Melyik animet láttad legutóbb? Hogy tetszett? - Archive #1 - 2004-05 - 2006-03

Started by Moloko, 2004-05-15, 22:21:16

Previous topic - Next topic

Nevl

Quote from: MemberEz nagyon állati megfogalmazás volt! :D
Gondolkodtam valami illusztrisabb kifejezésen, de így reggel kávé híján csak erre futotta :)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

sirtomi

Quote from: NevlNos hát ÖÖÖ izé...
Szal megnéztem az elsõ 5 ill. az utolsó 3 részt, mert kívnáncsi voltam, hogy mi lesz a vége. A köztes epizódok letöltését még nem döntöttem el. Szép, de ugyanakkor kegyetlen egy anime,[COLOR="White"] amikor elütik a lányt és kiderül, hogy kómába esett majd felébred, azt hittem padlót fogok, basszus ez nagyon dúrva...[/COLOR] Gyönyörû Takayuki és Suzumia szerelmének a bemutatása, igazából ez fogott meg az egészben. Benne van a sex is, de nem ez az amerikai letépem róla a ruhát azt talicska pózban izélem az ablakba vad sikoltozás közben beütés...
Egyszóval 9.99/10 anélkül, hogy az egészet láttam volna... most nincs kedvem depiskedni :D
Még a végén kedvet kapok valami romantikus animehez :)

Nevl

Quote from: nubu015Ok , akkor kicsit konkrétabban teszem fel a kérdést .
Szóval minden  rész 24 perces ?

Egyébként honnan tûnne fel hogy vágott , ha nem tudod hogy vágott ?
Elõször megnéztem eng-sub-al az 1-2-õt , de furcsa volt ez a 12perc/rész
dolog , utánanéztem az Animenewsnetwork-ön ott azt írták hogy 15rész*24perc
Aztán meg belekukkantottam a magyar sub-ba és ott meg olyan szövegek
voltak 12perc után amik egyszerûen nem voltak benne ebbe.
Végül beírtam a Mik kerülnek fel - Topicba , de ott azt mondták
hogy szerintük jó , meg ha rossz lett volna akkor már szóltak volna .

NA ÉS ezért kellene most valaki aki tényleg látta , és tud nekem
választ adni :)

m.

Nem kell ilyeneket írni...
Lényeg, amit Blarke már leírt, vannak benne dupla részek, amik 1 vagy 2 kivételével 2 részre osztott történetek. Pl Tessa sulis látogatása 4X12 perc.
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Nevl

Quote from: sirtomiMég a végén kedvet kapok valami romantikus animehez :)

Ezt akkor érdemes csak megnézni szerintem, ha full jó lelki állapodban vagy, nincs semmi gondod stb... depisen szerintem nem szabad :)
Spoiler: [COLOR="White"]az egészben az tetszik a legjobban, hogy kvázi happy endes, de ugyanakkor marad az emberbe egy olyan érzés, hogy basszus szerencsétlen lány+remélem velem ennek a tizede se történik meg...[/COLOR]
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Rage

Quote from: NevlEgyszóval 9.99/10 anélkül, hogy az egészet láttam volna... most nincs kedvem depiskedni :D
Szerintem azert nezd vegig, hidd el, NAGYON messze van az a 9.99/10-tol. (Nalam 6/10-et ert, 5 lett volna amugy, de voltak benne nagyon jo reszek es megenyhult a szivem. :p)
[Szigoruan maganvelemeny.]
痛みを感じる方向に、出口がある!

Nevl

Quote from: RageROTFLOL.
Lehet, hogy nem artana vegignezni, hidd el, NAGYON messze van az a 9.99/10-tol. (Nalam 6/10-et ert, 5 lett volna amugy, de voltak benne nagyon jo reszek es megenyhult a szivem. :p)
Pont ezért nem akarom végignézni :D Nem akarom elrontani az animerõl kialakult  idillikus képet (meg hangulatom sincs meg hozzá ) :)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Member


Alkyra

Quote from: RageROTFLOL.
Lehet, hogy nem artana vegignezni, hidd el, NAGYON messze van az a 9.99/10-tol. (Nalam 6/10-et ert, 5 lett volna amugy, de voltak benne nagyon jo reszek es megenyhult a szivem. :p)

Nemtom. Nekem az egész, összességében bejött.
Igaz nálam csak 8/10, de ha kedves vagyok s melegszívû akkor megkapná a 9et is.

Necrid^

#5918
Quote from: RageROTFLOL.
Lehet, hogy nem artana vegignezni, hidd el, NAGYON messze van az a 9.99/10-tol. (Nalam 6/10-et ert, 5 lett volna amugy, de voltak benne nagyon jo reszek es megenyhult a szivem. :p)
jó az én végig néztem is tetszett.. egyik legjobb anime dráma ami valaha létezett.simán adok neki 10/10.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Nevl

Az a bajom ezzel a topiccal, hogy végigolvasok 2 oldalt és a letöltési listám valami megmagyarázhatatlan oknál fogva mindig bõvül 6-7 anime-al... 580kb/s-es stabil sebességgel gyorsan meglesz így a 60 giga :D
A mai eresztés eddig igencsak gyenge volt, leszedtem a Scraped Princess-t az nagyon nem jött be, belenéztem a Dual!-ba dettó...
Belenéztem a Texoakármibe is, de az annyira idegesített, hogy nem is szedtem le a kóstolónak letöltött 5 rész után a többit... Épp a BCG2040-et nézem, ez annyira nem tûnik rossznak.
A Noir elsõ része is tetszett fõleg a zene, de valahogy nem hozza a Madlax hangulatát.

Most szedem a...Uchuu no Stellvia; Elementar Gerad, Futakoy Alternative, Angel Tale és a Mahou Sensei Negima elsõ 5 részeit... remélem jók lesznek :)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Manitu

Quote from: Necrid.. jó az én végig néztem is tetszett.. egyik legjobb anime dráma ami valaha létezett.simán adok neki 10/10.
:tezsvir: Ezt magam sem mondhattam volna jobban :) Egyik nagy kedvencem... Annyira... emberi...


Rage

Quote from: Necridte inkább menj olvasni Bleach mangát :P
Te inkabb maradj csak szepen csondben, nem is ismersz.
Attol, hogy te egy ilyen elfuseralt animet kivalonak tartasz, meg nem kell arcozni. 調子に乗るなよ、小僧。
痛みを感じる方向に、出口がある!

SaiyaGin

Quote from: NevlA mai eresztés eddig igencsak gyenge volt, leszedtem a Scraped Princess-t az nagyon nem jött be

Nekem tetszett... Hány részt láttál belõle?
[COLOR="White"](Raquel már 10 hónapja a kedvenc animeszereplõm. ;))[/COLOR]

Nevl

Quote from: SaiyaGinNekem tetszett... Hány részt láttál belõle?
[COLOR="White"](Raquel már 10 hónapja a kedvenc animeszereplõm. ;))[/COLOR]

Háááátt... sumimasen de össz 6-ot... elsõ 4+utolsó 2 :D Valahogy nem fogott meg...
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Feldin

Quote from: NevlHáááátt... sumimasen de össz 6-ot... elsõ 4+utolsó 2 :D Valahogy nem fogott meg...
hogy lehet így nézni vmit?
sose foglak megérteni.
Nem is akarlak :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Nevl

Quote from: Feldinhogy lehet így nézni vmit?
sose foglak megérteni.
Nem is akarlak :D

Restellem, de ez van. Általában azt csinálom, hogy leszedem egy anime elsõ 4-5 részét, megnézem ha megfog leszedem a többit is. Ha nem akkor utolsó pár részt még letöltöm, hogy tudjam mi a vége és ennyi.
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

SaiyaGin

#5926
Quote from: NevlHáááátt... sumimasen de össz 6-ot... elsõ 4+utolsó 2 :D Valahogy nem fogott meg...

Ízlések és pofonok... viszont abban egyetértek, hogy a vége egy kicsit elsietett. :rolleyes: Habár szerintem hiba lenne kihagyni a Shannon-Cz jeleneteket.:ejnye:

Nevl

Annyira nem tudott lekötni az elsõ 4 rész, hogy valahogy nem érdekel...
Kawaii volt a kislány a maga nemében, de az nem elég.
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Necrid^

#5928
Quote from: RageTe inkabb maradj csak szepen csondben, nem is ismersz.
Attol, hogy te egy ilyen elfuseralt animet kivalonak tartasz, meg nem kell arcozni. 調子に乗るなよ、小僧。
mit képzelsz? miért ki a fax vagy te? b*zi-e vagy? نهpisás 15 éves gyerek dumál itt nekem..:P  ابن القحبة
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Necrid^

Quote from: RageTe inkabb maradj csak szepen csondben, nem is ismersz.
Attol, hogy te egy ilyen elfuseralt animet kivalonak tartasz, meg nem kell arcozni. 調子に乗るなよ、小僧。
mit képzelsz? miért ki a fax vagy te? b*zi-e vagy? ki ez a pisás 15 éves gyerek aki dumál itt nekem? :P  ابن القحبة
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Member

[size="4"]Kirrrrrrrrráááááááááááááááááály! Ezaz, Megy A Mónika Show!!!![/size]
EDIT: Mi van Necrid, ismered Sickratman-t?! Királysááááááág!!!!!!

Alkyra

#5931
Bocsi, hogy beleszólok, nem az én dolgom, de adok egy tanácsot:

Quote from: Necridpisás 15 éves gyerek dumál itt nekem..:P
Pont ezért ne vedd fel, hogy mit mond. Hadd legyen el magában.
Te már tapasztaltabb s okosabb vagy. Okos enged, szamár szenved tartja a mondás.

Peace testvérek, peace...:zen: :zen: :gevumezs: :tezsvir:

u.i.: Elfuserált anime? KGNE az egyik legeslegjobb dráma amivel valaha is találkoztam eddigi 10 éves anime életem során.
Szal ne tessék leszólni ennyire...:_piszka:

Nevl

Quote from: Alkyrau.i.: Elfuserált anime? KGNE az egyik legeslegjobb dráma amivel valaha is találkoztam eddigi 10 éves anime életem során.
Szal ne tessék leszólni ennyire...:_piszka:

Én csak magasztaltam :D
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Alkyra

Quote from: NevlÉn csak magasztaltam :D

Nemis neked szólt ám az üzenet.^^:tezsvir:

SaiyaGin

Quote from: Member[size="4"]Kirrrrrrrrráááááááááááááááááály! Ezaz, Megy A Mónika Show!!!![/size]
EDIT: Mi van Necrid, ismered Sickratman-t?! Királysááááááág!!!!!!

:lol:

Emberek, :zen:!

Member

Amúgy Saiyaginnek igaza van:
[SIZE="4"]SZERETET ÉS BÉKE! [/SIZE](Sirtomi helyett is)

Necrid^

Ha annyira kemény vagy Rage Tojjád egyszer a buzi arcod meetre.. nah?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Moha

Gyerekek! Ad 1: :_off: Ad 2: Ha lehet a trágár szavakat mellõzni!

Bandita ^^

A szellem, idõvel nemesül és tapasztal. Aki fiatal annak meg kuss.... :teccik:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Member

Quote from: Bandita ^^A szellem, idõvel nemesül és tapasztal. Aki fiatal annak meg kuss.... :teccik:
Én tudok olyan öregrõl, aki a nemesülésbõl és tapasztalásból kimaradt... Na mind1, ez már nagyon OFF (és kissé eldurvult), úgyhogy csatlakoznék Mohához: Léci az Offtopicban folytatni!