Ramiz: hát nem lehetetlen a dolog, de necces. Sok dolog van, amihez nem árt egy kevéske elõismeret. :) De nem lesz túl sok hátrányod belõle, legfeljebb pár dolgot lelõ a játékból (nem vészesen sokat)

Manu kiegészítõjéhez : Kadajékról csak annyit, hogy nekem például eléggé M. Manson koncertszerûnek tûnt a gyerekek itatása jelenet, amikor pedig a fákról potyogtak (Kadaj integet) az egy az egyben mint valami Michael Jackson klip :D

Necrid^

#4077
Ismét egy Detective conan-os Movie. és Ahogy várható sok izgalmas jelenet. Sok Dráma (lehet érezni szókás szerint a sok Feszültség) ,Romance, akcio,sok poén.A tóbbi movie-ra nem lehet hasónlitani... a Zene nagyon jó volt. csak Kár hogy még nincs OST belóle :mad:.

Aljánlom mindenkinek.:jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

L.Mole

Quote from: Ramizhát igen, aki sok filmet néz, és szereti elemezgetni a filmeket, az a végén már nem tud "csak úgy leülni" és élvezni...
Csak óvatosan, mert az ember könnyen beleeshet abba a hibába, hogy "túlmagyarázza" a filmeket.  :ejj:

Meg aztán aki a kákán is csomót keres azt megeszik a mókusok (vagy valami ilyesmi no  :hehe: )

Cloud

megnéztem az ff 7-et.nagyon bejött nekem... sokan azt mondják hogy a játék is marha jo de én csak 2 percre láttam kb azt is pár éve ps-en .nincs olyan akinek meglenne a pc-s változat?(emulátor no)?