feltöltés

Started by Shock12, 2003-03-15, 12:56:22

Previous topic - Next topic

zsozso

QuoteOriginally posted by ArchElf[HUN]
Úgy látom, valaki nagyon nyomja felfele...
THX
:)
AE

U are welcome ;)
Death is the only redemption

gyroscope

QuoteOriginally posted by ArchElf[HUN]
Holnapra (vagy holnaputánra) lesz Juuni kokki Ep35. Ha érdekel valakit... Addig is: http://12ktp.dyndns.org/forum/viewforum.php?f=2
;)
AE

hogy erdekel-e? az nem kifejezes! a vegere nagyon dramai lett a sztori. hajra es arigato, meg minden :cool:
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

ArchElf

Kész stersszben élek...
Még két rész...
:)
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

McDouglas

QuoteOriginally posted by ArchElf[HUN]
Úgy látom, valaki nagyon nyomja felfele...
THX

AE

QuoteOriginally posted by zsozso
U are welcome ;)


Lolololol :]]]]]]]
Kukorica Rox ^^

McDouglas

QuoteOriginally posted by ArchElf[HUN]
Kész stersszben élek...
Még két rész...
:)
AE

2? Marmint a mostani szakasz, ugyerted. Mer 68 reszes.
Kukorica Rox ^^

ArchElf

QuoteOriginally posted by McDouglas
2? Marmint a mostani szakasz, ugyerted. Mer 68 reszes.
offkorz
:D
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Ekuseru

a megszakadt feltöltést hogy lehet folytatni?
日本 - 中國 - 한국

emperor

Amit mi feltöltünk az most hová kerül és hogy hozzáférhetõ, vagy inkább kinek?
Sorry hogy fárasztok itt mindenkit, de lusta vagyok végig olvasni az egészet...:)
Loyalty Never Dies


    Chronos

    QuoteOriginally posted by Ekuseru
    a megszakadt feltöltést hogy lehet folytatni?
    Az FTP-nek volt egy kisbetûkonverziós hibája, amit tegnap Zsozso kijavított.
    Szóval elvileg ezentúl minden feltöltést lehet folytatni!;)
    Ja, és használjatok FLASHFXP-t.
    Wincommander alatt nem teszteltem, aki teszteli, az szóljon, hogy ott megy-e.
    Thx,

    CHRONOS

    Chronos

    QuoteOriginally posted by emperor
    Amit mi feltöltünk az most hová kerül és hogy hozzáférhetõ, vagy inkább kinek?
    Sorry hogy fárasztok itt mindenkit, de lusta vagyok végig olvasni az egészet...:)
    A saját könyvtáradba, csak neked és Zsozso-nak hozzáférhető.

    CHRONOS

    emperor

    Aha, és Zsozso abból dönti el mit rak fel az FTP-re és mit nem?
    Loyalty Never Dies


      Chronos

      QuoteOriginally posted by emperor
      Aha, és Zsozso abból dönti el mit rak fel az FTP-re és mit nem?
      Mibõl?

      CHRONOS

      emperor

      "Mibõl?"
      Abból amit mi feltöltünk, mert azt mondta, onnan letölteni nem lehet... vagy most hogy is müxik ez? Mert mi nem az FTP-re töltünk fől ugyebár, és azt hittem ugy megy, hogy mi feltöltjük vhova, Zsozso meg főlrakja az FTP-re.... Sorry, de abszolúdt nincs tapasztalatom az ilyenről...:(
      Loyalty Never Dies


        Chronos

        QuoteOriginally posted by emperor
        "Mibõl?"
        Abból amit mi feltöltünk, mert azt mondta, onnan letölteni nem lehet... vagy most hogy is müxik ez? Mert mi nem az FTP-re töltünk fől ugyebár, és azt hittem ugy megy, hogy mi feltöltjük vhova, Zsozso meg főlrakja az FTP-re.... Sorry, de abszolúdt nincs tapasztalatom az ilyenről...:(
        Az FTP-re töltesz fel, csak annak upload szekcióján belül a saját könyvtáradba. Zsozso onnan fogja átrakni a cuccokat.

        CHRONOS

        emperor

        "Az FTP-re töltesz fel, csak annak upload szekcióján belül a saját könyvtáradba. Zsozso onnan fogja átrakni a cuccokat"

        Én is vmi ilyesmire gondoltam...
        (offtopic, de mikorra lesz letölthetõ az NGE amit feltöltöttél(esz)?)
        Loyalty Never Dies


          Chronos

          QuoteOriginally posted by emperor
          offtopic, de mikorra lesz letölthetõ az NGE amit feltöltöttél(esz)?
          Már feltöltöttem az első Raw-ot, ezt fogja Black újrakódolni, és az fog az FTP-re kerülni.
          Holnap fogok még 2 Raw-ot feltölteni.

          CHRONOS

          emperor

          QuoteOriginally posted by Chronos
          Már feltöltöttem az első Raw-ot, ezt fogja Black újrakódolni, és az fog az FTP-re kerülni.
          Holnap fogok még 2 Raw-ot feltölteni.

          CHRONOS

          Akkor néhány nap és az elsõ rész fent is lesz?:)
          Ja pmben küldtem, és az elsõ mondatot ne vedd figyelembe, mert azt hittem azt írod, hogy: holnap fogok még 2 raw-t LEtölteni:hehe:
          Gome, de ma kicsit hosszú napom volt...:)
          Loyalty Never Dies


            Chronos

            QuoteOriginally posted by emperor
            Akkor néhány nap és az elsõ rész fent is lesz?:)
            Ja pmben küldtem, és az elsõ mondatot ne vedd figyelembe, mert azt hittem azt írod, hogy: holnap fogok még 2 raw-t LEtölteni:hehe:
            Gome, de ma kicsit hosszú napom volt...:)
            Semmi probléma. ;)
            :lol:, mert az első két raw-ot tényleg 1 nap alatt töltöttem le.:p
            Igen, várhatóan néhány napon belül fent lesz az újrakódolt változat.

            CHRONOS

            emperor

            QuoteOriginally posted by Chronos
            Semmi probléma. ;)
            :lol:, mert az első két raw-ot tényleg 1 nap alatt töltöttem le.:p

             

            De jo neked, nekem kb 5-r volt olyan, hogy nagyobb adatmennyiség egy nap alatt jött le... mondjuk ujabban egyre jobb a helyzet:D
            Ja és írtam jo sok lot of bull-valamit az eMuleról neked, mert akadt egy kicsi (óriási) problémám, és kit fárasszak, ha nem téged, igaz?;)
            Loyalty Never Dies


              Shock12

              ööö... RAW-t ? Valaki madzsarul feliratozza (vagy feliratok külön lesznek elérhetõek ?) ?:confused:

              Pharaoh

              QuoteOriginally posted by Shock12
              ööö... RAW-t ? Valaki madzsarul feliratozza (vagy feliratok külön lesznek elérhetõek ?) ?:confused:

              A raw az hogy nincs beleégetett felirat. A felirat kölün fileban van.

              Chronos

              QuoteOriginally posted by Shock12
              ööö... RAW-t ? Valaki madzsarul feliratozza (vagy feliratok külön lesznek elérhetõek ?) ?:confused:
              Külön rakom fel mellé az angol feliratot, de az hogy az átkódolt videónál külön lesz-e a sub, vagy rákódolva, azt nem tudom.
              A magyar subok egyébként nálam csúsztak ennél a raw-nál.

              CHRONOS

              Shock12

              Ahan, én is így gondoltam, amikor kérdeztem, köszi.

              Kérdés: Feltöltsem é az DNAngel 14. részét ? AnimeOne féle, az igaz, de az AJ csatornán szívtam két napot, és sehogy sem akart lejönni...

              Shock12

              Van egy technikai jellegû problémám. Lehúztam az El Hazard - The Magnificent World OVA 1-et, megnéztem, (Japán audiósáv és angol felírat), de a részek nézése közben exponenciálisan nõtt a sáveldobások száma (azt nem tudom, milyen hatvánnyal, de egyre sûrûbben :D ). Azaz nézem a filmet, és egyszer csak haláli csönd (film megy tovább, feliratok úgyszintén, csak a hang ment el... mintha mute-oltam volna). Pl az elsõ, 45 perces résznél, elõször a kilencedik percben, majd egyre sûrûbben... az utolsó rész stáblistájánál (ahol a képek vannak), már vissza se tudtam hozni, mert amint elindítottam, máris eldobta... kódolási hiba, vagy dekódolási (azaz nálam van a gáz...) ??

              És ha már itt tartunk, hogyan lehet rávenni a DirectVobSub-ot, hogy defaultból a másodlagos hangsávot játsza (ami többnyire a japán)... ja a kedvenc lejátszóm a vPlayer.

              zsozso

              QuoteOriginally posted by Shock12
              Van egy technikai jellegû problémám. Lehúztam az El Hazard - The Magnificent World OVA 1-et, megnéztem, (Japán audiósáv és angol felírat), de a részek nézése közben exponenciálisan nõtt a sáveldobások száma (azt nem tudom, milyen hatvánnyal, de egyre sûrûbben :D ). Azaz nézem a filmet, és egyszer csak haláli csönd (film megy tovább, feliratok úgyszintén, csak a hang ment el... mintha mute-oltam volna). Pl az elsõ, 45 perces résznél, elõször a kilencedik percben, majd egyre sûrûbben... az utolsó rész stáblistájánál (ahol a képek vannak), már vissza se tudtam hozni, mert amint elindítottam, máris eldobta... kódolási hiba, vagy dekódolási (azaz nálam van a gáz...) ??

              És ha már itt tartunk, hogyan lehet rávenni a DirectVobSub-ot, hogy defaultból a másodlagos hangsávot játsza (ami többnyire a japán)... ja a kedvenc lejátszóm a vPlayer.

              Nézzd meg mplayerrel is ha azzal is sux akkor szólj :)
              Death is the only redemption

              Shock12

              #115
              QuoteNézzd meg mplayerrel is ha azzal is sux akkor szólj

              Tudom, szégyen, de xp-m van... nincs mplayer. Viszont van ugye a beépített szörnyedvény (mikor sávot váltok vobSubban, akkor belassul, akadozik, azaz megdöglik...), illetve van fenn egy powerDVD, azzal szintén eldobja a tracket... viszont pillanatálj, és visszábbugrok, majd megint elindítom, ugyan azon pontban nem dobja el... csak megint késõbb... ötlet ?  (Az ilyen: dobjam ki a rendszert, és rakjak fel linuxot dolgot most inkább ne :rolleyes: ) vobSub piszka, vagy mi ?! Vagy tényleg a sorozatban van a hiba (bár akkor ugyan ott kéne mindíg megdöglenie a hangnak, de nem teszi...) ? Esetleg vobSub csere ?!

              Edit: Közben azért megnéztem a szintén két hangsávos Ai Yori Aoshi ogm-et, és azt tökéletresen lejátszotta... Mostmár tényleg nem értem, mi a baj. (Ha itt nagyon nagy badarságot írtam, akkor bocses, ilyen kód-dekód téren eléggé gyakorlatlan vagyok)

              Edit2: A fene ennek az egésznek a lelki világát... Gondoltam, kipróbálom, hogy ki tudok-é capture-ölni képet az El hazardból (a végén lévő; képek közül)... odapozicionáltam, elindítottam, elment a hang... gondoltam, a képlopáshoz nem kell, hogy zengjen a ház, így nyomtam egy "c"-t (Capture)... és lett hang (!!). Namost már tényleg nem értek semmit... gyanítom, hogy itt valami memóriaturkászási gáz van, mert ugye capturenél kikapja a directshow-n keresztül megjelenített képet, és elpakolja a vágólapra... mostakkor ilyenkor mit lehet tenni :confused:  ? Ja, powerDVDnél szimpla pozicionálás esetén is visszajön a hang...

              zsozso

              QuoteOriginally posted by Shock12
              Tudom, szégyen, de xp-m van... nincs mplayer. Viszont van ugye a beépített szörnyedvény (mikor sávot váltok vobSubban, akkor belassul, akadozik, azaz megdöglik...), illetve van fenn egy powerDVD, azzal szintén eldobja a tracket... viszont pillanatálj, és visszábbugrok, majd megint elindítom, ugyan azon pontban nem dobja el... csak megint késõbb... ötlet ?  (Az ilyen: dobjam ki a rendszert, és rakjak fel linuxot dolgot most inkább ne :rolleyes: ) vobSub piszka, vagy mi ?! Vagy tényleg a sorozatban van a hiba (bár akkor ugyan ott kéne mindíg megdöglenie a hangnak, de nem teszi...) ? Esetleg vobSub csere ?!

              Edit: Közben azért megnéztem a szintén két hangsávos Ai Yori Aoshi ogm-et, és azt tökéletresen lejátszotta... Mostmár tényleg nem értem, mi a baj. (Ha itt nagyon nagy badarságot írtam, akkor bocses, ilyen kód-dekód téren eléggé gyakorlatlan vagyok)

              Edit2: A fene ennek az egésznek a lelki világát... Gondoltam, kipróbálom, hogy ki tudok-é capture-ölni képet az El hazardból (a végén lévő; képek közül)... odapozicionáltam, elindítottam, elment a hang... gondoltam, a képlopáshoz nem kell, hogy zengjen a ház, így nyomtam egy "c"-t (Capture)... és lett hang (!!). Namost már tényleg nem értek semmit... gyanítom, hogy itt valami memóriaturkászási gáz van, mert ugye capturenél kikapja a directshow-n keresztül megjelenített képet, és elpakolja a vágólapra... mostakkor ilyenkor mit lehet tenni :confused:  ? Ja, powerDVDnél szimpla pozicionálás esetén is visszajön a hang...

              Nagyon szépen kérlek, hogy nelegyél ennyire lámer.
              Kb 15 helyre írtam már le, hogy amit én mondok az windowsos és hogyan is kell használni....
              Most 1 linket bevágok, de ha gondolod berakok még 10et.
              http://usteam.uw.hu/forum/showthread.php?postid=2901#post2897

              Innen tudod leszedni:
              http://www.mplayerhq.hu/MPlayer/releases/win32-beta/mingw32-dev-CVS-030630.zip
              Death is the only redemption

              Shock12

              QuoteNagyon szépen kérlek, hogy nelegyél ennyire lámer.
              Kb 15 helyre írtam már le, hogy amit én mondok az windowsos és hogyan is kell használni....

              jóvanna.... :ejj: csak a végsõ elkeseredettség beszélt belõlem...  :ejj:

              Quote
              Most 1 linket bevágok, de ha gondolod berakok még 10et.
              http://usteam.uw.hu/forum/showthrea...d=2901#post2897
              Innen tudod leszedni:
              http://www.mplayerhq.hu/MPlayer/rel...-CVS-030630.zip

              Köszönöm a segítséget (nomega türelmet), ha megnéztem, postolom, hogy siker/sem...

              Shock12

              Sikerült begerjeszteni az mplayert (messze nem tökéj, de meg tudtam nézni), és siker... azaz ezek szerint nem a kódolással van a probléma, hanem nálam... (tudod... "a hiba az én készülékemben van" :D )...

              Ettõl fgtlenül kössz a türelmet, és a segítséget.

              McDouglas

              QuoteOriginally posted by Shock12
              Sikerült begerjeszteni az mplayert (messze nem tökéj, de meg tudtam nézni), és siker... azaz ezek szerint nem a kódolással van a probléma, hanem nálam... (tudod... "a hiba az én készülékemben van" :D )...

              Ettõl fgtlenül kössz a türelmet, és a segítséget.

              Nono, ezt azer ne zard le ien ecceruen, mert mint tudjuk, az mplayer meg a ****bol is kikeresi a videot es lejacca!!! Kerdes, hogy valoban ki akarod-e irni (tarolni) eme ****t, amit adott esetben CDAK az mplayer kepes lejatszani.... hmm, en nem biztos ;)
              Kukorica Rox ^^