Melyik mangát olvastad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Mattanja, 2004-08-23, 23:43:31

Previous topic - Next topic

chilip

csak legyenek túl a szuper-hangyás részen hamar ::)

Bishop

#2311
Igazán átvehetné valaki a Breakert ettől a csapattól, nagyobb trollok mint Dattebayo volt  :zomg:

NLZ

Quote from: chilip on 2009-12-06, 15:44:23
csak legyenek túl a szuper-hangyás részen hamar ::)
Pedig nemtom ezzel mit tudnának kezdeni. Meg aztán már eléggé dragonballi szinten vannak, ezután már az jön, hogy galaxisokat dobálnak.

Quote from: Bishop on 2009-12-06, 16:03:41
Igazán átvehetnék valaki a Breakert ettől a csapattól, nagyobb trollok mint Dattebayo volt  :zomg:
Jah, ott picsognak, hogy nem adnak ki új részt, mert csak a sírás és a követelőzés megy a kommentekben. Bezzeg ha kapnak vagy 200 dollár támogatást, egyből kiadnak fél tucat fejezetet.

Tényleg, nem tud itt valaki japánul/kóreaiul olvasni? Már csak raw kéne, az editori melókat meg tudnám csinálni, azt lehetne USTEAMes scanlation. :D
[reserved]

Member

Quote from: NLZ on 2009-12-06, 16:09:07
Tényleg, nem tud itt valaki japánul/kóreaiul olvasni? Már csak raw kéne, az editori melókat meg tudnám csinálni, azt lehetne USTEAMes scanlation. :D
Kiku, Rage? Bár kötve hiszem, hogy erre rá tudnád venni őket. :D

NLZ

Quote from: Member on 2009-12-06, 16:27:45
Quote from: NLZ on 2009-12-06, 16:09:07
Tényleg, nem tud itt valaki japánul/kóreaiul olvasni? Már csak raw kéne, az editori melókat meg tudnám csinálni, azt lehetne USTEAMes scanlation. :D
Kiku, Rage? Bár kötve hiszem, hogy erre rá tudnád venni őket. :D
:D  Pedig móka lenne.
[reserved]

Junchi

13

One-shot Sorachi Hideakitól és... hát le sem tagadhatná, hogy az ő műve. :D Remekül vegyíti benne a humort, az akciót és a drámát, egyszóval végig olyan érzésem volt, mintha egy Gintama chaptert olvasnék csak más karakterekkel, más helyszínnel. Plot rövid, de velős, hangulat a toppon szal aki teheti, olvassa el. :3

8/10.

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

Mahou Sensei Negima 273 - hahahaha jól beszopatták  :lol:

via_mala

http://www.onemanga.com/Burning_Hell/
Eddig csak négy fejezet van kinn, és bár sok a nyúlás innen-onnan (Berserk, Samurai Champaloo,), de a rajz igényes, nem túl elnagyolt mint a mai tucat mangákban.
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

NLZ

Épp Nurarihyon no Mago-t és Ushio to Tora-t olvasok. Első egész korrekt kis darab, az utóbbi pedig fukken epic :)
[reserved]

NLZ

Quote from: chilip on 2009-12-05, 19:08:05
Quote from: NLZ on 2009-12-02, 21:31:33
Quote from: chilip on 2009-12-02, 10:56:55
kekkaishi 287 -ben lehet már látjuk karasumori landlordját  :zomg:
Honnan veszed?

286 RAW

[spoiler]mamuci hazajött és előidézte karasumori kastélyát egy ujjmozdulattal és sztem be akarnak menni  :zomg:[/spoiler]
Hát úgy néz ki, hogy nem lesz még a következő részben sem a landlord.
[reserved]

chilip

Quote from: NLZ on 2009-12-13, 12:56:30
Quote from: chilip on 2009-12-05, 19:08:05
Quote from: NLZ on 2009-12-02, 21:31:33
Quote from: chilip on 2009-12-02, 10:56:55
kekkaishi 287 -ben lehet már látjuk karasumori landlordját  :zomg:
Honnan veszed?

286 RAW

[spoiler]mamuci hazajött és előidézte karasumori kastélyát egy ujjmozdulattal és sztem be akarnak menni  :zomg:[/spoiler]
Hát úgy néz ki, hogy nem lesz még a következő részben sem a landlord.

:ejnye: lehet az a szerencsétlen az uccsó lapon aki vérző fejjel fetrengett a padlón :D elvégre nem tud meghalni :D

NLZ

Quote from: chilip on 2009-12-13, 13:02:08
Quote from: NLZ on 2009-12-13, 12:56:30
Quote from: chilip on 2009-12-05, 19:08:05
Quote from: NLZ on 2009-12-02, 21:31:33
Quote from: chilip on 2009-12-02, 10:56:55
kekkaishi 287 -ben lehet már látjuk karasumori landlordját  :zomg:
Honnan veszed?

286 RAW

[spoiler]mamuci hazajött és előidézte karasumori kastélyát egy ujjmozdulattal és sztem be akarnak menni  :zomg:[/spoiler]
Hát úgy néz ki, hogy nem lesz még a következő részben sem a landlord.

:ejnye: lehet az a szerencsétlen az uccsó lapon aki vérző fejjel fetrengett a padlón :D elvégre nem tud meghalni :D
Kötve hiszem, hogy egy olyan gyenge fickó lenne, akinek csak úgy be lehetne verni a fejét. :)
[reserved]

chilip

#2323
sztem meg alapból megvan neki a seb, az is lehet hogy tényleg harmatgyenge harcban csak nagy a belső ereje és azt szipkázzák :D de csinálok neki már új topicot :)

ed.: egy modi átdobhatná ezeket a postokat :)

Zen

Ane Doki 24: I like where this is headed. -_*
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Prof. William

Quote from: via_mala on 2009-12-11, 20:42:42
http://www.onemanga.com/Burning_Hell/
Eddig csak négy fejezet van kinn, és bár sok a nyúlás innen-onnan (Berserk, Samurai Champaloo,), de a rajz igényes, nem túl elnagyolt mint a mai tucat mangákban.

Ráadásul ahogy nézem azok rajzolták akik az itthon is kiadott Árnybírót. :) Tudtam én hogy ismerős valahonnan a grafika...

chilip

lassan akumetsunak vége :( még nincs kiírva hogy completed, de max egy levezető fejezet maradt hátra, bár azt is kötve hiszem

Zen

Elvileg ennyi volt. BTW, [spoiler]Shiina most akkor meg lett gyógyítva, v újra lett klónozva?[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

[spoiler]klónozva, és az uccsó akumetsu a testét feloldotta a gépben hogy legyen miből klónozni a csajt[/spoiler]

Zen

Sose fogom megérteni miért tekintik/kezelik úgy a klónozást meggyógyításnak/feltámasztásnak. Az eredeti személy attól még ugyanúgy halott, csak van aki helyette él.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Member

Megnyugtat, ha azt mondom, én sem kezelem úgy? :lazza:

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

SaiyaGin


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

SaiyaGin


Member


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

SaiyaGin

No, szóval röviden: ha már valahogy haladt a Natsuki-szál, akkor nem örültem annak, hogy most a másikat folytatják. (Persze értem én, hogy akkor túl egyszerű lenne az egész.)

NLZ

Ez a Parasyte második olvasásra is még mindig fasza cucc. :)
[reserved]

Junchi

Quote from: Zen on 2009-12-17, 20:59:15
Ane Doki 24: I like where this is headed. -_*

Nem akarok ünneprontó lenni, de már egy jóideje sajnos nagyon szarul teljesít ez a manga... :/ Már vagy x. hete a Jump legvégén kullog, ami pedig tudjuk mit jelent/mivel jár, szal ha nem kapja össze magát bő egy hónapon belül, akkor elkaszálják. Kár lenne érte btw... >___>