Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

Selmo

Kiszedni ezzel a szerkesztést passzolom, olyat nem szoktam. Amúgy :_off: menjünk át a helpre vele.

A tökéletesség unalmas.

Próféta

Quote from: chilip on 2007-03-12, 21:14:32
http://www.youtube.com/watch?v=MmPYDylYR1o itt a trailer, de lemaradt róla az angol felirat... a zene miatt meg lehet hallgatni, meg a látványvilágot is meg lehet sasolni azért ^^
01:23-nál ez a Swordfish II?

JaySicks

Hi új vagyok itt.. és remélem jó helyre írom... az lenne a kérdésem, hogy a Duel masters című animét tudja vki honnan lehet leszedni ?  Tekintve, hogy annyira ritka, hogy torrenten sem volt fenn,nekem már az is mindegy mien nyelven... csak kéne..

Cobra

Szerintem elég nyomós oka van, hogy még torrenten sincs :)
Viccet félretéve, én se tudom, hogy C kategóriás sorozatokat honnan lehetne ingyen beszerezni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Nem subolta senki, de még csak rawokat sem találok sehol.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

srácok, a Sumomomo Momomo az mien? első ránézésre kicsit Kenichis... << AniDB >>

Darkstar

Mondjuk úgy, hogy meredek. Engem az elején simán az őrületbe kergetett, később jobb lett kicsit (leginkább Iroha miatt), de azóta félbehagytam, uh. nem tudom, most milyen. Egy biztos: az első pár rész után az ember azt fontolgatja, hogy ha mégegyszer meghallja, h Koushi-donoooo, akkor kiszalad a világból.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

mi a franc lett a Witchblade-el? már tavaly kijött az uccsó rész... :sóhaj:

Quote from: Darkstar on 2007-03-22, 11:13:58
Mondjuk úgy, hogy meredek. Engem az elején simán az őrületbe kergetett, később jobb lett kicsit (leginkább Iroha miatt), de azóta félbehagytam, uh. nem tudom, most milyen. Egy biztos: az első pár rész után az ember azt fontolgatja, hogy ha mégegyszer meghallja, h Koushi-donoooo, akkor kiszalad a világból.

adok neki egy esélyt...


Manitu

Quote from: chilip on 2007-03-22, 11:10:20
srácok, a Sumomomo Momomo az mien? első ránézésre kicsit Kenichis... << AniDB >>
A mangát az első chapter után ordítva vágtam virtuálisan a virtuális falhoz, az animébe meg már bele sem kezdtem. Már az eredeti is borzalmas, ezek után nem érdekel a feldolgozás :lazza:
(egyébként utálom a shounen cuccokat, ez meg erősen az, szóval annyira nem kell komolyan venni :angyali:)

Quote from: chilip on 2007-03-22, 18:07:38
mi a franc lett a Witchblade-el? már tavaly kijött az uccsó rész... :sóhaj:
Goto Conclave's homepage, láthatod, hogy átállnak DVD ripre, szóval várhatsz még egy darabig. Én is kiváncsi vagyok rá, Noto Mamiko az egyik főszereplő, még jóhogy :D de nem kezdek bele, amíg nincs végig sub.
Egyébként az anidb-s képe az most komoly, vagy valaki meghekkelte? Mit keres ott az a loli? :eek:


chilip

Quote from: Manitu on 2007-03-22, 18:30:59
Mit keres ott az a loli? :eek:

az a lánya... (fogadott? még nem derült ki...)

Wereus

Szeretném megkérdezni hogy a GunXSword 19-töl a töbi részét honan tudom leszedni Rákerestem töb hejen is de nemtaláltam rá választ

Manitu



Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

skacok, az Air Gear nem volt fenn az ftp-n?

Cobra

Nem hinném, mivel nagyon gagyi a sorozat Rage leírása alapján.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip


SaiyaGin

Laut der Programmvorschau von TV Info.de wird Super RTL am 4. Mai mit Mein Nachbar Tototo erneut einen Klassiker von Studio Ghibli im TV zeigen und das wieder zur Primetime um 20.15 Uhr.


Kayama

Dejó, megint Ghibli film  :D

Nemrégiben volt a Laputa is, úgyhogy lehet hogy még lesznek valamikor.

chilip

a "Magical Girl Lyrical Nanoha" az mien? olvastam róla leírásokat, de vki olyannak a véleményét várom, aki látta végig

Zsiga

Quote from: chilip on 2007-04-02, 12:51:00
a "Magical Girl Lyrical Nanoha" az mien? olvastam róla leírásokat, de vki olyannak a véleményét várom, aki látta végig
Nézd meg az első öt részt és megtudod...  :muhahah: (Sorry DS ^^)

Darkstar

#1460
Quote from: Zsiga on 2007-04-02, 13:10:15
Nézd meg az első öt részt és megtudod...  :muhahah: (Sorry DS ^^)

Ezért meghalsz.  :uzi: :D
Az első 5 rész nagyon szar, utána sokkal jobb. Az A's meg az elejétől kezdve üti az első szériát. Az első rész alapján a StrikerS meg mindkettőt. :D Delicious aces rulz. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

Quote from: Darkstar on 2007-04-02, 13:12:23
Quote from: Zsiga on 2007-04-02, 13:10:15
Nézd meg az első öt részt és megtudod...  :muhahah: (Sorry DS ^^)

Ezért meghalsz.  :uzi: :D
Az első 5 rész nagyon szar, utána sokkal jobb. Az A's meg az elejétől kezdve üti az első szériát. Az első rész alapján a StrikerS meg mindkettőt. :D Delicious aces rulz. :D

akkor az első 8 rész alapján ítélem meg... télleg annyira szar az eleje?

Darkstar

Az eleje szabvány magical girl anime, jó hosszú henshin-ekkel megtűzdeleve, amit később hálistennek abbahagynak és maga a sorozat is eléggé megváltozik, átmegy amolyan sci-fi/fighter/action animébe. Persze azért a magical girl irányból is megtart valamit. :)

Ez a 4chan véleménye. ^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Quote from: Darkstar on 2007-04-02, 13:28:02
Ez a 4chan véleménye. ^^
Amúgy meg mi a fenének vmiből 3 sorozat? :)

Nem tudom, miről szól, de az anidb-s kép alapján felvéve a "majd eccer" listára. :D

chilip

Quote from: Member on 2007-04-02, 13:59:14
Quote from: Darkstar on 2007-04-02, 13:28:02
Ez a 4chan véleménye. ^^
Amúgy meg mi a fenének vmiből 3 sorozat? :)

Nem tudom, miről szól, de az anidb-s kép alapján felvéve a "majd eccer" listára. :D

over 9000 :D

Darkstar

Quote from: Member on 2007-04-02, 13:59:14
Amúgy meg mi a fenének vmiből 3 sorozat? :)

Nem tudom, miről szól, de az anidb-s kép alapján felvéve a "majd eccer" listára. :D
Kb mert a Nanoha egyébként egy elég népszerű sorozat, és így több pénz jön be belőle. :) Ennek alapján remélem lesz 4. sorozat is. Csak többször ne csináljanak 10éves timejumpot, mert a végére még nagymamák lesznek (Lindy már így is az)  :haha:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Failure is the default option

Darkstar

Hát, Vita pl nem öregszik ugyebár, aztán Kyaro-ra még ráfogható, hogy dfc, de a többiek már valóban nem azok. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

nos ha valaki emlékszik még a Shounen Onmyouji-ra, végre folytatták, bár lehet én vagyok elmaradva, mindenesetre a 13-14-15ös rész subbolva kinn, http://tracker.anirena.com/g.php?g=300 innen elérhető

Kistarcsa

#1469
Nah szóval... már nagyon régóta keresem a Yu-Gi-Oh sorozat részeit 47-től... Mivel magyaron csak eddig adták le, engem meg nagyon érdekelne tovább is a történet, ezért nagyon szeretném megnézni :P
Szóval aki tudna adni valami linket, torrentet, vagy bármit, ahonnan megszerezhetem, annak borzasztóan hálás lennék!
Előre is köszönöm!