Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

kecsap

noti cipelést én is vállalok bármikor. :) mindent a meetért. :ad:

Ramiz

Quote from: LythisHa lement, akkor neki lehet esni a slayers szériának is? :rolleyes:
Akkor már inkább One Piece! :cool:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

LOL, meg  menni sem mentem de laptopugyileg akár én is tudok majd segiteni, ha a mai tárgalásom a fõnökkel sikeresen zárul :) bár igazábolmár csak az kérdéses, mikor kapm meg :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Necrid^

Quote from: RamizAkkor már inkább One Piece! :cool:
Detective conan? :haha: :) :cool:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Pár év alatt le is menne (talán). :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: DarkstarPár év alatt le is menne (talán). :D
:haha:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lythis

Ha már így belejöttünk: telejes Dragon Ball széria? (alap, meg Z, meg GT, meg movie-k) azzal is ellennénk egy darabig, ráadásul nosztalgiának sem lenne utolsó... :rolleyes:

Darkstar

Ha végleg elfogynak a filmek, szerintem belekezdhetünk valamilyen sorozatba (mint most a TM), de a több száz részeseket el kéne kerülni. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kisvirag

johogy nem mingyárt sailormoont ajánlgatsz :)
végülis, TVbe is ugy ment, hogy egy sailormoon, egy Dragonball :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Lythis

Quote from: kisviragjohogy nem mingyárt sailormoont ajánlgatsz :)
végülis, TVbe is ugy ment, hogy egy sailormoon, egy Dragonball :)

KIKÉREM MAGAMNAK!!!!! a 7-8. osztályban a sailormoon volt az ellenség!! :teccik: :D:D

 Jah, kérdés, h hány részig számít rövidnek egy sorozat... 24-26-ig még az, vagy az már medium fokozat?
 Mondjuk sztem ráér még az ezzel való veszõdés.

Xipe

Quote from: LythisKIKÉREM MAGAMNAK!!!!! a 7-8. osztályban a sailormoon volt az ellenség!! :teccik: :D:D

 Jah, kérdés, h hány részig számít rövidnek egy sorozat... 24-26-ig még az, vagy az már medium fokozat?
 Mondjuk sztem ráér még az ezzel való veszõdés.


dobjam fel a Kenshin TV-t akkor?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Necrid^

Quote from: Xipedobjam fel a Kenshin TV-t akkor?
Én benne vok :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Baldy

Na mielõtt mindenki belelovalná magát abba, hogy sorozatokat kezdünk el vetiteni: egy idõre csak a Tenchi Muyo lesz az. Majd az abból jött tapasztalatok alapján dõl el, a jövõben hogyan fog ez alakulni...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Raggie

Baldy: Az alkotmányos közakarat révén(megint, mint a GB?) :D ;)
(egyébként semmi bajom vele!)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Necrid^

Nah nem kéne lassan meg beszélni hogy ki jön ki nem?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kvikveg

Énénénén... Fõleg mert katz ajandekot hoz... :D Plusz logikus, hogy o is jon.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Baldy

De, most már idõszerû lesz, hogy akik jönnének, azok jelezzék itt...
Azoktól pedig, akik a Tenchi OVA mellett döntöttek, bevallom, el is várom, hogy jöjjenek...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Lythis


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Necrid^

Akkor Eddiek:

- Kvikveg
- Katz
- Darkstar
- Cobra (89%)
- Baldy
- Lythis
- Bonci
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Baldy

#1641
Quote from: NecridAkkor Eddiek:

- Kvikveg
- Katz
- Darkstar
- Cobra (89%)
- Baldy
- Lythis
- Bonci

Na akkor javitanék:

Kvikveg
Lythis
Darkstar
Necrid
katz
Ramiz
Kecsap
death_scythe (+2 személy)
UfoZ
Bonci
Én (+1 személy)

Necrid: mint már sokszor, most is kihangsulyoznám: csak azok eljövetelérõl mondjuk, hogy jönnek, akik biztosra mondják, és maguk mondják...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Necrid^

#1642
Quote from: BaldyNa akkor javitanék:

Kvikveg
Lythis
Darkstar
Necrid
Bonci
Én (+1 személy)

Necrid: mint már sokszor, most is kihangsulyoznám: csak azok eljövetelérõl mondjuk, hogy jönnek, akik biztosra mondják, és maguk mondják...
oks.. sry
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Raggie

Én se tudom biztosra sajna. Ne is írjatok fel, de majd ha betoppanok akkor ott leszek. Remélem betoppanok! :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

katz

Quote from: BaldyNa akkor javitanék:

Kvikveg
Lythis
Darkstar
Necrid
Bonci
Én (+1 személy)

Necrid: mint már sokszor, most is kihangsulyoznám: csak azok eljövetelérõl mondjuk, hogy jönnek, akik biztosra mondják, és maguk mondják...
És Én? :ejnye: Kis figyelmetlen.

Kvikveg

Quote from: katzÉs Én? :ejnye: Kis figyelmetlen.
Nem figyelmetlen, csak meg nem jelentkeztel le eddig hivatalosan.  :rolleyes:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Baldy

Quote from: BaldyMint már sokszor, most is kihangsulyoznám: csak azok eljövetelérõl mondjuk, hogy jönnek, akik biztosra mondják, és maguk mondják...

Quote from: katzÉs Én? Kis figyelmetlen.

Most már te is, hogy szóltál itt... :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Ramiz

Quote from: BaldyDe, most már idõszerû lesz, hogy akik jönnének, azok jelezzék itt...
Azoktól pedig, akik a Tenchi OVA mellett döntöttek, bevallom, el is várom, hogy jöjjenek...
Oké, jogos, hogy 1értelmûen jelezzünk. Én is jövök! Háháhá! De ez senkit se riasszon el!
Baldy, ha összeszedsz még 2 embert, utána játszhatnánk 1-2 csocsót.
Viszont a Kenshin TV-sorozatra semmiképpen nem járnék.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Eddiek:

- Kvikveg
- Bonci
- Baldy +1 barát
- Katz
- Ramiz
- Darkstar
- Lythis
- Necrid
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

.Attila

Necrid, nem kell minden egyes alkalommal beírni, hogy eddig ki jelentkezett.
Majd Baldy nézi, úgyis rajta múlik.