Melyik mangát olvastad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Mattanja, 2004-08-23, 23:43:31

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

#720
Quote from: chilip on 2008-01-04, 13:39:51
uhh, hát... 22es cahpter Rosarioban elég durva volt  :eek: és úúúúúúgy tudják húzni az ember idegeit ezzel... MÉR PONT OTT KELLETT VÉGE LENNIE A CHAPTERNEK? szerencsére Franky House valami maratont tarthat amilyen sűrűséggel adja ki a mangákat :D naponta-kétnaponta 1 chapter kekkaishiból :D ~fél-1 hét/Rosario és emelett még fordítanak mást is :D
Nah jah engem is idegesített, bár már érzem hogy mi fog jönni :XD [spoiler]Valszeg Tsukune nem hal meg, hanem egy überhybrid vámpír lesz, aki 1000évben csak egyszer jelenik meg :XD[/spoiler] Amúgyebben a mangában nem tetszik, hogy minen történetben szinte ugyanaz történik :D Deh még a végén a "kivégző rúgások" is tisztára egyeznek.. remélem, hogy mostmár kicsi változatosabb lesz.

EDIT: belelestem a fordításokba és hát.. uhh.. nem az történt amire vártam :/

EDIT2: Most nézem hogy már anime is készül belőle O.O nyamm :D

Alkyra

#721
Az nekem se tettszik hogy a végén mindig egy "know your place" + rúgás al zárja le.

23 chp: [spoiler] nu, Tsukune meghalt.OO legalábbis fizikailag. a túl sok vámpírvér szétszedte az elméjét.(ghoul lett belőle magyarul) bár vszeg megmentik vlhogy.(Ruby biztos tudja a megoldást)
Egyb. Moka milyen durva, szinte bármilyen kétség nélkül simán arra ment, hogy megölje Tsukunet mikor rájött, hogy mi történt vele.OO
Érdekes fordulat a mangában...Tettszik.^^
[/spoiler]

Manitu: Azt is olvasom már egy ideje.XD(írtam is róla, hogy ilyen nem fog soha létezni a valóságban, de álmodni azért szabad.:))

chilip

Mahou Sensei Negima 146. chapternél járok, és nagyon  :lol: főleg kamo-kun  :lul:

LuckyDingo

Quote from: Alkyra on 2008-01-06, 12:27:04
Az nekem se tettszik hogy a végén mindig egy "know your place" + rúgás al zárja le.

23 chp: [spoiler] nu, Tsukune meghalt.OO legalábbis fizikailag. a túl sok vámpírvér szétszedte az elméjét.(ghoul lett belőle magyarul) bár vszeg megmentik vlhogy.(Ruby biztos tudja a megoldást)
Egyb. Moka milyen durva, szinte bármilyen kétség nélkül simán arra ment, hogy megölje Tsukunet mikor rájött, hogy mi történt vele.OO
Érdekes fordulat a mangában...Tettszik.^^
[/spoiler]
Annak örülök, hogy Rubi visszatért :3

Manitu

Quote from: Alkyra on 2008-01-06, 12:27:04Manitu: Azt is olvasom már egy ideje.XD(írtam is róla, hogy ilyen nem fog soha létezni a valóságban, de álmodni azért szabad.:))
Mangának teljesen jó :) Animében már a falat kaparnám tőle, de "nyomtatásban" valahogy nem tudom megunni az ilyen történeteket. Sztorija mondjuk nem sok van, de kit érdekel, a fanservice a lényeg :D Egy nap alatt végigolvastam a 8x fejezetet, és az avámból is látszik, hogy nagyon elnyerte a tetszésemet :D

Quote from: chilip on 2008-01-06, 14:33:03
Mahou Sensei Negima 146. chapternél járok, és nagyon  :lol: főleg kamo-kun  :lul:
Másik nagy kedvencem :jee: Akamatsu mester nagyon érti a dolgát.
Mondjuk igazán előkerülhetne már Secchan meg Nodoka, kezdem hiányolni őket, nyár óta nem nagyon szerepeltek :(


chilip

Negi Magi 199-ig elolvasva, hú bazz jó volt, csak kár hogy azok a marha jó poénok nem mentek át a "másik világba".
[spoiler]uccsó fejezetek eggyikébe Negi megmutatta az erejét, tökre úgy nézett ki mint Shongoku :D [/spoiler]

Manitu

Azért voltak ott is jó részek, például amikor Chiut majdnem megraepelte egy csápszörny :D


minuszmiki

Onnan az a kedvencem, amikor Negi "felhúzza" Chachamarut. :D Meg amúgy is, elég fincsi a másik világos sztori is.

chilip

nem azt mondom hogy nem voltak jó poénok, de ahhoz képest, ami korábban volt, nem voltak olyan "durvák", néha majd lefordultam a székről :D sajna ez a másvilágos sztori alatt még nem fordult elő

Alkyra

Quote from: chilip on 2008-01-07, 00:07:18
nem azt mondom hogy nem voltak jó poénok, de ahhoz képest, ami korábban volt, nem voltak olyan "durvák", néha majd lefordultam a székről :D sajna ez a másvilágos sztori alatt még nem fordult elő

ebben a seasonben inkább a harcra s ez ecchire gyúrnak, s kevésbé a poénokra.(nem is volt nagyon eddig nem? chachamaru felhúzása, tentacle szörny de más nagyobb poén nem volt benne idáig) de hogy őszitén megmondjam engem ez nem zavar.XD szeressük a fightokat..[spoiler]azért durva, hogy az utolsó csatában Negi elveszítette az egyik karját s még úgy is tudta folytatni a harcot...[/spoiler]

Manitu

Quote from: Alkyra on 2008-01-07, 10:17:26
ebben a seasonben inkább a harcra s ez ecchire gyúrnak, s kevésbé a poénokra.(nem is volt nagyon eddig nem? chachamaru felhúzása, tentacle szörny de más nagyobb poén nem volt benne idáig) de hogy őszitén megmondjam engem ez nem zavar.XD szeressük a fightokat..[spoiler]azért durva, hogy az utolsó csatában Negi elveszítette az egyik karját s még úgy is tudta folytatni a harcot...[/spoiler]
[spoiler]Azon néztem egy nagyot, az előző chapterből valahogy nem derült ki, ezt meg már kar nélkül kezdte :eek: Hirtelen azt hittem, kihagytam valamit, de a végére kiderült.[/spoiler]

Azért volt még ez-az. Az első harcban mikor kijön a nagydarab, akit előtte Negi elpakolt, és elkezd remegni, mint a kocsonya, mag utánna, amikor az ellenfél ezerrel osztja őket, Negi meg Kotarou meg csak egymással vitatkoznak, majd egy mellékes mozdulattal orbitális pályára állítják a két tagot :D Meg Chisame-chan megjegyzései a háttérben :)
És ne felejtsük amikor az elején Konoka meggyógyította Negit. Ha ez a gyógymód, akkor valaki engem is sürgősen szúrjon át egy karóval :angyali:

Jó ez na :angyali:


minuszmiki

Quote from: Manitu on 2008-01-07, 13:19:24
És ne felejtsük amikor az elején Konoka meggyógyította Negit. Ha ez a gyógymód, akkor valaki engem is sürgősen szúrjon át egy karóval :angyali:
:tezsvir: :Kiraly:

Alkyra

Quote from: minuszmiki on 2008-01-07, 14:55:05
Quote from: Manitu on 2008-01-07, 13:19:24
És ne felejtsük amikor az elején Konoka meggyógyította Negit. Ha ez a gyógymód, akkor valaki engem is sürgősen szúrjon át egy karóval :angyali:
:tezsvir: :Kiraly:

:tezsvir: :lul:

chilip

vááááááááÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! mindig CLIFFHANGER!!! bazz várom megint a Rosario kövi chapterét, bah...

Alkyra

#734
Quote from: chilip on 2008-01-08, 10:58:40
vááááááááÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! mindig CLIFFHANGER!!! bazz várom megint a Rosario kövi chapterét, bah...

[spoiler] Tsukunet visszahozzák vlhogy, de már nem ember s Őt is elzárták ugyanúgy ahogy Mokat. Egyébként sokkal egyszerűbb lenne, haTsukunet vámpírrá változtatná Moka...kár hogy Moa fél attól, hogy mi lesz akkor belőle.[/spoiler]


egyb. tessék:

http://www.nyaatorrents.org/?page=torrentinfo&tid=8622

24. chp.^^

LuckyDingo

Quote from: Alkyra on 2008-01-08, 11:20:21
Quote from: chilip on 2008-01-08, 10:58:40
vááááááááÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! mindig CLIFFHANGER!!! bazz várom megint a Rosario kövi chapterét, bah...

[spoiler] Tsukunet visszahozzák vlhogy, de már nem ember s Őt is elzárták ugyanúgy ahogy Mokat. Egyébként sokkal egyszerűbb lenne, haTsukunet vámpírrá változtatná Moka...kár hogy Moa fél attól, hogy mi lesz akkor belőle.[/spoiler]

Amúgy jah.. már nem mindegy, hogy halott, vagy vámpír? Szerintem ezt már nem kerülheti el Tsukune kun XD De úgyse lesz vámpír, mert az szinte teljes megoldás lenne mindenre. De valahogy meg kellene oldani, hogy ne kelljen már mindig megvédeni szerencsétlent-_-
Amúgy valahogy tuti ember lesz megint sajna, mert ugye már a manga 2. seasonja fut /3. chapter jött ki épp és egy igyen aranyos új szereplő van benne :3/
és ott még nem imbult be /jó oké még keményebb csata nem is volt/ :S

Alkyra

chp 25:

Know your place!! Nu ez is megoldódni látszik.^^  CSöppet egyb. véres lett ez az egész.Oo Hogy fogják ezt megoldani az animében..hmm.
FH elég gyorsan dolgozik, szal remélem kjönn egy másikchapter is hamarosan.

LuckyDingo

Quote from: Alkyra on 2008-01-09, 14:13:29
chp 25:

Know your place!! Nu ez is megoldódni látszik.^^  CSöppet egyb. véres lett ez az egész.Oo Hogy fogják ezt megoldani az animében..hmm.
FH elég gyorsan dolgozik, szal remélem kjönn egy másikchapter is hamarosan.
Nah jah megint ez a szöveg lol :DÉn arra vok kíváncsi már, hogy hogy oldják meg "Tsuki" problémáját, mert szerintem nem marad sokáig rajta a holy lock :P

Más:
To-Love-ru: Nagyon jó :D Jókat röhögök rajta :D És mint a főhősünk, én is Haruna-chan-t részesítem előnyben a többiekkel szemben, bár minden csaj jól lett megcsináva.. kivéve az a Saki, akit rühellek :P

chilip

Onemangára kerül fel Nanoha A's és StrikerS manga, kiváncsi vagyok a strikers-re miben tér el (elvileg nem húzzák az elejét, nem?)

Manitu

A manga fejezetei az anime részei közt játszódnak. Igazándiból semmi érdekes nincs benne, slice-of-life bohóckodás az egész.
Az A's meg az A's to StrikerS mondjuk egész jó (Nanoha fanboyoknak meg kötelező :D)


chilip

Ouran High School mangába [spoiler]Haruhi végre észrevette, hogy szerelmes tamaki-ba :D csak most magának se akarja beismerni, hogy ez lehetséges...[/spoiler]

Alkyra

Érdekesm manga. Nekem tettszik. Furcsa stílusa beszippantott. Ajánlom azoknak akik szeretik az ackiót.

[spoiler] Maka egy kicsit megkattant.XD Nem kéne a Black Bloodt használnia Soulal.-.- de érdekes jellemváltása volt.^^ szerencsére mahou-x felvette a fordítási listára így lényegesen gyorsabban jönnek ki a részek de nekem még ez se elég! még többet akarok!XD
[/spoiler]

chilip

#742
deadman wonderland-et olvassa valaki? sztem marha jó  :szemuveges: csak az a prob, hogy nemtok jó ismertetőket írni... kicsit véres, van benne egy kis superpower. egy börtön-vidámparkban játszódik, ahova a halálraítéltek mennek nem épp mókázni, az életükkel jáccanak, hogy a közönséget szórakoztassák, közbe a saját életük is meg kell venni 3naponta, mert elhaláloznak méregtől :) sztem érdekes a világa, 3 chapter van kinn fordítva, tess: http://www.onemanga.com/Deadman_Wonderland/

ed.: elkezdtem a Soul Eatert, kurva nagy faszság :D a jó értelembe véve, Death the Kid jééézus....  :lul:

KeLa

Tegnap hajnalban elkezdtem a Rosario+Vampire-t aztán le sem tudtam állni vele. Majdnem egyhuzamban elolvastam az eddig lefordított fejezeteket és meg kell h mondjam eddig nagyon bejön :smile: Mizore lett a nagy kedvenc^^

Quote from: chilip on 2008-01-16, 00:01:04
http://www.onemanga.com/Deadman_Wonderland/
Elolvastam ezt a három fejezetet, tényleg érdekes :jee:

Alkyra

Quote from: chilip on 2008-01-16, 00:01:04
deadman wonderland-et olvassa valaki? sztem marha jó  :szemuveges: csak az a prob, hogy nemtok jó ismertetőket írni... kicsit véres, van benne egy kis superpower. egy börtön-vidámparkban játszódik, ahova a halálraítéltek mennek nem épp mókázni, az életükkel jáccanak, hogy a közönséget szórakoztassák, közbe a saját életük is meg kell venni 3naponta, mert elhaláloznak méregtől :) sztem érdekes a világa, 3 chapter van kinn fordítva, tess: http://www.onemanga.com/Deadman_Wonderland/

ed.: elkezdtem a Soul Eatert, kurva nagy faszság :D a jó értelembe véve, Death the Kid jééézus....  :lul:

woah- érdekes manga.OO meglehetősen brutális, de tettszik.:)

Prof. William

Elolvasva nem is rossz. :) Ráadásul ahogy elnézem a Eureka 7 rajzolói csinálták. Főhős kiköpött Renton.  :szemuveges:

Alkyra

Quote from: Prof. William on 2008-01-17, 20:39:16
Elolvasva nem is rossz. :) Ráadásul ahogy elnézem a Eureka 7 rajzolói csinálták. Főhős kiköpött Renton.  :szemuveges:

hát Ő nem olyan töketlen mint Renton legalább.XD

chilip

renton nem is az életéér küzdött az elejétől :D

LuckyDingo

Soul Eater - Nem rossz.. Egész jók a karakterek és most így a 18.chapterre már valami story is kialakult :D Fogom olvasni, de annyira nem különleges, hogy fanatikus legyek :)

Én

Deadman Wonderland
Jó pontok: Teljes egészében egyetértek a 3. rész 46. lapjával. A halálraítéltek egy vidámpark-börtönbe kerülnek, ahhol a mindennapi élethez szükséges pénz-szerű pontokat halálos versenyekben szerzik meg, amiket a közönség mint gladiátorjátszmát néz? DO WANT!
Rossz pontok: "Finom volt ez a grillcsirke, csak egy kicsit kevés"