Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

HVp213

ezt most énis kihagyom :(

köcc Kuro_Tenshi hogy emlékeztetsz a holnapi vizsgámra... :mad:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Rin

Én mint minden meeten most is nagyon jó éreztem magam. A Comedy nagyon tetszett, biztos itthon is megnézem párszor. A Yamada is jó volt, kár h nem emlékszem az utolsó fél órára:)  A Golden Boy többi részét meg alig várom:D

Kuroi Tenshi

Quote from: HVp213köcc Kuro_Tenshi hogy emlékeztetsz a holnapi vizsgámra... :mad:
Cserélhetünk: nekem holnap van egy Nemzetközi politikai gazdaságtan vizsgám, csütörtökön meg egy Számvitel (:eek: :beken: )

Ramiz

Quote from: L.MoleA Comedyt már ajánlgattam szilveszter éjszaka is, de akkor még mindenki csak pislogott rám értetlenül, hogy 'mibajomvannekem, milyen komedi?' :D
Nem azért pislogtunk rád meghökkenve, hanem mert még mindig attól tartottunk, hogy elõkapsz egy láncfûrészt... :muhahah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

... vagy esetleg Live-Actionben le akarja nyomni a remake-et, ahol mi vagyunk a 200 angol :D

HVp213

Quote from: Kuro_TenshiCserélhetünk: nekem holnap van egy Nemzetközi politikai gazdaságtan vizsgám, csütörtökön meg egy Számvitel (:eek: :beken: )
Holnap: Diszkrét matematika, csütörtökön Adatstruktúrák, algoritmusok, objektumok nevû tantárgybol... (amit a hétköznapi halando prgramozásnak nevezne)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Pirula

Eltehetitek a rózsafüzért melyet szerencsés hazaérésem érdekében morzsolgattatok egész éjszakán át könnybe lábadó szemekkel. :D
Comedy látványvilága nagyon tetszett, a sztori olyan közepesnek hatott, de örültem hogy láthattam.
Yamadas nekem bejött aranyos kis film. Amivel néha bajom volt hogy egy-egy jelenetet már a csattanóján túl is húztak még, de amúgy számomra egy nagy pozítívum. :kövek_elõl_fejet_kapkod: :)
Golden Boy meg... :rotflol: kezdem is szépen töltögetni.

Ramiz

Quote from: PirulaEltehetitek a rózsafüzért melyet szerencsés hazaérésem érdekében morzsolgattatok egész éjszakán át könnybe lábadó szemekkel. :D
Várjál, várjál, gyorsan elõveszem, aztán mondjad... :D

Quote from: PirulaGolden Boy meg... :rotflol: kezdem is szépen töltögetni.
Gondoltam, hogy személyedben újabb fan fog születni. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

HVp213

#3398
Kuro_Tenshi:
most tudtam meg h tevagy az oriás farkasember aki mellettem nyalogatta a szája szélit ^_^"

de érdekes lett volna ha egyszerre megkérdezem h ki volt aza totem aki tõlem balra takarta az eget
meg h Kuro_Tenshi hol volt mer én nem találkoztam vele -_-"
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Raggie

Quote from: PirulaEltehetitek a rózsafüzért melyet szerencsés hazaérésem érdekében morzsolgattatok egész éjszakán át könnybe lábadó szemekkel. :D
Én csak átpasszolom neked, hogy legyen, mikor majd mi megyünk csapatostul ifitalira! ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kuroi Tenshi

Quote from: HVp213Kuro_Tenshi:
most tudtam meg h tevagy az oriás farkasember aki mellettem nyalogatta a szája szélit ^_^"
Hogy mik derülnek ki :3x3:
:D

Lythis

Quote from: Kuro_TenshiHogy mik derülnek ki :3x3:
:D
Találd ki kit zaklatott az infóért:D:D

 kecsap, ez holnap? a.k.a. kedd?

Necrid^

Mikor lesz köv meet? és mit nézzunk?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Yakumo

Quote from: RamizNem azért pislogtunk rád meghökkenve, hanem mert még mindig attól tartottunk, hogy elõkapsz egy láncfûrészt... :muhahah:
:lol: :whoah:

Én is láttam már elõtte a Comedy-t akkor is tetszett és most is. Már nem is emlékeztem rá teljesen:D (rövid az eszem)
Amúgy nekem is tetszett a Yamadas, csak a végére szotyizódtam el kicsit már:D A GB meg, haha.... :hahaha: :whoah: Mennyi bugyit és melltartót hagytam ki eddig:lame: :D
kecsap: sajna holnap nem találkozunk, mert (munka:eek: )

Rounin

Jejejeje. Egész jó volt így elsõre. Rájöttem, hogy Shiroi tök kicsi valójában, Lythist elsõre lánynak néztem, utána réjöttem, hogy nem az; ekkor viszont nem tudtam dönteni, hogy 14 vagy 15 évesnek nézzem :( Míg meg nem szólalt ^^
Kvikvegtõl pedig frászt kaptam, amikor kiszúrtam a végén, hogy engem néz -.- Köpni-nyelni nem tudtam zavaromban -.-

A Yamada család viseltes dolgait ne szidjátok, az est fénypontja volt :D :dodge: Jó, költõi túlzás, de nekem tetszett akkor is^^
Ahogy a GB is.. ez nagyon beteg :D
A Comedyt még emésztem.. érdekes volt.

Necrid^

Quote from: RouninJejejeje. Egész jó volt így elsõre. Rájöttem, hogy Shiroi tök kicsi valójában, Lythist elsõre lánynak néztem, utána réjöttem, hogy nem az; ekkor viszont nem tudtam dönteni, hogy 14 vagy 15 évesnek nézzem :( Míg meg nem szólalt ^^
Kvikvegtõl pedig frászt kaptam, amikor kiszúrtam a végén, hogy engem néz -.- Köpni-nyelni nem tudtam zavaromban -.-

A Yamada család viseltes dolgait ne szidjátok, az est fénypontja volt :D :dodge: Jó, költõi túlzás, de nekem tetszett akkor is^^
Ahogy a GB is.. ez nagyon beteg :D
A Comedyt még emésztem.. érdekes volt.
Várj te melyik is voltál? te ültél shiroi mellet?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: RouninJejejeje. Egész jó volt így elsõre. Rájöttem, hogy Shiroi tök kicsi valójában, Lythist elsõre lánynak néztem, utána réjöttem, hogy nem az; ekkor viszont nem tudtam dönteni, hogy 14 vagy 15 évesnek nézzem :( Míg meg nem szólalt. ^^
Asszem ha még egyszel eljössz, hatalmas overkillt fogsz kapni... :lol: Látom alapos ember vagy, ezért azt tanácsolom, még Xipe-nek és katz-nak is szólj be. :lul:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Quote from: NecridVárj te melyik is voltál? te ültél shiroi mellet?
Az a vér udvarias - vagy nem tudom hogy kifejezni, itteni szlengben tüchtig meg snájdig lenne a jó szó azt hiszem - sálas srác. Komolyan, még akkor is faragatlan tuskónak éreztem magam az 5 méteres körzetében ha csak ácsorogtam egy szó nélkül. :haha:

Rounin

Quote from: NecridVárj te melyik is voltál? te ültél shiroi mellet?

Igen, én voltam :) Mármint balra tõle :]

Quote from: RamizAsszem ha még egyszel eljössz, hatalmas overkillt fogsz kapni... :lol: Látom alapos ember vagy, ezért azt tanácsolom, még Xipe-nek és katz-nak is szólj be. :lul:

:rotflol:
Meglesz, csak kerüljenek látókörzetbe. Sajna a vetítésen meggyõzõdhettem róla, hogy már nagyon kellene szemüveg :S Szenvedés volt a feliratot nézni -.-

Quote from: PirulaAz a vér udvarias - vagy nem tudom hogy kifejezni, itteni szlengben tüchtig meg snájdig lenne a jó szó azt hiszem - sálas srác. Komolyan, még akkor is faragatlan tuskónak éreztem magam az 5 méteres körzetében ha csak ácsorogtam egy szó nélkül. :haha:

Ah, ugyan kérlek. Még zavarba hozol -.- Egy "dicsfénnyel övezett szalonna" különben is megérdemel némi odaadó rajongást és visszafogott illemet-__-
:merci:

Edit: távozásod után azért nem voltam annyira wereudvarias :__devil: Kérdezd csak HVp elvtársat >:]

Pirula

Quote from: RouninEdit: távozásod után azért nem voltam annyira wereudvarias :__devil: Kérdezd csak HVp elvtársat >:]
Ezennel felkérem Vilmost hogy ossza meg velem tapasztalatait az érintett témában!

Kvikveg

Quote from: Rounin...
Kvikvegtõl pedig frászt kaptam, amikor kiszúrtam a végén, hogy engem néz -.- Köpni-nyelni nem tudtam zavaromban -.-
...
Ghihi... :)
Valaki fraszt kapott tolem es zavarba hoztam. :D :hahaha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: KvikvegGhihi... :)
Valaki fraszt kapott tolem es zavarba hoztam. :D :hahaha:

:p Há'demost képzeld el a szegény, csóró kis vidéki srácot a naaaagy zsúfolt szitiben, amint temérdek - gyakorlatilag ismeretlen - ember közt megpillant valakit mosolyogni és :3x3: mód reá nézni. Hosszan. Megszakítás nélkül. Egyre csak mosolyogva, rezzenéstelen tekintettel.

Ramiz

Quote from: RouninHosszan. Megszakítás nélkül. Egyre csak mosolyogva, rezzenéstelen tekintettel.
Átlátszó trükk! Most megpróbálod te zavarba hozni õt, bosszúból. De Kviki szilveszterkor többek között Lythissel, Yakumoval, blarkeval és néhány hentai magazinnal egy szobában lakott, szóval nehéz zavarba hozni. :D (Azonkívül lehet, hogy csak azért bámult rád, mert nyitott szemmel elaludt a Yamadas-on. :__devil: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: RamizÁtlátszó trükk! Most megpróbálod te zavarba hozni õt, bosszúból. De Kviki szilveszterkor többek között Lythissel, Yakumoval, blarkeval és néhány hentai magazinnal egy szobában lakott, szóval nehéz zavarba hozni. :D (Azonkívül lehet, hogy csak azért bámult rád, mert nyitott szemmel elaludt a Yamadas-on. :__devil: )

:D Isten ments! Dehogy akarom én zavarba hozni. Jól elvagyok benne egyedül is :p

(Nos, ez már GB után volt és feltûnõen élénken mozgott álló helyzetbe ültébõl ill. fordult felém lendületbõl... szóval... )

Ramiz

Quote from: Rounin:D Isten ments! Dehogy akarom én zavarba hozni. Jól elvagyok benne egyedül is :p
[COLOR="LemonChiffon"]Kiben vagy el jól?[/COLOR] .... :o :__devil:

Quote from: Rounin(Nos, ez már GB után volt és feltûnõen élénken mozgott álló helyzetbe ültébõl ill. fordult felém lendületbõl... szóval... )
Szóval mégis akarod [COLOR="LemonChiffon"]zavarba hozni[/COLOR]! :hehe:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Yakumo

Quote from: Rounin:D Isten ments! Dehogy akarom én zavarba hozni. Jól elvagyok benne egyedül is :p

(Nos, ez már GB után volt és feltûnõen élénken mozgott álló helyzetbe ültébõl ill. fordult felém lendületbõl... szóval... )
Jól van, nem kell ennyire körülírni:hopp: :D
Amúgy meg a kiemelt részrõl: Muszály volt most kiemelnem,mert:
1. Pontosan tudom mire értetted, de mégis elgondolkoztató:D
2. Ez azért van, mert szilveszterkor rámragadt "A Perverz" megtisztelõ név, így tartanom is kell magamat hozzá:D
3. Bocs. :lol: :hahaha: :whoah:

Edit: látom nem vagyok egyedül ezzel.

Lythis

Köszi Rou-chan! Tudtam hogy rád számíthatok, és képes leszel átlátni az álcámon, és megállapítani a koromat ^^

  Áááá.. ne vedd komolyan Ramiz kollégát.... úgyis felköltözöl albérletbe, és akkor megtalálunk... nem kell ahhoz meet :__devil: :D

 Yakumo: az vagy!:D

Yakumo

Quote from: LythisYakumo: az vagy!:D
Tudom, de egészséges:lol: :whoah:

Rounin

Oké.. akaratlanul ugyan, de mindig sikerül mélyebbre ásnom magam :o Na mindegy, perverz állatnak is neveztek már rövid pályafutásom során. Fenékig cimborák! (NEM! A pohár fenekére gondoltam!!! ;) )

Ramiz

Quote from: YakumoEdit: látom nem vagyok egyedül ezzel.
De azért én a megtisztelõ címet még nem kapom meg emiatt, ugye? :)

Quote from: RouninFenékig cimborák! (NEM! A pohár fenekére gondoltam!!! ;) )
AAArgh!!! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!