Filmek (minden, ami nem japán)

Started by Flaser, 2004-09-15, 11:18:12

Previous topic - Next topic

Zen

Quote from: Lythis on 2009-05-11, 02:45:30
Quote from: Zen on 2009-05-11, 02:26:03
Wanted
1 óra 10 percnél járok, de nem látom sok értelmét ennek a filmnek.
You are now officially a faggot...
No U
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Quote from: Zen on 2009-05-11, 02:50:11
Quote from: Lythis on 2009-05-11, 02:45:30
Quote from: Zen on 2009-05-11, 02:26:03
Wanted
1 óra 10 percnél járok, de nem látom sok értelmét ennek a filmnek.
You are now officially a faggot...
No U
+1
[reserved]

hargharg

#6212
http://jumpcut.com/view/?id=10E420A63D1E11DD81E8000423CEF5F6

hat igen, eme jelenet utan mar tenyleg nem sok jo tortenik, de azer aggodhatsz, hogy NLZ egyutterez veled. : D

also: raker nem jossz hamara.

ed: vazz, es az uccso kill nincs rajta, bleh.
rofl

Lythis

Quote from: Zen on 2009-05-11, 02:50:11
Quote from: Lythis on 2009-05-11, 02:45:30
Quote from: Zen on 2009-05-11, 02:26:03
Wanted
1 óra 10 percnél járok, de nem látom sok értelmét ennek a filmnek.
You are now officially a faggot...
No U
al hail the gay lord of witty comebacks ^^

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lythis


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lythis


NLZ

Quote from: hargharg on 2009-05-11, 02:51:57
hat igen, eme jelenet utan mar tenyleg nem sok jo tortenik, de azer aggodhatsz, hogy NLZ egyutterez veled. : D
Hol érzek vele együtt?  Csak kinyilvánítottam, hogy az a film ratyesz. Egyébként meg miért aggódhatna, ha együttéreznék vele?
[reserved]

Xzone

A Wantedben nekem a káromkodás tűnt fölöslegesnek. Normál esetben a hiányát furcsállom, de itt kifejezetten "out of place" hatása volt. Morgan Freeman utolsó mondata is az, hogy "Oh fuck." :D

Amúgy meg 1:10-nél ne hagyd abba, még egy perc és láthatod Angelina Joliet vonatot üldözni egy Lada 1200-assal :lol:

sirtomi

Wanted egyszer nézhető akció volt. Sokat nem vártam tőle, de kellemesen szórakoztam mikor néztem.

Da Vinci kód

Hétvégén sikerült megnézni. Nem volt nagy szám.
Alap történet érdekes, ha a könyvben részletesebben ki vannak fejtve a dolgok, akkor lehet elolvasom, mert ez tényleg érdekes téma.
Maga a film nem volt nagy szám. Voltak jó részei, de egészében egy eléggé közepes film. Semmi extra, de nézhető.

Zsiga

A könyv is fos, de olvastatja magát; meg hát a filmnél jelentősen jobb, szerintem megéri rászánni az időt.

sirtomi

Quote from: Zsiga on 2009-05-11, 10:53:43
A könyv is fos, de olvastatja magát; meg hát a filmnél jelentősen jobb, szerintem megéri rászánni az időt.
Mástól is ezt hallottam, úgyhogy elolvasom :)

Kvikveg

Quote from: sirtomi on 2009-05-11, 11:00:16
Quote from: Zsiga on 2009-05-11, 10:53:43
A könyv is fos, de olvastatja magát; meg hát a filmnél jelentősen jobb, szerintem megéri rászánni az időt.
Mástól is ezt hallottam, úgyhogy elolvasom :)
Mazohista.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2009-05-11, 11:09:51
Quote from: sirtomi on 2009-05-11, 11:00:16
Quote from: Zsiga on 2009-05-11, 10:53:43
A könyv is fos, de olvastatja magát; meg hát a filmnél jelentősen jobb, szerintem megéri rászánni az időt.
Mástól is ezt hallottam, úgyhogy elolvasom :)
Mazohista.
+1
fos könyv, kerüld el messzire. inkább játszd végig a Broken Sword kalandjátékot.

Kvikveg

Quote from: Xzone on 2009-05-11, 03:39:36
A Wantedben nekem a káromkodás tűnt fölöslegesnek. Normál esetben a hiányát furcsállom, de itt kifejezetten "out of place" hatása volt. Morgan Freeman utolsó mondata is az, hogy "Oh fuck." :D

Amúgy meg 1:10-nél ne hagyd abba, még egy perc és láthatod Angelina Joliet vonatot üldözni egy Lada 1200-assal :lol:
Hehe, ezt latnom kell.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: Zsiga on 2009-05-11, 10:53:43
A könyv is fos...szerintem megéri rászánni az időt.

Suszi

A DaVinci Kódnál az Angyalok és Démonok milliószor jobb (még úgy is, hogy a benne lévő fizikai állítások elég nevetségesek^^)
Ha minden igaz, akkor holnap után kezdik el játszani a mozikban, amire én nagyon kiváncsi vagyok.

Dreamcleaver

Quote from: Zsiga on 2009-05-11, 10:53:43
A könyv is fos, de olvastatja magát; meg hát a filmnél jelentősen jobb, szerintem megéri rászánni az időt.

Szerintem az Angels & Demons könyvben sokkal jobb a Da Vinci-nél. Hogy a film adaptáció most jobban sikerül azt kétlem, de az előző próbálkozást nem nehéz felülmúlni imho.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Dreamcleaver

#6229
Star Trek
Rosszabbra számítottam, kellemesen csalódtam. Ez az időutazósdi végül is jól sült el, mert gyakorlatilag lefektették egy új, alternatív sorozat alapjait a TOS szereplőgárdájával.

Pár dolog:
- zene k*rva jó
- CG k*rva jó
- Leonard Nimoy mint az öreg Spock tökéletes, mint mindig
- Zachary Quinto mint a fiatal Spock sztem nagyon jó választás volt!  :jee:

- A romulánokat nagyon elcseszték. Mindegyiküket valami feka vagy hispán csávesz játszotta, és úgy néztek ki, mint egy rakat csatornatöltelék. A hajójuk dizánja meg teljesen eltért a megszokottól.
- Volt azért egy nagyon láma rész a történetvezetésben:
[spoiler] Kirk-öt Spock csak úgy kilövi a fagyos bolygóra (jó, volt ott egy szövetségi kutatóállomás vagy mi, de ez akkor is lol már), csak hogy ott véletlenül összetalálkozhasson a jövőből érkezett Spock-kal, majd később Scotty-val. Ennél azért jobban is meg lehetett volna oldani sztem...[/spoiler]
- Vulcan-t jobban is bemutathatták volna mielőtt...
- lehetett volna több geek-ség

Részemről 8/10

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Raggie

Szezon
Minden tekintetben hasonlít a Moszkva tér című filmre. Akinek az bejött za nézze meg ezt is, mert hasonló hanglatú. Nekem személy szerint nagyon tetszett. Balatobi nyári meló előtt kötelező darab pl! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

sirtomi

Angyalok és Démonok

Meglepődtem. Sokkal jobb volt mint a Da Vinci kód. Végig érdekesnek tűnt és jóval kevesebb volt az üresjárat.
Persze még így se egy nagy film, de ezt lehet hogy megnézném mégegyszer, míg a Da Vinci kódot biztos hogy nem :D

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

csacsa

Quote from: sirtomi on 2009-05-18, 09:51:50
Angyalok és Démonok

Meglepődtem. Sokkal jobb volt mint a Da Vinci kód. Végig érdekesnek tűnt és jóval kevesebb volt az üresjárat.
Persze még így se egy nagy film, de ezt lehet hogy megnézném mégegyszer, míg a Da Vinci kódot biztos hogy nem :D

nekem is kb ez a véleményem a filmről. Igaz a végén a helikopteres bombás rész nem igazán volt hihető számomra. ott már túlkapás érzésem volt.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Lythis

Quote from: csacsa on 2009-05-18, 23:28:59
Quote from: sirtomi on 2009-05-18, 09:51:50
Angyalok és Démonok

Meglepődtem. Sokkal jobb volt mint a Da Vinci kód. Végig érdekesnek tűnt és jóval kevesebb volt az üresjárat.
Persze még így se egy nagy film, de ezt lehet hogy megnézném mégegyszer, míg a Da Vinci kódot biztos hogy nem :D

nekem is kb ez a véleményem a filmről. Igaz a végén a helikopteres bombás rész nem igazán volt hihető számomra. ott már túlkapás érzésem volt.
ott túlkapás? olvastad a könyvet? ahhoz képest ez simán a hihető kategória vazz :D

csacsa

még nem volt szerencsém a könyvhöz, mert nincs időm kiolvasni, de már tervbe van véve.  ^^"
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Lythis

akkor lespoilerezem: a helikopteres jelenet abban akkora f*szság, hogy ahhoz képest a film tényleg korrekt.
És nem tartom túlzásnak kijelenteni, hogy a filmváltozat veri a könyvet.

Bicskei

Antichrist - http://www.imdb.com/title/tt0870984/
Látta már valaki? Lars von Trier újabb agymenése. :)
Ultras liberi

Solid Snake

X-Men Origins : Wolverine

Gahh, mindenkinek a játékot ajánlom. Az legalább hűebb Rozsomák szelleméhez.
(Még jó, hogy e helyett inkább a Star Trek-et néztem meg moziban..)

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution