Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Raggie

Jó öreg dohányosok! :D (én is közéjük tartozom)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: BaldyKorábbi kezdésekhez csak annyit, hogy ez most itt bukta, nem 2 nappal korábban kell szólni, hanem minimum 1 héttel hamarabb, és akkor is a többségnek el kell fogadnia...
Mi is így gondoltuk.
Ja, aki szívesen játszana elõtte egypár menet csocsót, az jöjjön 4-re az Íjászba (sajnos vetítés után nem lesz idõm (bár jelen esetben nem is annyira sajnos))!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Meskét és engem húzzatok ki a listáról, mégsem megyek.
Igazából, csak a wallscrollomért mentem volna fel, de elrendeztem máshogy.
Sajna elég sok az a 230 Km... :(

Darkstar

Ellenben Rint hozzáírhatjátok, mert ma hazajött, és holnap jön.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Relunx

Bocs hogy most írok, de ma dölt el hogy tudok menni meetre. Szal én is megyek!

Relunx

Necrid^

jó sokan jönnek most, annak naon örülok :) , mi ott leszunk Relunxal 16:45 kor.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

Már van egy kis vér az alkoholomban, szóval lehet hogy délutánra olyan állapotban leszek, hogy én is benézek a meet-re, már csak Ramiz dvd-inek átadásának céljából is, de erre még ne vegyetek mérget. :D

Raggie

Quote from: FazékMár van egy kis vér az alkoholomban, szóval lehet hogy délutánra olyan állapotban leszek, hogy én is benézek a meet-re, már csak Ramiz dvd-inek átadásának céljából is, de erre még ne vegyetek mérget. :D
Mármint kijózanodsz annyira, vagy lerészegedsz annyira?
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Fazék

Quote from: Raggie GordonMármint kijózanodsz annyira, vagy lerészegedsz annyira?
A kérdés jogos! :D Bár most azt hiszem csíra módon inkább az elsõ megoldást választanám. :)

Raggie

#1689
Quote from: FazékA kérdés jogos! :D Bár most azt hiszem csíra módon inkább az elsõ megoldást választanám. :)
Nem olyan csíra! Azt is kell valamikor! És így legalább nem tûnik úgy, hogy le kell részegedned ahoz, hogy a társaságunkba gyere! :D

Edit: megyeeek!!!!! :D

Edit:bocs emmberek, de a lázam közbeszólt! Ramiz bizonyíthatja, hogy naggyon el akartam menni, de sajna indulás elõtt 38,5°c-re ugrott ugyhogy a meetem is ugrott! De mostmár két hét múlva inkább ott esek össze a kövezeten, mint, hogy ne menjek el! :grr:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Fazék

#1690
én viszont 97% hogy nem megyek.
szüleim találtak nekem itthon munkát... mindegy ez van.
már úgyis láttam a Tenchi Muyo-t :)

Necrid^

Király volt a Tenchi Muyo, alig várjuk a folytatás 2 hét múlva :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Quote from: NecridKirály volt a Tenchi Muyo, alig várjuk a folytatás 2 hét múlva :)
Hosszú két hét lesz! :) Tenchi Muyo  :jee:  :haha:  :gevumezs:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kisvirag

2 héééét?

 :bruhuhu:
akkor nekem megin nem lesz joooooooooo (eskuvorol vasarnap este megyunk haza....)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Necrid^

Quote from: kisvirag2 héééét?

 :bruhuhu:
akkor nekem megin nem lesz joooooooooo (eskuvorol vasarnap este megyunk haza....)
:(
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

.Attila

Nos, mivel 5 részt sikerült megnézni a tervezett 6-ból, és mindezt 3 óra alatt, így ha az elutazásom elõtt be akarjuk befejezni a sorozatot (és jó volna befejezni :)), akkor be kéne iktatni egy vetítést 3 hét múlva is.

Darkstar

Quote from: BonciNos, mivel 5 részt sikerült megnézni a tervezett 6-ból, és mindezt 3 óra alatt, így ha az elutazásom elõtt be akarjuk befejezni a sorozatot (és jó volna befejezni :)), akkor be kéne iktatni egy vetítést 3 hét múlva is.
Támogatom!  :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: DarkstarTámogatom!  :)
Detto!!
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kvikveg

Quote from: NecridDetto!!
Szinten.

Bonci: koszi a vetitest & az AMVket!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Quote from: DarkstarTámogatom!  :)
Me to!

 mondjuk next week-re már kilõve a cucc? mer ha naon le akarjuk hamar zavarni, akkor most sztem ha belefér mindenkinek, akkor lehetne jöv héten is (ha megoldható).

.Attila

Néhányan már tiltakoztak augusztus 20. miatt. Bár az szombat, úgyhogy nem értettem a tiltakozás okát.

Kvikveg

Akkor tisztazom: raerek vasarnaponkent. (Aug 21, 28, stb)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kecsap

Hááát, ez tegnap teljesen süti volt :) Bár kicsit sablonosak voltak a poénok, de mindig ültek. :) Tenchi után pedig még egy jó kis boroskólás-sörös bilcsizés is beficcent, ahol Lythis személyében végre találtam egy azonos súlyú játékost...  :)
Ha pedig az uccsó részt nem néztük volna meg Tenchibõl, akkor nem izgulnék két hétig, de így fogok...  :jee:

death_scythe

Nekem aug 28-át(istenverte közgáz gólyatábor akkor kezdõdik) kivéve minden hétvégi nap jó.
Ja, és király a Tenchi Muyo .:jee:
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Ramiz

Quote from: Raggie GordonEdit:bocs emmberek, de a lázam közbeszólt! Ramiz bizonyíthatja, hogy naggyon el akartam menni, de sajna indulás elõtt 38,5°c-re ugrott ugyhogy a meetem is ugrott! De mostmár két hét múlva inkább ott esek össze a kövezeten, mint, hogy ne menjek el! :grr:
Én most már veled kapcsolatban már jóslásokat sem merek tenni! Fogadkozás meg nem kell, töltsd le és nézd meg a Tenchi Muyo-t 5. epizódig, mert király és még fanservice is van benne bõven :cool: , aztán gyere, ha akarsz.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Quote from: BonciNéhányan már tiltakoztak augusztus 20. miatt. Bár az szombat, úgyhogy nem értettem a tiltakozás okát.

 Nekem sztem belefér. Max kissé elhasznált leszek, de nagy ügy.

 Tenchi Muyo pedig egyszerûen kegyetlenül jó, legalábbis nekem nagyon tetszett, és a közönség reakcióiból azt szûrtem le h ezzel nem vagyok egyedül.
 És most ráadásul jó sokan is voltunk.

 
Quote from: kecsapTenchi után pedig még egy jó kis boroskólás-sörös bilcsizés is beficcent, ahol Lythis személyében végre találtam egy azonos súlyú játékost...
Még egy kis gyakorlás, és lazán jobbak leszünk mindenkinél:D...vagy nem, de úgyis a játék a fontos, és ha van nálunk látványosan jobb, akkor még mindíg meg tudjuk gyõzni, hogy nem ( :uzi: ) :D

kisvirag

21eére én is tudnék menni, csak azért bár, hogy addig honnan kerítem elõ a elsõ 5-6 részt, jókérdés, mert most éppen nethiányban szenvedek.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Leon Carter

Nagyon komoly volt a Meet!
Tenchi igazából nem az én stylusom de azért szét röhögtem az agyam! :lul:
Sok jó arc volt, csak azt sajnálom hogy nem sikerült mindenkit megismerni!
A hasriszács csajszi ott volt a toppon.(de top nélkül jobb még jobb )
Számíthatok rám a következõ Meet-en mert én Ott leszek!
Legnagyobb problémám az utazás mert éjfélre értem haza és hajnalba mentem dolgozni! A hibernált Lajhár és a reumás csiga hozzám képest kapkodó idegbeteg volt!:) 3 kv után remegtem mint valami alkesz szal komoly nap volt a mai  :jee:

Hack the Planet!!

.Attila

Nos, lehet szavazni, hogy mikor legyen beiktatva a plusz vetítés:
1. Augusztus 21.
2. Szeptember 4.
3. Mind1, hogy melyik nap.

Darkstar

Quote from: BonciNos, lehet szavazni, hogy mikor legyen beiktatva a plusz vetítés:
1. Augusztus 21.
2. Szeptember 4.
3. Mind1, hogy melyik nap.

3. (Bár 21.-e élvez egy kis elõnyt, mert közelebb van) (Rossz belegondolni, hogy nemsokára megint iskola. :()
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん