SporTopic

Started by Exo, 2004-05-24, 17:57:45

Previous topic - Next topic

Exo

Nagyban folynak már a foci EB eseményei...sok a meglepetés és a fantasztikus megmozdulás a játékosok részéről (lásd.: Zidane és Ibrahimovic)
Eddig sztem nagyon jó EB-nk van, érdemes nézni mindenkinek ;)

Aki nem tudná, annak elmondom, hogy közvetítések az m1-en vannak 17:45-kor és 20:20-kor :) :jee:

Az eddigi góllövőlista élcsoportja:

Zidane (Fra)  2 (+1) <--- kérdéses, hogy megadják-e neki :rolleyes:
Rooney (Eng)  2
Larsson (Swe)  2
Ibrahimovic (Swe)  2
[remélem nem hagytam ki senkit sem] :D

A kommentárokat ide várom. :)
Jó szórakozást mindenkinek!  :jee:

.Attila

Viszont a bírókkal ismét vannak nem kis problémák...
Annyit fűznék hozzá, hogy maguk a meccsek 18:00-kor és 20:45-kor kezdődnek, és ezt azért mondom el, mert én pl. olyan vagyok, hogy nem érdekel, mit dumálnak előtte (gondolom még vannak páran, akik hasonló módon gondolkodnak).

Baldy

Na ezt a topicot is sikerült észrevennem :)
Már most látom előre, hogy tetszeni fog nekem :D
Szóval rólam annyit: imádom a sportokat, és a vicces, hogy talán a focit ezek közül a legkevésbé, de azért megnézem természetesen a meccseket :D Néha azért, amikor adódik alkalom, szivesen játszok is focit, de mostanában a legszivesebben a biciklim pedálját nyomom, és cseppet sem fogom vissza magam vele, ha lehetséges :)
Nézni a legjobban az NHL meccseket, illetve az NBA meccseket szeretem. Icehockey rulezz :) Nagy New Jersey rajongó is vagyok, ugyhogy hajrá Devils, hajrá Nets! :D
De ugyanugy szeretem a teniszmeccseket, a sznuker vagy pool bajnokságot, vizilabdát, kézilabdát, röplabdát, blablablablabla...
Na szóval hirtelen ennyit :)
Amugy pár barátommal megyünk ki valszeg ma este Petőfi Csarnokba megnézni a holland-cseh meccset óriáskivetitőn, ha valaki akar jönni még, szóljon :)
Telszámomon tud elérni, aki akar: 30/555-4312
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Exo

#33
Quote from: TriviViszont a bírókkal ismét vannak nem kis problémák...
Annyit fűznék hozzá, hogy maguk a meccsek 18:00-kor és 20:45-kor kezdődnek, és ezt azért mondom el, mert én pl. olyan vagyok, hogy nem érdekel, mit dumálnak előtte (gondolom még vannak páran, akik hasonló módon gondolkodnak).

Nos, igen. A bírók teljesítménye hagy némi kivetnivaló maga után, mert nem az elsőt hibázták már a napokban...:rolleyes:

A közvetítésekről meg annyit, hogy azért érdemes az általam jelzett időpontban bekapcsolni a TV-t mert, ha vki lemaradt a legutóbbi mérkőzésről, akkor annak összefoglalóját val'szeg látni fogja a meccs előtti percekben...persze, ha vki teljesen naprakész, akkor nem szükséges :)

Baldy> Az NHL a legRULZZabb :D :jee:  
             Én Red Wings-es, Stars-os ill. Lightning-os vagyok :D

Baldy

Quote from: ExoÉn Red Wings-es, Stars-os ill. Lightning-os vagyok :D

Akkor örülhetsz a mostani Stanley Cup döntőnek :D
Red Wingsből részemről Hasek és Hull a jó, Dallasból is vannak páran, mint pl. Modano, de azért egy olyan csapat ellen, amiben van egy Elias, Stevens, White, Brodeur, Gomez.... Nem érnek fel :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Exo

Quote from: BaldyAkkor örülhetsz a mostani Stanley Cup döntőnek :D
Red Wingsből részemről Hasek és Hull a jó, Dallasból is vannak páran, mint pl. Modano, de azért egy olyan csapat ellen, amiben van egy Elias, Stevens, White, Brodeur, Gomez.... Nem érnek fel :)

Na igen sok a klasszis a Devils-ben, de azért ne írjuk le ezeket a csapatokat se! ;)
Amúgy meg ha sztárcsapatokat említünk, akkor az Avalanche-el nem nagyon versenyezhetnek: Forsberg, Sakic, Selanne, Kariya, Foote, Blake, stb. :D

Amúgy a Devilsből leginkább Brodeur-t emelném ki...ő a kedvenc kapusom és szent meggyőződésem, hogy a legjobb az NHL-ben. :D :cool:

Damnatus

Hali!

Hát van pár bírói elnézés, a legjobban az zavar, hogy nem mindíg következetesek. Ha az egyiknél sárga a hátulról becsúszás, akkor legyen az a másiknál is.

Exo

#37
Quote from: DamnatusHali!

Hát van pár bírói elnézés, a legjobban az zavar, hogy nem mindíg következetesek. Ha az egyiknél sárga a hátulról becsúszás, akkor legyen az a másiknál is.

Hmmm, a bírókkal kapcsolatban mindig a 2002-es foci VB jut az eszembe, mikor Kórea azt a látványos menetelést produkálta...egyértelműen látható volt, hogy nem önerőből természetesen.
Ez még ahhoz képest apróság, de nem szeretném, ha tovább fajulna a játékvezetők "tévedési hajlama". :rolleyes:

Más téma:
Aki tegnap este nem ült le a TV elé megnézni a Cseh-Holland meccset, az egy orbitálisan jó meccsről maradt le...nagyon nagy játék volt...én személy szerint a Real 4-5 Man U. BL-meccs óta nem láttam ilyen jó mérkőzést :jee: :cool:
Aki összefoglalót végig akarja izgulni, mert esetleg nem látta a meccset, az most ne nézzen ide ;) ---------------------------------------> Csehország 3-2 Hollandia

.Attila

Quote from: ExoEz még ahhoz képest apróság, de nem szeretném, ha tovább fajulna a játékvezetők "tévedési hajlama". :rolleyes:
Akkor mit szóltál a német-lett mérkőzéshez? A kommentátor szerint 4 büntetőt is meg lehetett volna ítélni a letteknek, de min. kettőt meg kellett volna adni. Mennyit adott meg a bíró? Egyet sem...

Baldy

Quote from: ExoAmúgy meg ha sztárcsapatokat említünk, akkor az Avalanche-el nem nagyon versenyezhetnek: Forsberg, Sakic, Selanne, Kariya, Foote, Blake, stb. :D

Ez mind szép és jó, de nincsen a Coloradonak jó védője, a kapusa meg tipikus második számú kapus, nincs első számú kapusa. Nem is csoda, hogy nem jutottak tovább a Playoffban...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Exo

Quote from: BaldyEz mind szép és jó, de nincsen a Coloradonak jó védője, a kapusa meg tipikus második számú kapus, nincs első számú kapusa. Nem is csoda, hogy nem jutottak tovább a Playoffban...

Jó védő az még csak-csak akad: Blake, Foote, Morrison személyében....de egy jó kapus, az tényleg nagyon hiányzik onnan, Aebischer valóban nem méltó ehhez a csapathoz...visszasírják még Roy-t :rolleyes:

Trivi> A német-lett mérkőzésen az idegbaj kerülgetett...sztem a spori (asszem Riley volt az) már nem véletlenül fújt a deutsch-oknak :ejj:
Riaszt a gondolat, hogy jövőre is meccseket fog fújni a kedvenceimnek ez a bíró...

Exo

Foci EB:

Aki szereti a jó mediterrán focit, annak muszáj (aki nem, annak is) ma este 20:20 (20:45)-kor leülni a TV elé és az m1-re kapcsolni, mert a Portugália - Spanyolország (élet-halál fontosságú) mérkőzést közvetítik. :D
Nagyon tudom ajánlani minden sportszerető fórumozónak ezt az eseményt...lehet izgalmakra számítani :jee: :cool: :whoah:

Cobra

Néztétek a mai Forma 1-et ?  :eek:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

Quote from: CobraNéztétek a mai Forma 1-et ?  :eek:
Hai! Gratulálunk Zsolti! Utolsóként érkeztél be, de az is 1 pont :D

Baldy

Spanyolok meg bukták a meccset a Portugálok ellen, ugyhogy most az van, hogy hajrá portugálok és görögök! :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Moloko

Quote from: TriviIzzasztó sportok a javából ;):D
Najó, az úszás tényleg az :)
képzelem :rolleyes: ... amikor az ember már a vízben is izzad.... :rolleyes: ... az már durva :hopp:

amúgy rólam annyit, hogy: nem nagyon fogom látogatni ezt a topicot, lévén nem szurkolok senkinek, nem rajongok semmiért, nem nézek tv-t és meccseket, a felét se értem hogy miről beszéltek itten.
maradok inkább a hobbisportolásnál. eddig a síelés volt amit rajongva űztem, de az utóbbi 2 évben elment tőle a kedvem.
Amúgy hobbiszinten működik még a snowboard (szánkózás és bob kicsukva, azokat nem szeretem), bicikli, squash (kéretik jelezni, ha valakinek lenne kedve menni és játszani!!), tenisz, pingpong, röplabda (kosárlabdát, kézilabdát, focit nem szeretem)
ja és nagyon nagyon szeretnék megtanulni táncolni! csak sosincs hozzá partner. :mad:
és gladiátorkodom. de az most elmaradozik kicsit...

Exo

Quote from: TriviHai! Gratulálunk Zsolti! Utolsóként érkeztél be, de az is 1 pont :D

Olééé...Zsolti!!! :appl: :D :lol: :lul:

Sajnálom szegény Spanyolokat, de ha egyszer nem voltak elég jók, akkor ez van...:rolleyes:

Ma viszont Hajrá Angolok!!! :D

Exo

Quote from: Angelképzelem :rolleyes: ... amikor az ember már a vízben is izzad.... :rolleyes: ... az már durva :hopp:

amúgy rólam annyit, hogy: nem nagyon fogom látogatni ezt a topicot, lévén nem szurkolok senkinek, nem rajongok semmiért, nem nézek tv-t és meccseket, a felét se értem hogy miről beszéltek itten.
maradok inkább a hobbisportolásnál. eddig a síelés volt amit rajongva űztem, de az utóbbi 2 évben elment tőle a kedvem.
Amúgy hobbiszinten működik még a snowboard (szánkózás és bob kicsukva, azokat nem szeretem), bicikli, squash (kéretik jelezni, ha valakinek lenne kedve menni és játszani!!), tenisz, pingpong, röplabda (kosárlabdát, kézilabdát, focit nem szeretem)
ja és nagyon nagyon szeretnék megtanulni táncolni! csak sosincs hozzá partner. :mad:
és gladiátorkodom. de az most elmaradozik kicsit...

A ping-pong-ban, bármilyen mennyiségben benne vagyok ;)

Baldy

Quote from: AngelAmúgy hobbiszinten működik még a snowboard (szánkózás és bob kicsukva, azokat nem szeretem), bicikli, squash (kéretik jelezni, ha valakinek lenne kedve menni és játszani!!), tenisz, pingpong, röplabda (kosárlabdát, kézilabdát, focit nem szeretem)
ja és nagyon nagyon szeretnék megtanulni táncolni! csak sosincs hozzá partner. :mad:
és gladiátorkodom. de az most elmaradozik kicsit...

Snowboardot szivesen kipróbálnám, hasonlóképpen a squasht is :)
A biciklizés nálam is megy (mekkora meglepetés! ;)), és hasonlóan a tenisz, röplabda és asztalitenisz is :)
De én emellet kipróbálnám a jégkorongot, kosaraznék és kézilabdáznék is szivesen. Foci szintén jöhet :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Exo

Tegnap ha hajszállal is ugyan, de kiestek az olaszok :(

Azt viszont örömmel láttam, hogy az angolok fantasztikus teljesítményt nyújtva továbbjutottak a csoportból.
Ellenfelük az egyeneshieséses szakasz első mérkőzésén Portugália lesz :p hatalmas küzdelem várható majd...

Meg persze ma este is...Hajrá Hollandok és Csehek!!! :whoah:

Damnatus

Hali!

Quote from: ExoTegnap ha hajszállal is ugyan, de kiestek az olaszok :(

Azt viszont örömmel láttam, hogy az angolok fantasztikus teljesítményt nyújtva továbbjutottak a csoportból.
Ellenfelük az egyeneshieséses szakasz első mérkőzésén Portugália lesz :p hatalmas küzdelem várható majd...

Meg persze ma este is...Hajrá Hollandok és Csehek!!! :whoah:

Én örülök neki, hogy kiestek az olaszok.
De ma sajnos a hollandok is kiesnek, mert a csehek a tartalékot küldik a pályára (és ezért később ők is kiesnek majd remélem :bsd: )

Baldy

Én nem bánom, hogy kipottyantak az olaszok, sőt kifejezetten örültem is neki (még táncoltam is :D) De azt bánnám, ha a hollandok esnek ki. Az pedig, hogy a csehek kiessenek, nem értek egyet... Megérdemlik, hogy a döntőik jussanak (sztem) :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Baldy

#52
Most igy meccs után: Németek kipotty, holland népitánc meg kezdődhet! :D
Részemről mindössze: örömteli birkabőr!!! (juh-héj!) :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Exo

Quote from: DamnatusHali!



Én örülök neki, hogy kiestek az olaszok.
De ma sajnos a hollandok is kiesnek, mert a csehek a tartalékot küldik a pályára (és ezért később ők is kiesnek majd remélem :bsd: )

Jó az a  cseh-tartalék ;) :D
Heinz meg hát valami iszonyat nagy gólt lőtt....:jee:

Damnatus

Hali!

Mivel a csehek nem feküdtek le a németeknek (mert ezt feltételeztem), ezért már nem haragszom rájuk, a hollandok meg vegyenek revansot tőlük a döntőben :)

Exo

Ha jól tudom, akkor pedig ma este Purtugál - Angol meccs lesz.
Minden focikedvelőnek kötelező csemege ;) :cool:

Damnatus

Hali!

hogy a jó :grrr:  :beken:  :uzi:  :bsd: hogy nem látom.

Baldy

Na mai biciklizésem felért egy plasztikai műtéttel, ime a bizonyíték :)
Látszik egy kicsit, hogy nem szoktam visszafogni magamat :D
És tanulság arra, hogy a sisak sosem árt :)
Plasztikai műtét után
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Baldy

A feszültség!
Kimaradt az első angol 11-s, majd a 3. portugál próbálkozás, ám a többi mind talált! Mindenki imádkozik, az edzők már tövig rágták körmeiket.
És kimarad a 7. angol próbálkozás is! És a portugál kapus rugja a 7. próbát! És GÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!
A portugálok kinyomták az angolokat az EB-ről, mint a pattanást!
A legszebb hosszabbitásnak lehettünk tanúi, amióta bevezették az Ezüst gól szabály, és egy ilyen gyönyörű 11-s sorozattal a portugálok viszik a negyeddöntő rájuk eső részét :)
Nyert Portugália! :)
Gratulálok nekik! :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Karma XXL

Quote from: BaldyA feszültség!
Kimaradt az első angol 11-s, majd a 3. portugál próbálkozás, ám a többi mind talált! Mindenki imádkozik, az edzők már tövig rágták körmeiket.
És kimarad a 7. angol próbálkozás is! És a portugál kapus rugja a 7. próbát! És GÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!
A portugálok kinyomták az angolokat az EB-ről, mint a pattanást!
A legszebb hosszabbitásnak lehettünk tanúi, amióta bevezették az Ezüst gól szabály, és egy ilyen gyönyörű 11-s sorozattal a portugálok viszik a negyeddöntő rájuk eső részét :)
Nyert Portugália! :)
Gratulálok nekik! :D

 :lol:  :rotflol: Bekem megmutatta, hogy is kell 11est lőni!  :hopp: Persze, kikopott alatta a pálya, és megcsúszott  :_piszka:

Még jó, hogy egyik csapatot se szeretem  :rolleyes: