Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

Bishop

Utánna néztem, nem sok képet találtam az NGE angyalokról de egyik se hasonlít az S666-ban eddig látottakoz.
Hadjuk ezt a témát szerintem, attól hogy neked nem tetszik valami még tetszhet.
Ok megnézem

ui.:a Rahxephon is NGE koppintésnak mondható mégis van ugyan olyan jó mint az NGE néhány ember szerint.

Darkstar

#1561
A sok "nge koppintás" utána relatednek érzem
[spoiler]http://darkstar.interhost.hu/motiv eva ripoff.jpg[/spoiler]

edit by Gmer: too big pic, plz abide by the rules, kthx
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Ne szerénykedjünk már:
[spoiler][/spoiler]

Kvikveg

Quote from: Member on 2007-05-26, 00:09:54
Ne szerénykedjünk már:
[spoiler][/spoiler]
Basszus, szerintem most a csalad nem tudja min vihogok mar folyamatosan ot perce.  :lul: :muhahah:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

A különkiadások (special chapters) hova illenek? ftp-s dátum szerint a két sorozat közé, de a második sztori állítólag közvetlenül követi az elsőt.

motifator

Hogy most pontosan mikor játszódnak, azt nem tudom. Én az első széria után néztem őket, az szerintem teljesen jó, asszem akkor is készült a 2 ep.
Amúgy sztoriban nem illeszkednek sehová, mindkettő ilyen kis poénos slice-of-life történet.
Amúgy Honey and Clover nagyon jó!!! Minden huszonévesnek nagyon tudom ajánlani, fiatalabbaknak nem tudom, hogy mennyire jön át az egész.
Meg szerintem az egész soundtrack is kiváló, a mai napig szívesen meghallgatok egy-egy Suga Shikao vagy Spitz számot.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Fazék

jól látom anidb-n, hogy kijött két elfogadható minőségű Paprika DVD rip? (japán hanggal, felirat nélkül)
valaki látta már ezek közül bármelyiket? érdemes leszedni valamelyiket? találni hozzá feliratot?
danke :)

chilip

#1567
nézzétek mit találtam ^^ << trailer >>, kár hogy RAW. lesz jópár új arc és sok régi. trailer alapján még harcorientáltabb lesz...

Fubenalvo

Skacok, most találtam egy animét, ami képek alapján elég jónak tűnik, a címe Canvas 2 ~Niji Iro no Sketch~.
Látta valaki? Vélemények?

Manitu

Quote from: Fubenalvo on 2007-05-29, 14:00:44
Skacok, most találtam egy animét, ami képek alapján elég jónak tűnik, a címe Canvas 2 ~Niji Iro no Sketch~.
Látta valaki? Vélemények?
Szokványos hárem lovestory, a jobbik fajtából. Nekem tetszett, a végét kivéve (nem azzal a csajjal jött össze a főhős, akinek drukkoltam :redface:)


Soldier

Quote from: Manitu on 2007-05-29, 16:06:35
Quote from: Fubenalvo on 2007-05-29, 14:00:44
Skacok, most találtam egy animét, ami képek alapján elég jónak tűnik, a címe Canvas 2 ~Niji Iro no Sketch~.
Látta valaki? Vélemények?
Szokványos hárem lovestory, a jobbik fajtából. Nekem tetszett, a végét kivéve (nem azzal a csajjal jött össze a főhős, akinek drukkoltam :redface:)

the same :)

Fubenalvo

Hmhm, akkor legalább úgy indulok neki, hogy folyton gyanakodni fogok és nem szurkolok seninek. Majd kiderül kitalálom-e idő elött hogy kivel jön össze.
Bár elötte sűrgős Lucky Starolhatnékom van. :D

smash++

Remélem jó helyre irok.Nem akarok zavarni "a mik kerülnek fel mik nem" :) ugyse kerül fel semmi amit kérsz topicba  :redface: (csak vicc)
Szóval megszeretném nézni eme animet Haruka Naru Toki no Naka de: Hachiyoushou
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=2580

1-13 ig már szedem és az ova is remélem beindul.De 14-től megvannak halva...
http://www.c1anime.net/

Vki tud ép torrentet vagy,hogy honnan tudnám leszedni?Remélem nem az irc az egyedüli megoldás :),mert azt nem szeretném (rég használtam,fent sincs,most nincs időm gyorstalpalóra,majd nyáron esetleg és régen megutáltam).Ha vkinek megvan küldhetne egy PM-et.

Zsiga


smash++

Quote from: Zsiga on 2007-05-31, 21:59:27
Nálam kb. 10 másodperc várakozás után beindult, most épp 60k-val szedem. http://a.scarywater.net/c1anime/%5BC1%5DHaruka_Naru_Toki_no_Naka_de_-Hachiyoushou-_14-26.torrent
:merci: :merci: :merci:
Ez nagyon jó.Köszi.Már nekem is beindult.A C1 oldalán nem tudom miért nem frissitik a linkeket (csak két név kéne és két link).Minden egyes rész kivan irva ,de csak 2 torrent van... 1-13 és 14-26 .14-16 kattintottam és "az oldal nem található" szeressük szöveg jött be :).
Az ova is jön szépe lassan.Pár nap és lent van  :rotfl: (kb1,5)

Solid Snake

Quote from: kikuchiyo on 2007-06-09, 17:53:34
(Mondjuk a leet-raws se a legjobb...)

Egyetértek, azonban a felirat ehhez passzol.
Ha esetleg tudsz ajánlani jobb minőségű RAW-ot a Higurashihoz, akkor csupafülszem vagyok (maximum majd utólag hozzáidőzítem a subot).  :smile:

Naruto_1988

valaki tudna küldeni egy olyan ftp-s oldalt ahol yu-gi-oh és dragon ball rések vannak fent????

Manitu

Közkívánatra: Dallos. Nem ígérem, hogy 24/7 tudom seedelni, de megteszem, ami tőlem telik.


kikuchiyo

Failure is the default option

Zsiga

Töltöm én is. :)
SuperSeed-et kapcsold be, ha még nem tetted volna. ;)

kikuchiyo

#1580
Amerikai barátunk meg fog lepődni. :)

BTW rákerestem Share-en, hogy van-e esetleg jobb képminőségű raw, amivel össze lehetne házasítani, de eddig nem találtam.

うほっ... beletekertem az elejébe. "Armstrong és Aldridge asztronauták személyében először lépett ember a Holdra"  :lol:
Failure is the default option

Zsiga

#1581
Quote from: kikuchiyo on 2007-06-26, 15:29:38
Amerikai barátunk meg fog lepődni. :)
Lehet hogy Ramiz az. :D

Quoteうほっ... beletekertem az elejébe. "Armstrong és Aldridge asztronauták személyében először lépett ember a Holdra"  :lol:
OMG  :lul:

Manitu

Quote from: Zsiga on 2007-06-26, 15:21:41
SuperSeed-et kapcsold be, ha még nem tetted volna. ;)
Initial Seeding -nek hívják uTorrentben, elvileg. Természetesen be van kapcsolva.


Próféta


Zsiga

Eddig nyolcan töltötték le, most épp ketten seedelnek, ebből az egyik én vagyok... Legalább a saját torrentünket tartsuk már életben rendesen... :ejj:

kikuchiyo

cry no moar, visszakapcsoltam.

Failure is the default option

Member

Tudható már pontosan, hogy a hónapban mikor indul pontosan a Kodomo no Jikan?

Darkstar

Quote from: Member on 2007-07-02, 00:55:38
Tudható már pontosan, hogy a hónapban mikor indul pontosan a Kodomo no Jikan?
A multkor linkelt screenshotokon kívül semmi info. Vagy csak én nem találom... Remélem nemsokára.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

Én is kíváncsi vagyok rá, de Anon azt írta a múltkor, hogy nem is júliusban indul, az ANN meg az AniDB forrásai is rosszak ezt illetően. Persze nem bánnám, ha valóban júliusban indulna :D

Manitu

Egy hete még hivatalos oldala sem volt az animének, és egy árva betű nem volt róla a stúdió honlapján. (Lehet hogy azóta sincs, nem néztem). A július szerintem nyugodtan kizárható, Moon phase őszt emleget a sorozatra.