Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

Bishop

Van ilyen, blizz még mindig nem reagált, már kezdek türelmetlen lenni. Ha holnap se írnak akkor elküldöm nekik  a képet az útlevelemről múltkor is az segített.

Xzone

Én az amerikai release óta játszom, és még soha nem lopták el semmilyen accountomat. Pedig vírusirtóm sincs a Common SenseTM 1.0-n kívül.

Kraivan

Nekem még nem de asszonynak egyszer törték fel accjt. Pedig én vagyok az értékesebb.  :angyali:

lett írva gyorsan levél amiben megadtuk blizznek a cd-keyt. pár óra alatt meglett minden. megírtuk h mi a main kari, meg a fő alt, azok visszakapták a cuccokat, í többi kari meg megkapta a vigaszdíj frostemblempacket.

Bishop

Egyszer törtek fel az én hibámból, most ez ellen nem sokat tudtam tenni, amíg visszakapom az accom nem érdekel ki mennyire pro hogy még sose lett feltörve :hehe:

Én is megadtam a CD-keyt igaz csak a wotlk-é volt meg mert a többit letöltöttem, meg megmondtam hogy armory szerint mikor volt a karim online, szóval szerintem nekem is megoldódik főleg hogy nem használja most, szerintem nem vette meg a kieget mert 11 25-én volt utoljára online. A kariaim soso megvannak, az értékeket meg remélem visszaadják. CSak hát várnom kell a soromra mire reagálnak de ha holnap se reagálnak akkor küldök nekik hivatalos papírról képet akkor szerintem tuti hogy reagálnak.

Szerintem nem értékre hajtanak általában, pl az én 10 karimon összesen ha volt 4000 gold, pusztán figyelik melyik kari nem aktív rég óta és azt szemezik ki. Elmondás szerint goldot árult a karimmal meg farmolt.

Kraivan

Mondjuk sose láttam értelmét a feltörésnek.
Cuccot szerezni? Már így is csak fél lépésre van attól a játék h minden héten postáz maga a blizz egy epic cuccot a játékosoknak. Meg minden jobb dolog úgyis soulbound.
professionök igencsak el voltak hanyagolva. ha jól láttam Vanillában ha a legjobb kellett akkor magadnak kellett legyártanod. Most meg?

Arany? Minek? Mintha nem ömlik a lóvé. Minimál ráfordítással megvan a pénz bármire. Ha meg valaki csak egy picit ráfekszik az AH-ra napok alatt párszázezer gold.

vagy csak én nem látom át az egészet és valóban van egy halom hülyegyerek aki a bankszámláját csatolja párezer goldért?  :confused:

Bishop

Mindig elmosolyodok amikor mesélik emberek hogy így egy nap alatt meg úgy pár hét alatt mennyi pénzt szereztek. Hát nekem sose ment a pénz szerzés mindig csóró voltam, persze hozzá tartozik hogy lusta vagyok az ilyen AH-záshoz meg farmoláshoz és proffessionöket is csak addig erőltetem még értelmét látom. Tuti bennem van a hiba de sose láttam át hogy tudnak emberek 1 nap alatt ezreket keresni, néha néha rávettem magam hogy farmolgatok meg dailyzek de olyan 3 óra után elmegy a kedvem. De sose fordultam goldárushoz, valahogy mindig kihúztam. Most hogy már a dual wield és a normal fly mount ára is lement minden gondom megoldódott. Főleg ezekre megy el a pénzem mert van csomó altom és mindet próbálom a lehető legjobban felszerelni. Főkarinak van gyors repülő mount a többinek meg annyira mind1.
Egy biztos már sokan próbálták belém nevelni hogy kéne jól pénzt keresni de nem sok sikerrel :angyali:

Xzone

Most csináltam meg ezt a questet:

http://www.youtube.com/watch?v=bpzGyH7bePo

Hatalmasat nevettem rajta :D

kelvor

Quote from: Xzone on 2010-12-13, 01:34:19
Most csináltam meg ezt a questet:

http://www.youtube.com/watch?v=bpzGyH7bePo

Hatalmasat nevettem rajta :D

You'd Be suprised how often that works! LoL.  :D

Erősen gondolkozom rajta, hogy beruházok én is a kiegre. Keresnem kellene egy olyan klánt, ami nem hc. Valahogy ez a "legyél ezeken a napokon pontban ekkor itt raidre vagy repülsz" mentalitás nagyon nem hiányzik. Arathor serveren játszik valaki? Ott vannak a mainjeim, de jó lenne felhúzni egy goblint for fun.
Erről jut eszembe, tényleg egyszerűbb szintezni most, hogy kijött a Cata?

Darkstar

Sokkal egyszerűbb.

Engem is tetves módon vonz, de ha most megvenném, elkúrnám vele a vizsgaidőszakot, az meg nem hiányzik. Még a rendes előfizum is lejár 3 nap múlva és egyelőre leállítattam a fizetést.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bishop

Hát én már egy féléve nem voltam online, de figyelemmel kísértem a beta fejleményeit és mondhatom hogy sokkal jobb lett a fejlődés. A hangulat a story mind jobban átjön.

kelvor

Quote from: Darkstar on 2010-12-13, 02:27:42
Sokkal egyszerűbb.

Engem is tetves módon vonz, de ha most megvenném, elkúrnám vele a vizsgaidőszakot, az meg nem hiányzik. Még a rendes előfizum is lejár 3 nap múlva és egyelőre leállítattam a fizetést.

Uh, kitartás és sok sikert a vizsgákhoz! Addig had pihenjen a jó öreg Lockod.  :smile:

Quote from: Bishop on 2010-12-13, 02:33:09
Hát én már egy féléve nem voltam online, de figyelemmel kísértem a beta fejleményeit és mondhatom hogy sokkal jobb lett a fejlődés. A hangulat a story mind jobban átjön.

Jól hangzik. Közben utánéztem kicsit, milyen kaszt lehet a gobo. Ez már egy rossz jel, ha gondolatban el kezdek tervezni egy karaktert...a vége mindig ugyanaz...szegényebb leszek pár ezer forinttal.

Darkstar

Thx.
Egyrészt a questek jobbak (átdolgozták a régiek 99%-át is), másrészt a rewardok is jók (no more spirit + str és társai), az hogy szinte minden szinten kapsz valamit (talent vagy skill v valami) az tök jó, mountok előbb elérhetők, a folyamatos scale-eződés is, főleg casterként. LFD és pvp xp (lvl 45től meg random bg) + heirloom = sokkal jobb szintezni.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Úgyis untam már a régi a questeket, örülök, hogy átdolgozták őket. Biztos caster lesz majd a gobo, a cloth heirloom az megvan. Annyian dicsérték már a lockot, köztük te is, hogy lehet azt indítok majd. Persze még ott van a 80-as rugó meg warri, őket is fel kellene húzni. Hm, ez tényleg egy neverending game.  :punny:

Xzone

Annyira átdolgozták a régi questeket, hogy teljesen ki is vették őket. A Cataclysm sztorija már level 1-en elkezdődik. Teljesen megváltozott a világ és a körülmények.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Bakker. Ezért indítani egy topicot.  :falba: Nem tudom eldönteni, hogy ez most valami szociológiai kísérlet vagy tényleg komoly.

Mondjuk ezért a commentért már megérte: "This is like saying their being racist because i cant make a black orc.."  :D

Kraivan

Augusztus óta hanyagoltam a  játékot. Most ezért tértem vissza.

És végre szintezem az álomkarimat. Troll lock!  :whoah:

Minden rota most már prioritássorrendű. Eddig cementshamanom és demonlockom (ork) volt a két főkarim. A cement az ugyebár erősen prioritásrota volt a demonlockot meg úgy írták le eddigis hogy polipoknak való. De nekem ment.

Race change-re nem dobok ki pénzt, meg úgyis gruppengangbang van az új területeken, a régiek is érdekeltek meg amúgyis meg kell tanulni az új rotát.
Hétfőn indítottam a karit, most már 69-es Northenden.

Outlandet nem alakították át így egész 78-ig valszeg unalmas lesz a dolog.

Klánra. Van egy klánom amiben csak én meg barátnőm van. LichKingben akartam egy 10es hc klánt, de mint tudjuk nem volt értelme. Hátha most összejön. Hc-n azt értem hogy a heroic10-esek kill a cél ha futja rá a skill.

Hiányzik a régi csapat. Amikor raid közben azt beszéltük a társakkal hogy hogy vagy az asszonnyal és lefeküdt-e már a gyerek...
Nem pedig azt kellett hallgatni ventrillon hogy "fúúúú srácok... kár h nem voltatok itt. Akkorát backstabeltem az allyba Hillsbrandban..."  :ejj:
Az a Lichking a jó társaságot elfútta a szélrózsa minden irányába. :(

Bishop

Demo lockhoz pedig nem kellet sok ujj LK-ba. corruption immolate, aztán shadowbolt spam amig nem procol a molten core, esetleg curse of doom ha nem kell elementset pakolni. Az új demo talent viszont határozottan tetszik. Most hogy a durvább demonok guardianokként működnek.

Kraivan

#3528
Quote from: Bishop on 2010-12-13, 10:56:27
Demo lockhoz pedig nem kellet sok ujj LK-ba. corruption immolate, aztán shadowbolt spam amig nem procol a molten core, esetleg curse of doom ha nem kell elementset pakolni. Az új demo talent viszont határozottan tetszik. Most hogy a durvább demonok guardianokként működnek.
Hááát... jah. Ha ligtban tolja az ember.
Nekem így nézett ki.

Immolate, corruption és CoA/CoD fenntartani
Shadowbolt spam
ha van molten core akkor incinerate SB helyett.

Amint decimate a rotád módosul úgy, hogy h soulfire de azért 30 secenként egy SB-t is küldj a debuffért.

ha cd-n van akkor meg letenni egy demon circle-t, demonform. demon charge, immolate aura, shadowflame, rota tart, majd ha lejár az immoaura, akkor teleport vissza safe zone. Még lehet belefért egy árnyékhányás a + dot-ért.


Emellett ha maximalizálni akartad a dps-ed akkor kifejezetten addokat vadásztál a decimate miatt, h a bossba ölhesd a soulfire-t. Ami ugyebár kívánt már egy kellemesebb Focus targetelést is. meg jó időzítést is, mert az a többi dps hamarabb kinyírta az addokat minthogy egy SB-t elcastolhattam volna 600 haste mellett.

Bishop

Persze azért nem annyira egyszerű ahogy leírtam, én is így csináltam ahogy te, de szerintem még mindig jobb mint affli lockként 6 dotot figyelni

Kraivan

Személyfüggő.
meg mindig feljön ugyebár sok nooblingnél az a kérdés h melyik a legjobb ág.

nekem valamiért a destro és az affli sehogy sem áll kézre. látom a mechanikát, látom a logikát, affliként harmadannyi dps-t tudtam csinálni mint demo-n.
Tény h lvl10től arra speceltem, így az a rota van a kezemben.

Még most azt számolgatom, hogy 83-an kell-e a FelFlame a rotába, vagy a hand of guldan elég haste-lel majd megoldja az Immolategondomat. Illetve a Corruption megér majd 1 gcd-t, vagy többet vesztek vele ha fenntartom, így akkor marad ha futkosni kell.

thrall

Quote from: Kraivan on 2010-12-13, 12:58:59

Még most azt számolgatom, hogy 83-an kell-e a FelFlame a rotába, vagy a hand of guldan elég haste-lel majd megoldja az Immolategondomat. Illetve a Corruption megér majd 1 gcd-t, vagy többet vesztek vele ha fenntartom, így akkor marad ha futkosni kell.
lényegében kb mindegy 83-on. én úgy húztam fel 85-re csirkét, hogy szinte csak icelance-t spammeltem. (filnézés közbe nem akartam arra figylni, hog ymit nyomkodjak :3 )

kelvor

#3532
Milyen fajta Action bar addon-t használtok? Kellene valami egyszerűen kezelhető és átlátható. És ja...megvettem.  ^^"

Bishop

bartender+buttonfacade

kelvor

Thx. Kipróbálom.

Darkstar

Szerintem a Shadowflame túl kis dpct ahhoz, hogy egy pve rotába bekerüljön (hacsak 4.0.1ben nem buffolták)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

8.6 GB patch, azt a ku. Most várhatok, míg letölti meg update.   :facepalm: Reménykedtem, hogy ha már az ember megveszi a legújabb kieget, az csak kisebb online update-ra szorul...

Draconire

Darkstar, gyere a TN-es KoT-ba. Most.
Soul is fog zaklatni, csak várd ki.
Nincs választás.

Darkstar

Már megtalált. :D Majd talán januártól, magamat ismerve úgy döntöttem, jobb ha nincs se kiegem se előfizetésem jan 18ig. Ha mindenből megvan legalább a 4es, mehet a kockulás ezerrel. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Hű... a Blizzard teljesen elvesztette a józan eszét Uldumnál. Most csináltam meg egy komplett questsorozatot a goblin Adolf Hitlernek :zomg: