Main Menu

Álmok

Started by Meske, 2004-08-30, 13:46:43

Previous topic - Next topic

Zsiga

Quote from: Fubenalvo on 2007-11-01, 19:49:19
Szappant szokták használni egyesek hajzselének is, durván megköti a hajat. :D
Persze mondjuk, ha nem mossák ki...
BTW az normális, hogy egy csaj azt mondja telefonban, hogy álmodjak róla és a végén tényleg!? Reggel felkeltem... mondom hábázz... Se azóta, se elötte nem volt olyan, hogy a csajról álmodtam volna. :P
Az attól függ mit álmodtál róla... ;) :D

sirtomi

Nőkkel álmodtam a hétvégén, sokkal :)
Ráadásul olyanokkal akiket ismerek vagy jobban vagy kevésbé, de ismerem őket. Most rájuk nézek és az jut eszembe amit álmodtam velük :D

Xzone

Quote from: sirtomi on 2007-11-26, 11:04:04
Nőkkel álmodtam a hétvégén, sokkal :)
Ráadásul olyanokkal akiket ismerek vagy jobban vagy kevésbé, de ismerem őket. Most rájuk nézek és az jut eszembe amit álmodtam velük :D

Wet dream?

sirtomi


minuszmiki

Éjjel azt álmodtam, hogy nem tudok elaludni, csak forgolódom az ágyban. Aztán álmomban félálomba kerültem, felriadtam (de valójában aludtam közben), elaludtam, eszembe jutott, hogy de jó, végre alszom, megint felriadtam és ez ment folyamatosan. Nagyon fura volt.

Fubenalvo

Nekem ma tök fura volt... reggel mikor felkeltem, akkor nem a ma éjjeli álmom ugrott be hanem olyan amit hetekkel ezelött álmodtam. De akkor nem emlékeztem rá ébredés után csak most.
Azt ne kérdezzétek miért ugrott be, mert csak kb buszoztam meg HÉV-eztem benne. :D

Érdekes, hogy így hetekkel késöbb jutott eszembe. :)

Zen

Nemrég azt álmodtam h 2 ember odament egymáshoz, és úgy köszöntek h összeérintetták a jobb hüvelykujjaikat és azt mondták: KEKLOL.  :D

Máskor meg hajnali 1ig Lineageeztem, utána 2ig Star Wars paródiák, eredmény: klánom résztvesz Naboo védelmében. :D Csak végül leader lemondta a kevés segítségre hivatkozva. :x
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Fubenalvo

Jaja ilyen beteges álmom már nekem is volt hogy az EXP csík növekedését láttam végíg álmomba, meg hogy esett valami faja cucc. zomg beteges, azóta nem L2zöm, inkább RO2.  :lol:

Damnatus

#998
Reggel megírom mit álmodtam, most ébredtem föl belőle, de fekszem is vissza. ;)

Szóval:
Elég érdekes álmom volt, viszonylag összefüggő cselekménysorral. Csak a környezet változása volt következetlen, de ez az egészet nem befolyásolta. Ami miatt azonban ezt le akarom írni az az, hogy egy új eddig nem tapasztalt érzést éltem át.
   Az álmom úgy kezdődött, hogy egy gyönyörű nyári napon egy zöldellő mező melletti tó partján ültem, amikor egy fehér, viktoriánus korabeli ruhába öltözött fiatal nő szólított meg. Amikor megfordultam, felismertem, hogy ő a szerelmem, akivel a kapcsolatom egy ideje megszakadt. Ugyanis leveleztünk, és egy ideje nem válaszolt már a leveleimre. Gyönyörű nő volt, arányos alakkal, barna hosszú hajjal, kicsi ajkaival, melyek mindíg szeretetteljesen mosolyogtak. Szeme békét, boldogságot sugárzott. Ő nem mondta, hogy miért nem írt nekem, én nem kérdeztem. Mindketten örültünk a viszontlátásnak. Ezenkívül volt valami rendkívüli életöröm benne: élvezte a napot, levetette ruháit, csak az alsóneműt hagyva magán (ami ugye a korban többet takart mint  a mai rendes viselet :D ), és beugrott a tóba, és boldogan úszkált a vízben. Életöröme rám is átragadt, és utánavetettem magam. A lubickolás után pedig kifeküdtünk a mezőre, és a napon megszárítkoztunk.
   Aztán elindultunk haza. Útközben többször láttam egy fiatal lányt, aki ha észrevette, hogy őt nézem, elbújt egy fa vagy egy ház mögé. Amikor hazaértünk, akkor is láttam a lányt. Amikor pedig a többieket kérdeztem (család + 1-2 ismerős), ők nem láttak senkit. Mivel ez többször megismétlődött, nagyon izgatott lettem, és a lány nyomába eredtem, a többiek meg engem követtek. Sikerült egy zsákutcában sarokba szorítanom, és amikor a többiek is odaértek, akkor kérdeztem őket, hogy "na most már látják-e?" ők is, és - legnagyobb megdöbbenésemre - a válasz nem volt. Ekkor úgy éreztem, hogy végem van, megbolondultam, mint Russel Crow az egy csodálatos elmében: én is képzelt alakokat látok. Úgy próbáltam meg védekezni, hogy megpróbáltam elzavarni a lányt, és amikor nem sikerült, odamentem, és elkezdtem lökdösni. Ekkor szólalt meg a kedvesem, és azt mondta, hogy ne tegyem, mert ő is látja. Ugyanis a lány egy szellem, nekem pedig segítenem kell neki, hogy a lelke megnyugodjon, és a túlvilágra költözhessen. Meg kellett találnom a szüleit,  és el kellett nekik mondanom, hogy a lány mennyire szerette őket. A következő szellem egy dagadt apa volt, aki meg annyira bénának tartotta a fiát, hogy nem akart elmozdulni mellőle. Itt a fiünak kellett segítenem megoldani egy-két dolgot, és az apa büszke lett rá, és ő is békében nyugodhatott.
   Este tüzet raktunk, sütögettünk, és közben a kedvesemmel beszélgettem. Megkérdeztem, hogy hogyhogy csak mi látjuk a szellemeket? Erre ő azt válaszolta, hogy én voltam annyira jó ember, hogy ezeket a feladatokat rám bízták. És itt kezdtem el gyanakodni, majd hirtelen megértettem a dolgokat. A kedvesem szemébe néztem, és azt mondtam: "Tudok mindent, és hálás vagyok azért a kis időért, amit még együtt tölthettünk!" Az éjszakát a tűz mellett, némán összeölelkezve töltöttük. Másnap reggel a buszmegállóban búcsúzkodtunk egymástól, tudtam, hogy el kell mennie. A "remélem találkozunk még!" sóhajomra azt felete: Biztosan! A busz közeledtével elindultam, és amikor hátrapillantottam, akkor láttam, hogy ugyanazzal a kedves mosollyal tekint rám, amivel mindig, de szeme alatt megcsillant egy pár könnycsepp. Aztán a busz eltakarta szemem elől. Figyeltem, de fölszállni nem láttam, és amikor a busz elhajtott, már nem volt a megállóban. Nem is busszal utazik ő, hiszen amire rájöttem az az, hogy kedvesem azért nem írt, mert meghalt, s most angyalként tért vissza, hogy rávegyen, hogy segítsek ezeknek a szellemeknek.

   Ami pedig ezt az álmot igazán különlegessé tette, az az utolsó bekezdésen végigvonuló érzés: Éreztem azt, hogy a kedvesem a párom, szerettem őt, ő is szeretett engem. A két érzés teljesen harmonikus és egyenlő hevű volt. Ez volt az igazi, tökéletes, harmonikus szerelem (ami talán csak a mesékben és az álmokban létezik). Ezt az érzést azonban beárnyékolta az, hogy tudtuk, hogy sosem teljesedhet be, hiszen nekem még itt a földön, neki pedig a menyországban van a helye. De tudtuk azt is, hogy ez a szerelem kiolthatatlan és örök, és ha majd egyszer meghalok, akkor újra együtt lehetünk.
Szóval egy olyan boldogságérzés járt át, amelyről tudtam hogy létezik, elérhető, de életembe mégsem teljesülhet be. Nagyon különös, és kellemes érzés volt. Körülírni azért olyan nehéz, mert még sosem érztem ilyet.

Xzone

Érdekes álom lehetett, biztosan sokat fogsz még rajta gondolkodni :)

[spoiler]Hogy nekem miért nicnsenek ilyen álmaim? Mindig csak: démonok, szörnyek, gonosz emberek, akció, időutazás, fizikai képtelenségek...meh.[/spoiler]

Damnatus

Quote from: Xzone on 2008-01-12, 10:20:45
[spoiler]Hogy nekem miért nicnsenek ilyen álmaim? Mindig csak: démonok, szörnyek, gonosz emberek, akció, időutazás, fizikai képtelenségek...meh.[/spoiler]
Hasonlóak tömkelege nekem is, épp ezért volt különleges ez! :D
Túl élénk a fantáziám :D

sirtomi

ÉRdekes álom. Én ilyen összefüggőt sose álmodok, nekem mindig valami nagy kavar van és folyamatosan váltakoznak a dolgok :)

Damnatus

Én nagyon sok összefüggő, kerek történetet álmodok, persze kavarok nekem is vannak tömkelegével.

Edina-chan

Nekem ilyen hosszú és ennyire összefüggő álmom még nem volt, vagy ha volt is, nem nagyon emlékszem.
Ma viszont már animeconosat álmodtam, mármint nem is volt ez con, valami teljesen más volt egy bazinagy placcon, volt valami kastély is, stb..én meg ugye a cosplayben voltam (amit tegnap késő este kezdtem el varrogatni, biztos annak a hatására XD), aztán a kastélyban felmentem valami toronyba,ott eltévedtem, nem találtam ki, stb,stb..o_o mekkora baromság.


Egyébként Damnatus, lehet túl sok Bleach-et nézek,de ennek mindenképp olyan feelingje van. :D

kikuchiyo

Meh...

Én ma reggel azt álmodtam, hogy terhes vagyok.  :eek: :wtf
Gömbölyödött a hasam, meg minden.
Weird.

Utána egy másik álomban meg a régi egyetemi ismerőseim szerepeltek, volt fizikaverseny, és a Fábry Sándornak segítettünk megírni a disszertációját LaTeX-ben...
Failure is the default option

minuszmiki

Quote from: Damnatus on 2008-01-12, 01:02:42
Körülírni azért olyan nehéz, mert még sosem érztem ilyet.
Ahhoz képest elég jól sikerült.  :jee: Nekem is volt egy-két hasonló álmom már, de sajnos nem emlékszem rájuk, általában  amikor felkelek egy jó álomból, igyekszem megragadni a végét és visszaludni, hogy folytatódhasson. Persze általában nem szokot, de mire kimászom az ágyból, csak arra emlékszem, hogy emlékeznem kéne rá...

kiku: lol :D

Én

Nekem tegnap volt életem legdurvább álma. Az a fura hogy nem is rémálom volt, de még így is félek elaludni nehogy valami ilyen fasságot kelljen megélnem megint. Annyi volt az egész, hogy MINDENKI a világon valami érthetetlen kódnyelven beszélt, csupa műssalhangzóval, de úgy, mintha hangosbeszélőbe ordítottak volna, egyszerre minimum 20-an, és ki volt írva a fejük fölé. Senki sem értette mit beszél a másik mégse hagyta abba senki, és nem tudtam elfutni, mert mindig újabb emberekbe ütköztem, szal összevissza futkostam íy kb 2 órát. A legrosszabb az volt az egészben, hogy miután felébredtem, még 5 percig a fejemben zsongott az egész, komolyan azt hittem, hogy megőrülök...
Wááááh

thrall

Quote from: Én on 2008-01-12, 14:37:55
Nekem tegnap volt életem legdurvább álma. Az a fura hogy nem is rémálom volt, de még így is félek elaludni nehogy valami ilyen fasságot kelljen megélnem megint. Annyi volt az egész, hogy MINDENKI a világon valami érthetetlen kódnyelven beszélt, csupa műssalhangzóval, de úgy, mintha hangosbeszélőbe ordítottak volna, egyszerre minimum 20-an, és ki volt írva a fejük fölé. Senki sem értette mit beszél a másik mégse hagyta abba senki, és nem tudtam elfutni, mert mindig újabb emberekbe ütköztem, szal összevissza futkostam íy kb 2 órát. A legrosszabb az volt az egészben, hogy miután felébredtem, még 5 percig a fejemben zsongott az egész, komolyan azt hittem, hogy megőrülök...
Wááááh
szerintem hagyd abba a WoW-ot, vagy gyere ki az ellenséges területről

Én

WoWwal 1 napig játszottam, mert mire kilábaltam influenzából annyira h visszaüljek gép elé, lejárt a trialom :P
Viccen kívül, betegség miatt volt valszeg. Önarcképes topic legfrissebb képéből lehet látni mennyire egészséges vagyok perpill.

kikuchiyo

Quote from: Én on 2008-01-12, 14:42:19
Önarcképes topic legfrissebb képéből lehet látni mennyire egészséges vagyok perpill.

Le kéne állni a szerrel :D
Failure is the default option

minuszmiki

Illetve ide jön a "homoszexualitás nem betegség" duma is, nem? :D

Én

Nyasgem... :D

Xzone

Quote from: kikuchiyo on 2008-01-12, 14:28:01
Meh...

Én ma reggel azt álmodtam, hogy terhes vagyok.  :eek: :wtf
Gömbölyödött a hasam, meg minden.
Weird.

Utána egy másik álomban meg a régi egyetemi ismerőseim szerepeltek, volt fizikaverseny, és a Fábry Sándornak segítettünk megírni a disszertációját LaTeX-ben...

:lol:

Az én ma reggeli álmomat már szinte le is írtam. De kicsit bővebben: óriás mutáns őskígyókkal harcoltam(meg volt még velem pár ember, már nem emlékszem kik) a régmúltban egy mocsárban. Éjszaka volt, holdfény. Egymás után egyre nagyobban jöttek, a legnagyobb kb akkora volt, mint egy 20 emeletes ház...

Solid Snake

Quote from: Damnatus on 2008-01-12, 01:02:42
Ugyanis a lány egy szellem, nekem pedig segítenem kell neki, hogy a lelke megnyugodjon, és a túlvilágra költözhessen. Meg kellett találnom a szüleit,  és el kellett nekik mondanom, hogy a lány mennyire szerette őket. A következő szellem egy dagadt apa volt, aki meg annyira bénának tartotta a fiát, hogy nem akart elmozdulni mellőle. Itt a fiünak kellett segítenem megoldani egy-két dolgot, és az apa büszke lett rá, és ő is békében nyugodhatott.

Ugye, hogy nem kellett volna megnézni a Hatodik érzéket...  :ejnye:

Quote from: kikuchiyo on 2008-01-12, 14:28:01
Én ma reggel azt álmodtam, hogy terhes vagyok.  :eek: :wtf
Gömbölyödött a hasam, meg minden.
Weird.

Még mindig jobb, mintha azt álmodnád, hogy egy korábbi barátnőd azt írja neked SMS-ben, hogy terhes tőled.  :eek:
Felkelés után rendesen volt még bennem adrenalin, kellett néhány perc, hogy visszatérjek a valóságba.

hargharg

mi van ma, mindenki almodott? : D
en o*at almodtam, hogy atombombat dobtak a gimis varosomtol keletre, ket legjobb haverom meg en viszont immunisok voltunk ra, es tuleltuk, meg meg paran, akik epp nagyon a fold alatt voltak valamiert... : D
meg kozben felvaltva ugralt a he*szin a hazunkhoz, ahol a teljes rokonsag feltunt, kiveve szuleimet meg ocsemet. : D
hogy ezen kivul mi tortent, arra nem emlekszem, illetve nem irom le. ^_^
rofl

frozenstein

Azt álmodtam, hogy a Minami testvérek a nővéreim. :Kiraly: Sajnos részletekre nem emlékszem. :(
Persze a poén az egészben, hogy mindháromnál idősebb vagyok.

kikuchiyo

Néha meglehetősen nagy baromságokat tudok álmodni...

Ma éppen azt, hogy néhány Usteames kollégával (K_T-re és Lythisre emlékszem konkrétan) elutaztunk Japánba.  :wtf:

Érdekes módon Japán Budapest lepukkantabb kerületeire emlékeztetett, és amúgy is bújkálnunk kellett valami miatt (már nem emlékszem, miért), ezért felültünk a 77-es buszra  :wtf:, aztán kártyáztunk, egy olyan RPG-szerű játékkal, amiben én n00b voltam, a többieknek kellett nekem segíteni... -_-,

Igyekszem elfelejteni ezt az álmot...  :haha:
Failure is the default option

Rounin

Quote from: kikuchiyo on 2008-04-19, 14:36:46
Néha meglehetősen nagy baromságokat tudok álmodni...

Ma éppen azt, hogy néhány Usteames kollégával (K_T-re és Lythisre emlékszem konkrétan) elutaztunk Japánba.  :wtf:

Érdekes módon Japán Budapest lepukkantabb kerületeire emlékeztetett, és amúgy is bújkálnunk kellett valami miatt (már nem emlékszem, miért), ezért felültünk a 77-es buszra  :wtf:, aztán kártyáztunk, egy olyan RPG-szerű játékkal, amiben én n00b voltam, a többieknek kellett nekem segíteni... -_-,

Igyekszem elfelejteni ezt az álmot...  :haha:

What the... Charles? Get out of my mind!
Munkahelyemen három csavart meg kellett keresnem, hogy a készáru raktár ajtaját lezáró lakatot kinyithassam, de ebben két kollegám folyamatosan akadályozott. Miután megoldottam a puzzlet és bejutottam, a hazafelé tartó (albérletbe) úton találtam magam, de nem volt nálam a kulcsom! Ennek ellenére simán bejutottam, mert tárva-nyitva volt minden, a bejárati ajtó küszöbét átlépve viszont már a szülői házba kerültem, ahol együtt laktam Ramizzal!! :zomg: s miközben az udvart fű helyett borító szőnyeget söprögettem, elbeszélgettünk a világgazdaság hanyatlásáról és a szükséges lépésekről. Ezután fogta krokodilbőr aktatáskáját (halványan foszforeszkált O_O) és elhúzott munkába, én meg az ellenállók (ne kérdezzétek, milyen ellenállók) bázisára, ahol nagynéném géppisztolyokat osztogatott szét. Óvódásoknak. Akik elkergettek, mint szellemet. Egy odvas fa törzsében húztam meg magam és ezen a ponton felébredtem... O_o

Kvikveg

En meg valami olyasmit almodtam, hogy belem lottek 3 helyen (valami haborus tema volt), es mikozben megjonnek a felmento sereg kollegak, a beleimet tartom, hogy ne bluggyanjanak ki az egyik (amugy kicsi) lukon. Szoval wtf volt. :gyagya:
Pedig tegnap se haborus filmet, se hiradot nem neztem. Felvaltva neztem a Trukkos halal kozepet-veget az ex-TNT-n (ez mar a veg, ha ott adnak egy filmet  :eek:) meg a Girl from Rio-t a Dunan.

Rounin: nem kene annyi fuvet szivni.  :muhahah:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: Rounin on 2008-04-19, 15:17:50
együtt laktam Ramizzal!! :zomg:

Valahol itt kellett volna felriadni :D