Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Necrid^

Quote from: BonciNecrid, nem kell minden egyes alkalommal beírni, hogy eddig ki jelentkezett.
Majd Baldy nézi, úgyis rajta múlik.
Rendben.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

kecsap

Akkor szerepeljek már én is azon a listán! :)

death_scythe

Én is jövök!! meg két barátom biztosan +egy kérdéses(a nagy kérdés az visszajön-e Spanyolhonból vasárnapig ha igen akkor õ is biztos)
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

UfoZ

Én is jönnék. (de mikor/hol lesz? :))

(Bonci viszem a Toudai-os bookletet)

.Attila

Quote from: UfoZÉn is jönnék. (de mikor/hol lesz? :))

(Bonci viszem a Toudai-os bookletet)
Vasárnap 5kor Sirius teaház.

UfoZ

Quote from: BonciVasárnap 5kor Sirius teaház.

Hehe jó közel van.

Moha

Quote from: BonciVasárnap 5kor Sirius teaház.
Úgy néz ki fogok menni.
Tudnál segíteni az odajutásban? Ha jól látom, a Kálvin Tér-tõl lehet odamenni, de ha van egyszerûbb lehetõség a nyugatitiól, szólj.

Ja, és kb. mennyi idõs a vetítés? Mert sajna este 8-kor indul az utolsó vonat, amivel muszáj eljönnöm, mert hétfõn meló.

Meske

Quote from: MohaÚgy néz ki fogok menni.
Hékás! Engem se hagyj itthon! Ha te mész, akkor én is megyek! :)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

.Attila

Quote from: MohaÚgy néz ki fogok menni.
Tudnál segíteni az odajutásban? Ha jól látom, a Kálvin Tér-tõl lehet odamenni, de ha van egyszerûbb lehetõség a nyugatitiól, szólj.

Ja, és kb. mennyi idõs a vetítés? Mert sajna este 8-kor indul az utolsó vonat, amivel muszáj eljönnöm, mert hétfõn meló.
Hát, a vetítés még sose kezdõdött pontosan 5kor, mert vagy én jöttem késõn, vagy késett vki más. Bár ha jobban belegondolok, ha én késtem, akkor mindig volt vki más, akire várni kellett, no mind1.
Most viszont megpróbálunk pontosan kezdeni, hiszen 6 részt fogunk megnézni, ami szünettel együtt lehet, hogy 3 óra lesz.
Nyugatitól ahogyan jól esik:
1. metro -> Kálvin tér -> gyalog be
2. villamos -> Rákóczi tér -> gyalog be

Moha

Hát én (mi) max 2,5 órát tudunk maradni a vonat miatt. Ha szombaton lenne, akkor még meg tudnám oldani, mert lemennék a nagyszüleimhez. Mindegy, meglátom.
Még azért nem 100% a dolog, mert lehet, hogy fõnökék megint berendelnek hétvégére. :(

katz

nekem is 8-kor megy az uccso buszom haza, tehát én sem maradok végig.

Ramiz

És ha korábban kezdenénk? Vagy visszaállhatunk szombatra.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

Quote from: RamizÉs ha korábban kezdenénk? Vagy visszaállhatunk szombatra.

Felõlem kezdhetjük korábban, de ne nagyon, mert 3-kor találkozom Zsozsoval a Westendben.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

katz

Quote from: RamizÉs ha korábban kezdenénk? Vagy visszaállhatunk szombatra.
Kezdhetünk korábban, legalább látom a végét :)

.Attila

Mindezzel tesómat zaklassátok. Mehet neki a PM bomba :)

kisvirag

a szombatot en is tamogatnam :)

(nem csak most, hanem ugy egyaltalan, mert enis videki vagyok ugyeugye)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

.Attila

Quote from: kisviraga szombatot en is tamogatnam :)

(nem csak most, hanem ugy egyaltalan, mert enis videki vagyok ugyeugye)
Van egy kis probléma:
legjobb tudomásom szerint a Sirius Teaházban szombaton nem lehet vetíteni.
Tehát ha szombaton szeretnétek vetítést, akkor elõbb helyet kéne hozzá találni.

kisvirag

Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Raggie

Stabilizálódik a helyzet, egyre valószínûbb, hogy jövök :) . De még mindíg ne írjatok be.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

kecsap

Én a vasárnapokat támogatom továbbra is, de most, ha lehet, kezdhetünk a vidékiek miatt hamarabb 1-2 órával. :) És most lesz idõm este elmenni piálni veletek, mert csak hétfõn megyek vissza Bécsbe.  :rolleyes:

Raggie

Quote from: kecsapÉn a vasárnapokat támogatom
Én is!!
 
Quote from: kecsapÉs most lesz idõm este elmenni piálni veletek, mert csak hétfõn megyek vissza Bécsbe.  :rolleyes:
Hellyess!! :D ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

.Attila

Quote from: kecsapÉn a vasárnapokat támogatom továbbra is, de most, ha lehet, kezdhetünk a vidékiek miatt hamarabb 1-2 órával. :) És most lesz idõm este elmenni piálni veletek, mert csak hétfõn megyek vissza Bécsbe.  :rolleyes:
Jókor kezditek ezt kitárgyalni, ugyanis a hely már le van foglalva 5 órára. Esõ után köpönyeg...
Köv. alkalmakkor esetleg lehet.

Kvikveg

Nos, vonaton Oroshazarol hazafele elorantottam a Hellsing mangamat, es a szemkozti ulesrol heves reakciokat eszleltem, ami kelloen lereagalva vegulis sok dumalasban es egy vasarnapi meghivasban csucsosodott ki, szoval ha valaki Ishikawa vagy (elfelejtettem) nevvel jelentkezik, en kovettem el a meghivasat. (Ha jol tevedek aoianimen van fent egyebkent, nemreg jott fel Pestre.) :lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: BonciJókor kezditek ezt kitárgyalni, ugyanis a hely már le van foglalva 5 órára. Esõ után köpönyeg...
OK. Fontos kérdés: pesszimista becsléssel mikorra lesz vége a vetítésnek? Csak azért kérdem, mert utána mennék moziba (Rövidfilmek éjszakájára invitáltak), és kéne tudnom. 8-ra tuti vége lesz? Vagy fél 9?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: RamizOK. Fontos kérdés: pesszimista becsléssel mikorra lesz vége a vetítésnek? Csak azért kérdem, mert utána mennék moziba (Rövidfilmek éjszakájára invitáltak), és kéne tudnom. 8-ra tuti vége lesz? Vagy fél 9?
8-ra tuti vége, mert ha megnéztük a 6 részt, ha nem, én félbeszakítom. Tkp. hogy mikor indul a mûsor, és mikor vannak szünetek, az rajtam múlik, úgyhogy most azt hiszem kemény diktatúra lesz, hogy ne húzzuk el nagyon a mûsort.

Ramiz

Quote from: Bonci8-ra tuti vége, mert ha megnéztük a 6 részt, ha nem, én félbeszakítom. Tkp. hogy mikor indul a mûsor, és mikor vannak szünetek, az rajtam múlik, úgyhogy most azt hiszem kemény diktatúra lesz, hogy ne húzzuk el nagyon a mûsort.
Részemrõl oké, hogy 17:00-kor indítjuk (de akkor ott kell lenned fél 5-kor!), és nem tartunk szünetet.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Baldy

#1676
Kvikveg
Lythis
Darkstar
Necrid
Rin
katz
Ramiz
Kecsap
death_scythe (+2 személy)
UfoZ

Cobra
Raggie Gordon

Bonci
Én (+3 személy)

 Az eddigi hozzászólásokhoz:

 Szombaton a Siriusban NEM lehet vetiteni, szóval ha valaki szombati vetitést akar, akkor hajrá, vegye elõ a túracipõjét és járja be a várost, szervezze meg :)
 Korábbi kezdésekhez csak annyit, hogy ez most itt bukta, nem 2 nappal korábban kell szólni, hanem minimum 1 héttel hamarabb, és akkor is a többségnek el kell fogadnia...
 Mostani para miatt, hogy meddig huzódik el a vetités: Megoldható, hogy most csak 5 részt vetitünk 6 helyett, és akkor mindenkinek kényelmesen belefér az idejébe, hiszen max. 17:15-kor kezdünk (az a végsõ idõpont, amig hajlandóak vagyunk várni), és az utolsó epizód vetitésébe legkésõbb 19:15-kor kezdünk. Hogy addig hány rész megy le, az csak rajtunk múlik.
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Cobra

Ha jól emlékszem a hosszakra, akkor kihagyott outrokkal (intro azt hiszem nincs is) lemegy a 6 rész is 3 óra alatt.
Ja igen, 98%, hogy jövök és akkor Mohát (meg mást aki a Nyugati felé menne) el tudom vinni, úgy hamarabb odaérnek (szerintem vasárnap este 15 perc alatt ott vagyunk a pályaudvarnál, ha kell hamarabb is ;) )
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

Quote from: BaldyHogy addig hány rész megy le, az csak rajtunk múlik.
Pontosítok, rajtam múlik. Én elindítom, aztán felõlem végig lehet dumálni, ki lehet menni, el lehet aludni etc. azt csináltok amit akartok.

Baldy

Quote from: BonciPontosítok, rajtam múlik. Én elindítom, aztán felõlem végig lehet dumálni, ki lehet menni, el lehet aludni etc. azt csináltok amit akartok.

Viszont szünet az egyszer lesz! 3 vagy 4 rész lejátszása után lesz 1 cigiszünet, és azzal megvársz minket... Addig majd nyomsz AMV-ket, vagy Morning Musumét :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.