Tudomány és Technika

Started by Exo, 2004-07-08, 21:40:16

Previous topic - Next topic

.Attila

Plz, megbízhatót, a Princo-k mennek most sorban tönkre. Verbatim? Hmm...

Raggie

Az itt vásároltak közül még egy sem volt rossz! legalábbis nekem. Van még Sony is meg Philips de nem mindíg és drágábbak. Egyébként a Verbatim a legjobb(ugyanolyan mint a sony+phil.)!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Damnatus

Hali!

Én csütörtökön vettem 100 tdk dvd+R 8x-t slim dvd tokkal 170 Ft-ért.

katz

A koleszban 110-120 HUF körül van 8x Arita, Ridata meg hasonlók. Mond mennyi kell és megkérdem mennyibe kerül?

Moha

Quote from: Raggie GordonEgyébként a Verbatim a legjobb(ugyanolyan mint a sony+phil.)!
Philips = Ritek! Csak nézd meg a gyártókódját. A Maxell-t szintén a Ritek gyártja. Szvsz nem érdemes foglalkozni ezekkel, az a 20-30 ft különbség nem éri meg!
Verbatim és TDK! Ez a kettõ tuti jó. Még esetleg Fuji vagy Emtec (BASF). Én mást nem szoktam venni.

.Attila

Quote from: katzA koleszban 110-120 HUF körül van 8x Arita, Ridata meg hasonlók. Mond mennyi kell és megkérdem mennyibe kerül?
És megbízható? Olyan 20 db kéne, mert nem írok olyan sok dvd-t mostanában.

katz

Quote from: BonciÉs megbízható? Olyan 20 db kéne, mert nem írok olyan sok dvd-t mostanában.
Én Aritát használok mostanában és müxik mindegyik elég olcso és megbizható is, bár az a fél év nem olyan sok
Philipset elvbõl nem komálom. Philips CD-n volt a Rammsteinom, amirõl csak úgy lehámlott az egyik album :eeek: :grrr: CD-t csak TDK-t használtam, de az egyikrõl lehámlott egy darab (40-50 közül egyetlen kis hiba)... Ma már csak DVD-t írok. Korábban szitázatlan TDK-t használtam. Akkoriban occso és jó volt, de ma már nincs belõle egy darab se.
20 db olyan 2400HUF (persze tok nélküli). Tartóssági tapasztalatot meg egy egy év múlv kérdezz, akkora már tudok is mondani vmit, most csak annyit, h a DVD írós srác aki árulja õket, szintén ilyenkre ír magának is.
Ha érdkel és jársz az Egyetemen ugorj be a koliba és tudunk egyeztetni (elõtte PM)

Marfy

Quote from: MohaVerbatim és TDK! Ez a kettõ tuti jó. Még esetleg Fuji vagy Emtec (BASF). Én mást nem szoktam venni.
Én Aritát szoktam venni 130-ért de nekem tökéletes és még egy sem volt hibás az eddigi kb 50 közül. A TDK-t viszont volt hogy nem olvasta az asztali lejátszó, haveromnak pedig a PS2.

Manitu

Quote from: MohaPhilips = Ritek! Csak nézd meg a gyártókódját. A Maxell-t szintén a Ritek gyártja. Szvsz nem érdemes foglalkozni ezekkel, az a 20-30 ft különbség nem éri meg!
Verbatim és TDK! Ez a kettõ tuti jó. Még esetleg Fuji vagy Emtec (BASF). Én mást nem szoktam venni.
Nekem semmi bajom a Philipsel, (a lemezeikkel legalábbis) amit eddig írtam, az mind jó lett, minden olvassa, mindig azt veszek, ha nincs verbatim (azt is csak azér komálom jobban, mert a philipsen van az a fényes sáv, amire alig fog az alkeszfilc :D)


Raggie

Quote from: Manitualkeszfilc
Ez jó!! :lol:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Raggie

Visszatérve az internetfüggõségre, ma otthon voltam egész nap, de áramszünet volt kb öt órán keresztül. Iszonyatosan szar érzés volt, hogy ott van  elõttem a gép és nem tudok felmenni a netre, mint ahogy szoktam... ez mennyire tekinthetõ függésnek? Nyugtassatok meg...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Darkstar

Quote from: Raggie GordonVisszatérve az internetfüggõségre, ma otthon voltam egész nap, de áramszünet volt kb öt órán keresztül. Iszonyatosan szar érzés volt, hogy ott van  elõttem a gép és nem tudok felmenni a netre, mint ahogy szoktam... ez mennyire tekinthetõ függésnek? Nyugtassatok meg...

Megnyugodhatsz, te is csak annyira vagy függõ, mint a legtöbben itt a fórumon. Én nem élnék túl 5 órát áram nélkül (no tv, internet, rádió, olvasni meg már utálok, ebben a hónapban 1200 oldalt gyûrtem le kötelezõ olvasmány címén!  :bruhuhu: )
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

Én egyszerûen megoldom: PS2 vagy olyan tevékenység a gépen, ami nem igényel netet, pl. anime nézés ;)

Moha

Quote from: BonciÉn egyszerûen megoldom: PS2 vagy olyan tevékenység a gépen, ami nem igényel netet, pl. anime nézés ;)
Na jó, de ha áram nincs, akkor ezek a lehetõségek is ki vannak lõve. :p Egyéb iránt én is általában nekiállok animét nézni (vagy esetleg programozgatni) ha nincs net - és közben szidom a UPC-t, hangosan és érthetõen... :hehe:

.Attila

Quote from: MohaNa jó, de ha áram nincs, akkor ezek a lehetõségek is ki vannak lõve. :p Egyéb iránt én is általában nekiállok animét nézni (vagy esetleg programozgatni) ha nincs net - és közben szidom a UPC-t, hangosan és érthetõen... :hehe:
Nálam van egy óra utánpótlás még ;)

Damnatus

Hali!

Apám szerint számítógépfüggõ vagyok. Pedig ha a haverok ráérnének, (vagy épp nem multiznánk), akkor nem üldögélnék otthon.

Djinn

Quote from: BonciNálam van egy óra utánpótlás még ;)
Na az már nekem is nagyon kéne!! Éveket vett már el az életembõl, mikor egy-egy áramszünet miatt elvesztek dolgaim. Ha belemerülök valamibe, nem mindig jut eszembe menteni. És általában 120 féle progit használok egyszerre...  :eeek:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Feldin

Quote from: DamnatusHali!

Én csütörtökön vettem 100 tdk dvd+R 8x-t slim dvd tokkal 170 Ft-ért.
hun?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

.Attila

Quote from: DjinnNa az már nekem is nagyon kéne!! Éveket vett már el az életembõl, mikor egy-egy áramszünet miatt elvesztek dolgaim. Ha belemerülök valamibe, nem mindig jut eszembe menteni. És általában 120 féle progit használok egyszerre...  :eeek:
Szünetmentes táp = csak egyszeri befektetés és sok bosszúságtól kímél meg.
Nálam az aksi mûködhet szünetmentes tápként, ha benthagyom. Ha nem, akkor persze leáll a gép, de utána még rányomhatom és akkor +1 óra.

Damnatus

Hali!

Feldin
Blahától nem messze. Ha kell elküldöm a pontos címet pm-ben.

Feldin

Quote from: DamnatusHali!

Feldin
Blahától nem messze. Ha kell elküldöm a pontos címet pm-ben.
pm. Majd ha lesz pínzem jól jön.
Én 150-ét vettem a tdk-t de tok nélkül. És habár ált a dolgokat c(Z?)ipzáras cuccban tartom azért jól jönne néhány tok.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Damnatus

Hali!

Ok, este küldök pm-et, 130-ért vettem tok nélkül!

.Attila

Tud vki dupla rétegû üres dvd-t 1400 Ft alatt?

katz

Quote from: BonciTud vki dupla rétegû üres dvd-t 1400 Ft alatt?
Minek?
2 sima DVD 240 HUF!

.Attila

Quote from: katzMinek?
2 sima DVD 240 HUF!
Tudom. És amíg ilyen magasan van az ára a dl-nek, addig nem is veszek, de azért érdekelt az info.
Mellesleg vannak sorozatok, amik nem férnek rá egy dvd-re, ilyen esetben jó lenne a dl.

Raggie

Quote from: BonciTud vki dupla rétegû üres dvd-t 1400 Ft alatt?
PECSA rulez!!! :D  Mindent lehet ott kapni! Menj el egyszer és nézd meg sztem nem lehet drágább a két sima áránál!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

katz

Quote from: Raggie GordonPECSA rulez!!! :D  Mindent lehet ott kapni! Menj el egyszer és nézd meg sztem nem lehet drágább a két sima áránál!
A koleszban, éppen azért nem kapni, mert az ára sokkal drágább 2 DVD áránál és a kutya sem veszi...

Raggie

#177
Quote from: katzA koleszban, éppen azért nem kapni, mert az ára sokkal drágább 2 DVD áránál és a kutya sem veszi...
Jó de a pecsában nem hiszem, hogy legálisan szerzik és ezért nem hiszem, hogy legális áron adják...(modjuk nem tudom a koleszben ezzel mi a helyzet... :D )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Manitu

Quote from: BonciMellesleg vannak sorozatok, amik nem férnek rá egy dvd-re, ilyen esetben jó lenne a dl.
Ilyen esetben szoktam õket kiírni kettõre:D


katz

Quote from: Raggie GordonJó de a pecsában nem hiszem, hogy legálisan szerzik és ezért nem hiszem, hogy legális áron adják...(modjuk nem tudom a koleszben ezzel mi a helyzet... :D )
Ott is vmi hasonló. A kamionról minden cucc puhára esik :D