Szerepjátékok

Started by Xaga, 2004-07-27, 16:11:06

Previous topic - Next topic

Bruce

Egyre határozottabban kezd kibontakozni bennem egy érzés, miszerint nekem is el kéne kezdenem Vampire-zni :) Csak itt még MAGUShoz is alig találtam embert, de azt legalább ismerték. A Vampire-rõl meg még nem is hallottak :(
Mind1, kárpótlásként most töltöm a Legacy of Kain: Defiance címû játékot :hehe:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Isi101

Raoul Renier Tûzvihar c. szösszenetét olvastátok?
Sogron híveinek egy eléggé érdekes tervét tárja elénk.
(Továbbá remek kalandötleteket, lehetõségeket rejt a téma....)
Kár, hogy csak 6 oldalas, kicsit bõvebb is lehetne.

Bruce

Quote from: Isi101Raoul Renier Tûzvihar c. szösszenetét olvastátok?
Sogron híveinek egy eléggé érdekes tervét tárja elénk.
(Továbbá remek kalandötleteket, lehetõségeket rejt a téma....)
Kár, hogy csak 6 oldalas, kicsit bõvebb is lehetne.
Érdekelne... hol találom?

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Isi101

Quote from: BruceÉrdekelne... hol találom?
Jobb ötletem nem volt, így feltettem Ide

Bruce

Quote from: Isi101Jobb ötletem nem volt, így feltettem Ide
Ezer hála érte, télleg jó kis kalandot lehet belõle kerekíteni! Azt hiszem a hétvégén el is kezdjük  :hopp:
(Egyébként a Sogroniták ezen tervérõl már valahol olvastam... talán a Papok, paplovagok kiegészítõben? Nem tudom, de ismerõs...)

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Isi101

Nm.

Egyébként még most, a legutóbbi dráma nézését kiheverendõ vár még rám 2 novella Raoul Reniertõl, és még 5 Wayne Chapmantõl :), ezeket fogom beosztani pihentetõnek, ha kifogok még pár ilyen animét
Bár ezek már hosszabbak lesznek(Jutalomjáték, halál havában, megkövült napvilág,keleti szél, észak lángjai)

Bruce

Quote from: Isi101Nm.

Egyébként még most, a legutóbbi dráma nézését kiheverendõ vár még rám 2 novella Raoul Reniertõl, és még 5 Wayne Chapmantõl :), ezeket fogom beosztani pihentetõnek, ha kifogok még pár ilyen animét
Bár ezek már hosszabbak lesznek(Jutalomjáték, halál havában, megkövült napvilág,keleti szél, észak lángjai)
Renier úrtól tudom ajánlani az Acél és oroszlán és a Korona és kehely címû könyveket. Azokban is akad pár aranyos dolog :D

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Mattanja

#127
Raoul Renier(Kornya Zsolt)-tól nyugodtan el lehet olvasni mindent, ami M.A.G.U.S.. A többiek között vannak gyengébb darabok, de a Mersant-trilógia elsõ része is igen jó lett.

Edit: A Hitehagyott c. könyvre gondoltam, ha valaki esetleg keresné valahol.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Bruce

Quote from: ShiroiRaoul Renier(Kornya Zsolt)-tól nyugodtan el lehet olvasni mindent, ami M.A.G.U.S.. A többiek között vannak gyengébb darabok, de a Mersant-trilógia elsõ része is igen jó lett.
Egyelõre csak M.A.G.U.S.os könyveit olvastam, abból is csak ezt a kettõt... :( De a többiekre is sor kerítek egyszer :)

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Isi101

Quote from: BruceEgyelõre csak M.A.G.U.S.os könyveit olvastam, abból is csak ezt a kettõt... :( De a többiekre is sor kerítek egyszer :)
Ha gondolod, segíthetek....
Pár dolog megvan nyomtatásban, pár pdfben, stb...

Annyi téma szólt már itt a Vampie ról, gondoltam már beszerzek egy szabálykönyvet, kicsit megnézem milyen :)
Ha vkit érdekel, az is pdf, és magyar nyelvû(csak jöjjön végre le)

Xaga

Quote from: Isi101Ha gondolod, segíthetek....
Pár dolog megvan nyomtatásban, pár pdfben, stb...

Annyi téma szólt már itt a Vampie ról, gondoltam már beszerzek egy szabálykönyvet, kicsit megnézem milyen :)
Ha vkit érdekel, az is pdf, és magyar nyelvû(csak jöjjön végre le)

Engem érdekel a pdf-es formátumú vampire magyar szabálykönyv úgy mint a magus regények pdf formátumban honnan szedted õket?

Isi101

Quote from: XagaEngem érdekel a pdf-es formátumú vampire magyar szabálykönyv úgy mint a magus regények pdf formátumban honnan szedted õket?
Dc...
Ha lejön, felpakolom valahova

roderick

Raoul Renier-töl nekem a Pokol teccet nagyon... habár nem valami magasztos irodalmi olvasmány, de mindenképp tanulságos :D

Amúgy régebben még csak az volt a Raoul Renier könyvekre írva, hogy Kornya Zsolt fordította, de mostmár, hogy Kornya Zsolt regénye... és van valami Raoul Reiner navü kanadai fazon.. uh. ezt nem értem... :eeek:  :wtf:
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Isi101

Ha röhögni akartok, J.Goldenlane- isteni balhé
ill a folytatását a pokoli balhét nagyon tudom ajánlani :)

Isi101

Quote from: Isi101Dc...
Ha lejön, felpakolom valahova
Már saját magamra válaszolok :)
Még nem jött le, de mivel érdekel másokat is pár cucc
feldobtam az ftp.atw.hu ra
jelszó/pass : rpgtar

Amint tudom, feldobom a vampirét is.

Bruce

Quote from: Isi101Már saját magamra válaszolok :)
Még nem jött le, de mivel érdekel másokat is pár cucc
feldobtam az ftp.atw.hu ra
jelszó/pass : rpgtar

Amint tudom, feldobom a vampirét is.
Hú, köszi! Már szedem is lefele!!!

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Isi101

Már megy felfele a vampire is...
Kb egy óra mulva szedheted azt is.

Bruce

Végre lejött! 10 kb/sec volt a sebesség, mikor a legjobban jött... de megérte! Megvan a Vampire! :hopp:  Itt az ide... ideje... hogy a... lu... djak.......

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Lord AO

Vampire... storyteller. Ahelyett, hogy egy jó kis Earthdawnt játszanátok. Egy jó kis dark fantasyt. :uzi:

Xaga

Quote from: Lord AOVampire... storyteller. Ahelyett, hogy egy jó kis Earthdawnt játszanátok. Egy jó kis dark fantasyt. :uzi:

Ha tudsz adni magyar szabálykönyveket miért ne.

Xaga

Quote from: BruceVégre lejött! 10 kb/sec volt a sebesség, mikor a legjobban jött...

Szemétség korlátozva van a sebsség 10 kb/sec-re :(:( :grrr:

Lord AO

Amennyiben a háttérvilággal tisztában vagytok, akkor majdnem mindent megtalálsz itt: http://selmo.atw.hu/

A korlátozás meg biztosan nem igaz, mert nálam hozza a 45KB/sec-et.

roderick

Az új Vampire-rel már találkozott valaki? Elég gyengének tünik nekem, de ki tudja, lehet hogy jó...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Isi101

Quote from: XagaSzemétség korlátozva van a sebsség 10 kb/sec-re :(:( :grrr:
Tekintve, hogy admin jelszót adtam, nem valószínû a korlát :)
Már csak azért sem, mert chellos létemre jó 25 k val upoltam fel a cuccokat.

Más :
Valakinek nics scannelve, vagy valami más formában Hasadék c. fanzin?
esetleg Dragon, bíborhold,demon magazinok?

Isi101

Quote from: XagaSzemétség korlátozva van a sebsség 10 kb/sec-re :(:( :grrr:
Tekintve, hogy admin jelszót adtam(mást nem is tudtam volna), nem valószínû a korlát :)
Már csak azért sem, mert chellos létemre jó 25 k val upoltam fel a cuccokat.

Más :
Valakinek nics scannelve, vagy valami más formában Hasadék c. fanzin?
esetleg Dragon, bíborhold,demon magazinok?

Lord AO

Quote from: roderickAz új Vampire-rel már találkozott valaki? Elég gyengének tünik nekem, de ki tudja, lehet hogy jó...
Ez alatt most mit értettél? A 2. kiadást a Dark Agest, vagy a PC-s játékot?

Dragon

Quote from: Lord AOEz alatt most mit értettél? A 2. kiadást a Dark Agest, vagy a PC-s játékot?
Sztem a PC-s játékra gondolt....
ha igen, akkor az a véleményem, mint az elsõrõl: miért kell FPS-t csinálni egy SZEREPjátékból?
más: megnéztem a honlapját, és hirtelen feltûnt, hogy kicsit foghíjasra sikeredett a klánok leírása, na ez a másik állatság, ha már lúd, legyen kövér, nem?
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

roderick

nem, az új kiadású könyvre gondoltam... Vampire: the Requiem
Azért van kevés klán, mert csak 5 került be az új könyvben, a többiek egy része megvan még vérvonalként vagy teljesen flájavéj
de akkor látom titeket még nem ért el a szörnyüséges hír :)
félek a Werewolf és a Mage is ennyire "meg lesz újjítva" és akkor elég nagy árat fizetnek, azért, hogy még egyszerübb és crossoverre alkalmasabb rendszert csináljanak...
legalább a képek jók benne, állítólag

Az elsö Vampire játék meg... legalább ha FPS lett volna, akkor lett volna benne izgalom, de így egy rossz rpg, amit ócska trükökkel végig tudtam játszani, mert türelmem az nem volt...
persze jó kis multiplayer mód van benne, csak ök is, mint az NWN-nél elfelejtették, hogy az átlag user nem igazán ért a programozáshoz és a 3d-s modellezéshez ezért nem igazán tud saját kalandokat csinálni... én kb. 2 hét alatt csináltam egy fasza kis várat benne, de szaggatott mint állat, mert nem értettem meg, hogyan kell zónázni...  :rolleyes:

Dark Ages viszont jóóóóó... nincs maszkabál = soksok móka és kacagás:D
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Damnatus

Hali!

Tehát az új Vampire szabálykönyv neve Vampire:Requiem. És azt mondod itt már csak 5 klán maradt?

roderick

Jaja, rpg.hu fórumán lehet olvasgatni róla kicsit bövebben, külön threadje van. elég érdekes...  :rolleyes:
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.