Melyik mangát olvastad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Mattanja, 2004-08-23, 23:43:31

Previous topic - Next topic

Alkyra

majd akkor elolvasom, ha eri-endingje lesz neki...ha nem akkor majd később.:)

Én

(Yakumo-fag reports in)
Más: Most ezt a Girls Saurust olvastam, kb a Bitter Virgin tökéletes inverze, és mint később kiderült, ugyanaz is rajzolta. Most azonnal olvassa el mindenki. :D
PROTIP: nagyon beteg

minuszmiki

Be van ez fejezve? Olyan jó lenne végig elolvasni végre valamit. :)

Manitu

Thunder Bird
  Viszonylag ritka a tényleg jó doujinshi, különösen a nem hentai kategóriában. Most sikerült kifognom egyet. A sztori valamikor az A's és a Strikers között játszódik, a Nanohához képest kicsit durva, véres. Az artworkről is hasonlóak mondhatók el, durva, vázlatszerű, eléggé bejövős. Kábé 60 oldal, ajánlom figyelmetekbe.

sauce


Én

Quote from: minuszmiki on 2008-02-10, 00:17:23
Be van ez fejezve? Olyan jó lenne végig elolvasni végre valamit. :)
Onemangán van 17 chapterés az állítólag complete, de ha úgyis leszeded meg lehet találni 50-ig is, csak az már nem ez a széria, most nem ugrik be, hogy hol van fenn addig...
Szóval be van bejezve... de még sem. :D 

minuszmiki

Jóvan, akkor nekiállok. Btw tegnap elkezdtem a Deadman Wonderlandet, sokáig nem jutottam benne, de első ránézésre jó.

LuckyDingo

Nah megvolt a 23 chapter Bitter Virgin. Hát durva, egyrészt tetszik, másrészt iszonyat szomorú a történet, de valahol aranyos, ahogy Daisuke megpróbál közeledni Hinakohoz. Bár arra nem gondoltam, hogy [spoiler=ki tudja, hátha valakinek az]Izumi elveszíti a babát[/spoiler] :( Mindenesetre ezt is olvasgatni fogom, mert bejön.

Én

Quote from: LuckyDingo on 2008-02-10, 22:47:59
Bár arra nem gondoltam, hogy [spoiler=ki tudja, hátha valakinek az]Izumi elveszíti a babát[/spoiler] :(
Én pedig csak egy halvány reménysugárba kapaszkodtam, hogy nem történik meg... de még így is beütött.
Ed: minuszmiki  :tezsvir: , csak ezért nem akartam külön postot (omg tiem paradox)

minuszmiki

Én meg épp most végeztem a Deadman Wonderland eddig kijött fejezeteivel, nagyon bejövős. Jó a sztori, szép a rajz meg a karakterek, mondjuk Ganta az idegesítő shounen-főhős kategória, de a többiekkel semmi gond (sőt, Shiro... :D).

LuckyDingo

Quote from: minuszmiki on 2008-02-10, 22:52:25
Én meg épp most végeztem a Deadman Wonderland eddig kijött fejezeteivel, nagyon bejövős. Jó a sztori, szép a rajz meg a karakterek, mondjuk Ganta az idegesítő shounen-főhős kategória, de a többiekkel semmi gond (sőt, Shiro... :D).
Shiro lehetne egy picit magasabb értelmi szinten.. bár lehet, hogy akkor már nem lenne különleges :D

Én

Volt itt egy utalás asszem Rage-től, hogy az fordítói csíraság eredménye, és eredetiben nem olyan... ha jól emlékszem.
Én Gantát bírom, legtöbbször helyén vannak a tökei, ráadásul van oka rinyálni mert komoly szarban van. :D

minuszmiki

Elolvastam ezt a Girls Saurust, tényleg a Bitter Virgin inverze, kezdve azzal, hogy utóbbi jó, előbbi pedig nem. A rajz okés, az alaphelyzet sem rossz, de jó lenne, ha történne benne valami, néhány jó poén sem ártana, meg legalább egy olyan szereplő, akitől nem verem a fejem a falba (bár Nozomi azért elég jó). Szóval nem tetszett.

Gregory

Quote from: minuszmiki on 2008-02-11, 18:21:28
Elolvastam ezt a Girls Saurust, tényleg a Bitter Virgin inverze, kezdve azzal, hogy utóbbi jó, előbbi pedig nem. A rajz okés, az alaphelyzet sem rossz, de jó lenne, ha történne benne valami, néhány jó poén sem ártana, meg legalább egy olyan szereplő, akitől nem verem a fejem a falba (bár Nozomi azért elég jó). Szóval nem tetszett.
:tezsvir:
Nekem valamennyire a BReactionra emlékeztetett, de az jobban tetszett

LuckyDingo

Quote from: minuszmiki on 2008-02-11, 18:21:28
Elolvastam ezt a Girls Saurust, tényleg a Bitter Virgin inverze, kezdve azzal, hogy utóbbi jó, előbbi pedig nem.
Eddig egyetértek, bár GSből még csak 3 chapterrel végeztem, szal nekem még nem unalmas :)

Rage

Quote from: Én on 2008-02-11, 01:51:47
Volt itt egy utalás asszem Rage-től, hogy az fordítói csíraság eredménye, és eredetiben nem olyan... ha jól emlékszem.
Így van. Szal, hogy mondjam... Shiro csak látszólag hülye. ;) (Ami a fordítást illeti, hülyén beszél, de nem ennyire...)
Továbbá ugyebár
[spoiler=Hátha még nem tart itt a lefordított CUCC]Megtudhattuk azt is, hogy Shiro már kiskorában is meglehetősen különleges volt, pl. mikor mondja, hogy Ganta gyenge, mire közlik vele, hogy azért, mert "ő csak egy normális ember" (vagy valami ilyesmit, nem emlékszem pontosan).[/spoiler]
De a poént nem lövöm le, várjátok ki a végét... ;)
痛みを感じる方向に、出口がある!

Zen

http://www.onemanga.com/13/0/
1 fejezet van még csak. A sztori: a főhős (13) szerelmes egy lányba (Gorugo-san). A lány szülei bérgyilkosok. A fiú véletlenül beégeti a lányt osztálykiránduláson. A lány megesküszik h ezért megöli, majd iskolát vált. Pár évvel később, hősünk már lvl99es Hős (nem vicc), Gorugo pedig visszatér beteljesíteni ígéretét.. érdekesnek tűnik így elsőre. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Alkyra

#886
Quote from: Zen on 2008-02-12, 22:42:56
http://www.onemanga.com/13/0/
1 fejezet van még csak. A sztori: a főhős (13) szerelmes egy lányba (Gorugo-san). A lány szülei bérgyilkosok. A fiú véletlenül beégeti a lányt osztálykiránduláson. A lány megesküszik h ezért megöli, majd iskolát vált. Pár évvel később, hősünk már lvl99es Hős (nem vicc), Gorugo pedig visszatér beteljesíteni ígéretét.. érdekesnek tűnik így elsőre. :D

Nem tettszik a rajzolása...de egyb. tényleg egy érdekes manga.OO

edit: DeadMan Wonderland ch8: Azt a qrva...a szemes résznél kirázott a hideg...[spoiler]Shiro meg a meghalt DeadMan-ekből lett összerakva...Yikes....Rohadt durván nézett ki a tetőn egy félbe leszakított fejjel a kezében..[/spoiler]
Meglehetősen brutális lett ez a rész...(a szokásosnál is brutálisabb)

Rage

Quote from: Alkyra on 2008-02-12, 22:50:53
[spoiler]Shiro meg a meghalt DeadMan-ekből lett összerakva...[/spoiler]
[spoiler]Szerintem is valami hasonló a helyzet, de ezt honnan tudod? Lehet, hogy csak én olvastam felületesen a CUCCot, de ezt így konkrétan nem láttam sehova leírva...[/spoiler]
痛みを感じる方向に、出口がある!

Alkyra

Quote from: Rage on 2008-02-13, 01:27:03
Quote from: Alkyra on 2008-02-12, 22:50:53
[spoiler]Shiro meg a meghalt DeadMan-ekből lett összerakva...[/spoiler]
[spoiler]Szerintem is valami hasonló a helyzet, de ezt honnan tudod? Lehet, hogy csak én olvastam felületesen a CUCCot, de ezt így konkrétan nem láttam sehova leírva...[/spoiler]

1.A Corpse Carnival vesztesének fel kell áldozni egy végtagot kutatási célokra.
2.Lásd Shiro teste...(láttad a képet...)

LuckyDingo

DW chapter fincsi volt.. Érdekes dolgok derülnek ki :D Shiro berserkmódja is bejött :D És jah nem hiába volt annyi zséja akkor :D Ellátták a kísérleti alanyt.. De azért kíváncsi vagyok a teljes történetére, mert ugye Gantával van közös múltja, szóval.. kitudja még mik derülnek ki :D Az tuti, hogy erősen megfontolom hogy színezek egy Shirot :D

minuszmiki

#890
No elolvastam én is. Egyre jobban tetszik a hangulat, meg Shiro is, csak így tovább!  :jee:

edit: Mindjárt nyitok neki egy topikot, ne ezt szemeteljük tele.

Zen

Witch Hunter
A címben benne a lényeg: Boszorkányok vs Vadászok. Tasha Gospel a hugáért harcol, aki viszont a boszorkányok vezetőjének is fontos..
Szép rajzolás, jó humor, soook akció, és desert eagle :D.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

minuszmiki

Zettai Kareshi: Szabvány romantikus shoujo manga, pont amilyenre vágytam. Jó volt, bár a legvége kicsit váratlan és hirtelen volt, de végülis belefért. A rajz rendben volt, a sztori és a humor is, pont megfelelő hosszúságú, összességében jól szórakoztam.

chilip

Quote from: Zen on 2008-02-13, 15:34:33
Witch Hunter
A címben benne a lényeg: Boszorkányok vs Vadászok. Tasha Gospel a hugáért harcol, aki viszont a boszorkányok vezetőjének is fontos..
Szép rajzolás, jó humor, soook akció, és magic desert eagle :D.

fix'd  :lazza:

elég bejövős

LuckyDingo

Jack Frost 2 chapter van onemangán.. érdekes, bár nagyon hajaz sztem a Hellsingre.. legalább is felállásban és a Főszereplőkben eddig.. a történet még nem egyértelmű, bár sulik harca egymás között stílusnak tünik.. ki tudja mi lesz belőle.
http://www.onemanga.com/Jack_Frost/2/03/ :P Ez egy szép kép XD

chilip

Quote from: LuckyDingo on 2008-02-14, 00:51:48
Jack Frost 2 chapter van onemangán.. érdekes, bár nagyon hajaz sztem a Hellsingre.. legalább is felállásban és a Főszereplőkben eddig.. a történet még nem egyértelmű, bár sulik harca egymás között stílusnak tünik.. ki tudja mi lesz belőle.
http://www.onemanga.com/Jack_Frost/2/03/ :P Ez egy szép kép XD

nem csak hajaz, eggyértelműen koppintás onnan, mér a leader is úgy néz ki majd 100% mint miss hellsing :P jack frost - alucard párhuzamra, meg a mirror image - ceras victoria párhuzamra már nem is kell rámutatnom, ezt a lenyúlást öregem, még a jellemeik is majd 100% (leader kicsit perverzebb oszt annyi)

White SeeD

Urooboe Uroboros : Alig várom a köv chapelt :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

LuckyDingo

#897
Quote from: White SeeD on 2008-02-14, 15:22:39
Urooboe Uroboros : Alig várom a köv chapelt :D
lol azt mi scanlate-eltük.. /azaz én csak 5 oldalt/, de hiába várod, mert One Shot manga.. Mondjuk szerintem még lehet belőle valami később, mert a történet nem rossz :D

Nah Végigolvastam a Girls Saurus-t és nekem tetszett :D Bitter virgin komoly, ez meg poénos :D Most a DXnek estem neki, kíváncsi vok, hogy abban mit kezd Shingo a fóbiájával :D

Alkyra

Nem is tudom h mangának nevezehető ez...Olyasmi mint a Lucky Star(ilyen 4 kockás kis rövid történetek)...de akkorákat röhögök rajta, hogy csak na!:)

Doujinokat rajzoló emberekről szól s az életükről. Ajánlom minden manga rajongó figyelmébe.

http://www.onemanga.com/Doujin_Work

Manitu

Az eleje fergeteges, de a 20. fejezetre már nagyon ellaposodott :frown: