Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

JaFaR

Quote from: Soul on 2007-12-13, 03:59:37
Na gyerünk Jafar sorold fel miket ajánlott nekem fel DS a bejutásért  :D.Te jobban tudod van 1 olyan érzésem.Multkor volt 1 hely iylen altos ssc-be és épphogy elkezdjük már írogat rám hogy DS mennyit fiezetett nekem ezé  :smile:.
Hááát én csak annyit tudok, hogy elindult DSéktől 6 Thai lány mikulás sapi only öltözetben és egy nagy ládát cipeltek a vállukon amiben ott volt DS összes Anime matériája (DVD, HDD, YMCA, STB...). Csak annyit mondtak Soulhoz megyünk.  :muhahah:

Fubenalvo

Valaki tud ajánlani olyan Magyar WOW szervert ahol 500 vagy afelett van az online player szám és stabil is emellett?

Soul

#1262
Quote from: Fubenalvo on 2007-12-13, 14:07:41
olyan Magyar WOW szervert

Azaz tört szervert? Akkor nem :(

Quote from: JaFaR on 2007-12-13, 09:23:20
Hááát én csak annyit tudok, hogy elindult DSéktől 6 Thai lány mikulás sapi only öltözetben és egy nagy ládát cipeltek a vállukon amiben ott volt DS összes Anime matériája (DVD, HDD, YMCA, STB...). Csak annyit mondtak Soulhoz megyünk.  :muhahah:

Azt a qva valyon mikorra érnek ide ?  :D

Darkstar

#1263
Quote from: Fubenalvo on 2007-12-13, 14:07:41
Valaki tud ajánlani olyan Magyar WOW szervert ahol 500 vagy afelett van az online player szám és stabil is emellett?
Nem létezik.
Tört WoW sem létezik. :D

Más:
QuoteOn a related note, we're looking into fixing some issues with summoning that would once again enable us to allow warlocks to summon people into an instance from anywhere in the world. This could happen as soon as the next big content patch (2.4.0) if all of the technical issues can be resolved by then.

YES!!!
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Quote from: Soul on 2007-12-13, 15:44:11
Azt a qva valyon mikorra érnek ide ?  :D

Nem tudom, de mond nekik nálam is van hely.  :D

Quote from: Darkstar on 2007-12-13, 16:08:11

Más:
On a related note, we're looking into fixing some issues with summoning that would once again enable us to allow warlocks to summon people into an instance from anywhere in the world. This could happen as soon as the next big content patch (2.4.0) if all of the technical issues can be resolved by then.

YES!!!

Ez most jó vagy rossz? Lock szemszögből mégtöbb idézést jelent.   :szemuveges:

Darkstar

És igen, a 2.3.2-ben a Blizz megöli azt az irritáló, buzeráns, OP AR/Prep rugó buildet. A prep mostantól nem nullázza ki az adrenalin rusht.  :whoah:


A lock változtatás meg jó, így sokkal egyszerűbb lesz kiugrani potiért, javítani, etc.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Pólót ugyan nem tudok, de ha alternatíván is töröd a fejed, szerintem ennek is nagyon örülne.

Quote from: Ymir on 2007-12-16, 16:58:51
(ha a postom bárkit is zavarna, akkor törlöm vagy spoilerbe rakom)

Tekintettel a 4-5 emberes hatalmas látogatatotságra, kötve hiszem.  :D

Alkyra

#1267
pólot csinálni a sugrában tudsz, pesten az örs vezér téren(2es metró végállomás), 4000-5000 ft.(attól függ milyet akarsz)
venni pólot meg...hmm. azt sajnos nem tudom. nem láttam még wowos pólot soha...ajándékba adták azt hiszem vlm boxhoz anno...-.-

s hogy on is legyek:

számtalan játékot kirpróbáltam: guild wars, linieage 2, silk road, 9dragons, ragnarok online, rising force: online, sword of the new world...de egyik se tudta azt az élvezet nyújtani amire a WoW képes volt...
Már jóideje abbahagytam a WoWot...de most megint rámjött, hogy jó lenne índítani egy karaktert...(hogy milyen kasztot azon a mai napig filozókXD)...a baj az, hogy haveromnak túl sok lenne s nem tudna velemjönni (ő épp msot megy egy törtrae..) s így egyedül nem sok értelmét látom..(egyedül fejlődni uncsi..még így gyorsított állapotban is...)
csak már nagyon viszket a tenyerem egy jófajta BG/Arena után...

Kártyáról fizetni mindenképp olcsóbb lenne, de még így is sok a srácnak.:(
Szal röviden annyi lenne a kérdésem, hogy érdemes-e egyedül fejlődni míg elérem 70et hogy végre bekerüljek egy guildbe s ott tudjak pvpzni?
oh s hova melyik szerverre menjek?:):)(ezt a kérdést oly sokszor tettem már fel.XD) múltkor nagyon megszívtam mert olyan BattleGrp ba kerültem ahol 1 óránként ha volt egy bg akkor örültem már. Hordás szeretnék lenni mindenképp s pvpzni akarok non stop.:)(már alacsony szinteken is)
Esetleg van vlhol egy normális NAGY klán ami szívesen lát új arcokat a guildben?

thrall

Quote from: Alkyra on 2007-12-16, 17:45:58
pólot csinálni a sugrában tudsz, pesten az örs vezér téren(2es metró végállomás), 4000-5000 ft.(attól függ milyet akarsz)
venni pólot meg...hmm. azt sajnos nem tudom. nem láttam még wowos pólot soha...ajándékba adták azt hiszem vlm boxhoz anno...-.-

s hogy on is legyek:

számtalan játékot kirpróbáltam: guild wars, linieage 2, silk road, 9dragons, ragnarok online, rising force: online, sword of the new world...de egyik se tudta azt az élvezet nyújtani amire a WoW képes volt...
Már jóideje abbahagytam a WoWot...de most megint rámjött, hogy jó lenne índítani egy karaktert...(hogy milyen kasztot azon a mai napig filozókXD)...a baj az, hogy haveromnak túl sok lenne s nem tudna velemjönni (ő épp msot megy egy törtrae..) s így egyedül nem sok értelmét látom..(egyedül fejlődni uncsi..még így gyorsított állapotban is...)
csak már nagyon viszket a tenyerem egy jófajta BG/Arena után...

Kártyáról fizetni mindenképp olcsóbb lenne, de még így is sok a srácnak.:(
Szal röviden annyi lenne a kérdésem, hogy érdemes-e egyedül fejlődni míg elérem 70et hogy végre bekerüljek egy guildbe s ott tudjak pvpzni?

Jöhetsz velem partyzni, ha megfelel neked, hogy napi 3-4 órát játszok csak, és itt a vizsgaidőszak :D a legnagyobb karim 18-as, a többi 10 alatt van bőven :D Lagnaroson, hunscalpon, meg Argent Dawn-on.

Alkyra

Quote from: thrall on 2007-12-16, 18:03:26
Quote from: Alkyra on 2007-12-16, 17:45:58
pólot csinálni a sugrában tudsz, pesten az örs vezér téren(2es metró végállomás), 4000-5000 ft.(attól függ milyet akarsz)
venni pólot meg...hmm. azt sajnos nem tudom. nem láttam még wowos pólot soha...ajándékba adták azt hiszem vlm boxhoz anno...-.-

s hogy on is legyek:

számtalan játékot kirpróbáltam: guild wars, linieage 2, silk road, 9dragons, ragnarok online, rising force: online, sword of the new world...de egyik se tudta azt az élvezet nyújtani amire a WoW képes volt...
Már jóideje abbahagytam a WoWot...de most megint rámjött, hogy jó lenne índítani egy karaktert...(hogy milyen kasztot azon a mai napig filozókXD)...a baj az, hogy haveromnak túl sok lenne s nem tudna velemjönni (ő épp msot megy egy törtrae..) s így egyedül nem sok értelmét látom..(egyedül fejlődni uncsi..még így gyorsított állapotban is...)
csak már nagyon viszket a tenyerem egy jófajta BG/Arena után...

Kártyáról fizetni mindenképp olcsóbb lenne, de még így is sok a srácnak.:(
Szal röviden annyi lenne a kérdésem, hogy érdemes-e egyedül fejlődni míg elérem 70et hogy végre bekerüljek egy guildbe s ott tudjak pvpzni?

Jöhetsz velem partyzni, ha megfelel neked, hogy napi 3-4 órát játszok csak, és itt a vizsgaidőszak :D a legnagyobb karim 18-as, a többi 10 alatt van bőven :D Lagnaroson, hunscalpon, meg Argent Dawn-on.

hm.:) jó lenne. nekem is ugyanúgy vizsgaidőszak.^^ ragnaroson tele vok alis karikkal..nem mintha használnám őket.:)(van ott egy 60as palám!!XD...bár a palát pvpre használni nem nagyon lehet..) max törlöm azokat.:) nem tudom még mikor kezdek, de majd mindenképp szólok.:) van ott magyar klán horda oldalon?(alin tom h van, tele vannak...:P)

thrall

ragnaroson allisok vannak (USteamből), bloodscalpont meg horda vagyok (mást nemtok aki ott játszik :D )

fraglimiter

Jomagam is bs horda oldalon daralom az ellent!
Alkyra, az utolso mondatodra reagalva annyi mondanivalom lenne h ha tenyleg pvp-re koncentralsz akkor nezz korbe azokon a servereken ahol akadnak magyarok es utana dontsd el h tenyleg megeri-e csak pvp miatt felhuzni a karit. Arra akarok ramutatni h miota bejott az arena es a honor-systemet modositottak nem igazan vannak olyan guildok (bs alli/horda tapasztalat) akik pvpre specializalodnanak. Jo persze akad csak nem tul megbizhatoak.
Ott indits karaktert ahol van baratod akivel szivesen jatszanal, szerintem ez a legfontosabb :)

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Quote from: Alkyra on 2007-12-16, 18:10:58
...bár a palát pvpre használni nem nagyon lehet..

Ezzel azért vitatkoznék :)

Alkyra

Quote from: Xzone on 2007-12-17, 06:55:14
Quote from: Alkyra on 2007-12-16, 18:10:58
...bár a palát pvpre használni nem nagyon lehet..

Ezzel azért vitatkoznék :)

DPSnek semmiképp se megy el, mert nagy cds anticcje van, továbbá healernek is nehezen, mert egy h jól irányzott counterspell s annyi a dolognak.
Továbbá az egész kaszt szerencsére alapul.(proc esélyekre. ha bejönn mákod van...ha nem akkor megszívtad)

Soul


Xzone

Quote from: Alkyra on 2007-12-17, 10:33:01
DPSnek semmiképp se megy el, mert nagy cds anticcje van, továbbá healernek is nehezen, mert egy h jól irányzott counterspell s annyi a dolognak.
Továbbá az egész kaszt szerencsére alapul.(proc esélyekre. ha bejönn mákod van...ha nem akkor megszívtad)

Nem tudom, én mindkettőt szoktam csinálni arénában, bár amikor pvp-zem akkor inkább retribution vagyok. A pvp trinket megoldja az anti-CC gondokat, a sealeket most már nem lehet dispelelni, szóval azzal sincs gond. A SoC meg elég nagy eséllyel procol egy viszonylag lassú fegyverrel, tehát lehet rá számítani(de egyébként is ott a Crusader Strike).

Healing téren 2v2-ben és 3v3-ban vannak kisebb gondok, leginkább a mobilitás hiánya zavaró. Nagyon ügyesen kell időzíteni és trükközni a Line of Sighttal, különben nem sokra mész.

De persze még mindig fennáll, hogy nagyon gear-dependant az egész class, anélkül tényleg nem érdemes belevágni semmibe.

Darkstar

#1277
KIB*** KURVA BLIZZ, HOGY KAEL FIGHT KÖZEPÉN MEGY EL A SZERVER


Ed.: azért ezt a játékszert megtartanám. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

lol... loggolok be, na mondom játszok egy kicsit a magemmel, erre látom, hogy ragnaros nincs felül... azthittem kitöröltem/ték a karimat, és már majdnem megjiedtem, amikor látom, hogy OFF a server... jó 20 szint nem a halál, de akkoris na

kelvor

Ez rohadt jó volt. Nem tudom, hogy láttátok-e az első 2 részét, de ez kb. üt mindent. Érdemes megnézni, feltéve ha nem riaszt el az, hogy 2.4 giga és másfél órás.  :D

Xzone

Quote from: kelvor on 2007-12-18, 00:52:41
Ez rohadt jó volt. Nem tudom, hogy láttátok-e az első 2 részét, de ez kb. üt mindent. Érdemes megnézni, feltéve ha nem riaszt el az, hogy 2.4 giga és másfél órás.  :D

Hmm, erről még nem is hallottam... és igen, elriaszt a mérete :P ("That's what she said.")


Darkstar

#1282
Quote from: thrall on 2007-12-18, 23:55:35
I'm a mage
Tegnap láttam FS-on, na ez a faszi PONT úgy néz ki, mint a karija.  Awesum  :lul:

Amúgy a Mr. T-s is baromi jó.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

hargharg

Quote from: Darkstar on 2007-12-18, 23:56:47
Quote from: thrall on 2007-12-18, 23:55:35
I'm a mage
Tegnap láttam FS-on, na ez a faszi PONT úgy néz ki, mint a karija.  Awesum  :lul:

Amúgy a Mr. T-s is baromi jó.
A Mr. T-s a legjobb... ^_^
rofl

thrall

FS-ről van, a linkbe is bennevan :D egyébként tényleg Mr.T. a legjobb: I'm a Nightelf Mohavk  :lol:

kelvor

Már csak Chuck Norris kéne.  :D

Xzone

Quote from: kelvor on 2007-12-19, 00:19:22
Már csak Chuck Norris kéne.  :D

Ő mostanában inkább politikusokat reklámoz:
http://www.youtube.com/watch?v=MDUQW8LUMs8

Alkyra

Srácok, kérdés ismét: ha megveszem a gamet akkor jár mlg az egy ingyen hónap? továbbá ha először a 10 napos verziót próbálom, akkor lehet azt továbbfejleszteni teljesjogú accountá?(s ha igen hogyan s mibe kerül?)
Haveromat csábítom, hogy jöjjön.(Scroll of Rezut mindenképp castolni fog rám így kap még egy hónapot ingyen)

Darkstar

Én is így csináltam. Sőt, hogyha leszeded a trialt, majd egy nap után felnyomod fullra, az ingyen hónap akkor is csak a 10 nap lejárta után kezd ketyegni. Hirtelen nem is emlékszem, hogy mennyi a netes aktválás, de azt meg kiírja, ha trial accounttal lépsz be a weoldalon.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

Quote from: Ymir on 2007-12-18, 19:17:37
[spoiler]Póló lesz  készítve:)[/spoiler]

[spoiler]Majd valahogy linkeld a pólót, érdekel milyen minta lesz rajta  :smile:[/spoiler]