Kinek honnan származik a neve?

Started by Shadowolf, 2004-05-30, 11:36:29

Previous topic - Next topic

RedPriest

Én. Hmm.... érdekes. De határozottan jó. :smile:
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Kvikveg

Ahgy irom, ugy ejtem. De irhatnam Queequeg-nek is mint az eretediben. De akkor biztos tobben kerdeznek, hogy  :wtf:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Quote from: Kvikveg on 2007-11-17, 15:11:58
De akkor biztos tobben kerdeznek, hogy  :wtf:

Akkor már rá tudtunk volna keresni :)

Failure is the default option

Próféta

Ezzel a névvel Kvikveg közülünk az egyetlen, akit az a megtiszteltetés ért, hogy bekerülhetett a Futuramába.

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2007-11-17, 15:16:05
Quote from: Kvikveg on 2007-11-17, 15:11:58
De akkor biztos tobben kerdeznek, hogy  :wtf:

Akkor már rá tudtunk volna keresni :)


Quote from: Próféta on 2007-11-17, 15:26:04
Ezzel a névvel Kvikveg közülünk az egyetlen, akit az a megtiszteltetés ért, hogy bekerülhetett a Futuramába.
LOL, Wikiben megneztem most en is.  Vicces.
Es pont a Futuramaban megneznem milyen feje volt.  :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

úgy ejtem, már általában, ahogy írom..:) vagy esetleg lehet csupaszmajom, ezeken vagyok csak regisztrálva bárhol általában :)

amúgy meg anno innen:
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Naked_Ape
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Baggio

 az enyém a vezetéknevemből van, és még jó sok éve (kb 8-9 vagy több) a teniszedzőm adta

nikici

Az én nevemnek semmi különösebb története nincs, Nikinek hívnak, innen jött a nikici, mikor anno regisztráltam egy forumon. Mivel siettem, ezért kisbetűvel sikerült, de utána meg már direkt kezdtem el kisbetűvel használni. :)

Andicilin

Nekem szüleim adták a keresztnevem. A vezetéknevem meg öröklődik.
"Csúcs ez az érzés, de csak annak, aki az, ami!"

Kvikveg

Quote from: Andicilin on 2010-11-07, 22:51:19
Nekem szüleim adták a keresztnevem. A vezetéknevem meg öröklődik.
Erre szokas mondani, hogy pwned?  :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Quote from: Kvikveg on 2010-11-07, 23:38:27
Quote from: Andicilin on 2010-11-07, 22:51:19
Nekem szüleim adták a keresztnevem. A vezetéknevem meg öröklődik.
Erre szokas mondani, hogy pwned?  :haha:
Nem azt, hogy "Hail, Prince of the Obvious!"?
[reserved]

Nakedape

#311
Quote from: Kvikveg on 2010-11-07, 23:38:27
Quote from: Andicilin on 2010-11-07, 22:51:19
Nekem szüleim adták a keresztnevem. A vezetéknevem meg öröklődik.
Erre szokas mondani, hogy pwned?  :haha:
és még csak nem is, mert nem az a kérdés, hogy kitől származik, hanem hogy honnan..:P tehát vagy persze írhatná, hogy az andrás női alakja, ami a görög andreas szóból jelentése, férfi, férfias, de persze ha konkrétnak vesszük a kérdést, akkor is szülei címét kellet volna magadni, vagy gps
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Rounin

Quote from: Nakedape on 2010-11-08, 09:41:12
Quote from: Kvikveg on 2010-11-07, 23:38:27
Quote from: Andicilin on 2010-11-07, 22:51:19
Nekem szüleim adták a keresztnevem. A vezetéknevem meg öröklődik.
Erre szokas mondani, hogy pwned?  :haha:
és méd csak nem is, mert nem az a kérdés, hogy kitől származik, hanem hogy honnan..:P tehát vagy persze írhatná, hogy az andrásnői alakja, ami a görög andreas szóból jelentése, férfi, férfias, de persze ha konkrétnak vesszük a kérdést, akkor is szülei címét kellet volna magadni, vagy gps

És persze ha vennénk a fáradtságot emlékezni a nyitóposztra, akkor még azt is észrevennénk, hogy érvénytelen a válasza, mert a nick eredetét hivatott elemezgetni ez a kis threadecske.

Fazék

ó és nem is akármilyen névhez kapcsolódik a topic indítása :)
és úgy látom már 2004-ben is aktívan fórumoztam :D

kicsit sokkolt így hirtelen a fölismerés, hogy már ennyi éve rontom itt a levegőt :D

szerk: és végülis egész jól megbírkózott a társaság a nevemmel :haha:

Darkstar

Quote from: Fazék on 2010-11-11, 00:46:21
kicsit sokkolt így hirtelen a fölismerés, hogy már ennyi éve rontom itt a levegőt :D
Néha engem is meglep, hogy lassan 6 éve itt tespedek. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cloud

Na ha már itt vagyunk:

Darkstar:

Neked gondolom Slayersből? :D

Cheesy

Quote from: Darkstar on 2010-11-11, 00:53:59
Néha engem is meglep, hogy lassan 6 éve itt tespedek. :D
Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

[spoiler][/spoiler]

Te jou ég, 9 év... de gyanús nekem az a dec 31 mint regisztráció napja :) Jövőre egy évtizede.
A hozzászólásaim számán ugyan nem látszik, de az is igaz, hogy csak 1-2 éve aktívkodok. Pedig kíváncsi lennék, hogy az én anime leírásaim közül mennyi van még a toplistában :P

Már nem is emlékszem pontosan honnan a nick.
Azt tudom, hogy először 'Killer' volt, ez kb addig tartott mire rájöttem, hogy a többi 15 éves kölök közül 9/10 a neten ezzel a nickel van jelen, így inkább váltottam. Olyan kellett ami nincs máshol és hát azóta sem találtam még olyan elvetemültet, hogy ilyen névvel legyen a neten jelen. Az elején még azok a boldog(?) 56k-s idők.. amikor felfedeztem a siteot, mondhatni akkor kb. jó ha 1 éve tudtam mi az az internet. És zsozso már akkor ftp-t üzemeltetett! 10 éve! Így belegondolva azért kicsit megszédít ez az időbeni távolság. Remélem még soksok évig megmarad ez a hely.
A mai napig örülök, hogy egy véletlen folytán felfedeztem az anime műfajt és ezt neked köszönhetem Usteam!