Stratégiai játékok

Started by Isi101, 2004-05-16, 15:24:12

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

-_- vazz, nekem is van olyan izém, amivel el tudom indítani, mert véletlenül elveszett az eredeti serial, de én multizni akarok vele!  :bruhuhu:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

Quote from: Dreamcleaver on 2006-07-04, 02:04:08
-_- vazz, nekem is van olyan izém, amivel el tudom indítani, mert véletlenül elveszett az eredeti serial, de én multizni akarok vele!  :bruhuhu:
és ha ezt felrakom, akkor nem kell az eredeti serial neki?

Dreamcleaver

Quote from: Lythis on 2006-07-04, 02:05:22
Quote from: Dreamcleaver on 2006-07-04, 02:04:08
-_- vazz, nekem is van olyan izém, amivel el tudom indítani, mert véletlenül elveszett az eredeti serial, de én multizni akarok vele!  :bruhuhu:
és ha ezt felrakom, akkor nem kell az eredeti serial neki?
Valószínűleg....de.  :szemuveges:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin

Ez szép és jó, de akkor a modok megint inkompatibilissé válnak... bah :|

Dreamcleaver

Úgy sincs egy használható sem.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin


Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

Quote from: Rounin on 2006-07-04, 02:07:09
Ez szép és jó, de akkor a modok megint inkompatibilissé válnak... bah :|
ha annyira nem barmolják az alapokat, akkor elvben nem.
Mondjuk a nyűves Dawn of Warhammer nekem így is produkál olyat, ami miatt hanyagolom...

Rounin

Quote from: Lythis on 2006-07-04, 02:20:18
Quote from: Rounin on 2006-07-04, 02:07:09
Ez szép és jó, de akkor a modok megint inkompatibilissé válnak... bah :|
ha annyira nem barmolják az alapokat, akkor elvben nem.
Mondjuk a nyűves Dawn of Warhammer nekem így is produkál olyat, ami miatt hanyagolom...

Egész pontosan mit? Nekem semmi bajom nem volt vele.

Lythis

Quote from: Rounin on 2006-07-04, 02:21:13
Quote from: Lythis on 2006-07-04, 02:20:18
Quote from: Rounin on 2006-07-04, 02:07:09
Ez szép és jó, de akkor a modok megint inkompatibilissé válnak... bah :|
ha annyira nem barmolják az alapokat, akkor elvben nem.
Mondjuk a nyűves Dawn of Warhammer nekem így is produkál olyat, ami miatt hanyagolom...

Egész pontosan mit? Nekem semmi bajom nem volt vele.
Ezt neked már 100% hogy mondtam: egyszerűen idegbajt kapok attól, hogy a sima space marine-jaimat képes és 101th Vendoland színek és csapatjelek használatával festi ki....

Dreamcleaver

Nekem lilák a Space Marine-jaim, rózsaszín válvértel...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

Quote from: Dreamcleaver on 2006-07-04, 02:31:32
Nekem lilák a Space Marine-jaim, rózsaszín válvértel...
De gondolom ezt te festetted, nem?
Itt annyi, h beállítom, h Blood Angels -szel akarok lenni, és az alap marine-jaim 101th Vendoland színekben pompáznak, a vállvérten egy szép 101-essel...
a fejlettebb marine szakaszok már rendesen vannak színezve...

Dreamcleaver

Igen, olvastam erről a színezős bugról a forumon. Az új patchben elvileg alaposan levitték több egység sebzését is pluszt vannak egyébb módosítások, szóval lehet, hogy jó lesz.

Egyébként tudjátok, hogy lehet bannert meg badge-t adni a játékba? Szegény Last Stand-nek kéne egy saját logó.  :smile:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

Quote from: Dreamcleaver on 2006-07-04, 02:35:59
Igen, olvastam erről a színezős bugról a forumon. Az új patchben elvileg alaposan levitték több egység sebzését is pluszt vannak egyébb módosítások, szóval lehet, hogy jó lesz.

Egyébként tudjátok, hogy lehet bannert meg badge-t adni a játékba? Szegény Last Stand-nek kéne egy saját logó.  :smile:
Alapjátékban nem csinál ilyet, csak a modban. A patch meg szerintem annyira nincs hatással a modra, habár fenetudja, majd meglátjuk.
Ha a fórumokon szétnézel, ott le van írva valahol. Múltkor én is utánakerestem - hogy aztán végül ne tegyek bele semmit. :D

Dreamcleaver

Azt fogom tenni.

Na a Last Stand megkapta végleges színsémáját: Főszín Sötét lila, Másodlagos: Almazöld, Trim: Ezüst, 2nd trim: Vérvörös, Fegyver: Vérvörös. Most nincs fent a paint mod, szóval nem tudom a gyári színelnevezéseket.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

Quote from: Dreamcleaver on 2006-07-04, 02:41:22
Azt fogom tenni.

Na a Last Stand megkapta végleges színsémáját: Főszín Sötét lila, Másodlagos: Almazöld, Trim: Ezüst, 2nd trim: Vérvörös, Fegyver: Vérvörös. Most nincs fent a paint mod, szóval nem tudom a gyári színelnevezéseket.
Esetleg egy screenshotot kaphatunk? vagy mondjuk WH40K topicba? (hehh... milyen sötétlilát - mármint számokban kifejezve. Csakmert én is azt szoktam használni :D)

Dreamcleaver

 :D Most lépek, de majd csinálok screenshotokat. A lila amúgy nagyon sötét, olyasmi mint a lich purple csak kicsit sötétebb.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

Quote from: Dreamcleaver on 2006-07-04, 02:55:10
:D Most lépek, de majd csinálok screenshotokat. A lila amúgy nagyon sötét, olyasmi mint a lich purple csak kicsit sötétebb.
nemtom az milyen, de a 660066 és alatta az már kellően sötét :D

Selmo

Lehet örülni, 1.5 alatt tényleg nincs CD check. Pedig nincs 1 hete sem, hogy kiírtam a képfájlokat DVD-re. :ejj: És megint lehet várni a kompatibilis modokra... :oops:

A tökéletesség unalmas.

Rounin

"Now have a new ability known as Curse of the Machine Spirits. This ability changes the target vehicle's armor from vehicle armor to infantry armor and shuts off the vehicle's weapons for the duration of the ability."

Psykerek erősek lettek. Ennyit a baneblade és land raider egységekről :D

Lythis

Quote from: Rounin on 2006-07-04, 03:15:16
"Now have a new ability known as Curse of the Machine Spirits. This ability changes the target vehicle's armor from vehicle armor to infantry armor and shuts off the vehicle's weapons for the duration of the ability."

Psykerek erősek lettek. Ennyit a baneblade és land raider egységekről :D
működik is? mármint próbáltad?
végülis .... ha eljutsz a psykerrel a tankig XD

Rounin

Quote from: Lythis on 2006-07-04, 03:17:23
működik is? mármint próbáltad?
végülis .... ha eljutsz a psykerrel a tankig XD

Most töltöm a patchet :D

Amúgy sejtettem, hogy valaki ezt felveti... de ugye a gép hülye, simán eltereled a figyelmét.^^
A másik játékos nem feltétlenül hülye, de neki is elterelheted a figyelmét egy többfrontos támadással és beviszed a psykert elég közelre. Amúgy kiv. vagyok a hatótávolságára, mert azon múlik minden. Sajnos ezen egységek előszeretettel szórják szét a gyalogságot^^"

Lythis

Quote from: Rounin on 2006-07-04, 03:19:43
Quote from: Lythis on 2006-07-04, 03:17:23
működik is? mármint próbáltad?
végülis .... ha eljutsz a psykerrel a tankig XD

Most töltöm a patchet :D

Amúgy sejtettem, hogy valaki ezt felveti... de ugye a gép hülye, simán eltereled a figyelmét.^^
A másik játékos nem feltétlenül hülye, de neki is elterelheted a figyelmét egy többfrontos támadással és beviszed a psykert elég közelre. Amúgy kiv. vagyok a hatótávolságára, mert azon múlik minden. Sajnos ezen egységek előszeretettel szórják szét a gyalogságot^^"
na épp ez az. Hatótáv. Jó lenne tudni, mert ha csak közelre hat, akkor nem biztos h anynira hatékony... Baneblade ráadásul még szórja is a gyalogokat, ahogy írtad, szal lehet h több psyker kell h megközelítsd.
Landraiderből meg több is lehet, igaz azok nem rendelkeznek ilyen nehéztüzérséggel, ha jól emlékszem.
majd ki kell próbálni.
Mondjuk gép nemhiszem h figyelne, h először a psykert gyakja ki...

ami viszont pozitívum, h a hülye tüzérség végre max lőtávot használ a gyalogság ellen ..

Rounin

Quote from: Lythis on 2006-07-04, 03:23:44
na épp ez az. Hatótáv. Jó lenne tudni, mert ha csak közelre hat, akkor nem biztos h anynira hatékony... Baneblade ráadásul még szórja is a gyalogokat, ahogy írtad, szal lehet h több psyker kell h megközelítsd.
Landraiderből meg több is lehet, igaz azok nem rendelkeznek ilyen nehéztüzérséggel, ha jól emlékszem.
majd ki kell próbálni.
Mondjuk gép nemhiszem h figyelne, h először a psykert gyakja ki...

ami viszont pozitívum, h a hülye tüzérség végre max lőtávot használ a gyalogság ellen ..

Szerencsére land raider cap req.-jét is megnövelték háromra (lehetne 4 is imho), szóval annyi LR már nem fog rohangálni... de így is imbácska :)

Lythis

Quote from: Rounin on 2006-07-04, 03:26:55

Szerencsére land raider cap req.-jét is megnövelték háromra (lehetne 4 is imho), szóval annyi LR már nem fog rohangálni... de így is imbácska :)
Akkor valamiről nagyon le vagyok maradva, vagy nem figyelek (vagy nem gyártok annyi LR-t), de én leragadtam ott, hogy egy olyan dög 5-öt eszik a vehicle cap-emből...

Rounin

#685
Quote from: Lythis on 2006-07-04, 03:38:05
Quote from: Rounin on 2006-07-04, 03:26:55

Szerencsére land raider cap req.-jét is megnövelték háromra (lehetne 4 is imho), szóval annyi LR már nem fog rohangálni... de így is imbácska :)
Akkor valamiről nagyon le vagyok maradva, vagy nem figyelek (vagy nem gyártok annyi LR-t), de én leragadtam ott, hogy egy olyan dög 5-öt eszik a vehicle cap-emből...

Hm...mondasz valamit... O_o Én mondjuk 4-re emlékeztem, de a patchinfóban ezt írták O_o Lehet, valamit félreolvastam?

Edit: The vehicle cap change for the landspeeder is definately a big thing as well. I've been wanting to use it but could rarely justify the previous 2 cap.

Benéztem :D

Lythis

Quote from: Rounin on 2006-07-04, 03:42:16
Quote from: Lythis on 2006-07-04, 03:38:05
Quote from: Rounin on 2006-07-04, 03:26:55

Szerencsére land raider cap req.-jét is megnövelték háromra (lehetne 4 is imho), szóval annyi LR már nem fog rohangálni... de így is imbácska :)
Akkor valamiről nagyon le vagyok maradva, vagy nem figyelek (vagy nem gyártok annyi LR-t), de én leragadtam ott, hogy egy olyan dög 5-öt eszik a vehicle cap-emből...

Hm...mondasz valamit... O_o Én mondjuk 4-re emlékeztem, de a patchinfóban ezt írták O_o Lehet, valamit félreolvastam?

Edit: The vehicle cap change for the landspeeder is definately a big thing as well. I've been wanting to use it but could rarely justify the previous 2 cap.

Benéztem :D
na azért... phew, megnyugodtam.... néztem volna, ha olyan kicsi a capjük, és még nem rusholtam péppé egy map-et 10 LR-rel :D
Land speedert amúgy kb alig használtam, max dísznek, vagy úgy h "na legyen egy ilyen is" egységnek.

Rounin

Quote from: Lythis on 2006-07-04, 04:02:03
na azért... phew, megnyugodtam.... néztem volna, ha olyan kicsi a capjük, és még nem rusholtam péppé egy map-et 10 LR-rel :D
Land speedert amúgy kb alig használtam, max dísznek, vagy úgy h "na legyen egy ilyen is" egységnek.

Hát én még arra sem^^" Valahogy nem fogtak meg igazán, valójában a Rhino-k sem pl... vagy éppen whirlwindet se nagyon gyártottam. Az assault marine-ok legyengítése így kicsit szíven ütött, de legalább orkokat sem turbózták agyon...azt hiszem, hahajlandó felrakni ezt a patchet, akkor tesztelés lesz. Az normális, hogy patching in progress felirattal nem halad semmit a "csíkja", de a procimnak fél órája 95%-át felzabálja?

Lythis

Quote from: Rounin on 2006-07-04, 04:09:08
Quote from: Lythis on 2006-07-04, 04:02:03
na azért... phew, megnyugodtam.... néztem volna, ha olyan kicsi a capjük, és még nem rusholtam péppé egy map-et 10 LR-rel :D
Land speedert amúgy kb alig használtam, max dísznek, vagy úgy h "na legyen egy ilyen is" egységnek.

Hát én még arra sem^^" Valahogy nem fogtak meg igazán, valójában a Rhino-k sem pl... vagy éppen whirlwindet se nagyon gyártottam. Az assault marine-ok legyengítése így kicsit szíven ütött, de legalább orkokat sem turbózták agyon...azt hiszem, hahajlandó felrakni ezt a patchet, akkor tesztelés lesz. Az normális, hogy patching in progress felirattal nem halad semmit a "csíkja", de a procimnak fél órája 95%-át felzabálja?
Nos, amikor sima SM squadokkal plusz 1-2 dread, meg predatorral elvagyok, akkor ált felhasználom a megmaradt cap-et, mert miért ne?
Rhino annyira nem jó, mint amennyire lehetne, de néha használtam, mert jól jött (gyors és a könnyűfegyverek ellen tényleg tartós). Whirlwind... hát... kb volt az a pálya a campaignben, amikor kaptál 3-at... na kb ott használtam őket (értsd: kilőttem az első outpostját velük, aztán otthagytam őket a frontonn, hogy szétlövődjenek...), és annyi volt. Most hogy még gyengébbek, kb még annyit sem érnek majd imho...
Assaultok legyengítése? Hát mondjuk azért imho kellett.. így talán nem lesz annyi AM-abuse...

Rounin

Quote from: Lythis on 2006-07-04, 04:14:41
Assaultok legyengítése? Hát mondjuk azért imho kellett.. így talán nem lesz annyi AM-abuse...

A raptorokat és possessed marineokat kellene gyengébbre venni :|
A Khorne berzerkerek végre normalizálódtak a 4-es cap-el, de azért arra nem ártana figyelni, hogy PM-ek erősebbek O_o
Valamint kíváncsi vagyok a káplán használhatóságára a gyengítése után.

AM-ek imho annyira nem voltak erősek, hogy _ekkora_ pofont kapjanak.^^

(legalább a termikhez nem nagyon piszkáltak)