Main Menu

Álmok

Started by Meske, 2004-08-30, 13:46:43

Previous topic - Next topic

teraflare

Az én álmomban nem voltak ilyen "megmentések" ( :lol:)
Én azt álmodtam hogy valami katonai gyakorlópályán kellett ugrálni (így utólag eléggé hasonlította Halo 1 vége felé esedékes gépházfelrobbantós részre). Amikor is megláttam egy volt haverom barátnőjét a földön. Odamentem és felemetem a fejét és az ölembe vettem (NEM sok retard, nem arcal lefele  :ejnye:)
Ekkor elkezdett beszélni és azt mondta hogy szeret engem. Erre én megnéztem hogy beteg-e és valóban lázas volt. Erre szóltam a barátjának hogy vigye haza és fektesse ágyba mert nagyon lázas... Basszus még álmomban sem szedem el más nőjét? Azt hiszem kezdem kiérdemelni az Epic Fail Guy címet...  :ejj:

Member

Huhú, ennyi látens tartalom már régen volt egy álmomban... Aztán még fel is ébredtem belőle, hogy a rohadás vágna belé. Inkább ott együtt, mint itt nem...

hargharg

en ma ejjel azt almodtam, hogy oyan meleg volt a szobamban, hogy egesz (buko-)ablakot le kellett nyitni, de semmi ertelme sem lett, mert egeszen delig nyitva volt, es ujra felmelegedett. : D
amugy egyelore meg nincs iyen ido. bar teny, hogy nemsokara majd lesz.
rofl

Rounin

Mai álmom... hmm. Egy dolog maradt meg belőle.
A penetration pillanata.
(igazából szerintem ez volt benne egyedül. :angyali:)

Zsiga

Quote from: Rounin on 2008-05-28, 14:18:31
Mai álmom... hmm. Egy dolog maradt meg belőle.
A penetration pillanata.
(igazából szerintem ez volt benne egyedül. :angyali:)
Már megint ki erőszakolt meg álmodban?  :angyali:

Rounin

Quote from: Zsiga on 2008-05-28, 14:55:01
Már megint ki erőszakolt meg álmodban?  :angyali:

This time it was consensual. :zomg: (and heterosexual :D)

minuszmiki

Álmomban Haruhi volt a barátnőm. I feel so ronery now.

kikuchiyo

 :wtf:

Ti amikor anime-szereplőkkel álmodtok, a kanonikus formájukban látjátok őket, vagy valahogy valószerűsítve, emberi arányokkal?

Én el sem tudom képzelni az előbbit, mindig valódi emberi alakok szerepelnek az álmaimban, és mindig a saját nézőpontomból látom az eseményeket.

És mindig akkor ébredek fel, amikor a dolgok kezdenének érdekessé válni.
(A múltkor valami olyasmi volt, hogy mentem hazafelé a busszal, a két oldalamon fiatalabb fiúk ültek, akik láthatólag jóban voltak azzal a nagyon magas lánnyal, aki előttem állt. Olyan magas volt, hogy az arcát nem is láttam. A fiúk cukkolták a lányt, az meg bele akart rúgni az egyikük lábába, de az enyémet találta el. Lehajolt hozzám, mondott valami olyasmit, hogy "Ne haragudj, várj, kiengesztellek", aztán lehúzta a bugyiját, ott a busz közepén, és a kezembe adta. Érdekes módon ez senki másnak sem tűnt fel a buszon. Éppen elkezdtem gondolkodni a további lépéseken, amikor felébredtem.)
Failure is the default option

Makos

Quote from: kikuchiyo on 2008-06-17, 17:18:02
:wtf:

Ti amikor anime-szereplőkkel álmodtok, a kanonikus formájukban látjátok őket, vagy valahogy valószerűsítve, emberi arányokkal?

Én el sem tudom képzelni az előbbit, mindig valódi emberi alakok szerepelnek az álmaimban, és mindig a saját nézőpontomból látom az eseményeket.

És mindig akkor ébredek fel, amikor a dolgok kezdenének érdekessé válni.
(A múltkor valami olyasmi volt, hogy mentem hazafelé a busszal, a két oldalamon fiatalabb fiúk ültek, akik láthatólag jóban voltak azzal a nagyon magas lánnyal, aki előttem állt. Olyan magas volt, hogy az arcát nem is láttam. A fiúk cukkolták a lányt, az meg bele akart rúgni az egyikük lábába, de az enyémet találta el. Lehajolt hozzám, mondott valami olyasmit, hogy "Ne haragudj, várj, kiengesztellek", aztán lehúzta a bugyiját, ott a busz közepén, és a kezembe adta. Érdekes módon ez senki másnak sem tűnt fel a buszon. Éppen elkezdtem gondolkodni a további lépéseken, amikor felébredtem.)

Hogy neked mien álmaid vannak :eek: XD

Xzone

Quote from: minuszmiki on 2008-06-17, 16:45:20
Álmomban Haruhi volt a barátnőm. I feel so ronery now.

Ilyen álma szerintem sok embernek van :)

Quote from: kikuchiyo on 2008-06-17, 17:18:02
...

Lol, ez nagyon jó! Szinte látom magam előtt, ahogy kinyitod a szemed és azt mondod: "picsába". :lol:

Amúgy ha jól emlékszem, akkor az eredeti alakjukban jelennek meg a szereplők, talán kicsit cel-shaded 3D módon, de kinézetre nem sokat változnak.

minuszmiki

Quote from: kikuchiyo on 2008-06-17, 17:18:02
:wtf:

Ti amikor anime-szereplőkkel álmodtok, a kanonikus formájukban látjátok őket, vagy valahogy valószerűsítve, emberi arányokkal?
Ez most valószerű volt, bár animált karakterként jelent meg, de 3D-ben. De amikor egy CB, illetve Black Lagoon epizódot álmodtam meg, teljesen olyan volt, mintha egy létező epizódot láttam volna. Sajnos egyikre sem emlékszem konkrétan.

Ramiz

Érdekes formákban tör fel a szexuális frusztáció mindenkiből... :D (Nekem érdekes módon mostanában absztrakt irányba mentek el az álmaim.)

Quote from: Xzone on 2008-05-26, 16:28:40
És voltak drámai jelenetek: például az, amikor épp hátulról "megmentem" az egyik lányt, közben gyorsan váltakozik a kép, ahol a többi, még megmentésre váró, halálrarémült lányt mutatják. Drámai zene szól és a háttérben fenyegetően megjelenik a Dahaka sötét körvonala.
Ez a legjobb, zseniális filmjelenet. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Member

Én ma hús-vér lolival álmodtam, a karjaimban volt, de nem bántottam (de mint ideát, folyamatosan beteg gondolataim voltak, ritkán szoktam álom közben gondolkozni :D). Animés karik úgy jelennek meg, hogy a valós környezetben elég kartonpapír felállásban nyomulnak. Voltak már elég kellemes perceim így. :redface:

Rounin

Amennyire emlékszem, "normális" emberekként jelentek meg azon ritka alkalmakkor, ha előferdült ilyen.

Én

#1064
Ma azt álmodtam, hogy én vagyok a Yu Yu Hakusho Dark Tournamentjéből valaki :D Ez azért érdekes, mert cirka 1 éve nem láttam egy részt sem. Sajna (?) a harc előtt felébredtem.

Rounin

Saját gyerekemet faltam fel. *fejvakargat*
De nem éreztem az ízét.

Member

Álmomban 6:43 volt a telefonon és felkeltem. Felkeltem, és tényleg annyi volt rajta. És ha összeadjuk a számjegyeket... :eek:

Darkstar

Quote from: Member on 2008-08-02, 08:01:56
Álmomban 6:43 volt a telefonon és felkeltem. Felkeltem, és tényleg annyi volt rajta. És ha összeadjuk a számjegyeket... :eek:
Quote« Reply #1068 on: Today at 06:01:56 »
Quote« Reply #1068
-1+8+6. Enjoy ur luck.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

LittleElf

Quote from: Darkstar on 2008-08-02, 08:13:11
Quote from: Member on 2008-08-02, 08:01:56
Álmomban 6:43 volt a telefonon és felkeltem. Felkeltem, és tényleg annyi volt rajta. És ha összeadjuk a számjegyeket... :eek:
Quote« Reply #1068 on: Today at 06:01:56 »
Quote« Reply #1068
-1+8+6. Enjoy ur luck.


Én is már álmodtam azt, hogy 7:42 van, és amikor felkeltem, 7:42 volt...

Hanem a számokat én csak most adtam össze  :zomg: :zomg: :zomg:

Minta az univerzumban?

Member

És mielőtt felkeltem, Rouninnal beszéltem a szláv metálosokról. Még egy rossz ómen? :D

Rounin

Quote from: Member on 2008-08-02, 16:55:37
És mielőtt felkeltem, Rouninnal beszéltem a szláv metálosokról. Még egy rossz ómen? :D

:lol:
Na _ezt_ honnan szítta a tudatalattid?

Member

Úgy néztél ki, mint anno egy editált képen, amit Ramiz rakott be az "animekari vs." topicba és talán a Volkolakról beszéltem, amire te: "Hmmm, végülis ismerem, de összezavarja a fejem", vagy hasonló. :D

Rounin

Quote from: Member on 2008-08-02, 23:29:06
Úgy néztél ki, mint anno egy editált képen, amit Ramiz rakott be az "animekari vs." topicba

Nem ismerem és összezavarta ez most a fejem. o.o

Quoteés talán a Volkolakról beszéltem, amire te: "Hmmm, végülis ismerem, de összezavarja a fejem", vagy hasonló. :D

Nem ismerem és nem is fogom szerintem. :angyali:
Ettől még mindig nem értem, mi visz rá valakit, hogy _rólam_ álmodjon. Szegénykém. *buksisimi*

Member

Quote from: Rounin on 2008-08-03, 00:12:29
Nem ismerem és összezavarta ez most a fejem. o.o
Valami olyasmiről volt szó, hogy ichigo-t és naruto-t is elvernéd fél kézzel.
(Érzem, ahogyan fájó sebek szakadnak fel)

Rounin

Quote from: Member on 2008-08-03, 09:58:44
Valami olyasmiről volt szó, hogy ichigo-t és naruto-t is elvernéd fél kézzel.
(Érzem, ahogyan fájó sebek szakadnak fel)

O_o
Mindez akkor, amikor távol voltam, ugye?

Member

Te mondtad, hogy agyonvernéd mindkettőt, éppen közülük kellett választani. :) De ennek már vagy 2 éve. Még jó, hogy f*szságokra korlátlan a memóriám, minden másra 64 kbyte. :D

Rounin

Nincs is ilyen topic.

Member

Necrid törölte, nem emlékszel?

Rounin

(de igen, arra emlékszem, csak az ominózus lenyomom fél kézzel dologra nem :D)
Szóval csitt, nem is létezik ilyen topic. :morci:

teraflare

Na én is szépet álmodtam (műxik a dreamcatcher! ja nem. otthon nincs is...  ^^") Álmomban lánykérésre mentem egy bizonyos lányhoz (nevet nem mondok  :hehe: úgyis tudják itt páran kiről beszélek) valami nagy kastélya volt (na tudatt alatt úgy tűnik a pénzéért szeretem  :D) de nem nagyon sikerült, mert mire utolértem volna egy általános iskolás ismerősömmel elkezdtem összeverekedni  :gyagya: