Melyik animet láttad legutóbb? Hogy tetszett? - Archive #1 - 2004-05 - 2006-03

Started by Moloko, 2004-05-15, 22:21:16

Previous topic - Next topic

Feldin

http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

RE@L

Monstert és nagyon tetszett. Nagyon jól felépített sorozat. Számomra etalonná lépte elõ magát.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

RE@L

Quote from: NevlUgyanakkor jó lenne, ha csinálnának valami folytatást :)


Fognak mivel az egész FMP frencsájz egy regénybõl indult ki amibõl rengetek folytatás rész jött már ki. Igen jólírtam regény és nem manga!!! http://forums.animesuki.com/showthread.php?t=26478

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Ramiz

Quote from: NevlDe ettõl függetlenül még véletlenül se történik semmi a szereplõk közt...
Ezt nem merik beletenni, pedig szerintem jót tenne a sorozatnak. Biztos azt gondolják, hogy így tovább lehet folytatni a sorozatot...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kazenokizu

Quote from: RamizEzt nem merik beletenni, pedig szerintem jót tenne a sorozatnak. Biztos azt gondolják, hogy így tovább lehet folytatni a sorozatot...

Nem lehet, hogy csak túl prûdek? :ejnye:

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

SaiyaGin

Quote from: RamizEzt nem merik beletenni, pedig szerintem jót tenne a sorozatnak. Biztos azt gondolják, hogy így tovább lehet folytatni a sorozatot...

A az 5. résztõl többé-kevésbé tartották magukat a regényhez, és abban[COLOR="White"] még jó ideig nem fognak összejönni. [/COLOR]

Ramiz

Quote from: kazenokizuNem lehet, hogy csak túl prûdek? :ejnye:
Nem hiszem. Ne feledd, hogy õk találták fel a bukkake-t, a bondage-t és a csápos hentait! :ejnye:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

SaiyaGin

Quote from: kazenokizuNem lehet, hogy csak túl prûdek? :ejnye:

:ejnye: A Twincest Pair után ez nem valószínû. :D

Nevl

Quote from: blarkeén továbbra is hiányolom a "nagy áttörést" Sousuke és Chidori között, de tartom és emelem kettõvel :tezsvir: naggggyon remélem, hogy lesz folytatás - legalábbis a kisfehér kapitánytesó hagy pár továbbvihetõ dolgot :) bár a fõgonoszos dolgot talán nem sütik el mégegyszer :)

Olvasgattam a topicot új anime-k után kutatva és csak most láttam apostot... igen én is azt hiányolom, hogy Souske és Chidori vagy Tessa között legyen valami. Kb mindkét sorozatban ill. a kiegben van 2-3 jelenet, amikor valami komolyabb érzelmi kitörés van (2 van asszem, mindkettõ Tessával, ami - ha lesz folytatása - lehet elõrejlzés értékû, mert annak ellnére, hogy vele sokkal kevesebbet van mégis neki mondta, hogy fontos számára, ami ennél az érzelmileg enyhén defektes gyereknél felér egy szerelmi vallomással :D).
Szerintem húzni akarták a nézõk idegeit és nem akarták megosztani a közönséget... akik nagyon rá vannak kattanva és Tessát akarják Souske karjaiban látni kiakadnának ha mégis Chidorival jönne össze és vica verza.
Remélem lesz folytatása, mert történet tuti van a dologban.
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

SaiyaGin

Quote from: NevlRemélem lesz folytatása, mert történet tuti van a dologban.

[COLOR="White"]Az End of Day by Day ( a "TSR-regény" címe) után következõ sztoriban lényegénen eldõl ez a dolog.[/COLOR] ;)

RE@L

Szerintem Chidori és Sosuke között sokkal nagyobb az érzelmi és a féltési kötõdés, ami egyértelmûen Chidori felé mossa tudat alatt a dolgokat.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Kazenokizu

Quote from: RamizNem hiszem. Ne feledd, hogy õk találták fel a bukkake-t, a bondage-t és a csápos hentait! :ejnye:
Na jó, ez tény. De a FMP egészen más korosztálynak és célközönségnek szól!
(A (csápos) hentai egyébként is Japánban csak cenzúrázva kapható, ha jól tudom... ) A FMP meg ment a tv-ben. Zárt ajtók mögött valószínûleg nem túl prûdek :ejnye: , de azért egy olyan anime-be, ami a fiatalabbaknak ( :angyali: ) készül, nem mernek komolyabb szerelmi jeleneteket tenni (nem hentai-ra gondolok!). Persze vannak kivételek.

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

SaiyaGin

Quote from: kazenokizuNa jó, ez tény. De a FMP egészen más korosztálynak és célközönségnek szól!
(A (csápos) hentai egyébként is Japánban csak cenzúrázva kapható, ha jól tudom... ) A FMP meg ment a tv-ben. Zárt ajtók mögött valószínûleg nem túl prûdek :ejnye: , de azért egy olyan anime-be, ami a fiatalabbaknak ( :angyali: ) készül, nem mernek komolyabb szerelmi jeleneteket tenni (nem hentai-ra gondolok!). Persze vannak kivételek.

Ez lehet, de a TSR korhatára 15 év volt, és ez azért már jelent valamit...

Kazenokizu

Quote from: NevlSzerintem húzni akarták a nézõk idegeit és nem akarták megosztani a közönséget... akik nagyon rá vannak kattanva és Tessát akarják Souske karjaiban látni kiakadnának ha mégis Chidorival jönne össze és vica verza.

Ezzel egyetértek! Én pl. ki lennék akadva, ha a legislegvégén Tessa lenne a befutó!!! :bruhuhu: Egyszerûen irritál az a nõ!!!
Chidori rulz :whoah: !!!

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Kazenokizu

Mellesleg most fejeztem be az Aishiteruze Baby-t. Még mielõtt kiröhögnétek, elárulom, hogy a húgom unszolására szedtem le, aztán, ha már õ nézte, hát bekapcsolódtam én is (nem volt jobb dolgom :bsd:  ).
Háááát, mit ne mondjak, az eleje igen döcögõsen indul: az animáció bénácska, a történet sem nagyon sodor magával... De ha az elsõ 5-6 részen túl van az ember, onnantól élvezhetõ!
Szóval, ha valaki 1 könnyû kis történetre vágyik, annak nagyon tudom ajánlani! (Fõleg a fõszereplõ, Yuzuyu miatt. Nagyon kawaii a kiscsaj!!!! :)  )

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Ramiz

Én a sörözõs Misato-koppincs katonacsajszit bírtam. :D Egyébként ha a történet igazi folytatására áhítoztok - "ami az animébõl kimaradt" -, van pár jó doujin a neten... :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nevl

Quote from: kazenokizuEzzel egyetértek! Én pl. ki lennék akadva, ha a legislegvégén Tessa lenne a befutó!!! :bruhuhu: Egyszerûen irritál az a nõ!!!
Chidori rulz :whoah: !!!

Számomra mindkettõ nagyon szépre sikeredett, Tessa talán picit jobban bejön mint Chidori. De igazából én egyszerre járnék mindkettõvel...az az igazi :D :muhahah:

A korhatáros dologhoz... ezt már írtam, elég vegyesre csinálták és nem értem miért... A lányok meglehetõsen könnyen vetkõznek benne és elég sokat meg is mutatnak a tisztes közönségnek, ennek ellenére -egyetlen kivétellel- még egy normális csók sincs, sõt ölelés se (second raidben mindkettõhz közel kerülnek, de persze húzzák az ember agyát :) ). Ez az a kettõsség amit nem értek az egészben...
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Nevl

Quote from: RamizÉn a sörözõs Misato-koppincs katonacsajszit bírtam. :D Egyébként ha a történet igazi folytatására áhítoztok - "ami az animébõl kimaradt" -, van pár jó doujin a neten... :lazza:

Én végig azt hittem, hogy legalább Õ belebonyolódik valamibe mondjuk az idióta Weber-el :)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Kazenokizu

Quote from: NevlÉn végig azt hittem, hogy legalább Õ belebonyolódik valamibe mondjuk az idióta Weber-el :)

Én is... De ez van...:ejnye:

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Nevl

Quote from: kazenokizuÉn is... De ez van...:ejnye:
Megkaptuk az ÍJ kártyát :) Na most beszereztem újabb 4-5 animebõl 3-4 részt, hátha találok valami jót (van 132GB-nyi cucc, már az egészet láttam, de nem tudok mit kezdeni vele)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Kazenokizu

Quote from: RamizEgyébként ha a történet igazi folytatására áhítoztok - "ami az animébõl kimaradt" -, van pár jó doujin a neten... :lazza:

Pl. Tessáról... :ejnye:


... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Nevl

The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Member

A doujin rajongó által készített manga, gyakran az eredeti animét folytatja (és gyakran jobbak, mint az eredeti, lásd Slayers).

Nevl

Quote from: MemberA doujin rajongó által készített manga, gyakran az eredeti animét folytatja (és gyakran jobbak, mint az eredeti, lásd Slayers).
Köszönöm a választ :)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

nubu015

Quote from: Fazékhasználd a keresõmotort. nekem spec nagyon bejött a Paradise Kiss. bár lehet hogy csak kétségbeesetten kerestem egy olyan anime-t, ami nem a szokásos klisés módon akar rajongókat hódítani magának
(nem azt mondom, hogy ez a legeredetibb anime, mert messze nem, de a kivitelezés végre színvonalas sztem)


Ok Thx !  
Elég Lamma vagyok de végül sikerült ez a keresõmotor dolog.
És akkor honnan tudom megszerezni ezt a Paradise Kiss-t ?
( Még fél évig nincs otthon gyors netem , és csak szûk idõben érem
el a hálót , ezért valami gyors és fix Usteam szerû ftp kellene )

m.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: nubu015Ok Thx !  
Elég Lamma vagyok de végül sikerült ez a keresõmotor dolog.
És akkor honnan tudom megszerezni ezt a Paradise Kiss-t ?
( Még fél évig nincs otthon gyors netem , és csak szûk idõben érem
el a hálót , ezért valami gyors és fix Usteam szerû ftp kellene )

m.
rákeresel a postokban erre a szóra, és az a találat, ahol elérés van PK-hez, az neked jó. ez igazából ilyen próba-szerencse dolog, mert a nem usteames animékre a többség csak torrentet használ, és ezeket teszi közzé...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

nubu015

Quote from: blarkenekem le van szedve a Fumoffu, és semmi bajom nem volt vele (bár elég bután van számozva, van, ami két résznek van írva, pedig csak 1). a hunsubokról nem tudok nyilatkozni, nem használok magyar subokat...


Ok , akkor kicsit konkrétabban teszem fel a kérdést .
Szóval minden  rész 24 perces ?

Egyébként honnan tûnne fel hogy vágott , ha nem tudod hogy vágott ?
Elõször megnéztem eng-sub-al az 1-2-õt , de furcsa volt ez a 12perc/rész
dolog , utánanéztem az Animenewsnetwork-ön ott azt írták hogy 15rész*24perc
Aztán meg belekukkantottam a magyar sub-ba és ott meg olyan szövegek
voltak 12perc után amik egyszerûen nem voltak benne ebbe.
Végül beírtam a Mik kerülnek fel - Topicba , de ott azt mondták
hogy szerintük jó , meg ha rossz lett volna akkor már szóltak volna .

NA ÉS ezért kellene most valaki aki tényleg látta , és tud nekem
választ adni :)

m.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: nubu015Ok , akkor kicsit konkrétabban teszem fel a kérdést .
Szóval minden  rész 24 perces ?
nem.

Quote from: nubu015Egyébként honnan tûnne fel hogy vágott , ha nem tudod hogy vágott ?
23 percesek imo nem vágottak...
Quote from: nubu015utánanéztem az Animenewsnetwork-ön ott azt írták hogy 15rész*24perc
ez érdekes, mert szerintem full van ftpn az aois leírás alapján...

Quote from: nubu015NA ÉS ezért kellene most valaki aki tényleg látta , és tud nekem választ adni :)
anyád. :mad:

14 file van fent, ebbõl 12 23 perces, 2 pedig 12 perces szpesöl. a 12 23percesbõl 4 rész visel duplaszámozású nevet. 1-2, 4-5, 6-7, 8-9. most azt nézem, hogy a 12 duplán van fent. (AZ OPENING MÉG MINDIG ÜÜÜÜÜÜÜT!!!!)

edit: a szpesölök is önálló részek.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Nevl

Nos hát ÖÖÖ izé...
Szal megnéztem az elsõ 5 ill. az utolsó 3 részt, mert kívnáncsi voltam, hogy mi lesz a vége. A köztes epizódok letöltését még nem döntöttem el. Szép, de ugyanakkor kegyetlen egy anime,[COLOR="White"] amikor elütik a lányt és kiderül, hogy kómába esett majd felébred, azt hittem padlót fogok, basszus ez nagyon dúrva...[/COLOR] Gyönyörû Takayuki és Suzumia szerelmének a bemutatása, igazából ez fogott meg az egészben. Benne van a sex is, de nem ez az amerikai letépem róla a ruhát azt talicska pózban izélem az ablakba vad sikoltozás közben beütés...
Egyszóval 9.99/10 anélkül, hogy az egészet láttam volna... most nincs kedvem depiskedni :D
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Member

Quote from: NevlBenne van a sex is, de nem ez az amerikai letépem róla a ruhát azt talicska pózban izélem az ablakba vad sikoltozás közben beütés...
Ez nagyon állati megfogalmazás volt! :D