Animax (A+) csatorna

Started by Suszi, 2004-12-08, 12:24:34

Previous topic - Next topic

Danhibiki

Quote from: BonciMár volt :rolleyes:

Micsodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?!?!?! :eeek:  Bakker tegnap néztem az A+ és bemondták, hogy hamarosan Cowboy Bebop az A+ mûsorán :bruhuhu: Átvertek... :bruhuhu:
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Raisu-Sama

Nem, nem vertek át. Hamarosan újra lesz... 17-tõl...

Danhibiki

ohh yeah:) már is jobb lett a napom thx! :jee:
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Raisu-Sama

Eddig se volt... És se Japánban, se Amerikában nem ment le az elsõ vetítésre mind a 26 rész. Most viszont azt mondják, hogy tuti leadják mind a 26-ot az A+-on.

Rune

Quote from: Raisu-SamaEddig se volt... És se Japánban, se Amerikában nem ment le az elsõ vetítésre mind a 26 rész. Most viszont azt mondják, hogy tuti leadják mind a 26-ot az A+-on.
De mi értelme van félig leadni?
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Raisu-Sama

Nem szándékos volt. Hibásan érkeztek meg Japánból a részek, aztán gondolom ez jól bekavart náluk, és már minden el volt tervezve, hogy most akkor is annak kell mennie. (Nem volt másik 26 részes sorozat, amit adhattak volna, mert akkoriban volt vége a Blue Gender-nek, és közben ment a Kiddy Grade is. Szóval, leadták így. Asszem ugyanez volt Amerikában is, de ebben nem vagyok biztos. Japánban meg megint más ok miatt nem ment le mind a 26 rész elsõre. Ami meg azt a 4 befejezetlen sorozatot illeti, most ha megvették volna az összes részt, és nem lett volna sikeres a sorozat, akkor az egy nagyon nagy anyagi veszteség lett volna. A Slayers esetébe pedig csak az elsõ 2 sorozat volt egy csomagban.

Danhibiki

lesz db az A+-on csak azé mert Csík Csaba Buu hangja :eeek: De ezeket még az Rtl Klubnál sem szinkronizálták le, vagy igen?! Ja megtunátok mondani ki Lina magyarhangja?:)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Raisu-Sama

Nem, egyik sem lesz (a közeljövõben legalábbis), csak odakerültek ^^" Viszont a DBZ végig le volt szinkronizálva. Le is lehet tölteni néhány részt valahol 260 környékén.

Danhibiki

Húha mik vannak:) Tök jó lenne látni a Cell meg a Buu-sagat^_^
Adhatnának Narutot a+on :jee:
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Titkos

Quote from: DanhibikiJa megtunátok mondani ki Lina magyarhangja?:)

Szabó Gertrúd, és õ szinkronizálja Kikyou-t is az IY-ben. :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Darkstar

Quote from: White SeeDMi az hogy "csak odakerültek"? Ha ott van akkor csak szinkronizálják/már meg is van, csak gagyi animokat nyomak helyette!!!

Azért van ott, mert anno szinkronizálták az RTL-nek, nem azért, mert tervezik a leadását. Csak mint info. Bár nem lenne rossz! :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Raisu-Sama

Persze, le vannak szinkronizálva, de más csatornán mennek/lejárt a liszencük. Kérdezd a szerkesztõket, hogy miért vannak ott, ha nem is adják...

Relunx

Hmmm, Genkai feltámadt..ahogy sejtettem.
Kérdés: A sorozatban Kurama férfi vagy nõ? Mert a szinkronhangja az nõ...de szertintem csávó..lehet hogy én látom rosszul.

Relunx

.Attila

Emberek, minden egyes rész után spoilerkedni akartok színezés nélkül? Lehet, hogy vki olvassa a topicot, de a mai részt nem látta. Én mondjuk láttam a mai részt, de 1-2 héttel ezelõtt nem mindig a legfrissebb részt néztem, hanem az ismétléseket.

Raisu-Sama

Kurama férfi. De a japán verzióban is nõ seiyuu-ja volt :D

Danhibiki

Ha jól emlékszem TALÁN a Viasat3-on...jó régen.
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Raisu-Sama

AXN-en 2003-2004-ben.

Titkos

Quote from: White SeeDYYH: Kis szívás hogy ennyit szenvedtek és nem teljesül semmi kívánságuk. Legalább a manusz rájuk hagyhatott volna pár milliárdot, vagy mit tom én..:)

Ez tetszett. :lol:
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Kayama

Egyébként jelenleg is fut anime az AXN-en, Samurai 7 a címe és már a 6. résznél tart. Eredeti hanggal, magyar felirattal minden pénteken este. Szerintem ha vége lesz meg fogják ismételni, mert a Sakura Wars-t is kétszer adták le. Úgyhogy akinek van AXN, annak csak ajánlani tudom.

TomCatFort

T-Kábelem van, de a minimax után nem az A+ jön, hanem a Cool, pedig azt egésznap adják egy másik csatornán. Miért van ez?

Darkstar

Quote from: TomCatFortT-Kábelem van, de a minimax után nem az A+ jön, hanem a Cool, pedig azt egésznap adják egy másik csatornán. Miért van ez?

Mert a T-kábel nem ad A+-t. Ez van, nálam sem jön be. :(
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: DarkstarMert a T-kábel nem ad A+-t. Ez van, nálam sem jön be. :(
Ez ténleg érdekes.. mert nálunk ugy van hogy nekem van,haverom pedig aki 1 utcával lakik neki is cool tv jón minimax után. :eeek:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Quote from: NecridEz ténleg érdekes.. mert nálunk ugy van hogy nekem van,haverom pedig aki 1 utcával lakik neki is cool tv jón minimax után. :eeek:

T-kábeled van? Megy rajta A+? Mindjárt megyek és átnézem az összes csatornát. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Ja nem sry Chello Direct.. én barom nem figyeltem a T-Kábel szóra. :lame:..akkor lehet hogy az a baj mert havernek T-kábele van.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Moha

Quote from: NecridJa nem sry Chello Direct..
Még mindig keversz két dolgot. ;) A chello az az internetszolgáltatás neve, a cég a UPC. A UPC Direct meg mûholdas szolgáltatás, és azon tudtommal nem megy az A+, csak a kábelen. Nekünk UPC kábel van, azon március óta van A+, de elég ritkán nézem, lévén, hogy nincs igazán olyan sorozat, ami érdekelne, ill. ami lenne, azt meg inkább eredetiben nézem...

Necrid^

Quote from: MohaMég mindig keversz két dolgot. ;) A chello az az internetszolgáltatás neve, a cég a UPC. A UPC Direct meg mûholdas szolgáltatás, és azon tudtommal nem megy az A+, csak a kábelen. Nekünk UPC kábel van, azon március óta van A+, de elég ritkán nézem, lévén, hogy nincs igazán olyan sorozat, ami érdekelne, ill. ami lenne, azt meg inkább eredetiben nézem...
Nah akkor Az UPC Direct Kábel. :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

.Attila

Quote from: NecridNah akkor Az UPC Direct Kábel. :)
Olyan sincs :) A UPC Direct az mûholdas, nem kábeles ;)

Necrid^

Quote from: BonciOlyan sincs :) A UPC Direct az mûholdas, nem kábeles ;)
Akkor az..sry éhes voltam és nem naon köncentráltam az irásra. :lame:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Relunx

Tudja vki hogy honnan szerezhetném meg a Yu Yu Hakuso mindkét intrója végén lévõ "csoport" képet?

Relunx

.Attila

Quote from: RelunxTudja vki hogy honnan szerezhetném meg a Yu Yu Hakuso mindkét intrója végén lévõ "csoport" képet?

Relunx
Screenshot? :D