Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

Bishop

Fúúú van naaaagyon sok altom XD

Main: Calildur NE Druid, btw új t9 alis leather set :zomg: fűző, lol lesz férfi karin :facepalm: De a kommandós zseb király, és végre nem emlős van a fejünkön hanem madár  :D
ezenkivül megtalálhatsz még Szentszakál néven lvl 80 holy pala, tegnap lett 80 most erősen gearelni kell XD
És még nagyon sok karim, de majd én felveszlek listbe és ha fent vagy írok úgy is :smile:


Makos


Bishop

Igazából ez nem új keletű dolog már volt rá példa hogy egyetem így próbálta tesztelni a gazdasági szokásokat, vagy lehet ez az egyetem egy és ugyanaz? A fene se tudja  :P

thrall

Quote from: Bishop on 2009-07-17, 16:45:36
Igazából ez nem új keletű dolog már volt rá példa hogy egyetem így próbálta tesztelni a gazdasági szokásokat, vagy lehet ez az egyetem egy és ugyanaz? A fene se tudja  :P
a pali aki jön az ugyanaz, aki teszteli ezt, meg oktatja is azon az egyetemen.  Egyébként érdekes gondolkodás, így még sose gondoltam bele

Bishop

én már igen csak nem gazdasági hanem társadalmi szemszögből

White SeeD

Visszatértem a WoW-ba, legalább is a 10 napos ingyengame idejére.
GW után furcsának éreztem, hogy miért is utálom annyira a "pvp" szervert wow-ban. Belépek a régi karimmal, városban, nézem mi és hogyan is van éppen nálam,  éppen jön szembe egy 5 tagú hordás csapat mindegyik 5-6 szintel felettem, lecsapnak és elfutnak az őrség elöl, persze előtte még kiröhögnek, mivel a városi őrség lócitromot sem ér... :frown: Egyből eszembe jutott miért :D
Kezdtem is egy karit egy normal szerveren. Állítólag sok rajta a magyar, és tényleg futkoznak páran magyar névvel. Bár irtó kényelmetlen hogy nincsen semmim, és még a skilleket sem tudom megvenni rendesen. Meg végre el kéne érni azt az lv10-et (vagy 12-t) hogy végre lehessen petem, és ne öljön le mindenféle vacak csoport. CSak 9-nél elfogytak az egyedül végezhető questek. asziszem nyúzható dögöket fogok öldözni, legalább nő a leatherworkingem. ^^
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Bishop

csak nem Arathor? Jó is az, amugy remélhetőleg most sikerrel jársz és egészen 80ig nincs megállás  :D

edit: esetleg próbáld meg azt, hogy keresel ragnan valakit akinek van arathoron olyan karija akinél pénz is van, és akkor te adsz neki ragnan pénzt ő meg ad neked arathoron. Na márha arathoron vagy  :D

White SeeD

Jam Arathor-on kezdtem. Végre van petem. Már csak pénz kéne és minden happy.
Az 5leted nem rossz. Valaki aki ebben a helyzetben van? :D Ragnan vagy bloodscapon is tudok adni aranyat aranyért. Ragnan még nyersanyagok tömkelegét is.
Hát az lv80 az kérdéses. Nemigen tervezem megvenni a kieget főleg amíg ilyen drága. Többek közt ezért sem folytatom a pvp-s karit, azzal ott semmi esélyem sem lenne. :ejj:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

thrall

gyenge vagy... PvP nélkül nem wow a wow :D (még akkoris, hogyha arról szól, hogy elszívsz 5 perc alatt 10 szál cigit, mert gankel 25 hordás Ulduar előtt és nem tudsz bejutni, a raid meg majd meg őrül, hogy mit szarakodsz odakinn... a hordások amúgy nem Mox -osok voltak /spit)

egyébként pl ha huncsatin beírod, hogy pénzt cserélnél ragna/arathor, BS/arathor között, akkor valszeg valamikor lesz majd rá válasz

White SeeD

Nem gyenge, csak nem dohányzom és nem iszom :ejnye:
Pvp-re bőven jobb a GW. Ott meg általában úgy is csak azt csinálom.

Hogyan is kell chetcsatornát keresni/belépni? Régen volt már, nem emlékszek ilyen dolgokra.
Mire rájöttem arra is hogy hogyan lehet cuccokat szétválasztani :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Bishop

 /join hun

Amúgy én inkább trade chattel próbálkoznék (városban /2 ) mert hunchatin csak degenerált tizenévesek vannak, neked meg úgysem okoz gondot az angol szerintem.
Wowba amugy sem jó a pvp, pve az igazi, mondjuk az új BG-t már várom, BG-zni szeretek feral duduként tank gearbe, még pvp gear nélkül is sokáig bírom :D

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

Nemrég megtaláltam a Big blue Dress készítőjének a Youtube-os channeljét. Hát azt kell mondanom űbereli az összes music machinima készítőt. Van énekhangja nem úgy mint Nyhm-nek, és nagyon jó szövegei vannak. példának itt van ez: http://www.youtube.com/watch?v=yp-JIhuYI8o a banda nem kimondottan WoW-ra írta szerintem, viszont a videó alatta nagyon jó.

Ami pedig WoW-ról szól és nagyon nagy az ez: http://www.youtube.com/watch?v=-2xuO8JBepM&feature=related

White SeeD

#2984
omg, van király. A múltkor még nem volt :smile:
Meg a hajók sem arra mennek amerre kéne.

Kapok néha pontokat ha elérek valami kerek számot, pl szintben (10-esével) vagy fullon felfedezem valamelyik térképet. Ezzel mit lehet kezdeni?

Melyik gombal is lehet áttekerni a questlassúismertetőszöveget?

Mi a neve az agromérő addsonnak?
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Darkstar

Varian > all  :Kiraly:

Semmit, csak gyűjteni lehet. Alapértelmezettként y-al tudod előhozni az achi interfacet.

Interface/Objectives/Instant quest text

Omen
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

Varian régen unszimpatikus volt, mert nem ismertem, és azonkívül elküldte Bolvart [spoiler]és ezzel meg is ölette[/spoiler], viszont hogy most miatta és Grom fia Farrosht (Garrosh) miatt újra kitörni készülőben látszik a horda-ally háború egész megkedveltem :D

Az achievementek meg cask e-peen növelésre jó

Bishop

Varian egy forrófejű sértett kisfiú. Ugyanakkor értem miért csinálták ilyenre, mivel wowba lassan túl nagy volt a béke, aminek én örültem btw. Viszont ha megnézitek a Varianról szóló képregényt akkor fel fog tünni mennyire elcseszte Blizz a jellemét. Nem beszélve arról hogy hol van Broll meg Valeera? Uc-nél még ott voltak aztán eltüntek. Nem hiszem hogy Broll egyet értene a döntéseivel.

thrall

1. szerinted miért nincs ott Broll akkor a trónteremben? :D

2. nemtudja valaki, hogy honnan tudom megszerezni a képregényeket (jelenleg minden egyes kis plusz pénzem GC-re rakom félre :D )

Lythis

Varian azért ilyen, hogy Metzen alli oldalon is kiélje magát. És nem "badass" csak ki kellett találni, hogy most megint háború, mert bár van szövetség meg horda, de gyak semmi konfliktus nincs...

thrall

#2990
Quote from: Lythis on 2009-07-20, 22:31:42
de gyak semmi konfliktus nincs...
Ne nevettess, a múltkor szedte ki az egyik növényem egy hordás!!! Ez már konfliktus! Mikor látta, hogy afelé repülök, és ő csak utána kezdett

edit: amúgy hirtelen hogy megnőtt a tökös gyerekek száma az ally oldalon. Varian, Fordring (aki végre aktivizálta magát). Kettővel több mint amennyi volt

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Bishop

3 oldalnyi Fail  ::)

Csak pár érdekesség. Achenvalei konfliktus, LOL az még abban az időben lett beleépítve a játékba mikor a harcok még zajlottak, azóta Blizz csak lusta volt kivenni, sőt ami azt jelenti egész Azzeroth sokat változott loreban Vanilla óta és még is megtartják. Ennek vagy az az oka hogy az új játékosok is megtapasztalják, vagy simán az hogy WSG-nek legyen értelme.
A wrathgate konfliktus, lol Putress nem csak allisokat de hordásokat is kinyírt, és nyilvánvaló hogy az egész háta mögött Varimarthras volt.

Az meg hogy a horda milyen szimbólumokat hord, az allinak semmi köze, Allisok sem váltanak szimbólumokat csak azért mert orc fogolytáborokat üzemeltettek, Blood elfeket akartak megölni, Trollokat mészároltak le.

Darkstar

Quote from: Bishop on 2009-07-20, 23:25:46
A wrathgate konfliktus, lol Putress nem csak allisokat de hordásokat is kinyírt, és nyilvánvaló hogy az egész háta mögött Varimarthras volt.
Milyen céllal is hozták létre a ROS-t? Csak az volt a ciki, hogy Putress előbb elsütötte a dolgot, mint hogy Sylvanas tette volna.

Egyébként hol voltak orc fogolytáborok ill. hol végzett az ally akkora mészárlást, mint anno a horda?

Egyébként meg: broken front.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Quote from: Darkstar on 2009-07-20, 23:37:25
Egyébként hol voltak orc fogolytáborok

Pre-Metzen.
Tudod, Warcraft I-II.

Bishop

Durnholde ::)

Annyiban egyetértek az íróval hogy Thrallnak ideje gerincet növesztenie, és Garrosht meg a régi vezetőket arrébb állítani. Sylvanas bio háborúsdijához Thrallnak nem sok köze volt.

Darkstar

Variannak nem is Thrallal van baja, hanem a hordával. Nem tudtam róla, hogy Sylvanas meg a pereputtya valami 3. frakció.

De ez kezd olyan irányba menni, mint egy rakat thread az offic. fórumokon, és semmi kedvem még 10 nap múlva is ezzel foglalkozni.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん