Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

Kvikveg

ANBU, csak ugy zsigerbol, gozom nincs miert. Talan a talan szebb a kep megjegyzes miatt. Amugy az meretre kisebb erdekes modon... Nem lehet, hogy oszekeverted?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2006-10-04, 21:20:35
ANBU, csak ugy zsigerbol, gozom nincs miert. Talan a talan szebb a kep megjegyzes miatt. Amugy az meretre kisebb erdekes modon... Nem lehet, hogy oszekeverted?
jéé tényleg kisebb :) ezt eddig nem figyeltem. de sztem tényleg tisztább a képe.
legalábbis régebben leszedtem mindkettőtől ugyanazt a részt, összevetettem és az alapján az ANBU-ét véltem szebbnek. persze az én vörös színvakságommal aztán abszolút megbízható a véleményem :haha

Kvikveg

Quote from: Fazék on 2006-10-04, 21:47:49
Quote from: Kvikveg on 2006-10-04, 21:20:35
ANBU, csak ugy zsigerbol, gozom nincs miert. Talan a talan szebb a kep megjegyzes miatt. Amugy az meretre kisebb erdekes modon... Nem lehet, hogy oszekeverted?
jéé tényleg kisebb :) ezt eddig nem figyeltem. de sztem tényleg tisztább a képe.
legalábbis régebben leszedtem mindkettőtől ugyanazt a részt, összevetettem és az alapján az ANBU-ét véltem szebbnek. persze az én vörös színvakságommal aztán abszolút megbízható a véleményem :haha
Dupla haszon. Szintevesztes szerintem minosegsaccnal nem szamit.
Koszi a segitseget mindkettotoknek!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

A C1-nek annyi az előnye, hogy már majdnem kész vannak, csak egy rész van hátra. A többi csapat ki tudja, mikor fejezi csak be.
A vége felé már semmi baj nem volt a C1 képminőségével egyébként.
Igaz, share-használó über-1337 emberek ódákat zengtek a DVD-rip csodás képéről, de én azt nem tudom beszerezni.
Failure is the default option

Fazék

Higurashi opening-ből van ének nélküli változat? (kórus maradhat :D)
bár az is elég, ha valaki a zenéjéhez ad link-et, énekkel is túlélem, csak ez az opening köll nékem :)

Draconire

Quote from: Fazék on 2006-10-04, 23:16:01
Higurashi opening-ből van ének nélküli változat? (kórus maradhat :D)
Ebben van.

Fazék

#1086
Quote from: Gmer on 2006-10-04, 23:18:29
Quote from: Fazék on 2006-10-04, 23:16:01
Higurashi opening-ből van ének nélküli változat? (kórus maradhat :D)
Ebben van.
:merci:

szerk: mégegyszer köszi! az all alone c. számot gyorsan töröltem is, de az opening továbbra is

Bishop

AnimeDB-n a Tsubasa Chronicles 26 részes de ftp-n 31 van :confused: valaki adna magyarázatot rá?

Manitu

Van neki egy második évada is, most megy Japánban.


Bishop

Quote from: Manitu on 2006-10-05, 22:32:56
Van neki egy második évada is, most megy Japánban.
:merci:

via_mala

#1090
Quote from: Fazék on 2006-10-04, 23:16:01
Higurashi opening-ből van ének nélküli változat? (kórus maradhat :D)
bár az is elég, ha valaki a zenéjéhez ad link-et, énekkel is túlélem, csak ez az opening köll nékem :)
Ismered Gendou-t?
Gendou-nak megvan a Higurashi no Naku Koro ni (Karaoke)

Persze Gendou csak akkor mutatja meg a gyűjteményét, ha regisztrálsz nála. Viszont Gendou finnyás, és nem szereti a .hu végű ímélcímeket, úgyhogy gyártsál valamilyen .com-os végűt magadnak.
Remélem te is összebarátkozol Gendou-val. Szvsz jó fej.  :tezsvir:
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Member

Gendou nekem anno elfogadta a ".hu"-t és még mindig megy.

via_mala

Quote from: Member on 2006-10-06, 13:18:24
Gendou nekem anno elfogadta a ".hu"-t és még mindig megy.
Azóta háklisabb lett az öreg. ;)
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Fazék

Quote from: via_mala on 2006-10-06, 13:02:41Ismered Gendou-t?
Gendou-nak megvan a Higurashi no Naku Koro ni (Karaoke)

Persze Gendou csak akkor mutatja meg a gyűjteményét, ha regisztrálsz nála. Viszont Gendou finnyás, és nem szereti a .hu végű ímélcímeket, úgyhogy gyártsál valamilyen .com-os végűt magadnak.
Remélem te is összebarátkozol Gendou-val. Szvsz jó fej.  :tezsvir:
nem ismerem, de ameddig van egyszerűbb megoldás, addig nem ragaszkodom extra e-mail-címlétrehozós, regisztrálós, barátkozós egyéb dolgokhoz ;)

de azért köszi a link-et, a biztonság kedvéért elteszem későbbre :)

Member

Egye fene, 4,48 mega nem a világ, tessék.

Fazék

Quote from: Member on 2006-10-06, 14:19:35
Egye fene, 4,48 mega nem a világ, tessék.
ööö tényleg köszi, hogy ne legyen hiába igyekezeted le is töltöttem ezt is, de Gmer 2 nappal ezelőtt belink-elt torrent-jét is leszedtem már, szóval megvan tegnap reggel óta az opening és meg is köszöntem neki itt :) de sebaj, azért köszi :D

Member

Így jár az, aki nem olvassa el a korábbi postokat. :rolleyes: :lazza:

Bishop

Nem tudja valaki miért nincs Gun Frotier-hez felirat? Jah és ha találok feliratot akkor hogy tudom betenni? (régebben WHR-nél próbáltam hogy ugyanúgy neveztem el a feliratot mint a video fájlt de nem sokra mentem)

Fubi

Valaki tudna mondani olyan progit amivel hangsávokat tudok egybeilleszteni( pl. dumát zenével).
carfanatic: milyen formátumu videóba akarod berkani???

Bishop

MKV....de ha már itt tartunk valaki adhatna feliratot is mert csak AnimeDB által alulértékeltet találtam :redface:

Darkstar

Quote from: Fubi on 2006-10-06, 22:22:33
Valaki tudna mondani olyan progit amivel hangsávokat tudok egybeilleszteni( pl. dumát zenével).
Ugyan ilyenirányú alkalmazását még nem próbáltam, de szerintem az Audacity meg tudja csinálni.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fubi

Quote from: Darkstar on 2006-10-06, 22:50:13
Quote from: Fubi on 2006-10-06, 22:22:33
Valaki tudna mondani olyan progit amivel hangsávokat tudok egybeilleszteni( pl. dumát zenével).
Ugyan ilyenirányú alkalmazását még nem próbáltam, de szerintem az Audacity meg tudja csinálni.

:merci: Máris kiprbálom!!

Quote from: carfanatic on 2006-10-06, 22:43:57
MKV....de ha már itt tartunk valaki adhatna feliratot is mert csak AnimeDB által alulértékeltet találtam :redface:
Az mplayer ismer pár feliratformátumot (srt, sub, txt ..), Ezzel tudod ismertebb formátummá szerkeszteni hogy ha az mplayer nem látja/ismeri.
Jobb feliratot viszont nem tudok adni sajna  :bruhuhu:

Bishop

Kösz, de ha nincs jobb akkor inkább kihagyom  :frown: viszont a progi még talán jól jön :merci:


Kayama

Újra lesz Sakura Taisen az AXN-en!! Október 19.-től éjszaka (ill. 20.-a hajnal) 1:40 körül kezdődik, és ha minden igaz 2 rész lesz egy nap, ugyanúgy, mint a jelenleg is futó Samurai 7-ből. Kávét vagy videókat élesíteni :)

Feldin

http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

kikuchiyo

A Funimationnak a q*rva anyját, C&D levelet küldtek többek között a Mushishi fansubbereinek, így a C1 sem fogja kiadni ennek a nagyszerű sorozatnak az utolsó részét.
Failure is the default option

Fazék

#1107
Quote from: kikuchiyo on 2006-10-08, 00:42:59
A Funimationnak a q*rva anyját, C&D levelet küldtek többek között a Mushishi fansubbereinek, így a C1 sem fogja kiadni ennek a nagyszerű sorozatnak az utolsó részét.
...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
menjenek a halál retkes pimplijébe

szerk: már bocsánat...

Kayama

Október 28.-án szombaton az HBO-n lesz a Steamboy!!
De jó azoknak, akiknek van... :(

Fazék

#1109
Quote from: Kayama on 2006-10-13, 21:13:57
Október 28.-án szombaton az HBO-n lesz a Steamboy!!
De jó azoknak, akiknek van... :(
hát nem tudom.. szinkronosan nem igazán érdekel, vhogy kételkedem a minőségében, japán hanggal felirat nélkül meg nem sok értelmét látom nézni, szóval én passzolni fogom, szóval nem csak irigykedhetsz, hogy nézhetném, hanem bosszankodhatsz is, hogy ilyen elvetemült vagyok, hogy meg se nézem újból :D

btw: AF-F fórumról Mushishi-vel kapcsolatban pár idézet:
QuoteOct 8 2006, 10:34 AM
We haven't received a C&D yet. We will decide what to do with the series when the mailman shows at our doorstep.
QuoteOct 9 2006, 02:22 PM
FUNimation hasn't licensed the series, not yet. They've sent out the C&D's on behalf of the Japanese owner.

kicsit értelmesebb csapatnak tűnik, mint C1-ék, akik azonnal leállították, csak mert kaptak egy félhivatalos levelet... :rolleyes:

de szerencsére kikuchiyo-sama-nak hála, nem szorulunk rájuk se :D