Animax (A+) csatorna

Started by Suszi, 2004-12-08, 12:24:34

Previous topic - Next topic

pniko

Pedig már félig teljesült Hiei kívánsága. A vip vendégek már halottak, ezt Toguroék is megemlítették.
A kívánságra én is kíváncsi vagyok, de azért megpróbálom nem letölteni elõtte hanem kívárni a magyaron. (Nagyon nehéz,  de megpróbálom! Azt mondják hogy türelem rózsát teremt!)

Raisu-Sama

Egyébként amikor Juri (vagy Yuri?) 7-nél járt Kurama felemelkedett, és nem volt lent mind2 válla. Itt abba kellett volna hagynia a számolást -_- Hülye bírók...

.Attila

Quote from: pnikoPedig már félig teljesült Hiei kívánsága. A vip vendégek már halottak, ezt Toguroék is megemlítették.
Hiei kívánsága az volt, hogy mindenki haljon meg, akik ellenük fogadott és/vagy szurkolt. A nézõtéren még sok ilyen szörny vagymi ül ;)
Quote from: Raisu-SamaEgyébként amikor Juri (vagy Yuri?) 7-nél járt Kurama felemelkedett, és nem volt lent mind2 válla. Itt abba kellett volna hagynia a számolást -_- Hülye bírók...
De a ringen kívül volt, nem?

pniko

Quote from: Raisu-SamaEgyébként amikor Juri (vagy Yuri?) 7-nél járt Kurama felemelkedett, és nem volt lent mind2 válla. Itt abba kellett volna hagynia a számolást -_- Hülye bírók...

Ebben eggyetértünk!
De akkor nem harcolhatna Yusuke és Toguro, esetleg ha Kuwabara kikap az idõsebb Toguro-tól!

Raisu-Sama

Bonci: nem, bent volt a ringben.

ReLax18

A Yu Yu Hakusho a sztem a legjobb anime, amit az A+-on nyomatnak...igaz nem szoktam nézni (rendszerességgel), de ennek van a legjobb magyar szinkronja (kistesóm leszedett pár részt, és ami volt benne angol dub az vmi elképesztõen fos)...

Az is igaz, hogy nem szoktam A+-t nézni... :rolleyes:
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Danhibiki

A+=Slayers egyszerûen I.M.Á.D.O.M.:D

http://www.naruto-kun.com/images/narutotest/neji.jpg" alt="naruto" width="212" height="97" border="0">
http://naruto-kun.com" target="_blank"> http://www.naruto-kun.com/images/narutotest/naruto.jpg" alt="naruto" width="212" height="97" border="0">
http://naruto-kun.com" target="_blank">

http://www.inverse.org/tests/slayers">http://www.inverse.org/tests/slayers/gourry.jpg" ALT="If I were a Slayers character, I'd be Gourry Gabriev!  Who would you be?" WIDTH="250" HEIGHT="150" BORDER="0">
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Rune

Kubawarának egyre idiótább poénjai vannak :lul:
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

.Attila

Mi lenne, ha az A+ tartaná magát egy programhoz?
Yu Yu Hakusho hol 23:40 körül kezdõdik, hol máskor. Ma vmikor 21 óra után. Csesszék meg, én 23:40 körülre vártam. Na ezért is inkább ftp-rõl töltök, így nem maradhatok le semmirõl.
mielõtt vki szólna, tudom, hogy fél 1 körül ismétlés

Relunx

Nah igen Juri számolását én sem értem, Kurama már nem volt teljesen két vállom mikor elért a tízhez Juri. Na mind1 ez van. De az tetszett ahogy elintézte a csávót. Növények RULZ!
A másik dolog, amivel egyet értek Boncival! Eldönthetné az A+ hogy mikor is adja a Yu Yu Hakusot, ma is lekéstem, mert fél órával elõbb adtát... :bruhuhu:
Jó hír az hogy két nap múlva megtudom mi volt az a rész... - utálok várni

Relunx

Raisu-Sama

Tessék felmenni az aplusztv.hu-ra és ott nézni a mûsorújságot :P Egyébként 21:15-tõl van. 23 óra körül sose volt, max. a 2 nappal ezelõtti ismétlése, fél 1-kor pedig a 4. nappal ezelõtti részé  :rolleyes:

Relunx

Az szép lenne (vagy talán röhelyes) ha a kiskölyök meg a másik cspattulaj döntené el a meccset...

Relunx

Relunx

Nah, ma végre sikerült megnéznem azt a részt ahol Hie megküzd azzal a páncélos emberkével (illetve akkora már levette a páncélját). Hiei nagyon nagy erõre tett szert, sztem a csapatban õ legerõsebb most már hogy egyesült a fekete sárkánnyal.
A mai részben az volt a legnagyobb poén amikor Kuwabara agyon ütötte az idõsebb togurót egy "placsintasütõvel!" :D :lol:

Relunx

Chrystal

Nem tudom hogy miért de sajna nálunk az A+ teljesen megbolondul estére. Kapcsolom be a TV hogy nézzem a Yu Yu ismétlését tegnap (mivel lemaradtam az elõzõrõl az idõpont változás miatt!) de nem láttam semmit, kívéve a Slayersbõl egy képet kimerevítve és elmosódva. Hang az volt csak kép nem. Nem tudom hogy az ország többi részén is volt e ilyen gond vagy csak itt miskolc környékén!

Necrid^

Quote from: ChrystalNem tudom hogy miért de sajna nálunk az A+ teljesen megbolondul estére. Kapcsolom be a TV hogy nézzem a Yu Yu ismétlését tegnap (mivel lemaradtam az elõzõrõl az idõpont változás miatt!) de nem láttam semmit, kívéve a Slayersbõl egy képet kimerevítve és elmosódva. Hang az volt csak kép nem. Nem tudom hogy az ország többi részén is volt e ilyen gond vagy csak itt miskolc környékén!
Nálam minden okes.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Relunx

Hja! Már én is várom mikor cserélik le az intrót! Sztem akkor miután Yusuke végzett Toguro-val...(Már én is unom az intrót és elég gyengécske), viszont a legujabb outro RULZ!

Relunx

Rune

Azt nem tudjátok hogy hány részes?
Remélem még folytatják :)
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Raisu-Sama

112 részes + 2 movie. Az A+ végig le fogja adni. A moviekról sajnos azonban még semmi hír :(

Rune

Quote from: Raisu-Sama112 részes + 2 movie. Az A+ végig le fogja adni. A moviekról sajnos azonban még semmi hír :(
Na ez jó hír:) És most kb hol tart a sorozat?
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Relunx

Genkai halála volt az 52.dik rész, szal most kb a 60.diknál tartanak!

Relunx

HVp213

Teletext szerint 62 volt most pénteken!
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Titkos

A YYH-nál az opening csak képileg fog változni, zeneileg nem. ;)  Az új ending melyik? Amikor ilyen sötét hátterek elõtt vannak, meg mennek a tûzben?
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Raisu-Sama

Az. Nekem tetszik ^^"

Rune

Akkor még majdnem a fele hátravan:) Ez jó :jee:
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Relunx

Már vártam mikor lesz Toguro 100%-in. Tök királyul néz ki! Yusuke-nek össze kéne kapnia magát, mert elég rosszul ál a szénája...

Relunx

Titkos

Quote from: Raisu-SamaAz. Nekem tetszik ^^"

Nekem szinte minden YYH zene tetszik. :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Rune

Szerintem rendben van a mostani fõcímdal.
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Relunx

Azé nem kell lehúzni ennyire! (Most biztos megkövtek). Jó jó nem az igazi (de nekem tetszik), de legalább van és nem kell 100-adszorra egy már látottatt újra néznem! ÉS az INTRÓ ZENÉJE RULZ!!!!!

Relunx

Danhibiki

#988
Quote from: RelunxAzé nem kell lehúzni ennyire! (Most biztos megkövtek). Jó jó nem az igazi (de nekem tetszik), de legalább van és nem kell 100-adszorra egy már látottatt újra néznem! ÉS az INTRÓ ZENÉJE RULZ!!!!!

Relunx

Most az F-zero-ról beszélsz? Annak az intro-nak nincs is zenéje csak vmi tüc-tüc-türü-tüc kb ennyi ez fel is tûnt, hogy lehet ekkora sz@rt csinálni?! Ráadásul egy anime-nak mondott dologban. Már bocsi, de tényleg ez a véleményem. :rolleyes:  Húha lesz Cowboy Bebop?!?!WHOA na erre kíváncsi leszek. Az A+ végre elhagyhatná ezeket az amcsis beütésû baromságokat: Mary Kate & Ashley, ez az új Tini Ninja Teknõcök is vmi borzalom (az eredeti nagyon JÓÓ volt),F-zero(:D) de ezzel a Slayers-el nagyot ütöttek szerintem! :jee: Remélem elõbb-utóbb tényleg elkezdenek menni az anime-s irányba és elhagyják azokat a rajzfilmeket amik nem oda tartoznak és helyettük minõségi japán cucc kerül a helyükre  :jee:

Byez!
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

.Attila

Quote from: DanhibikiHúha lesz Cowboy Bebop?!?!WHOA na erre kíváncsi leszek.
Már volt :rolleyes: