SporTopic

Started by Exo, 2004-05-24, 17:57:45

Previous topic - Next topic

Exo

Indítványozom Beckham lelövetését/ifitáborba való küldését....miatta buktuk el a meccset....:ejj: (elfelejtettek szólni neki, hogy nem 60m-es keresztlabdát kell adni, hanem 11-est kell lőni :rolleyes: )

Mindenesetre Grat Portugália!!!

Az angolok legjobbja: Lampard :jee: :whoah:

Damnatus

Hali!

Kiestek a franciák, mert kikpatak 1:0-ra a görögökt?l  :hopp:  :hopp:  :hopp:

Exo

Quote from: DamnatusHali!

Kiestek a franciák, mert kikpatak 1:0-ra a görögökt?l  :hopp:  :hopp:  :hopp:

Jaja, de nagyon örültem neki! :hopp: :D

És annak is, hogy a Hollandok is továbbjutottak. (igaz, 11-esekkel, de kiharcolták)
Go!!! Netherlands Go!!!  :jee: :whoah:

Exo

Yoshi!!!
Dánok lealázva, Csehek az elődöntőben :jee: :D
***Dánia  0-3 Csehország    (Koller, Baros [2])***
Baros vezeti a góllövőlistát 5 góllal  (minden idők 2. legjobb eredménye ez...holtversenyben)

Én meg sérülten ülök otthon :(:(:(....no mind1

Elődöntő párosítások:
Portugália - Hollandia
Görögország - Csehország

.Attila

Quote from: ExoÉn meg sérülten ülök otthon :(:(:(....no mind1
? Mert egyébként te is kint rugdosnád a gólokat? :D
Egyébként mi is történt?

Baldy

Jó kis eődöntők lesznek, az egyszer biztos :)
Ráadásul eddig minden meccs ugy alakult, ahogy azt kivántam :)
Döntős csapatok tippem szerint: Portugália-Csehország (ennek örülnék a legjobban) :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Exo

Quote from: Trivi? Mert egyébként te is kint rugdosnád a gólokat? :D
Egyébként mi is történt?

Ha lehetne, én is kint lennék (ugyan focizni nem engednének) szurkolni midneképpen :D

Amúgy meg egy rossz talajfogás hatására megrándult/ficamodott a bokám, de most már egyre jobban vagyok...napok kérdése és teljesen rehabilitálódom. :)

Baldy> Holland - Cseh
            Portugál - Cseh
Bármelyik döntő is lesz, az biztos, hogy nagyon jó meccset látunk majd...(nem szép, hogy így leírom a görögöket, de szerintem eddig tartott a csoda...a cseheket nem ruházzák meg) :D

Baldy

A csehek szinte tuti  döntősek, de előre nem iszom a medve bőrére. Amugy elgondolkodtam, és a portugál győzelem nem is tűnik olyan biztosnak.
Jah és holnap megyek EB-Ligetbe megnézni este az 1. elődöntőt, aki akar csatlakozni, az kérje el öcsémtől (ha valaki nem tudná: Trivi) PM-ben a telszámomat, és hivjon fel, hogy meg tudjuk beszélni a dolgokat :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Damnatus

Hali!

Azért csak hajrá görögök és hollandok!

Baldy

Nekem egy a lényeg: legyenek a csehek a döntőben :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Exo

Achtung! Achtung!!!

Portugália  2 - 1  Hollandia
-Ronaldo               - J. Andrade (öngól)
-Maniche

Portugálok a döntőben....Figo a meccs embere...Maniche nagyon nagy gólt lőtt...C. Ronaldo gól+gólpassz

Ennyi a krónika röviden :D
Grat Portugália! :jee:

.Attila

Habár én Portugáliát is szeretem, de pusztuljon Advocaat! :grrr: Mi az, hogy Kluivert nem játszott!!! Mi a fenének vette le a pályáról Overmarst???
Maniche gólja -> rendezőnek különleges érzéke volt hozzá, hogyan maradjon le az EB talán legnagyobb góljáról :grrr:

Exo

Quote from: TriviHabár én Portugáliát is szeretem, de pusztuljon Advocaat. Mi az, hogy Kluivert nem játszott!!! Mi a fenének vette le a pályáról Overmarst???
Maniche gólja -> rendezőnek különleges érzéke volt hozzá, hogyan maradjon le az EB talán legnagyobb góljáról

Advocaatról ennyit:  :morci:  :fuk-u:  :lame:  :ejj:  :hogyaza:  :mad:    :b+:  :uzi:  :grrr: .....ez egy *sííííííííp* *sííííííp* *síííííííp*....gyökérbarom

A rendező meg nem volt a helyzet ura éppen :D

Kvikveg

Quote from: BaldyNa mai biciklizésem felért egy plasztikai műtéttel, ime a bizonyíték :)
Látszik egy kicsit, hogy nem szoktam visszafogni magamat :D
És tanulság arra, hogy a sisak sosem árt :)
Plasztikai műtét után
Ha vigasztal, en eletem elso ez azota utolso tereplovaglasa utan rosszabbul neztem ki. Najo, kb ugyanigy. 2x ropultem, es az a sokkolo, hogy a 2.-ra nem emlekszem.
Felebredtem. Jeee nyar van es 1 lovon uloook. Huuu milyen nap van??!
 :hehe:
Azota a kriptamban duzzogok.  :hopp:
Es igen, a sisak sosem art(ott volna)...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Damnatus

Hali!

Quote from: Trivi pusztuljon Advocaat! :grrr: Mi az, hogy Kluivert nem játszott!!! Mi a fenének vette le a pályáról Overmarst???
[/QUOTE
Ez a marha szépen kiejtette a csapatot. Akkora balfék, hogy az hihetetlen. Remélem páros lábban rúgják ki onnan, és vmi normális edz?t kapnak. Nem hiszem, hogy 2006 után marad még vki az ajaxos generációból. Ráadásul Advocaat abszolút nem a holland focit játszatta a csapattal 1 db ék volt. Pedig a holland támadó foci, min. 2 csatárral.

Most már nincs más, hajrá görögök!

.Attila

ÁÁÁ, ezüstgóllal nyertek a görögök, és a döntőben vannak!!! :hopp:
Félre ne értsetek, a cseheket is kedvelem, dehát történjen akármi, ez az EB már a görögöké, mégha nem is nyernék meg a döntőt.

Exo

Quote from: TriviÁÁÁ, ezüstgóllal nyertek a görögök, és a döntőben vannak!!! :hopp:
Félre ne értsetek, a cseheket is kedvelem, dehát történjen akármi, ez az EB már a görögöké, mégha nem is nyernék meg a döntőt.

Hmmm...hát ezek a görögök tudnak valamit...így kijáccani két éles meccset is...fantasztikus, csak gratulálni tudok nekik :cool:

Mégegy érdekesség:
Ennyire Nedved-re épült a cseh válogatott?
Ha igen, akkor így lehet bebukni egy tornát :rolleyes:

Döntő, vasárnap este:
Görögország - Portugália

Érdekes meccs lesz...

Damnatus

Hali!

Na legalább a görögök megcsinálták. Remélem a házigazdákat is legy?zik. Hajrá, csak így tovább!

Kalibur

Hahh, végre végigrágtam magam a focidzsungelen (jó , nem mintha én nem néztem volna az EB-t...), tudom mi a magyarázat Baldy rémítő harci sérüléseire (öregem, jobban mutattál, mint amikor terepen a ló áthajtott velem az akácoson és kalózkapitánnyá avatott :D ... edit: én ettől még lovagolok továbbra is)
Nos, mivel későn érkező vagyok, így juszt is megszakítom a fociértekezést, hátha találok valakit aki hozzám hasonló sportokat űz és hajlandó néha csatlakozni...
Kalibur tehát művelt: 6 masszív év úszás, 3 kosárlabda, mind a mai napig röpizek (Budapest bajnokság, kerületi bajnokságok...), 6-7 éve lovagolok, mittoménmióta bringázok, télen korcsolyapárti vagyok, fél éve wado kai-t tanulok...no hirtelen ennyi ... Ja, mindemellett futni pl naagyon utálok...
és a topic jó ötlet volt ^^
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Baldy

Na ha még sikerül összeszedni pár emberkét, akkor szervezhetnénk biciklitúrákat is, ha van hozzá kedvetek... Bejárhatunk szép nagy területeket :) És lehet akkor is jókat szórakozni :)
Amugy a fene egye meg, hogy kiestek a csehek! Igy tuti győztesek a portugálok :(
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

Quote from: BaldyAmugy a fene egye meg, hogy kiestek a csehek! Igy tuti győztesek a portugálok :(
Khm... nyitómeccs: Portugália 1:2 Görögország

Exo

Ezen az EB-n már annyi meglepetés született, hogy szerintem már tippelni sem érdemes az eredményre, mert úgyse jön be...:rolleyes:
Így hát én sem teszem azt...nyerjen a jobbik!!! :)

Kalibur

Quote from: BaldyNa ha még sikerül összeszedni pár emberkét, akkor szervezhetnénk biciklitúrákat is, ha van hozzá kedvetek... Bejárhatunk szép nagy területeket :) És lehet akkor is jókat szórakozni :)
Amugy a fene egye meg, hogy kiestek a csehek! Igy tuti győztesek a portugálok :(
Túrában mindig benne vagyok ^^
Portugálokról meg annyit:ne igyál előre a medve bőrére !
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Exo

EZ HIHETETLEN!!!

A görögök nyerték az EB-t...az valami fantasztikus, amit véghez vittek...
Főhajtásos Gratula nekik :jee:

Portugália  0 - 1  Görögország  (Charisteas)

Damnatus

Hali!

Gy?zelem, gy?ztek a görögök  :hopp:  :hopp:  :hopp:  :hopp:

dizzy

Quote from: KaliburKalibur tehát művelt: 6 masszív év úszás, 3 kosárlabda, mind a mai napig röpizek (Budapest bajnokság, kerületi bajnokságok...), 6-7 éve lovagolok, mittoménmióta bringázok, télen korcsolyapárti vagyok, fél éve wado kai-t tanulok...no hirtelen ennyi ... Ja, mindemellett futni pl naagyon utálok...
és a topic jó ötlet volt ^^

A futást én is nagyon utálom, viszont már elég régóta kosarazom, aktívan teniszezem, elég gyakran pingpongozom is, télen és is imádok korcsolyázni, nyáron néha görkorizom is, no és persze bringázom is, múlt hétvégén voltunk Badacsonyba bringázni.
Bringatúrában én is benne vagyok :D
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

Kalibur

Quote from: DamnatusHali!

Gy?zelem, gy?ztek a görögök  :hopp:  :hopp:  :hopp:  :hopp:
Én megmondtam  :hopp:   :hopp:  :hopp:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Baldy

EB-Ligetben néztük a döntőt, pontosabban csak utolsó 15 percét, de nagyon feelinges volt :)
Az, hogy a görögök nyertek, csak annyit: Gratula nekik, nem kis eredmény, csak kár, hogy megvonták tőlünk a látványos foci látványát :(
Na majd ha még bejön 3-4 emberke, akik szintén csatlakoznának, akkor szervezhetnénk biciklitúrát is :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Exo

Schumaher megint megnyerte a Grand Prix-t (kicsit kezd unalmassá válni így :rolleyes: :D), Zsolti pedig megint a pálya mellett fejezte be a versenyt (idő előtt természetesen)!

Damnatus

Hali!

Quote from: ExoSchumaher megint megnyerte a Grand Prix-t (kicsit kezd unalmassá válni így :rolleyes: :D), Zsolti pedig megint a pálya mellett fejezte be a versenyt (id? el?tt természetesen)!

Baumgartner volt a béna, vagy a kocsi adta fel?