Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

Zelda

Sziasztok!
Meg tudná nekem mondani valaki, hogy tulajdonképp miféla anime a Kiba???
Ezer kösz.

KeLa

Quote from: Zelda on 2007-01-22, 20:50:46
Sziasztok!
Meg tudná nekem mondani valaki, hogy tulajdonképp miféla anime a Kiba???
Ezer kösz.
http://animeaddicts.hu/animecontent.php?id.720

Fazék

Az Árnybíró filmet hányadik kötet manga elolvasása után szabad megnézni?
nem mintha siettetni akarnám, csak érdekelne :)

Solid Snake

#1323
Egy apró kérdésem volna hozzátok, tisztelt elvtársaim.
Satoshi Kon legújabb mesterműve, a Paprika leghamarabb mikor válhat letölthető állapotúvá?

Fazék

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-01-22, 22:36:21
Egy apró kérdésem volna hozzátok, tisztelt elvtársaim.
Satoshi Kon legújabb mesterműve, a Paprica leghamarabb mikor válhat letölthető állapotúvá?
vélhetően még nagyon odébb van... még csak fesztiválokon lett levetítve a film, a hivatalos premier
Japan     21 April 2007
USA    25 May 2007
szóval, még egy ideig lehet várni sztem a dvdrip változatra. még szerencse, hogy én láttam az AniFest-en :D :__devil:

Solid Snake

Quote from: Fazék on 2007-01-22, 22:45:19
Japan     21 April 2007
USA    25 May 2007
szóval, még egy ideig lehet várni sztem a dvdrip változatra.

Köszönöm az információt, akkor várok türelemmel.  :tezsvir:

Quote from: Fazék on 2007-01-22, 22:45:19
még szerencse, hogy én láttam az AniFest-en :D :__devil:

Khm.  :hehe: :smile:

kashyyyk

sziasztok
valakinek megvan a teljes samurai champloo felirattal, vagy csak a feliratot honnan tudnám leszedni???

és érdekelne még a kenshin teljes sorozat

légyszíves segítsetek

SaiyaGin

VOX hat angekündigt einen ganzen Monat immer Donnerstags um 0 Uhr die 26-teilige Sci-Fi Anime Serie Cowboy Bebop zu zeigen.

Start ist der 1 Februar, zu sehen sein werden jeweils immer 5 Folgen.

Quelle: VOX

Raggie

Quote from: kashyyyk on 2007-01-23, 10:07:36
sziasztok
valakinek megvan a teljes samurai champloo felirattal, vagy csak a feliratot honnan tudnám leszedni???

és érdekelne még a kenshin teljes sorozat

légyszíves segítsetek
FTP-n fenn van.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

chilip

Kint a Code Geass 14. része. Kicsit sokat késtek vele sajna, de nem baj, kint van és már szedem is  :D

Darkstar

Quote from: chilip on 2007-01-24, 13:27:58
Kint a Code Geass 14. része. Kicsit sokat késtek vele sajna, de nem baj, kint van és már szedem is  :D
Jah, sokáig tartott. Egyébként
[spoiler]Lulu meddig ment vissza, amikor kizúzta Shirley emlékeit, hogy az most azt sem tudja, hogy ő ki? o.O
Viszont Mao is jó arcnak tűnik. :)[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

smash++

Valaki tud vmit erről az anime-ről?Hol tartanak a készitéssel?Vagy még nincs kész,mert akkor várok a kereséssel és a letöltéssel.Nagyon érdekelne.Elméletileg jó kis fightos vígjáték és talán egy ici pici ecchi is:D Sorry,hogy nem én nézek utánna,de sok nagy guru van itt aki keni vágja az új animeket és hogy hol kell keresni  :jee:
Cím: Shijou Saikyou no Deshi Ken`ichi
史上最強の弟子 ケンイチ 
Angol cím: History`s Strongest Disciple Kenichi
Alternatív cím(ek): Kenichi
2006


chilip

Quote from: smash++ on 2007-01-26, 19:59:38
Valaki tud vmit erről az anime-ről?Hol tartanak a készitéssel?Vagy még nincs kész,mert akkor várok a kereséssel és a letöltéssel.Nagyon érdekelne.Elméletileg jó kis fightos vígjáték és talán egy ici pici ecchi is:D Sorry,hogy nem én nézek utánna,de sok nagy guru van itt aki keni vágja az új animeket és hogy hol kell keresni  :jee:
Cím: Shijou Saikyou no Deshi Ken`ichi
史上最強の弟子 ケンイチ 
Angol cím: History`s Strongest Disciple Kenichi
Alternatív cím(ek): Kenichi
2006

26 részes lesz, a 7. rész van kinn subboltan

AniDB, AnimeNewsNetwork, AnimeAddicts (ez magyar leírás)

smash++

Quote from: chilip on 2007-01-26, 20:23:23
26 részes lesz, a 7. rész van kinn subboltan

Köszi ezeket én is használom(animeaddicts,anidb...)Az érdekelt,hogy hol tart a sub.Ezek szerint még várok rá egy kicsit,aztán leszedem majd...
Köszike :merci:

Darkstar

Quote from: smash++ on 2007-01-26, 20:38:19
Köszi ezeket én is használom(animeaddicts,anidb...)Az érdekelt,hogy hol tart a sub.Ezek szerint még várok rá egy kicsit,aztán leszedem majd...
Köszike :merci:
AniDBn fentvan, hogy hol tartanak a subolással. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

Quote from: smash++ on 2007-01-26, 20:38:19
Quote from: chilip on 2007-01-26, 20:23:23
26 részes lesz, a 7. rész van kinn subboltan

Köszi ezeket én is használom(animeaddicts,anidb...)Az érdekelt,hogy hol tart a sub.Ezek szerint még várok rá egy kicsit,aztán leszedem majd...
Köszike :merci:

ha használod az anidb-t és az érdekelt, hogy hány rész van kinn subbosan, akkor nem értem a kérdést, mivel anidb-n fentvan a subbos részek száma, a subber csapat neve - akár még értékeléssel együtt is...

smash++

#1336
Ah.Most már vágom :D.Az anidb-t ritkán hasznlom,de mostmár világos.
Más.Most néztem meg a Love Love-ot.Még a specialokat nem láttam azt most fogom.Én elméletileg vmi parody sub-al néztem f.p-ről.A szöveg elég érdekes volt néhol.Most akkor van hozzá normál sub is?Azt honna lehet esetleg leszedni vagy más subos kiadás után kéne néznem.Nekem nagyon tetszett,a vége azért picit durva volt ott mindenki előtt... :ejj:
Esetleg a Hell-Fansub oladlán találok?Mert addig nem akarok regelni amig biztos nem tudom letölteni más sub-al.
Most néztem meg az f.p-n és van fent más verzió is :D.A nem JAR-os milyenek?

Hiei-sama

Imho jobban jarsz Hell-fansubsal sztem,en ugylatom ftp-n a parodys van fent....A masik valtozat meg ahogy latom nem full...

chilip

Quote from: smash++ on 2007-01-26, 19:59:38
Valaki tud vmit erről az anime-ről?Hol tartanak a készitéssel?Vagy még nincs kész,mert akkor várok a kereséssel és a letöltéssel.Nagyon érdekelne.Elméletileg jó kis fightos vígjáték és talán egy ici pici ecchi is:D Sorry,hogy nem én nézek utánna,de sok nagy guru van itt aki keni vágja az új animeket és hogy hol kell keresni  :jee:
Cím: Shijou Saikyou no Deshi Ken`ichi
史上最強の弟子 ケンイチ 
Angol cím: History`s Strongest Disciple Kenichi
Alternatív cím(ek): Kenichi
2006

felkeltetted az érdeklődésem, és most néztem meg a 2. részt... 1000 köszönet érte :appl: rég nem röhögtem ilyen jót, nagyon komoly  :lol: :lol: :lol:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

A DVD-n vajon miért van láthatalanra összekoszolva a Japán zászló a teherautón?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Rounin

Lehet, hogy Kínába is akarják exportálni.

Darkstar

Hogy is kezdődik a sorozat?
Ha esetleg nem nézed: mert a "Szent Britt Birodalom" elfoglalta japánt és a területéhez csatolta,  és egyebek mellett az ország zászlaját is lecserélték, feltehetőleg ezért. Spoilerbe tenném, ha nem ezzel kezdődne az első rész. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

De az a támadás alatt/kicsivel utána történik szerintem. A britek meg nem hiszem, hogy használták volna a japán járműveket. A tisztelgő katona meg egyértelműen japán.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Használni biztos nem használták, de mivel az nemzeti identitásukat is le akarták zúzni, gondolom minden lehetséges helyről igyekeztek eltüntetni még a zászlót is. Az égetésből arra következtetek, hogy ez már a brit győzelem után történt, így gondolom ők festeték/fesetették le. De ez csak saját vélemény. :)

Ed & repost:
Kintvan a 15. ep by gg
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kayama

Tudnátok nekem segíteni, olyasfajta koncertfelvételeket keresnék, mint a Love Live Hina. Bármilyen animével kapcsolatos lehet pl. Sakura Taisen, Ranma stb. Léteznek ilyenek? Ha valaki meg tudna dobni egy-két torrentel, azt megköszönném.

Prof. William

Áprilisban jön a Shining Tears! Reméllem Tony Taka kitesz magáért!

Dreamcleaver

Quote from: Prof. William on 2007-02-03, 20:09:04
Áprilisban jön a Shining Tears! Reméllem Tony Taka kitesz magáért!

Így előre 10/10-t adok neki, aztán majd meglátjuk. ;)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Darkstar

Én is hasonlóképp állok a dologhoz és nem szeretnék csalódni. ^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Prof. William

Egyáltalán rajzolt már nem hentait? Mert amit láttam tőlle az csak H volt. Sora no... meg a Genmukan... Pedig nagyon jól rajzol a fickó.

A Shining Tearsról csak Tony képeket láttam. Pomtosan mi is ez?  Fantasd?