Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

White SeeD

Kösz, de az ilyen taktikát már az aluljárókban sem tudom tolerálni, nem hogy gameban :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Makos

Quote from: White SeeD on 2008-07-14, 22:15:23
Kösz, de az ilyen taktikát már az aluljárókban sem tudom tolerálni, nem hogy gameban :D

Ennyi :P Gyűjts magadnak :P

Tőlem is egyfolytába kéregetnek....de én sosem adok :angyali:

White SeeD

Nekem nem pénz kell, hanem pl kedvezményes táskagyártás.
Megúnt / gagyi felszerelés (főleg íjj) Bár azt éppen most vettem. Legalább is megvan, csak vissza kéne baktatni a kezdőszigetre az AH-hoz, hogy felvegyem.
Ha már AH. Amit a kezdőszigeten láttam, az ott a teljes szerver választéka, vagy csak oda berakott cuccok láthatóak?
Ha az egész szerveré, akkor igencsak kevés player van, vagy ennyire nem megy a kereskedelem, de választék nincs, árverseny meg pláne nincs.
Én megpróbálok most eladni egy kék axet. Elég jó tulajdonságai voltak, és a konkurenciát nézve 15-20 g-t érhet. Kiraktam 30g-ért hátha valaki. De kétlem hogy gyorsan elkapkodnák ::)

Amit eddig elkúrtam (jobban mondva beszivattam magam) hogy a leatherworkot későn tanultam meg. Túl alacsony a szintje, és csak 1-2 cuccal nő. Igen, csak kevés a light leatherem, mivel a médium jön mindíg meg az annál nagyobb. Így most próbálom behozni a leatherworkot a nyúzás szintjére, de most elég lehetetlen vállalkozásnak tűnik.

Megvan hogy hol lehet húst venni, bár most tele vagyok.

Pk-t kezdem unni. Nem értem miért jó mikor a ?? ultrabrutálpáncélosnak mikor megjelenik és egy lövéssel leöl. ::)
Kétlem hogy túl sok pontot kapna értem (bár még nem ismerem a pontrendszert). Én a készítők helyébe már beraktam volna, hogy ezért pontot vonjanak az illetőtől :smile:
Azonos szintű még egyszer sem támadott meg, csak sokkal magasabb szintű.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Soul

A Darnasussban látott AH tartalma megegyezik a többiével azaz, mind1ik fővárosból ugyanazt az Ah-t éred el, szal amit ott láttál azaz AH.Majd találkozol később közös AH-val ahola horda és az alli kereskedhet egymással, pl Booty Bay + Gadgetzan + Winterspring város(aminek nem ugrik be a neve) + Ratchet, azaz ahol goblinok vannak.

Gondolom pvp szerveren vagy, ott meg erre mondják reroll pve szerver és cry more :).
Pvp szerveren ha egésznap gankelsz 1 valakit a kutya se szólhat meg érte, mert pvp szerver.

A kedvezményes táska gyártással meg kérj meg valaki ismerőst, mert 1-2 táskához "semmi cucc" nem kell csak kloty, ha meg azt is sajnálja akkor hááát, már nem jáccok de ha 1 szerveren lennénk én ingyen adnék táskát, mert 70es karinak szinte semmibe nem kerül.

Alkyra

Hja. Az meglehetősen idegesítő, amikor legankelnek. Főleg ,ha folyamatosan. Olyankor van az, hogy 1.: BEjössz 70-es kariddal s feldugod a nagy kardod a seggébe s megmutatod, hogy ki is a főnök 2. Ha az első opció nem lehetséges, szólsz a Defense chatbe s reménykedsz, hogy hátha van vlm anti-ganker unit a környéken 3. Ha a 2es megoldás sem jött be, akkor szólsz a haverodnak, aki "hátha" ráér eljönni a világ másik végéből s jól megszívatja a téged kínzó másik frakcióba tartozó játékost.

thrall

Nemtudom nálatok hogy van (kivéve, ha ragnaroson vagy, mert akkor tudom :D ), de ha unod a PK-t akkor 30 után NE Stranglethorn Vale-be menj fejlődni :D Ragnán több ott a 70-es gankelő, mint a questező 30-40-es :D

JaFaR

Quote from: thrall on 2008-07-15, 12:33:31
Nemtudom nálatok hogy van (kivéve, ha ragnaroson vagy, mert akkor tudom :D ), de ha unod a PK-t akkor 30 után NE Stranglethorn Vale-be menj fejlődni :D Ragnán több ott a 70-es gankelő, mint a questező 30-40-es :D

Ah, asszony lazán megcsinálta az STV-es quest-eket a lock altjával.  ;) Amikor láttam, hogy egy stealth-ben lévő rugó (lvl 30-40 körül) kitargetolta odaálltam közéjük a 70es mage-emmel, ekkor kitargetolt engem és mivel látta, hogy nekem meg ő a targetem gyorsan más elfoglaltság után nézett...  :D

Soul

#2047
Olyan romantikusak voltak ketten  :redface:.AV-n "Hé Slim(Jaf) 1 Ud Kiky-t targetolja", Jaf erre "Hát ne targetolja b*zd meg!!" és rambozótt a csontkollekcióra  :D, ezt nem tudom elfelejteni."A házaspár" a wowban oylan romantikus  :smile:.

[spoiler=javított verzió]"Hát ne nézze b*zd meg!!!" (c)  :szemuveges:[/spoiler]

White SeeD

#2048
1, megoldás nemjó mert nincs.
2, Ahol én járok ott minden totál üres. Így kétlem hogy bárki a segítségemre sietne. Meg saját oldalról, nemigen láttam játékosokat.
3, Nincsenek. Egyedül Darkstar köszönt rám, de már a karijára sem emlékszem, mert a friendlistára trialban asziszem nem lehetett felvenni senkit.

De reggel volt kellemes tapasztalatom is. Éppen valami barlangban mászkáltam, mikor elszáguldott két BE mágus. Aztán igenhamar fennakadtak a sűrű dögökön, így vállvetve tankoltam nekik és vállvetve előrehaladtunk.
Aztán elértünk a quest helyéig, bementem valami albarlangba ahol igenizmos dögök voltak.
A questhelper serényen rám mutatott ::) A questhez egy napló tartozik de hiába nyitottam ki semmi. Gondolom a barlang végében van az illető, akivel beszélnem kéne, csak ilyen 25-ös elit dögök mászkálnak fel alá + bossnak kinéző dögök helyei és nevei voltak láthatók a mapon, az meg nekem még egyedűl kicsit sok :smile:

Lehet átváltok egy normal szerverre, elvégre ott is lehet pvp-zni, és questelés közben nem gyalúlnak le.
Meg normálon jóval többen gammelnek.

Kérdés:
Ez az aukciósház. Elvileg megnyertem egy íjat, kifizettem, de nem kaptam meg. Amit kiraktam az levélben visszajött, de amit megnyertem az hova lett? :eek: Inventoriban nincs, rajtam nincs, aukciósmanusnál nincs.
Pedig a levélben amiben értesítettek valami 30 napot volt írva, hogy addig tartogatják, de már nem emlékszem, meg olyna kis betüvel volt írva, hogy nem is láttam mit ír. :mad:

ed: Sikerült eladnom a fejszét 10G-ért. Bár lehet hogy többet ért nekem így is megérte :smile:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

hargharg

ha a rendszer ugyanaz, mint fel eve, akkor elvben az emlitett levelben jott meg a cuccod.
rakattintasz a kepere, es meg is van.
rofl

Darkstar

#2050
Gyanítom, hogy bementél BFD-be. :D

Ahogy fölöttem is írták, a cuccot az értesítő levélben kapod meg "csatolva". Lescrollozol az aljáig, click és megkapod.

PVE szerverrel meg óvatosan, mert utána ha felhúzod azt a karit 70ig, és át akarnád vinni másik szerverre, akkor pvpre nem engedi.


Ed.: Holnap M'uru nerf. Fuck...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

White SeeD

#2051
Hát, sikeresen kiakadt a game.
Hunteremmel éppen a hátsó bejáraton próbálok belépni Stonetallon mountainba, éppen ereszkedek le a bányából, mikor critikal errorral kibasz #134-es errorral, majd az exe-re mutogat.
Már egyszer jártam erre, akkor nem volt semmi gond.
Ha egy helyben állok akkor nem történik semmi baj. Lődözhetek, szörnyet ölhetek, csak ne mozdúljak meg.
Aztmondja hogy failed to read data...
Beléptem emberkémmel, ugyanaozon a szerveren van, tökéletesen megy.
5let? Valakinek hasonló hiba?

Mázli hogy van  teleporterstone. De vidám lesz, ha azon a területen nem tudok garázdálkodni, főleg hogy elkerülném a pk-t. (Bár most majdnem lenyomtam egy 27-es undead rouget, de az az 5 szintnyi különbség megérződik a sebzésen és a páncélon. De majdnem 20%-on múlt :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Xzone

Quote from: Darkstar on 2008-07-15, 17:54:28
Ed.: Holnap M'uru nerf. Fuck...

O lol. Kicsit kiábrándító érzés a bossok nerfelt változatait megölni. Szerencsére kevésszer kellett átélnem eddig (na jó, Lady Vashj vagy C'thun nemnerfelt változata azért túl izzasztó lett volna).

Amúgy meg ma jár le az accountom, és úgy döntöttem, nem fizetem be most legalább egy-két hónapig. Kicsit RL-ezek :D

kelvor

Quote from: White SeeD on 2008-07-15, 22:53:25
Hát, sikeresen kiakadt a game.
Hunteremmel éppen a hátsó bejáraton próbálok belépni Stonetallon mountainba, éppen ereszkedek le a bányából, mikor critikal errorral kibasz #134-es errorral, majd az exe-re mutogat.
Már egyszer jártam erre, akkor nem volt semmi gond.
Ha egy helyben állok akkor nem történik semmi baj. Lődözhetek, szörnyet ölhetek, csak ne mozdúljak meg.
Aztmondja hogy failed to read data...
Beléptem emberkémmel, ugyanaozon a szerveren van, tökéletesen megy.
5let? Valakinek hasonló hiba?

Mázli hogy van  teleporterstone. De vidám lesz, ha azon a területen nem tudok garázdálkodni, főleg hogy elkerülném a pk-t. (Bár most majdnem lenyomtam egy 27-es undead rouget, de az az 5 szintnyi különbség megérződik a sebzésen és a páncélon. De majdnem 20%-on múlt :D

Ha használsz esetleg külön addont kimondottan hunternek, kapcsold ki és próbáld úgy. Régebben stonetalonban volt egy bugos bánya, bárki aki elkezdte bányászni criticalt kapott...szerintem azt már csak kijavították azóta.  :D

White SeeD

Bányán jöttem át, de nem bányásztam, mert azt nem tudok :smile:
DE mérdekes dolgok történnek ezen a térképen.
Pl egy leölt pók lekaszabolta a bagjomat.
Most meg póktámadás csattan rajtam folyamatosan, noha egy pók nincs a közelben. DE nem sebződök így ez kevésbé zavar ::)

Viszont egy quest is kiakadt. Vizielemetálok vacka kell 1 db. Már a második esik.
Egyedűl a cartographer és a questhelper van fent.

Kérdés: Hogy kelek át a nagy vizen? :smile:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

thrall

Quote from: White SeeD on 2008-07-15, 23:50:31
Bányán jöttem át, de nem bányásztam, mert azt nem tudok :smile:
DE mérdekes dolgok történnek ezen a térképen.
Pl egy leölt pók lekaszabolta a bagjomat.
Most meg póktámadás csattan rajtam folyamatosan, noha egy pók nincs a közelben. DE nem sebződök így ez kevésbé zavar ::)

Viszont egy quest is kiakadt. Vizielemetálok vacka kell 1 db. Már a második esik.
Egyedűl a cartographer és a questhelper van fent.

Kérdés: Hogy kelek át a nagy vizen? :smile:

Ashenvale-be van egy kikötő, aminek kereszt alakja van, onnan tudsz elmenni a másik "szigetre", a draeneiek kezdőterületére, meg haza darnába.

Darkstar

1 KIBASZOTT %OS ENTROPIUS WIPE A KURVA ÉLETBE.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Quote from: Darkstar on 2008-07-18, 00:19:56
1 KIBASZOTT %OS ENTROPIUS WIPE A KURVA ÉLETBE.

LOLOLOLOLOL

Darkstar

Utána egy 6%os...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Quote from: Xzone on 2008-07-18, 00:23:22
LOLOLOLOLOL

[spoiler]Nyugi, meglesz az :)  Bár nem lesz akkora élmény, mint a fullos változat megölése.[/spoiler]

Darkstar

Quote from: Xzone on 2008-07-18, 00:48:17
[spoiler]Nyugi, meglesz az :)  Bár nem lesz akkora élmény, mint a fullos változat megölése.[/spoiler]
Ti már megcsaptátok?  :eek:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Quote from: Darkstar on 2008-07-18, 01:03:26
Quote from: Xzone on 2008-07-18, 00:48:17
[spoiler]Nyugi, meglesz az :)  Bár nem lesz akkora élmény, mint a fullos változat megölése.[/spoiler]
Ti már megcsaptátok?  :eek:

Nem sajna, a raidnapok kőbe vannak vésve, és kedd nem az :P

Darkstar

Quote from: Xzone on 2008-07-18, 01:56:24
Nem sajna, a raidnapok kőbe vannak vésve, és kedd nem az :P

Nekünk kiírás szerint 7-12ig van raid, fél egykor csak azért hagytuk abba, mert elment a druidtankink netje. :D Holnap meghal az a mocsok. Az utolsó 5-6 try mind 10% alatt volt, p1 már stabil, a transition is jó.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kraivan

Whiteseed

Ne aggódj. Csak azért találkozol kevés emberrel, mert a wowban nem nagy dolog elérni a 70-et.
Eltart egy ideig, de alacsony szinten max a twinkerek élnek (olyan játékosok akik az alacsony szintűeknek fentartott  battlegroundon élvezkednek)
Ahogy magasabb szintű leszel, egyre több játékossal fogsz összefutni.
70-en meg hajajjj.... XD

Amúgy 70en kezdődik az élet/nem-élet.
Nekem 3 irl hét volt elérni a 70et ^^ (bár nekem van 4 hónap törtszervertapasztalat, így tudtam h mi merre hány centi. Nekem az volt a fura h vannak scriptek és működnek a skilljeim, talentjeim rendesen)

White SeeD

Csak ez a sziget kihalt ahol voltam. Meg a hordások nagy része itt gyülekezik.
Átugrottam a másikra, már több emberrel futottam össze. Főleg a törp meg ember fővárosban.
Már 28 vagyok, lasaan itt a mount ideje, de a pénznek a fele sincsen meg, és akkor még nem vettem meg az újj skilleket :frown:

Most a leatherworkingal szívok. Túl későn vettem fel, vagy nem tudom, de a gagyi light leatheres cuccokat kéne csinálnom, csak a gond az, hogy túl jól skinelek már, és alig jön light leather. Helyette dögivel jön a médium, és nem tudok velük mit kezdeni.
Most átnéztem egy leatherworking faq-t. Elvileg még 180 light leather kéne, hogy eljussak oda, ahol már mediummal tudok dolgozni.
DE fújhatom, ha egyszer alig tudom skinelni.
Lehet nyitok egy újj karit és azzal összeszedek lightokat.
De ez így szívás.
Persze lehetne venni AH-ból meglehetősen beteg áron, de arra nincsen pénzem, és nem is költenék erre.
(Nindenesetre tegnap jó üzletet csináltam. 30 ezüstért vettem egy 12 slotos bagot :D)

A mai nap poéna: Az ufókkal kezdtem egy karit. lv3 vagyok, odajön hozzám egy NF lv7 hogy segítsek neki és húzzam ::)
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Bruce

Quote from: White SeeD on 2008-07-18, 10:40:03
Csak ez a sziget kihalt ahol voltam. Meg a hordások nagy része itt gyülekezik.
Átugrottam a másikra, már több emberrel futottam össze. Főleg a törp meg ember fővárosban.
Már 28 vagyok, lasaan itt a mount ideje, de a pénznek a fele sincsen meg, és akkor még nem vettem meg az újj skilleket :frown:

Most a leatherworkingal szívok. Túl későn vettem fel, vagy nem tudom, de a gagyi light leatheres cuccokat kéne csinálnom, csak a gond az, hogy túl jól skinelek már, és alig jön light leather. Helyette dögivel jön a médium, és nem tudok velük mit kezdeni.
Most átnéztem egy leatherworking faq-t. Elvileg még 180 light leather kéne, hogy eljussak oda, ahol már mediummal tudok dolgozni.
DE fújhatom, ha egyszer alig tudom skinelni.
Lehet nyitok egy újj karit és azzal összeszedek lightokat.
De ez így szívás.
Persze lehetne venni AH-ból meglehetősen beteg áron, de arra nincsen pénzem, és nem is költenék erre.
(Nindenesetre tegnap jó üzletet csináltam. 30 ezüstért vettem egy 12 slotos bagot :D)

A mai nap poéna: Az ufókkal kezdtem egy karit. lv3 vagyok, odajön hozzám egy NF lv7 hogy segítsek neki és húzzam ::)
Nyúzzál crittereket. Tehén, szarvas, amit találsz és nyúzni tudsz ;) Ha jól rémlik ez segít.

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Darkstar

#2066
Nem tudom jártatok-e a patch óta SW-ben, de már építik a kikötőhöz az utat.

Ed.: Új wotlk lock talent.
[Improved Soul Leech] 2/2 - Your Soul Leech effect also restores mana to you and your summoned demon equal to 30% of the damage caused.

OMFG. A mostani 9-10ks critjeimmel ez már most 3k mana minden 3. shadowboltnál... No moar lifetap lol.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

#2067
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

JaFaR


Xzone