Main Menu

Bittorrent

Started by Shadowolf, 2004-05-27, 23:31:08

Previous topic - Next topic

DWz

En is megprobalom szedni, aztan majd meglatjuk, hogy jon.

Komplikato

Remélem megéri, mert 13GB filmet töröltem miatta. Nekem ... általában végtelenben van a töltési idő. 2,7MB már lejött a 7,9GB-ból  :hopp:
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

Chronos

Hát nem volt szép dolog ide rakni a linket, és feltöltés/letöltésről beszélgetni egy Bittorrent segítség topicban... :ejnye:
Most még elnézem, de legközelebb ilyen ne legyen...:ejj:

CHRONOS

Xaga

Azureusnál mit jelent az hogy a Down speed narancssárga??? És ha a share ratio narancssárga??? És miért van az hogy van seed és peer is mégis a down speed és up speed is 0.

Chronos

Quote from: XagaAzureusnál mit jelent az hogy a Down speed narancssárga??? És ha a share ratio narancssárga??? És miért van az hogy van seed és peer is mégis a down speed és up speed is 0.
Nem elérhető a portod... :rolleyes:
Engedélyezd a routeren... :)

CHRONOS

Xaga

Quote from: ChronosNem elérhető a portod... :rolleyes:
Engedélyezd a routeren... :)

CHRONOS

Engedélyezve van.

DWz

Quote from: Bruce579Mindenestre csatolom, és a moderátorok jóindulatára bízom magam :)

17% lejott mar, azt mondja Azu, hogy meg 2 nap. Ha vegleg lejott, majd szolok.

Komplikato

Quote from: DWz17% lejott mar, azt mondja Azu, hogy meg 2 nap. Ha vegleg lejott, majd szolok.
Nekem 8% és 4-180 nap között van még :)
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

DWz

Quote from: KomplikatoNekem 8% és 4-180 nap között van még :)

36%, es mar csak 2nap, 6 ora... ;)

Shadowolf

Ezt vagy priviben vagy az Offtopic-ban folytassátok légyszi. :rolleyes:

Komplikato

FIGYELMEZTETÉS!
Sajnos emberek jelenleg úgy nézz ki, hogy majd az összes Torrent oldalról leszednek minden liszences Anime-t, és sorozatot!!!  :beken:
Legtöbb oldal részlegesen elérhető csak, és mindenféle mentegetőző szövegek találhatóak rajtuk, ezért amit tudtok spájzoljatok be!!!
Írjatok ki mindent CD-re, DVD-ra vagy bármi másra!
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

Chronos

Quote from: KomplikatoFIGYELMEZTETÉS!
Sajnos emberek jelenleg úgy nézz ki, hogy majd az összes Torrent oldalról leszednek minden liszences Anime-t, és sorozatot!!!  :beken:
Legtöbb oldal részlegesen elérhető csak, és mindenféle mentegetőző szövegek találhatóak rajtuk, ezért amit tudtok spájzoljatok be!!!
Írjatok ki mindent CD-re, DVD-ra vagy bármi másra!
Csak azért mert az anime.mircx.com leszedte a torrenteket, az nem jelenti, hogy "namostmárjövünkalicenszelaztnemtölthetitekleillegálisanazaniméket"...

CHRONOS

Komplikato

Mondjuk ezen vélemény több oldalon való törölgetés miatt íródott.
Azóta láttam listát azon helyeken, ahol még nem volt törlés ...
De aggódom.  :ejj:
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

Komplikato

Info a Download Anime oldalán, hogy mi is történt ...
"short story: ADV contacted me to remove licensed anime. "
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

Chronos

Quote2 suspicious points about that notice:

1.) The listed A.D. Vision site (advfilms.com) is inaccessible. //www.advfilms.com seems to be the correct one.

2.) There is no telephone contact number. What kind of pseudo-legal notice doesn't have a contact phone number?

Hopefully it's fake
Egyébként is minek a parázás?
Ha nincs torrent, akkor van IRC, ha nincs IRC, akkor van Emule, és így tovább...:)

Ui: Az összes torrent siteot nem bírják becsukni...:D

CHRONOS

Isi101

Valaki nem írná le, ha szépen megkérném, hogy konkrétan milyen beállításokkal érdemes az azureust futtatni?
Mondjuk 512/128 as chellonál?

Chronos

Quote from: Isi101Valaki nem írná le, ha szépen megkérném, hogy konkrétan milyen beállításokkal érdemes az azureust futtatni?
Mondjuk 512/128 as chellonál?
10 kb fel, többi le...:)

CHRONOS

Isi101

THX!

Kicsit jobban megy így :)

55k volt....

Xaga

Miéert van az hogy Sizenak 548 Mb ír ki erre letölt 622 MB, és szinte mindegyiknél többet tölt le mint ami sizenak van írva???

Chronos

Quote from: XagaMiéert van az hogy Sizenak 548 Mb ír ki erre letölt 622 MB, és szinte mindegyiknél többet tölt le mint ami sizenak van írva???
A sérült részeket újra le kell töltenie, és ha pár usernek sok sérült része van, akkor megeshet, hogy több 100 mbal többet kell letölteni...

CHRONOS

Fazék

Quote from: ChronosA sérült részeket újra le kell töltenie, és ha pár usernek sok sérült része van, akkor megeshet, hogy több 100 mbal többet kell letölteni...

CHRONOS
de legalább 1000%-osan hibátlan a letöltési végeredmény! ami azért nem egy rossz dolog, valljuk be :) (inkább dobjon el nekem +10%-nyi adatot, minthogy fölöslegesen töltögettem...)

Lac

Hűha, én eddig a sima, hagyományos Bittorrenttel töltöttem (az, amit még Bram Cohen írt :) ) és most megszegem az Azureus miatt az eskümet, hogy "grafikus java programot használni soha..." (merthogy a java döglassú) (bár eddig úgy tűnik, hogy jól megy...)

Most már csak azt kéne kitalálni, hogy miért van az, hogy a sima bittorrenttel mindenféle extrabeállítás nélkül tudtam letölteni meg feltölteni, itt meg incoming tcp port-ot kér, ami miatt sajna muszály proxyznom, és ha proxy van a dologban akkor a sebesség minimum a fele (pedig akkor tőlem lehetne 500k-val tölteni), de inkább a negyede... na majd este utánanézek én ennek...

Komplikato

#52
Kéne egy kis help!
Nem tudom hírtelen hová kéne írnom ezt, de ha valakinek meg van Bruce579 elérhetősége, gondolok itt postacímre vagy telefonra, az adja már meg privátban!
Mivel gondolom nem Hawaii-ra ment három hónapra, valószínüleg se PÜ-ben, se mailban nem fogom elérni őszig, és gondolom ő meg nem fog tudni letölteni.
Közben lejött a stuff amit kért (tudom, tudom offtopic), de azt saját költségemen hajlandó vagyok neki eljutattni ... ha lesz elérhetőség.
(Bár gondolom nem biztos, hogy jó neki ha megkapja, ha jól sejtem a távolmaradása okát?)
Nos. Tud valaki segíteni???  :rolleyes:
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

izriot

Valaki el tudná magyarázni, hogy mi az rss feed és hogy hogyan működik?

Chronos

Quote from: izriotValaki el tudná magyarázni, hogy mi az rss feed és hogy hogyan működik?
Egy olyan kód, amit beillesztve egy oldalra, ugyanaz az üzenet megjelenik, mint ami az eredeti oldalon, mindez valós időben frissítve...:)
Hírek több oldalon való valós idejű megjelenítésére szokták használni...:D

CHRONOS

izriot

Ahaaaaa! Akkor már értem mért előnyos ezt bittorrentoldalakon használni----> valós időben mutatja hogy hány seeder és peer van hozzá. Okés, köszi!

Xaga

Azureausban van olyan hoagy egy peert lehet "snubbed" -olni ez mit takar???

Stairan

Letöltöttem az Azureust, próbálok vele tölteni, de nem sikerül, elíndítom a letöltést, de nem csinál semmit, 0B/s a letöltés és a feltöltés. Mi lehet a gond?

izriot

Ha nincs hozzá seeder vagy peer akkor az a gond. Ilyenkor addig vársz amig valaki el nem kezdi seedelni. Ha van hozzá akkor passz... Lehet hogy tûzfalbeállítási probléma? Barátomnak olyasmi volt, asszonta hogy valamelyik portot kellett engedélyezni és utána ment. De lehet nemtudta normálisan feltelepíteni magát. Vagy sun-os javat raktál fel hozzá?

Stairan

Köszi!Sikerült megoldani, a tûzfallal volt a probléma.