Animax (A+) csatorna

Started by Suszi, 2004-12-08, 12:24:34

Previous topic - Next topic

szaszaxp

Na elvileg 24 h-ban sugározna!
Talán végigadnának egy sorozatott! (bár ha az Inuyasha-t végig akarják nyomni, akkor belée kellene húzni 214-nél vannak szóval 214*26 perc :D )


Ja kérem, mindenki, írja oda a szolgáltatóját, hogy lehessen tudni, hogy hol lehet fogni!undefined

Ami eddig biztos!.

Fibernet : Majd januárban lesz róla döntés!
PR telekom: Már fogható :) (Sajna nem itt vagyok :( )
Fibernet Kaze no Kizu

Inu Yasha Movie 4.-t akarok!!!!


"A jövönk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is.." by Korcs
-=Youkai hub=- : youkai.redirectme.net:23

szaszaxp

Na elvileg 24 h-ban sugározna!
Talán végigadnának egy sorozatott! (bár ha az Inuyasha-t végig akarják nyomni, akkor belée kellene húzni 214-nél vannak szóval 214*26 perc :D )


Ja kérem, mindenki, írja oda a szolgáltatóját, hogy lehessen tudni, hogy hol lehet fogni!
Ami eddig biztos!.

Fibernet : Majd januárban lesz róla döntés!
PR telekom: Már fogható :) (Sajna nem itt vagyok :( )
Fibernet Kaze no Kizu

Inu Yasha Movie 4.-t akarok!!!!


"A jövönk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is.." by Korcs
-=Youkai hub=- : youkai.redirectme.net:23

Titkos

Quote from: szaszaxpNa elvileg 24 h-ban sugározna!
Talán végigadnának egy sorozatott! (bár ha az Inuyasha-t végig akarják nyomni, akkor belée kellene húzni 214-nél vannak szóval 214*26 perc :D )


Ja kérem, mindenki, írja oda a szolgáltatóját, hogy lehessen tudni, hogy hol lehet fogni!undefined

Ami eddig biztos!.

Fibernet : Majd januárban lesz róla döntés!
PR telekom: Már fogható :) (Sajna nem itt vagyok :( )

UPC : Eddig semmi hír A+-ról. :(
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Raisu-Sama

Hehe, az Inu Yasha 166 részes ^^" Ebbõl 52-t vettek meg

Cobra

Matávkábelen sincs sok esély arra, hogy berakják. Ráadásul AXN sincs :( Pedig ez a 2 csatorna, amin mennének jó mûsorok.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Raisu-Sama

Én írtam a UPC-nek egy e-mailt, már csak a válaszra várok, ha nem jön csütörtökig akkor meg betelefonálok :)

szaszaxp

Quote from: Raisu-SamaHehe, az Inu Yasha 166 részes ^^" Ebbõl 52-t vettek meg

Lesz az még több is :D Ott biztosan!!!

De itt ???? 52 suxx :(

u.i. : Bár a szinkron alakul :)
Fibernet Kaze no Kizu

Inu Yasha Movie 4.-t akarok!!!!


"A jövönk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is.." by Korcs
-=Youkai hub=- : youkai.redirectme.net:23

Marfy

Quote from: Raisu-SamaÉn írtam a UPC-nek egy e-mailt, már csak a válaszra várok, ha nem jön csütörtökig akkor meg betelefonálok :)
Na arra kiváncsi leszek mit válaszolnak.

Kayama

A kábeltv szolgáltató akkor tesz be egy csatornát a kínálatba, ha igény van rá, vagyis sokan nézik, vagy olcsón sugározhatja. Mivel minden csatorna sugárzásáért fizetnie kell bizonyos összeget, nem mindegy, hogy olyat tesz be, amit csak az animefanok néznek, vagy olyat, amit a nyugdíjasok, felnõttek, gyerekek, stb., hanem arra is kell figyelni, hogy olcsó legyen. Ennek függvényében egyáltalán nem biztos, hogy A+ minden várt helyen lesz, mert pl. a "... Please contact your Operator..." feliratnál senkinek nem kell fizetni jogdíjat és így biztos olcsóbban jönnek ki. Mindezek lehet, hogy csak a Fibernetre igazak Fejér megyében, de lehet, hogy nem...
 :uzi: KÁBELTVSZOLGÁLTATÓ

szaszaxp

Quote from: KayamaA kábeltv szolgáltató akkor tesz be egy csatornát a kínálatba, ha igény van rá, vagyis sokan nézik, vagy olcsón sugározhatja. Mivel minden csatorna sugárzásáért fizetnie kell bizonyos összeget, nem mindegy, hogy olyat tesz be, amit csak az animefanok néznek, vagy olyat, amit a nyugdíjasok, felnõttek, gyerekek, stb., hanem arra is kell figyelni, hogy olcsó legyen. Ennek függvényében egyáltalán nem biztos, hogy A+ minden várt helyen lesz, mert pl. a "... Please contact your Operator..." feliratnál senkinek nem kell fizetni jogdíjat és így biztos olcsóbban jönnek ki. Mindezek lehet, hogy csak a Fibernetre igazak Fejér megyében, de lehet, hogy nem...
 :uzi: KÁBELTVSZOLGÁLTATÓ

Nagyon ajálom nekik, hogy legyen...
Amúgy a nevükben is benne van nem, hogy szolgáltató?
Akkor legyen szíves és szolgáltasson....  :grrr:
Fibernet Kaze no Kizu

Inu Yasha Movie 4.-t akarok!!!!


"A jövönk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is.." by Korcs
-=Youkai hub=- : youkai.redirectme.net:23

Tutegal

Quote from: CobraMatávkábelen sincs sok esély arra, hogy berakják. Ráadásul AXN sincs :( Pedig ez a 2 csatorna, amin mennének jó mûsorok.

Eddig egy gagyi kis szolgáltató volt nálunk, most átvette a Matávkábel és van A+ tv :) AXN-t sajnos ide sem akarnak hozni.

szaszaxp

Oooo.....

AXN van! Ott mi megy?

Mert akkor beállítom!!!
Fibernet Kaze no Kizu

Inu Yasha Movie 4.-t akarok!!!!


"A jövönk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is.." by Korcs
-=Youkai hub=- : youkai.redirectme.net:23

Raisu-Sama

szaszaxp: a 167. volt az utolsó rész, már csak a manga megy  :rolleyes:

szaszaxp

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


Miért ???????
Fibernet Kaze no Kizu

Inu Yasha Movie 4.-t akarok!!!!


"A jövönk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is.." by Korcs
-=Youkai hub=- : youkai.redirectme.net:23

Titkos

Quote from: szaszaxpAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


Miért ???????

Mert állítólag csökkent a nézettsége, és már nem érte meg sugározni. :(
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


szaszaxp

Quote from: TitkosMert állítólag csökkent a nézettsége, és már nem érte meg sugározni. :(


Öööö

Álítólag most lesz a 4. movie bemutatója!

Volt egy jelmez verseny és a nyertesek elmehettek Tokioba a bemutatóra!

Szóval lehet, hogy folyt. köv ????
Fibernet Kaze no Kizu

Inu Yasha Movie 4.-t akarok!!!!


"A jövönk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is.." by Korcs
-=Youkai hub=- : youkai.redirectme.net:23

szaszaxp

Fibernet Kaze no Kizu

Inu Yasha Movie 4.-t akarok!!!!


"A jövönk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is.." by Korcs
-=Youkai hub=- : youkai.redirectme.net:23

Titkos

Movie 4 és OVA is lesz, de maga a sorozat már nem fog folytatódni. :(  (Még jó, hogy ott a manga. :) ) A cosplay-hez meg no comment... Ha ezek a nyertesek, vajon hogy néztek ki a vesztesek? :wtf:   Amúgy meg figyelhetnének olyan dolgokra, mint az, hogy Miroku-nak rövid haja van, nem pedig nyakáig lógó. A túlsúlyos Kagome-t, meg azt, hogy Shippo-nak beöltözni eleve hülyeség (hacsak nem vagy te is csivava-méretû ;) ), inkább meg sem említem.
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Marfy

Quote from: szaszaxphttp://www.viz.com/contest/inuyashamovie4/
:lul: kik lehetnek a vesztesek?!
Ha nincs föléjük téve a karakter képe nem néztem volna ki hogy mit akarnak.

Manu

Quote from: szaszaxphttp://www.viz.com/contest/inuyashamovie4/


Uramisten! :beken:  :wtf:  :eeek:

.Attila

Quote from: Raisu-Samaszaszaxp: a 167. volt az utolsó rész, már csak a manga megy  :rolleyes:
Egy Rumiko Takahashi anime sorozat rajzolása megszûnik és csak a manga folytatódik, ill. egy-két movie-t, OVA-t még kidobnak... miért van az az érzésem, hogy a történelem ismétli önmagát? ------> Ranma

Ramiz

Quote from: szaszaxphttp://www.viz.com/contest/inuyashamovie4/

Így jár, aki túl sok animét néz (és nem alszik eleget)!!!  :lol:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

szaszaxp

Quote from: RamizÍgy jár, aki túl sok animét néz (és nem alszik eleget)!!!  :lol:

Nyugi, ha kutya fülem nõ, ti lesztek az elsõk, aki tudni fogják :D
Fibernet Kaze no Kizu

Inu Yasha Movie 4.-t akarok!!!!


"A jövönk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is.." by Korcs
-=Youkai hub=- : youkai.redirectme.net:23

Shadowolf

Az Inu-Yashás dolgokat kéretik a megfelelõ topicban tárgyalni.

szaszaxp

Quote from: ShadowolfAz Inu-Yashás dolgokat kéretik a megfelelõ topicban tárgyalni.


Ok már leesett, hogy nem ott vagyok, ahol akartam lenni, és ami akkor volt, amikor .... ööö

Na mind1 bocsi!
Fibernet Kaze no Kizu

Inu Yasha Movie 4.-t akarok!!!!


"A jövönk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is.." by Korcs
-=Youkai hub=- : youkai.redirectme.net:23

Titkos

Quote from: TriviEgy Rumiko Takahashi anime sorozat rajzolása megszûnik és csak a manga folytatódik, ill. egy-két movie-t, OVA-t még kidobnak... miért van az az érzésem, hogy a történelem ismétli önmagát? ------> Ranma

Ráadásul már harmadjára. :(  (Az Urusei Yatsura-val is ez volt.)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Moha

Jelentem nálunk jön UPC-n az A+!

Suszi

Quote from: MohaJelentem nálunk jön UPC-n az A+!

Hát az nem semmi, mert az összes haveromnál, ahol upc van ott nem volt sem a+, sem axn.
Én a 18. kerületben lakom, valamilyen helyi "gagyi" kábelszolgáltató van és jön mind az a+, mind pedig az axn. Én azthiszem maradok ennél a "gagyi" szolgáltatónál (mert ez legalább szolgáltat)   :jee:

Marfy

Quote from: MohaJelentem nálunk jön UPC-n az A+!
Mikó? Mettõl meddig szokott tartani?
Eddig nem volt vagy csak most vetted észre.
A minimax után van?
Parabolás van nektek vagy kábeles mondjuk ha Chello-d van akkor bitos kábeles :).

Meske

#59
Quote from: MohaJelentem nálunk jön UPC-n az A+!
Jelentem, hogy mostmár nem megy... :(

Legalábbis tegnap az volt, hogy uncsitesóm mondta, hogy kapcsolgatta a csatornákat, s megtalálta az A+-t. (a Minimax után van). Be is kapcsoltuk. (pont az InuYasha ment) Ez után még volt a Slayers, majd az Olsen ikrek rajzfilme, úgyhogy azt ki is kapcsoltam, mert az valami nagy gagyiság volt... De amikor késõbb bekapcsoltam a TVt, már a Cherry Music volt helyette... :beken:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.