Keres - Kínál

Started by Che, 2005-02-28, 21:54:20

Previous topic - Next topic

Member

Még fogsz kultúrálódni, nekem elhiheted. :ejnye: Tippeket nem adnék, mert elmosna a flame-áradat. :D

Orcoo

#61
:beken: :beken: :beken: :beken: :beken: :beken: :beken: :beken: :beken:
Ajajajajajaj!!!! Mért nincs igazam? Azokis Anime-ok vagy mangák nem?... Vagy a nagyfiúknak már nem az? ^_^

Member

#62
Quote from: Orcoo:beken: :beken: :beken: :beken: :beken: :beken: :beken: :beken:
Ajajajajajaj!!!! Mért nincs igazam? Azokis Anime-ok vagy mangák nem?... Vagy a nagyfiúknak már nem az? ^_^
Küldtem egy pm-et, nézd majd meg. Elvileg azok, de nem éppen a legjobbak (a Pokémon egyenesen gyalázat). A vízbõl csak a jéghegy csúcsa látszik ki, pedig az alja sokkal értékesebb! :ejnye:

EDIT: Többet ebben a témában nem postolok ide, mert Shiroi felnégyel. ;)

Orcoo

Oké ebben természetesen egyet értek, és én sem azokat nézem... csak. Jó Jó a pokémont én sem nézem... De a Sailor Moonnal semmi gond :ejnye:
szerintem. Mert akkro inkább fikázzuk a Mew Mew Powert, vagy az F-Zero-t. Csak hogy olyanokat említsek amik adásban vannak.

Member

Quote from: OrcooOké ebben természetesen egyet értek, és én sem azokat nézem... csak. Jó Jó a pokémont én sem nézem... De a Sailor Moonnal semmi gond :ejnye:
szerintem. Mert akkro inkább fikázzuk a Mew Mew Powert, vagy az F-Zero-t. Csak hogy olyanokat említsek amik adásban vannak.
Csak ne ebben a topicban, jó? Arra ott van az animén belül a "Legrosszabb animék" pl., de már régóta nem írt bele senki, úgyhogy keresni kell egy kicsit.

Orcoo

én sem vitát terveztem ide, csak mondtam hoyg azért lassabban ezzel. ÉS itt be is fejezem az OFFolást.

Kvikveg

Keresek 104 gombos angol billentyuzetet. Ilyen kiosztassal.
Eddig ez volt az egyetlen, amit talaltam. Feheret keresek, ha vki tud boltot, ahol van jo lenne. (Cegbe megy.)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Tutegal

Quote from: KvikvegKeresek 104 gombos angol billentyuzetet. Ilyen kiosztassal.
Eddig ez volt az egyetlen, amit talaltam. Feheret keresek, ha vki tud boltot, ahol van jo lenne. (Cegbe megy.)
//www.pcland.hu
Ott vettem fehér angol billentyûzeteket, szintén cégnek. Chicony vagy Kolink angol általában van náluk.

Moha

Quote from: KvikvegKeresek 104 gombos angol billentyuzetet. Ilyen kiosztassal.
Hát sok szerencsét hozzá! Itthon már sajna alig lehet kapni, mindenhol csak hülze magzar billentzüyet van. :(
Én is az angolhoz vagyok hozzászokva, nekem Nagyváradon sikerült vennem egyet. - itt jegyezném meg, hogy BTC-bõl szürkét ne vegyél. Kopik róla a felirat, de erõsen. :(

Ja, esetleg MediaMarkt-ban még találsz. Nem olyan régen itt nálunk láttam angol kiosztású M$ billencset, igaz, az full wireless volt, multimédiás gombokkal és valami 8e körüli áron...

Kvikveg

#69
Quote from: MohaHát sok szerencsét hozzá! Itthon már sajna alig lehet kapni, mindenhol csak hülze magzar billentzüyet van. :(
Én is az angolhoz vagyok hozzászokva, nekem Nagyváradon sikerült vennem egyet. - itt jegyezném meg, hogy BTC-bõl szürkét ne vegyél. Kopik róla a felirat, de erõsen. :(

Ja, esetleg MediaMarkt-ban még találsz. Nem olyan régen itt nálunk láttam angol kiosztású M$ billencset, igaz, az full wireless volt, multimédiás gombokkal és valami 8e körüli áron...
:(
Amugy angolt lattam tobbet, csak ilyet nem.. Fene.

Vicces volt, mert edigitalbol vegulis meg akartam venni a fent belinkelt fekete peldanyt. Gep potyog, elado eltunik hatul, doboz kihoz, gyonyoru, de hat azert belenezhetnek meg?
Magyar.
Na ennyit errol.
Nyilvantarto progiban meg info semmi, drakulalunk.
Vegulis megegyeztunk, hogy a kozpontnak irok mailt, aztan meglatjuk.
Mediamarktban lattam olyat, ami jo lett volna, csak a tetejen voltak tokfolosleges gombok, ami a nagyobb gond, hogy 6***-be kerult kb. Na annyiert azert nem.

Szerintem azert ez eleg ego. A legalapabb billentyuzet, es nincs...:3x3:
(Najo, a legalapabb extra win gombok nelkul lenne, de asszem az a csodaval hataros lenne, es a baloldali menunyitot mar ugyis megszoktam...)

BTC tippet koszi!
Ha a feketet lehet kapni tenylegesen angol verzioban is, szoljak?

Tutegal: pclandnal olyan kiosztasut nem lattam, de koszi a tippet, megjegyzem oket magamnak.

A vicc az, hogy cegnel van olyan regi ibm-es billentyu, az a jo kattogos, de az ibm alaplappal nem jon ki jol (eljen a bios!), inditasnal mindig alt+ctrl+del-et kell nyomni... Es ha nem jokor, akkor aztan nix billentyu, nix eger. Grrr.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Janemba

#70
Magyar Akira plakátot keresek, remélem lesz olyan aki kapott és eladná.
http://kepfeltoltes.hu/thumb/060325/akira_poster_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

katz

Elder Scroll Oblivion Recomended fejlesztés miatt eladó egy alig 1 éves ATI Sapphire 9600XT 256Mb videokártya 19k HUF-ért.

McDouglas

Anime gyujtemenyem elado (kb 350 cd), meltanyos aron. Atveheto a helyszinen (Pécs) vagy postan, de a plusz koltsegeket a vevo fizeti. Akit erdekel dobjon egy mailt: mcdouglas[antispam]@animehq.hu -ra, es tovabbitom a listat. Ja igen, csak egyben adom el, szal nincs valogatas.
Kukorica Rox ^^

Kvikveg

Quote from: McDouglasAnime gyujtemenyem elado (kb 350 cd), meltanyos aron. Atveheto a helyszinen (Pécs) vagy postan, de a plusz koltsegeket a vevo fizeti. Akit erdekel dobjon egy mailt: mcdouglas[antispam]@animehq.hu -ra, es tovabbitom a listat. Ja igen, csak egyben adom el, szal nincs valogatas.
Akkor jo lenne tudni mi van benne... (Bar en szinte kizart, hogy megveszem.)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

McDouglas

Quote from: KvikvegAkkor jo lenne tudni mi van benne... (Bar en szinte kizart, hogy megveszem.)

Ha figyelmesen elolvasod amit irtam, akkor latod hogy mailra kuldom a listat. Amugy meg ha nem valoszinu hogy megveszed akkor minek vacakolni?
Kukorica Rox ^^

Kvikveg

Quote from: McDouglasHa figyelmesen elolvasod amit irtam, akkor latod hogy mailra kuldom a listat. Amugy meg ha nem valoszinu hogy megveszed akkor minek vacakolni?
Aham. Latszi,k hogy ma mindenben sietek mint allat.
Azert, mert a kivancsisag nagy ur. :hehe:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Izé van egy nyert, promóciós, teljes Shrek Superslam PS2 játékom, és PS2 hiányában felajánlanám cserére vagy mittomén. :)
Érdekel valakit a játék?

Kraivan

Jobb témát nem nagyon találtam, hát ide írom:

Kicsit amolyan Cosplay-ről lenne szó.
Tud valaki valahol olyan üzletet, ahol Naruto-ban látható "bakancsszandált" lehetne venni? Nagyon megtetszett.
Esetleg cipészt ajánlani?
Vagy tervrajzot a cipésznek mellékelt képpel?

Valahol csak lehet szerezni ilyet is.

Member

Kell ez vkinek?
Pokémon HUN-OST CD + Meowth figura
2000-re gondoltam, de lehet alkudni.
pm vagy member@totalcar.hu

Ramiz

Ha tényleg fizetsz érte 2000-et, én elásom neked.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Member

Na persze, hogy gyökeret vessen, kicsírázzon és utódokat hozzon...

Xipe

Feldobom ide hatha van ra igeny.
Elmeleti sikon lenne egy elado Pioneer gyarilag Regiomentes asztali DVD lejatszo.
arat nem irok ki ra feleslegesen, ha valakit esetleg erdekelne az kuldjon egy PM-et nekem ha megkerhetnem.
kosz.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Xipe

na, 2 darab Huffy bicaj elado.
az egyik sima, massziv Mountain Bike sotetkek szinben.
a masik voros, elol,hatul teleszkoppal felszerelve.

ha valakit erdekel akkor PM-ben erdeklodjon es kuldok kepet roluk.
a sotetkek cangaert 15000Ft-ot a vorosert pedig 20000Ft-ot kernek.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Kvikveg

#83
Megnyilt a bolhapiac! Mindenfele komoly es kevesbe komoly dolog el/odaado!
Atveheto kek metro vonalan, Nyugatihoz kozel, delutan 5 utan. Vagy nyari taborban.
Teljes keplista

Ha kell valami, pm.

A reszletes listat attettem ide:
http://www.interhost.hu/kvikveg/elado/Bolhapiac.html
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xipe

elado tokeletes allapotban levo Szunetmentes Tapegyseg.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

kisvirag

Kviki, a az 5880as képen mi van?
mert ha ezek nyársak lennének, akkor én árától föggően lehet hogy igényt tartanék rá
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kvikveg

Quote from: kisvirag on 2006-07-16, 19:18:41
Kviki, a az 5880as képen mi van?
mert ha ezek nyársak lennének, akkor én árától föggően lehet hogy igényt tartanék rá
Talalt. Akkor a tied.
Elore figyelmeztetlek, hogy hasznalatukhoz kombinaltfogo is szukseges, ha nem akarod a tenyereden az eleted vegeig egy torok lenyomatat nezni.
Mennyit ohajtasz erte adni? :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kisvirag

öö, ezzel azt akarod mondani, hogy a fogok is fémből vannak, és szépen áthevülnek ők is, mikor az ember sütöget?
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kvikveg

Quote from: kisvirag on 2006-07-16, 22:41:30
öö, ezzel azt akarod mondani, hogy a fogok is fémből vannak, és szépen áthevülnek ők is, mikor az ember sütöget?
Termeszetesen. Nehogy mar lehessen oket hagyomanyos modon hasznalni. :D
Ez kb arra jo, hogy felszurogatod ra a husikat, bevagod parazsra, es amikor kesz, kiszeded. Fogoval.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kisvirag

huumz, akkor lehet hogy passzolok...
gondolkozom még rajta egy kicsit, azt hiszem, hogy jóe ez nekem :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.