Magyar hivatalos Anime portál

Started by Shock12, 2004-06-04, 14:45:55

Previous topic - Next topic

Érdekelne egy magyar manga - anime magazin ?

Hajjaj ! Még rendszeresen írnák is, tagja lennék a szerkesztők lelkes csapatának is !
13 (35.1%)
Naná!! Rendszeresen, minden hónapban vásárolnám a lapot, nézném ma DVDt, és aktív tagja lennék a közöségnek !
22 (59.5%)
Naja.... az  ingyenes, és strapamentes része érdekelne...
2 (5.4%)
... nem ... megamúgyis... miazamangaanime ??
0 (0%)

Total Members Voted: 37

Shadowolf

Quote from: MohaEzért nem volt Saori sem itt már jóideje?

Ja...

QuoteDe miért? :confused:

Privát okból kifolyólag...

Hakkai

A hírt/ötletet nagyon díjazom, természetesen az ár is igen sokat számít. A felsorolt témák mind érdekelnek, mondjuk a Hentai- jal én is úgy vagyok, ha van, akkor van.. de ne arról szóljon az újság.Az anime- játékok is érdekelnének.. Elõfizetni nem tudom, hogy tudnék-e, az is ártól függ.
A szerkesztést pedig még lehet, hogy elvállalnék egy-két dolgot.
A DVD melléklet pedig tényleg fontos.

.Attila

Quote from: ShadowolfPrivát okból kifolyólag...
Ezek szerint neked elmondták.
Nem lettünk megtisztelve azzal, hogy nekünk elmondják, vajon miért? :rolleyes: (most gonosz voltam?)

Marfy

Ha esetleg tényleg indulna ilyen lap szivesen beszálnék a szerkesztésbe mivel én kiadványszerkesztést tanulok.

Shogun

Van valami hír? Lesz a dologból valami? Engem is érdekelne, ha eredetiben hozzájuthatnék pár filmhez DVD-n (persze 2000-2500 Ft között lehetne a max ár szerintem).

Feldin

Ez vszínû már meghalt ügy.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Shogun

Értem. De akkor miért lehet még szavazni rá?

Shadowolf

Quote from: ShogunÉrtem. De akkor miért lehet még szavazni rá?

Mert Shock sztem úgy állította be. Mindenestre ha nincs kifogás akkor lezárom ezt a thread-et. Ha Shock valaha is visszatérne akkor újra megnyitnám.