Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Yakumo

#3180
Quote from: kisviragmost hivtak vissza a Lancelotbol, 3-tol 6-ig van asztalunk, ha nem mi ernenk oda eloszor, Dudás Zsuzsa névre van foglalva
Lythis: ebbõl érthetõ? :D
[SIZE="1"](egyébként meg tök LOL kisvirag neve, nem? :D :hahaha: :D)
bocsi....;)[/SIZE]

kisvirag

mi a LOL azénnevemben???? *kivillantjaavértrégnemlátottvámpirfogaitgonoszul*
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

HVp213

Quote from: LythisLancelotos dolog: akkor végülis elõtte összefut a nép (a.k.a. étterem elõt) vagy aki éppen odaér elsõnek, az ajtóstul beront, és "azazasztalnekünkvanlefoglalva" felkiáltással birtokba veszi a rá esõ ülõhelyet?

 (és persze h pont elõtte kell családi ebéden részt vennem... mi a izének nem tudunk máskor sort keríteni erre, és ezt mér tegnap kellett kitalálniuk...:ejj: )

 Ramiz: beteg vagy, mondták már?:D
1/2 3 ra érek kb a nyugatihoz
aki gondolja ott lehetne találkozni onnan majd csak megtaláljuk a helyes ösvényt a hamihoz
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Mattanja

14:30 Nyugati pu. 4-6-os villamos megállója. De azért mindenki érjen oda addigra, ez legyen a legkésõbbi idõpont.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Raggie

Én lehet, h kicsit késni fogok, de szvsz egybõl oda megyek ugyhogy ne várjatok. :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

kisvirag

mi nem tudjuk garantálni, hogy addigra odaérünk, mert ha dugó van, késni fog a buszunk... azért igyekszünk, legfeljebb egyenest a Lancelotba menyunk
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Raggie

Sajna csak beugrani tok, nem maradok csak max fél órát! Családi progi... :(
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Darkstar

Sajnálom, hogy nem tudtam menni, remélem jó volt. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: DarkstarSajnálom, hogy nem tudtam menni, remélem jó volt. :)
Detto!
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Xipe

nem tudjatok meg mit hagytatok ki.
viszont abban megallapodtunk hogy evente elmegyunk oda egyszer ilyentajt.
sajnos legkozelebb tobb kajat kell rendelnunk mert a verszivo viragszal, Rin, es a Vereb felzabaltak mindent.
a szamlat amint bescanneltem felrakom.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

HVp213

#3190
jaja most az egyszer egyet kell értenem Xipe-al :)
A sok álszent asszondják nem fognak enni erre meg nem tom hány szerencsétlen csirke meg diszno sorsát pecsélte meg a mohoságuk... :ejnye:
(én meg csak a maradékbl tudtam csipegetni... :()
edit: jah és megusztam az elöétel szerepkört ^_^
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Raggie

#3191
Quote from: HVp213edit: jah és megusztam az elöétel szerepkört ^_^
Pedig én még emlékeztettem is õket! ;) :hehe:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

HVp213

Quote from: Raggie GordonPedig én még emlákeztettem is õket! ;) :hehe:
iiigeeeen....
te mindig csak jot akarsz nekem :_piszka:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

kisvirag

[SIZE="6"][COLOR="DarkRed"]KÉPEKET!!!![/COLOR][/SIZE]
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

HVp213

Quote from: kisvirag[SIZE="6"][COLOR="DarkRed"]KÉPEKET!!!![/COLOR][/SIZE]
azok mik?:confused:



edit:najooo tom mik azok...
ha van vkinek képe rakja má fel :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Lythis

Igen, én fõleg a számlát szeretném látni:D (öcsém nem képes elhinni...)

Yakumo

Quote from: kisviragmi a LOL azénnevemben???? *kivillantjaavértrégnemlátottvámpirfogaitgonoszul*
:hopp: Mosmácsakazért is:D
Egyik Hentai NEM! A Futari Ecchi elején van ilyen Parental figyelmeztetés, hogy: "Beware Tons of tits"
Most akkor leírnám a nevedet angolul: Zsuzsa with tits :hahaha:
És igen! A Dudás az egy muzsikus! Így van! Senki ne gondoljon másra! :lul:

Amúgy az összeröff sztem marha jó volt, az emberek "értelmesek" voltak, a kaja :kiraly: volt, a hely királyi volt és jót hülyültünk/beszélgettünk egyes értelmes emberekkel;) Muhahahahahaa! Vissza! Vissza! Vissza!

Lythis

Csatlakozom, nagyon állat volt, sajnálhatja, aki kihagyta...

 emberek... éhes vagyok... ez normális?:haha:

HVp213

Quote from: LythisCsatlakozom, nagyon állat volt, sajnálhatja, aki kihagyta...

 emberek... éhes vagyok... ez normális?:haha:
igen...
mer ugye aki nem eszik az éhhes :p
nézd meg a két lánykát ök akik megették a Lancelot fél éléskamráját biztos nem éheznek :D
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Ramiz

Legközelebb Bohémtanya, és ok. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Mattanja

#3200
Mindenki bánhatja, hogy kihagyta, mert nagyon jó volt, jókat nevettünk, jó volt a hangulat, és a poénok most nem jutnak eszembe, de idõvel biztosan. Fõleg ha segítenek a többiek. *kacsintás*
Végre találkozhattam kisvirag-gal, és láttam Rin-t mosolyogni - nem úgy, mint a legutóbbi vetítésen. *mosolygás*
Utána sétáltunk egy elég nagyot, és olyat beszélgettünk ... amit sokan nem értettek volna meg. Köszönöm nektek.
Képeket kérek én is, ha már olyan jók lettek.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

kisvirag

drága Yakumo, hát persze hogy értettem, h mi a poén a nevemben, viszont ki kell ábránditsalak, az angol nevem Susanne Piper :hehe:

poénok? hát nem tudom, de félek, hogy a legtöbbhöz közöm volt....
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

HVp213

Quote from: kisviragpoénok? hát nem tudom, de félek, hogy a legtöbbhöz közöm volt....
miert félsz???
hisz tudod nem rajtad veled nevettünk :D
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

kisvirag

jahm, egyébként of coz, renndkivul jo volt a meet, az agyam mostanra fogta fel, hogy kicsit tultoltam a kaját, és fáj is rendesen :)
örültem, hogy végre találkozhattam Shiroival, meg Xipeal, akit eredetileg egy magasabb, vékonyabb, és feketehaju pasinak képzeltem el, de nem baj, igy is jo volt :)
meg a többieknek is, a ketoldalt halkan sunnyogó, és fél tálat elpusztito Yakumonak és Rinnek, etc etc...

részletes beszámoló remélhetõleg holnap a kedvestõl. nála jobban ugysem hiszem, hogy bárki is meg tudná irni (ez most nem leszólás volt, nem megésrtõdni)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Rin

#3204
Tényleg nagyon jó volt!!!!!:cool: :kiraly: :tezsvir:  
A kaja is finom volt, mégpedig naggggyon (Én is éhes vagyok:hahaha: )
kisvirag: Együttérzek, rajtam is röhögtek ahogy némán toltam befelé 2 órán keresztül a fél csirkémet:lul:
Menjünk megint!!!!!!!!!

Yakumo

Quote from: kisviragviszont ki kell ábránditsalak, az angol nevem Susanne Piper :hehe:
A pipe ugye csõ. Akkor Zsuzsa csõzõ? :D
Vagy te vagy az egyik Bûbájos Boszorka a sorozatból? (aka Piper) :D
Amúgy örülök,hogy nem Cheap-nek szólítottál:D
Na jó, hogy Lythist idézzem: KUSS KUSS   KUSSS! (nekem:D)

Vili: képet plz:)

kisvirag

:_off: az utolso, a piper dudást jelent (már a duda nevezetû hangszeren játszó egyént) tessék megnézni a szótárban!
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Mattanja

#3207
Duda, nem duda ... csak jutna eszembe, hogy mi volt az a hatalmas csattanás, ahol egyszerre nevettetek fel, és Villantós Vili azt mondta, hogy most kellett volna kamera?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Yakumo

Quote from: kisvirag:_off: az utolso, a piper dudást jelent (már a duda nevezetû hangszeren játszó egyént) tessék megnézni a szótárban!
Ok-ok! Elhiszem én;)
Quote from: kisviraga ketoldalt halkan sunnyogó, és fél tálat elpusztito Yakumonak és Rinnek
Észrevették! :eek: :D
Ezért voltam ott elsõnek:D

kisvirag

Quote from: ShiroiDuda, nem duda ... csak jutna eszembe, hogy mi volt az a hatalmas csattanás, ahol egyszerre nevettetek fel, és Villantós Vili azt mondta, hogy most kellett volna kamera?
tudom miröl beszélsz, de meg nem mondom, sõt, meg nem mondjuk, hogy mi volt az... talán ha alszunk egyet rá, és kiürül a gyomrunk...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.