Fileokhoz sfvk gyujtese

Started by zsozso, 2004-08-25, 04:06:17

Previous topic - Next topic

zsozso

A helyzet a kovetkezo: A fentlevo parezer filebol van par hibas, de gondolom ezzel mar szembesultetek :( Csinaltam 1 listat amely tartalmazza az osszes fentlevo file nevet, ezekhez a fileokhoz kellene az eredeti crc, hogy megtudjam nezni melyik fileok hibasak valojaban. Ebben a topicban lesz kiirva majd, hogy melyik fileokhoz van mar sfv es melyikekhez kell meg. A fileok listaja ittvan: http://usteam.uw.hu/stuff/all.txt
Termeszetesen ez szepitve lesz majd a konyebb atlathatosag erdekeben, de ez meg var magara.
Remelem mindenki tud majd segiteni a projectben hisz a ti erdeketek is :)
Death is the only redemption

Xaga

Hülye kérdés: hogyan kell ilyet csinálni?

Feldin

Méghülyébb: mi a hibás benne?
Az sfv az nem felirat?
Na, szóval én nem értem.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s


Feldin

Quote from: kocsiMinden amit az SFV-krõl tudni kell
De ez angol!!!!
Na jó. Már kapirgálom.
Köszi!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

kocsi

Quote from: FeldinDe ez angol!!!!
Na jó. Már kapirgálom.
Köszi!
Manapság már alapkövetelmény az angol nyelv ismerete.

Nemtudásod nem mentesít! ;)

Xaga

Kösz az infót kocsi majd áttanulmányozom még a mai nap.

kocsi

Tudom amúgy ajánlani QuickSFV-t ill. Totalcommander beépített SFV funkcióit.

zsozso

Nekem a fileok eredeti crcje kell gyk pl az rg rippekhez az rg oldalan levo crcket szedjetek le: http://rg.thetyrant.net
Sajnos eleg nagy melo de ha mondjuk 20-30 ember elkezdi csinalni akkor par nap alatt megvan.
Death is the only redemption

Titkos

Quote from: FeldinAz sfv az nem felirat?

Nem, csak sokan hiszik azt, hogy az. ;) A felirat az az srt, az sfv pedig tudtommal egy olyan fájl, amivel le lehet ellenõrizni, hogy a filmfájl hibás e. (De, hogy hogyan, azt ne tõlem kérdezd.)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Marfy

Titkosnak van igaza mert tényleg nem felirat, bár elõször én is azt hittem és csak utánna szembesültem a szomorú ténnyel :). Az SVF fájl és is úgy tudom hogy a Totalcommader csinálja CRC ellenõrzés.

Damnatus

Hali!

Vki el tudná magyarázni nekem részletesebben hogy pontosan mit is kéne csinálni?

Ja és zsozso a fent lévõ lista a teljes anime, vagy az, amihez van sfv, vagy az, amihez nincs?

zsozso

Quote from: DamnatusHali!

Vki el tudná magyarázni nekem részletesebben hogy pontosan mit is kéne csinálni?

Ja és zsozso a fent lévõ lista a teljes anime, vagy az, amihez van sfv, vagy az, amihez nincs?
Az osszes fentlevo anime.
Fogod kivalasztasz 1 filet megnezed ki adta ki legyen pl 1 rg-s rip akkor felmesz az rg weboldalara megkeresed a hozzavalo sfvt es utanna szolsz hogy megvan. Kb ennyi.
Death is the only redemption

Damnatus

Hali!

Ok, igyekszem majd, de sajnos modemes vagyok, úgyhogy sokat ne várj!

Manu

na én rávetõdtem a kérdésre a problémám csak az, hogy nem találom ezeket a fránya sfv-ket, sõt a régebbi részekbõl magát a videot sem, pedig nézem a torrenteket is, meg az irc csatornákat is. Rossz felé tapogatózom?

Moha

Az Anime Xplosion-ról leszedtem az sfv-ket. Most nekiálltam a fájlneveket rendezgetni, mert az sfv-ben más nevek szerepelnek, mint amik a szerveren vannak. De ha az eredeti verzió kell, akkor szólj!

Ha kész vagyok vele, feltöltöm az ftp-re, az úgy remélem rendben van.

zsozso

Quote from: MohaAz Anime Xplosion-ról leszedtem az sfv-ket. Most nekiálltam a fájlneveket rendezgetni, mert az sfv-ben más nevek szerepelnek, mint amik a szerveren vannak. De ha az eredeti verzió kell, akkor szólj!

Ha kész vagyok vele, feltöltöm az ftp-re, az úgy remélem rendben van.
Vegre legalabb 1 ember :P
Death is the only redemption

Moha

Feltöltöttem volna az sfv-ket, de sajna csak egy szimpla permission denied-et kapok :( Mi a gond?

Mellesleg tényleg jó ötlet összeszedni az sfv-ket. Nekem kapásból 2 file hibás a Love Hina-ból és most nem tudom, hogy én töltöttem-e le rosszul, vagy a szerveren van úgy.

zsozso

Quote from: MohaFeltöltöttem volna az sfv-ket, de sajna csak egy szimpla permission denied-et kapok :( Mi a gond?

Mellesleg tényleg jó ötlet összeszedni az sfv-ket. Nekem kapásból 2 file hibás a Love Hina-ból és most nem tudom, hogy én töltöttem-e le rosszul, vagy a szerveren van úgy.
Javitva.
Death is the only redemption

Manu

Pedig a szándék megvan...
csak én még mindig lame vagyok, felmentem az Anime-finre, találtam sfvket, de csak 1 file jött le 1 sorozathoz. Ezt kaptam:

[anime_fin]_Bakuretsu_Hunters_DVDRiP.sfv
[anime_fin]_Elfen_Lied_DVDRiP.sfv
[anime_fin]_Ghost_in_the_Shell_-_Stand_Alone_Complex_2nd_GIG_DVDRiP.sfv
[anime_fin]_Ghost_in_the_Shell_-_Stand_Alone_Complex_DVDRiP.sfv
[anime_fin]_Ranma_half_Season_1_DVDRiP.sfv
[anime_fin]_Ranma_half_Season_2_DVDRiP.sfv
[anime_fin]_Ranma_half_Season_3_DVDRiP.sfv
[anime_fin]_Ranma_half_Season_4_DVDRiP.sfv
[anime_fin]_Ranma_half_Season_5_DVDRiP.sfv
[anime_fin]_Ranma_half_Season_6_DVDRiP.sfv
[anime_fin]_Ranma_half_Season_7_DVDRiP.sfv
[anime_fin]_Revolutionary_Girl_Utena_DVDRiP.sfv
[anime_fin]_Vampire_Princess_Miyu_TV_DVDRiP.sfv

Ha ezzel tudtok mit kezdeni, csak szóljatok.
Ja ac-om sincs.

zsozso

Quote from: ManuPedig a szándék megvan...
csak én még mindig lame vagyok, felmentem az Anime-finre, találtam sfvket, de csak 1 file jött le 1 sorozathoz. Ezt kaptam:

[anime_fin]_Bakuretsu_Hunters_DVDRiP.sfv
[anime_fin]_Elfen_Lied_DVDRiP.sfv
[anime_fin]_Ghost_in_the_Shell_-_Stand_Alone_Complex_2nd_GIG_DVDRiP.sfv
[anime_fin]_Ghost_in_the_Shell_-_Stand_Alone_Complex_DVDRiP.sfv
[anime_fin]_Ranma_half_Season_1_DVDRiP.sfv
[anime_fin]_Ranma_half_Season_2_DVDRiP.sfv
[anime_fin]_Ranma_half_Season_3_DVDRiP.sfv
[anime_fin]_Ranma_half_Season_4_DVDRiP.sfv
[anime_fin]_Ranma_half_Season_5_DVDRiP.sfv
[anime_fin]_Ranma_half_Season_6_DVDRiP.sfv
[anime_fin]_Ranma_half_Season_7_DVDRiP.sfv
[anime_fin]_Revolutionary_Girl_Utena_DVDRiP.sfv
[anime_fin]_Vampire_Princess_Miyu_TV_DVDRiP.sfv

Ha ezzel tudtok mit kezdeni, csak szóljatok.
Ja ac-om sincs.
megnezed ezt a filet:
http://usteam.uw.hu/stuff/all.txt
Es ezekhez probalsz sfvt talalni. Sajnos nem mind1 milyen sfv -_-
Death is the only redemption

Moha

Nem értem, még mindíg nem tudok feltölteni. Könyvtárat sem hoz létre, mindenre ugyanaz a hibaüzenet jön. Küldjem el esetleg e-mailben a fájlokat?

zsozso

Quote from: MohaNem értem, még mindíg nem tudok feltölteni. Könyvtárat sem hoz létre, mindenre ugyanaz a hibaüzenet jön. Küldjem el esetleg e-mailben a fájlokat?
Fura, de mostmar mennie kell.
Death is the only redemption

Moha

Oké, most már sikerült feltölteni.

Ezek mentek fel:
blood.the.last.vampire.[axp.dvdrip].sfv
hellsing.[axp.dvdrip].sfv
love_hina_[axp_dvdrip].sfv
love_hina_xmas_special_[axp_dvdrip].sfv
onegai.teacher.[axp.dvdrip].sfv
ruin.explorers.[axp.dvdrip].sfv
serial.experiments.lain.[axp.dvdrip].sfv
steel.angel.kurumi.[axp.dvdrip].sfv


Remélem mindegyikben rendben vannak a filenevek.

Manu

Quote from: zsozsomegnezed ezt a filet:
http://usteam.uw.hu/stuff/all.txt
Es ezekhez probalsz sfvt talalni. Sajnos nem mind1 milyen sfv -_-


Jah, megnéztem, többségük stimmel. Felküldöm, ha kapok acc-ot. A problémám csak az volt, hogy most egy sorozat=egy sfv vagy egy rész =egy sfv. Már látom, hogy az elsõ

Fazék

irc-rõl szereztem anime-mx encode list-et crc-kkel, RahXephon-hoz meg is csináltam az .sfv file-t és fel is töltöttem
vszleg a 24-es epizód crc-jét félreírták, mert szerintük pont ugyanaz, mint a 23-as file-é, ezért annak a crc-jét inkább átírtam a már ftp-n lévõ 24-eshez tartozó sfv file szerinti crc-re.

2 sfv file-t és egy batch file-t töltöttem fel
[anime-mx]_RahXephon.sfv  - a már fentlévõ nevekkel végzi az ellenõrzést
rahxephon.sfv  - más anime-mx sorozatok file-névformájára átalakított nevekkel végzi az ellenõrzést
rahxephon_atnevez.bat  - elvégzi a fentlévõ nevek átnevezését, elméletileg jó, de garanciát nem vállalok  :rolleyes:

megpróbálom késõbb a többi anime-mx-es sorozat sfv-jét is legyártani, csak azt mondd meg, hogy legyen-e ilyen átnevezéses hülyeség, vagy inkább simán maradjanak a már fentlévõ nevek? én szívesen megcsinálom az átnevezéses batch file-okat, kicsit rendmániás vagyok ilyen ügyekben :)

zsozso

Quote from: Blimpirc-rõl szereztem anime-mx encode list-et crc-kkel, RahXephon-hoz meg is csináltam az .sfv file-t és fel is töltöttem
vszleg a 24-es epizód crc-jét félreírták, mert szerintük pont ugyanaz, mint a 23-as file-é, ezért annak a crc-jét inkább átírtam a már ftp-n lévõ 24-eshez tartozó sfv file szerinti crc-re.

2 sfv file-t és egy batch file-t töltöttem fel
[anime-mx]_RahXephon.sfv  - a már fentlévõ nevekkel végzi az ellenõrzést
rahxephon.sfv  - más anime-mx sorozatok file-névformájára átalakított nevekkel végzi az ellenõrzést
rahxephon_atnevez.bat  - elvégzi a fentlévõ nevek átnevezését, elméletileg jó, de garanciát nem vállalok  :rolleyes:

megpróbálom késõbb a többi anime-mx-es sorozat sfv-jét is legyártani, csak azt mondd meg, hogy legyen-e ilyen átnevezéses hülyeség, vagy inkább simán maradjanak a már fentlévõ nevek? én szívesen megcsinálom az átnevezéses batch file-okat, kicsit rendmániás vagyok ilyen ügyekben :)
Szia sztem az sfvkben nevezd majd at a neveket. A batch filet meg felesleges feltolteni mivel unix alatt nehez lenne do$ os dolgokat futattni ;)
Death is the only redemption

Fazék

Quote from: zsozsoSzia sztem az sfvkben nevezd majd at a neveket. A batch filet meg felesleges feltolteni mivel unix alatt nehez lenne do$ os dolgokat futattni ;)
hoppá, tényleg! :D sorry. ha jól értem akkor sfv file-ban csináljam meg már átalakított egyenforma nevekkel és úgy küldjem el, te meg majd átnevezed amit kell? nekem ez is megfelel, de ha gondolod elõkaparom minimális tudásomat és írok egy script file-t, hogy linux alatt is menjen az átnevezés, ne neked kelljen szenvedned ezzel. :)

HekkkY

Most hülyének fogtok nézni de mi az az sfv? ^^
The darkess will holding me tightly, until the sun rises up...!

Cobra

Ellenőrző file, vele lehet leelenőrízni, hogy a többi file hibátlan-e. Total Commanderben ott a Verify CRC Cheksum parancs, azt kell elindítan, az .sfv file-on állva.
Hide and fear, Cobra Commander is here !