Main Menu

Bittorrent

Started by Shadowolf, 2004-05-27, 23:31:08

Previous topic - Next topic

.Attila

Pedro's BT Music Only Tracker-én átléptem az 5 gigányi feltöltést, így van egy szabad meghívom. Érdekel vkit?
Link

Danhibiki

Quote from: BonciPedro's BT Music Only Tracker-én átléptem az 5 gigányi feltöltést, így van egy szabad meghívom. Érdekel vkit?
Link

hûha itt zenéket lehet letölteni? mindenfélét?:) Mert ha igen akkor éredekelne az a meghívó:)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

.Attila

Quote from: Danhibikihûha itt zenéket lehet letölteni? mindenfélét?:) Mert ha igen akkor éredekelne az a meghívó:)
Mivel van 1 ilyen meghívom, és több nem lesz, tessék komolyan venni.
Itt tartani kell a kb. 1-es u/d arányt. Be tudod tartani?

Danhibiki

Quote from: BonciMivel van 1 ilyen meghívom, és több nem lesz, tessék komolyan venni.
Itt tartani kell a kb. 1-es u/d arányt. Be tudod tartani?

Szerintem tudom majd tartani;) Jah és bocsi, hogy eddig nem válaszoltam csak elutaztam...
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

.Attila

Quote from: DanhibikiSzerintem tudom majd tartani;) Jah és bocsi, hogy eddig nem válaszoltam csak elutaztam...
E-mail címet kérek.

Alkyra

Megjelent a legfrisebb bitcomet(bitcomet 0.60).
Letölteni errõl a linkrõl tudjátok:
Bitcomet 0.60

A fájlokért s egyéb dolgokért felelõsséget nem vállalok! :)

gr33n

Kérem vlk ajáljon nekem egy megbizható és nagyon jó (és ha kicsit letöltésgyórító-s  :rolleyes: ) Torrent letöltõt!

Elõre is kösz!

Darkstar

Én Azureust használok, eddig minden rendben ment vele, de másoknak már voltak problémái.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Damnatus

Quote from: DarkstarÉn Azureust használok, eddig minden rendben ment vele, de másoknak már voltak problémái.
dettó, nekem sincs semmi bajom vele.

aquana

nekem is jól megy, könnyen is kezelhetõ.
http://i7.photobucket.com/albums/y285/aquana2/sigTOBE.gif" alt="sig">

Necrid^

Quote from: gr33nKérem vlk ajáljon nekem egy megbizható és nagyon jó (és ha kicsit letöltésgyórító-s  :rolleyes: ) Torrent letöltõt!

Elõre is kösz!
BitComet hazsnálok eddig tökéletesen jött le vele minden.de azureus és bitlord is jó.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Alkyra

Quote from: NecridBitComet hazsnálok eddig tökéletesen jött le vele minden.de azureus és bitlord is jó.

én is. lásd elõzõ postom.
Jobban szeretem mert kevésbé gépigényes(viszont zabálja a netet ugyanúgy...)

gr33n

Ok köszi mindenkinek! :haha:

Kipróbálok egy párat....Mivel hogy sokan írták a Azureus-t azzal kezdem...

Még1x köszi mindenkinek! :rolleyes:

SaiyaGin

Az általam használt BT kliens a Turbo Torrent, ami észrevételem szerint nem túl ismert. Nemrég kiderült, hogy Necrid ugyanazt (FMPTSR09) az én sebességem többszörösével töltötte. :3x3:  Ismeri valaki a Turbót? Fel tud valaki világosítani arról, hogy ez miért lehetett?  :lame:

Fazék

Quote from: SaiyaGinAz általam használt BT kliens a Turbo Torrent, ami észrevételem szerint nem túl ismert. Nemrég kiderült, hogy Necrid ugyanazt (FMPTSR09) az én sebességem többszörösével töltötte. :3x3:  Ismeri valaki a Turbót? Fel tud valaki világosítani arról, hogy ez miért lehetett?  :lame:
1. sztem rajtad kívül itt senki se használja ezt a klienst. BitComet nem véletlenül népszerû, ajánljuk azt :)
2. tûzfal? könnyedén okozhat ilyen sebességkülönbséget, ha a kliens által használt port-ok blokkolva vannak

SaiyaGin

Quote from: Fazék1. sztem rajtad kívül itt senki se használja ezt a klienst. BitComet nem véletlenül népszerû, ajánljuk azt :)
2. tûzfal? könnyedén okozhat ilyen sebességkülönbséget, ha a kliens által használt port-ok blokkolva vannak

Köszi, majd kipróbálom a BitComet. Abból lehet baj, ha egyszerre két kliens fut a gépen? (Már 1 hónapja töltök egy animét, és nem szívesen kezdeném elõlröl.)

Fazék

Quote from: SaiyaGinKöszi, majd kipróbálom a BitComet. Abból lehet baj, ha egyszerre két kliens fut a gépen? (Már 1 hónapja töltök egy animét, és nem szívesen kezdeném elõlröl.)
én azt mondanám hogy igen. mert ha ugyanazt a port-ot használnák, akkor az elsõként indított program lefoglalja és a másik nem fogja tudni használni (azt hiszem legalábbis :))

SaiyaGin

Quote from: Fazékén azt mondanám hogy igen. mert ha ugyanazt a port-ot használnák, akkor az elsõként indított program lefoglalja és a másik nem fogja tudni használni (azt hiszem legalábbis :))
És ha egyszerre csak egyet indítok el és a másikat nem kapcsolom be?
(Ki lehet-e azt próbálni, hogy amit ilyen régóta töltök (egyébként Dai-Guard) aComet gyorsabban töltené-e, anélkül, hogy uninstallni kellene a Turbót?)

Kuroi Tenshi

Quote from: SaiyaGinAbból lehet baj, ha egyszerre két kliens fut a gépen? (Már 1 hónapja töltök egy animét, és nem szívesen kezdeném elõlröl.)
Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem. Nekem volt már egyszerre kettõ is a gépemen (de mivel az egyikkel már alapból nagyon lassan jött, ezért végül töröltem...)
Másik klienssel is lehet megkezdett letöltést folytatni (általában)

SaiyaGin

Quote from: Kuro_TenshiLehet, hogy igen, lehet, hogy nem. Nekem volt már egyszerre kettõ is a gépemen (de mivel az egyikkel már alapból nagyon lassan jött, ezért végül töröltem...)
Másik klienssel is lehet megkezdett letöltést folytatni (általában)

Még egy tanácsadó! :) Köszi!

Moha

Quote from: Kuro_TenshiMásik klienssel is lehet megkezdett letöltést folytatni (általában)
Ja, egyszerûen be kell tölteni a torrent file-t az új kliensbe, aztán az eddig letöltött file-okkal felülírni az új kliens által létrehozottakat, majd az új kliensben nyomni egy hash ellenörzést. Elméletben ennyi.

Fazék

Quote from: MohaJa, egyszerûen be kell tölteni a torrent file-t az új kliensbe, aztán az eddig letöltött file-okkal felülírni az új kliens által létrehozottakat, majd az új kliensben nyomni egy hash ellenörzést. Elméletben ennyi.
én azért SaiyaGin a helyedben letölteném még a régi klienssel azt a torrentet. kicsit babonás lettem ilyen kompatibilitás téren...

Necrid^

Quote from: Fazékén azért SaiyaGin a helyedben letölteném még a régi klienssel azt a torrentet. kicsit babonás lettem ilyen kompatibilitás téren...
Egyetértek Fazékkal sztem is Tölcs le a Régi klienst.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

deaththief

Szerintem a bitcomet most a legmegbízhatóbb és gyorsabb kliens.Az azureus is nagyon jó,csak sok hibát vét.Csak rákkattintassz 2x a torrent fájlal,megnyitja és csak a helyét kell megadnod,hogy hová töltsön le.Link: http://google.com :D
 


deaththief

Lenne 1 kérdésem.Nem ebbe a topicba való,de hátha tud nekem valaki segíteni.Az avatar alatt sok embernek látok még valamilyen gif-et vagy képet.Az hogy és hová kell feltölteni?
 


Necrid^

Quote from: deaththiefLenne 1 kérdésem.Nem ebbe a topicba való,de hátha tud nekem valaki segíteni.Az avatar alatt sok embernek látok még valamilyen gif-et vagy képet.Az hogy és hová kell feltölteni?
Bal oldalt "Edit Signature" gomb. Ott megjelenik egy ilyen textbox, mint ez. Kattints a "kép beszúrása" ikonra (a "size" alatt van, helyeket ábrázol). Feljön egy ablak. Ebbe az ablakba kell beírnod az URL címet, ahonnan a képet be akarod linkelni (persze elõtte töltsd föl a képet az internetre). Ok, és kész.

P.S.: Asszem Chronos moderátorunk aláírásában van, hogy max mekkora képet linkelhetsz be. Elõtte nézd meg, a késõbbi macerálások elkerülése végett!

Írj, ha vmi nem stimmel...
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

SaiyaGin

Mindenkinek  :merci:
Btw mi az a hash ellenõrzés?

SaiyaGin

#687
Ez kész "röhej"! Fent van 19 peer és 7 seed, de csak 1-gyel tölti! :bruhuhu:

Edit: ftp-re várhatóan hánykor kerül fel? Lehet, hogy gyorsabban lejön, ha megvárom, hogy valaki feltegye és onnan töltöm le. :rolleyes:

Edit 2: most már normálisabb, 10-17-tel tölt. :)

Fazék

Quote from: SaiyaGinBtw mi az a hash ellenõrzés?
egyszerûen olyasmi, mint az sfv file-ok, meg szinte minden file-cserélõ programnál van valami hasonló. valamilyen a file alapján kiszámított rövid érték, ami után vissza lehet késõbb ellenõrizni, hogy hibátlanul jött-e le a file. torrent-nél ez a hash.

Chronos

Quote from: Fazékegyszerûen olyasmi, mint az sfv file-ok, meg szinte minden file-cserélõ programnál van valami hasonló. valamilyen a file alapján kiszámított rövid érték, ami után vissza lehet késõbb ellenõrizni, hogy hibátlanul jött-e le a file. torrent-nél ez a hash.
CRC ellenõrzésnél ugye ellenõrzi az egész fájlt...
Hashelésnél a fájldarabokat ellenõrzi le, majd összefûzi a fájlt...

CHRONOS