Melyik mangát olvastad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Mattanja, 2004-08-23, 23:43:31

Previous topic - Next topic

Én

Quote from: Alkyra on 2008-02-06, 11:16:44
Bitter Virgin:

Azt mutatták be amit idáig is tudtunk.[spoiler] A baba halott volt már mikor megszültetett.[/spoiler]
Igen, de mégis elég kemény chapter volt.
[spoiler]Főleg amikor ott tartja a karjában a kisdeadet... Bocs nem tudtam kihagyni...[/spoiler]

LuckyDingo

A Rosarioval kapcsolatban :D Miért nem nyitunk egy új topicot neki.. Elvileg több hozzászólás lenne a témához, mint a D.graymanhez és nem itt kellene "szemetelini"  :hehe:
AMúgy érdekes volt a chapter.. Tsuki lehetne télleg vámpír.. de akkor túl imba lenne és nem fejlődhetne tovább, szal kilőve :D

minuszmiki

Quote from: Én on 2008-02-06, 13:12:33
Quote from: Alkyra on 2008-02-06, 11:16:44
Bitter Virgin:

Azt mutatták be amit idáig is tudtunk.[spoiler] A baba halott volt már mikor megszültetett.[/spoiler]
Igen, de mégis elég kemény chapter volt.
[spoiler]Főleg amikor ott tartja a karjában a kisdeadet... Bocs nem tudtam kihagyni...[/spoiler]
Eh, kénytelen voltam onemangán elolvasni. Télleg kemény, most megint nem győzöm várni as következőt.

kelvor

Quote from: minuszmiki on 2008-02-06, 17:47:30
Eh, kénytelen voltam onemangán elolvasni.

Szegény.  :D Amúgy mi a bajod az oldallal?  :smile:

minuszmiki

Quote from: minuszmiki on 2008-02-03, 23:30:18
nem szeretek neten olvasni, zavar a sok más egyéb dolog a képernyőn, meg hogy görgetni kell, nem tudom nagyítani, ilyenek.

kelvor

Aham. Akkor a onemanga-t tényleg nem neked találták ki.  :D

Zen

Nekem se, de megszoksz v megszöksz alapon.. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Alkyra

Quote from: Zen on 2008-02-06, 18:15:24
Nekem se, de megszoksz v megszöksz alapon.. :D

Engem nem zavar: 1. ad blockot használok így azt tiltok ki amit csak akarok..2. sztem egész jó minőségben vannak fenn a cuccok s simán el lehet olvasni őket.

Zen

Quote from: Alkyra on 2008-02-06, 18:22:00
Quote from: Zen on 2008-02-06, 18:15:24
Nekem se, de megszoksz v megszöksz alapon.. :D

Engem nem zavar: 1. ad blockot használok így azt tiltok ki amit csak akarok..2. sztem egész jó minőségben vannak fenn a cuccok s simán el lehet olvasni őket.
Nem a minőséggel van a baj,hanem h 1részt lasabban tölti be mintha lapoznék (értékes tizedmásodpercek, ugye), másrészt a kép kerete akkor is ugyanakkora marad ha 2 oldalt tölt be egyszerre, és ha azon a 2 oldalon még kicsi panelek is vannak, akkor azt elég necces elolvasni.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

minuszmiki

#849
Quote from: Zen on 2008-02-06, 18:15:24
Nekem se, de megszoksz v megszöksz alapon.. :D
Ami onemangán fenn van, az fenn van lurkön is, kivéve, ha nagyon friss, de általában tudok annyit várni, amíg a nekem megfelelő minőségben megkapom. (Mondjuk most a Bitter Virginnel nem tudtam :))

edit: typo

Gregory

Quote from: minuszmiki on 2008-02-06, 18:28:48
Quote from: Zen on 2008-02-06, 18:15:24
Nekem se, de megszoksz v megszöksz alapon.. :D
Ami onemangán fenn van, az fenn van lurkön is, kivéve, ha nagyon friss, de általában tudok annyit várni, amíg a nekem megfelelő minőségben megkapom. (Mondjuk most a Bitter Virginnel nem tudtam :))
Quote from: minuszmiki on 2008-02-03, 23:30:18
nem szeretek neten olvasni, zavar a sok más egyéb dolog a képernyőn, meg hogy görgetni kell, nem tudom nagyítani, ilyenek.
:tezsvir:
Teljes mértékben egyetértek

Pastel v1-v4: Szintén romantikus/ecchi alkotás, de ez már erősen az alsó kategóriában van. A történet semmi eredetiséget nem mutat fel, a karakterek elég sablonosak, az artwork pedig közel sem olyan jó, h csak amiatt végig lehessen olvasni.

Én

Én pedig Akirán és Love Hinán/Junkies-on kívül mindent onemangán olasok. Ha kicsi a betű, kellékek/nagyító, nem vicc. :D A lapok betöltése meg jóval kevesebb nekem mint lehúzni és aztán egyszerre betolni. De azt bevallom, IrfanViewval a legkényelmesebb.

Alkyra

Quote from: Én on 2008-02-06, 19:44:43
Én pedig Akirán és Love Hinán/Junkies-on kívül mindent onemangán olasok. Ha kicsi a betű, kellékek/nagyító, nem vicc. :D A lapok betöltése meg jóval kevesebb nekem mint lehúzni és aztán egyszerre betolni. De azt bevallom, IrfanViewval a legkényelmesebb.

anno én is így csináltam.onemangan azé vok, mert egyszerűbb nyomon követni a dolgokat s nem kell letölteni s szemetelni a hdt. 10 másodperces töltések? nekem sose akadt még meg.OO

Manitu

Quote from: minuszmiki on 2008-02-06, 18:28:48Ami onemangán fenn van, az fenn van lurkön is, kivéve, ha nagyon friss, de általában tudok annyit várni, amíg a nekem megfelelő minőségben megkapom. (Mondjuk most a Bitter Virginnel nem tudtam :))
Én még ezzel is várni fogok :D Szeretem, ha ott vannak a vinyón a fájlok, az összes manga ott figyel a manga könyvtáramban, amit olvastam/olvasok, és nem lett egy fejezet után shift+del. Azt mondjuk nem tudom miért, egy-két kivételtől eltekintve nem szoktam másodszor is elolvasni ugyanazt...

btw, Iview jó kis progi, de manga olvasáshoz gyenge. Különben is van célszerszám: CDisplay. Nem elég, hogy a tömörített fájlokból tudja megnyitni a képeket, és scrollal lapozható, de tudja a japán olvasási irány szerint pozícionálni a képet, vagyis a képernyő jobb felső sarkához igazítva jeleníti meg :jee: Nálam ez az alapértelmezett program a zip és rar fájlokhoz :D


Én


I owe you a few one, Sir, erről a CDisplayről még nem is hallottam, de marha jó. :whoah:

kelvor

Tényleg jó, thx!  :smile:

[spoiler] :hail:[/spoiler]

Alkyra

óóóóóóóóó... :merci: néha még az ilyen veteránokat is meg lehet lepni mint én.XD

chilip

#857
Deadman Wonderland chapter 7 - egész chapter a nagy fightról szól crow vs. woodpecker közt :)

Zen

Quote from: chilip on 2008-02-06, 23:33:15
Deadman Wonderland chapter 7 - egész chapter a nagy fightról szól crow vs. woodpecker közt :)
Tudtam h van valami amit ma még el akartam olvasni.  :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én

Onemanga fails at speed :eek: Azért megvárom míg oda felkerül, pedig pont ezt vártam és nagyon jónak hangzik :hopp:
Btw: onemangán a DW adventure-nek van besorolva, kíváncsi vagyok, ez az elem, hogy fog megjelenni. Valahogy nehezen tudom elképzelni, hogy egyhamar megszöknek...

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2008-02-06, 23:33:15
Deadman Wonderland chapter 7 - egész chapter a nagy fightról szól crow vs. woodpecker közt :)
Eddig a legjobb chapter szvsz :D Bár Crow szimpatikus volt nekem :/

chilip

Quote from: Én on 2008-02-06, 23:41:22
Onemanga fails at speed :eek:

megjelenő mangák 60-70%-a tokyotoshon előbb fennvan, nem kell rácsodálkozni :)

Én

Igen, de eddig én mindig onemangán csíptem el először, lehet van köze ahhoz hogy csaknaponta nézem és először ott. :P

Zen

Quote from: Én on 2008-02-07, 00:33:50
Igen, de eddig én mindig onemangán csíptem el először, lehet van köze ahhoz hogy csaknaponta nézem és először ott. :P
Fent van
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én

Ezt nem hiszem el, amíg kimegyek slagolni felrakják. Kösz, hogy szóltál. :P
Elolvasva, valóban állati volt. Most jöttem csak rá, mennyire király ez a vérrel való harc. A futó mangák közt a Bitter Virginnel karöltve trónol nálam.  :jee:

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

újjabb shounen cucc a láthatáron :D X-Blade - OneMangán fennvan az első 4 chapter, elég érdekes volt, de amúgy semmi extra, majd elválik még olvasom-e, de eddig ok

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2008-02-07, 14:56:05
újjabb shounen cucc a láthatáron :D X-Blade - OneMangán fennvan az első 4 chapter, elég érdekes volt, de amúgy semmi extra, majd elválik még olvasom-e, de eddig ok
Érdekes :D Mana viselkedése meglepett úgy őszintén XD De ahogy elnézem, erre is lehet várni.. nem is keveset :/

Manitu

School Rumble ch 253-260
[spoiler= I like where this is going :D]
[/spoiler]


minuszmiki

Quote from: Manitu on 2008-02-09, 19:37:45
School Rumble ch 253-260
[spoiler= I like where this is going :D]
[/spoiler]
Me too, bár egyre valószínűbbnek tartom, amit a walking festival kezdetekor is mondtam, hogy ez már a végjáték. Mindenesetre nagyon jó, különösen a 258 tetszett, rég röhögtem ilyen jót. :)