Hibás fileok faq-ja

Started by zsozso, 2003-04-28, 02:48:59

Previous topic - Next topic

BaRiN

QuoteOriginally posted by zsozso
Vmi bibi nálad lesz sztem szedd le újra, mert leszedtem itthon 500kt és elindult szó nélkül.

Oki, hátha összejön... ;)

BaRiN

Nah, szal leszedtem megint FlashFXP-vel, és ugyanaz a kínja volt, de jobban megnézve a fájlokat rájöttem, hogy kicsit eltér az eredetitõl (éljen a FlashFXP), ezért elõkaptam a "jó ****" Flashget-et hátha... és láss csodát ma reggelre lejöttek a részek, és nem voltak hibásak :)  .
Mit kell beállítani FlashFXP-ben, hogy ez ne forduljon elõ? Mert valszínû azért van, mert néha szakad a netem, és akkor ront el vmit.

gyroscope

QuoteOriginally posted by BaRiN
Nah, szal leszedtem megint FlashFXP-vel, és ugyanaz a kínja volt, de jobban megnézve a fájlokat rájöttem, hogy kicsit eltér az eredetitõl (éljen a FlashFXP), ezért elõkaptam a "jó ****" Flashget-et hátha... és láss csodát ma reggelre lejöttek a részek, és nem voltak hibásak :)  .
Mit kell beállítani FlashFXP-ben, hogy ez ne forduljon elõ? Mert valszínû azért van, mert néha szakad a netem, és akkor ront el vmit.

hogymi? :wtf: szoval ami ****, az talan nem is codec problema, hanem probaljam meg letolteni ujra? khm, esetleg valami sfv megoldas?
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

emperor

Nekem a éX-Driver filmmel akadtak problémáim. A háttér gyakran összemosodik ha mozog a kép... Szerintem a filmmel van a bibi...
Loyalty Never Dies


    enpet

    A Get Backers 7. részével van problémám, mégpedig az, hogy a film meglehetõsen ugrál (szaggatáshoz hasonló, de mégsem), mondhatni nézhetetlen, windowsos mplayer-el sem ment, valaki le tudná ellenõrízni?
    "Légy hû önmagadhoz és légy jó másokhoz! Ebben minden benne van."

    zsozso

    QuoteOriginally posted by enpet
    A Get Backers 7. részével van problémám, mégpedig az, hogy a film meglehetõsen ugrál (szaggatáshoz hasonló, de mégsem), mondhatni nézhetetlen, windowsos mplayer-el sem ment, valaki le tudná ellenõrízni?

    5 meganyit leszedtem annyinal nemugralt.
    Vki szedje le akinek nem chelloja van :)
    Death is the only redemption

    teraflare

    Ha jól vettem észre az AMV-knél az NGE-Rammstein-Engel-je elég rövid, és rossz minõségû. Nekem megvan jó minõségben. Valahogy fel lehetne rakni?

    Zodd

    Zsozso:
    Quote5 meganyit leszedtem annyinal nemugralt.

    Na én leszedtem és az mplayer for linux win2k alatt rendesen játsza semmi akadozást nem láttam.:D
    Nekem más lejátszó nincs fönt úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni.

    De valamiért tényleg nem túll szépen játsza le (én még nem láttam a többit)
    Lehet hogy a többi is ilyen:
    A széle cikcakos, és lehet a 29.97 fps miatt de furcsa a kép is.:(
    :bsd:

    enpet

    Roppant érdekes! Most néztem meg azzal az mplayerrel, aminek a címét nemrég írta ki zsozso (mplayer-k7<---vagy valami ilyesmi), míg a korábbi verzióval el sem indult. A lényeg, hogy hiba nélkül lejátszotta, szal bocs (arra azért még megkérnék valakit, hogy valami  windows-os lejátszóval próbálja már ki, hogy megtudjam, nekem van-e valami codec gindom).
    "Légy hû önmagadhoz és légy jó másokhoz! Ebben minden benne van."

    ArchElf

    Nem hibás, de nem tudok vele mit kezdeni:
    Kiki's delivery service...
    Ne mondja senki, hogy a linuxos mplayer, mert azzal ugyan elmegy, de valami kompatibilitási módban, és kitesz úgy kb 10 képkockát másodpercenként...
    A procim AMD 1800+, Videokari Rad8500, SB128 hangkari, ja és 768 Mb Ram, úgyhogy a konfignak vinni kéne...
    Segítsetek plíz!

    AE

    あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

    0118 999 881 999 119 725...3

    TurboK

    QuoteOriginally posted by ArchElf[HUN]
    Nem hibás, de nem tudok vele mit kezdeni:
    Kiki's delivery service...
    Ne mondja senki, hogy a linuxos mplayer, mert azzal ugyan elmegy, de valami kompatibilitási módban, és kitesz úgy kb 10 képkockát másodpercenként...
    A procim AMD 1800+, Videokari Rad8500, SB128 hangkari, ja és 768 Mb Ram, úgyhogy a konfignak vinni kéne...
    Segítsetek plíz!

    AE
    codec bibi lesz az sztem.

    Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

    http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

    Zodd

    A kiki's delivery service svcd formátum, próbáld valami dvd lejátszó progival.;)
    :bsd:

    TurboK

    Akkor mégis lehet hogy a procid nem elég gyors. Elvileg van valahol egy olyan beállitás hogy duplán ellenõrzi/nagyitja/élesiti/rebufferolja vagy mittomén mit csinál, de iszonyúan lelassitja a videot.

    Azt kikapcsolod és menni fog, már ha ez volt a probléma.

    Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

    http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

    Zodd

    Nem hiszem hogy gép sebesség probléma lenne mert nekem uyganez a config és teljesen jól megy a film. :)
    De megnézem én is mplayer-el hátha valami beállítás :confused:
    :bsd:

    ArchElf

    Asszem bele kell törõdnöm, hogy így megy a film...
    Más: mpeg-re hogy tegyek feliratot?
    Nekem nincs gonom az angollal, de a család...

    AE

    あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

    0118 999 881 999 119 725...3

    zsozso

    Ellenõrizzétek le a Cowboy Bebop 10 ik részét amit már leszedtetek és ha nem hibás akkor szóljatok nekem.
    A serveren lévõ hibás sajna -_-
    Death is the only redemption

    Zodd

    QuoteOriginally posted by zsozso
    Ellenõrizzétek le a Cowboy Bebop 10 ik részét amit már leszedtetek és ha nem hibás akkor szóljatok nekem.
    A serveren lévõ hibás sajna -_-

    Nekem eddig jó első 4 perc
     :D
    (RG verziós OGM remélem még fent is ugyanez van))
    :bsd:

    zsozso

    QuoteOriginally posted by Zodd
    Nekem eddig jó első 4 perc
     :D
    (RG verziós OGM remélem még fent is ugyanez van))

    A serveren fentvan az sfv légyszi azzal nézdmeg ...
    Death is the only redemption

    Zodd

    Az sfv szerint stimmel
    :bsd:

    Zodd

    Bocsi lehet én is buktam mert visszafelé nem tudok tekerni:( :( :confused: :ejj:
    :bsd:

    s007

    bebopból van egy jobb verzióm itten nekem. 640*480, soft sub, dual audio. ha kell ehelyett, akkor fel tudom pakolni.

    naaaaa? :)
    viva la resistance!

    zsozso

    QuoteOriginally posted by s007
    bebopból van egy jobb verzióm itten nekem. 640*480, soft sub, dual audio. ha kell ehelyett, akkor fel tudom pakolni.

    naaaaa? :)
    Mint ahogy mindig is mondtam mindenbõl jöhet a jobbik verzió! ;)
    Death is the only redemption

    s007

    QuoteOriginally posted by zsozso
    Mint ahogy mindig is mondtam mindenbõl jöhet a jobbik verzió! ;)

    akkor kezdem feltölteni.
    nem mondom hogy gyors, viszont lassú és biztos haladás várható :)
    viva la resistance!

    Zelgadis

    Nekem a Gundam Wing ep 26 ra jelentette ki, hogy "permission denied" :)
    Noh, de remélem Emperor lassan úgyis felrakja az avit, és akkor még látni is fogom, hogy mi történik ;)

    zsozso

    QuoteOriginally posted by Zelgadis
    Nekem a Gundam Wing ep 26 ra jelentette ki, hogy "permission denied" :)
    Noh, de remélem Emperor lassan úgyis felrakja az avit, és akkor még látni is fogom, hogy mi történik ;)

    *Fixed*
    Death is the only redemption

    Zelgadis

    QuoteOriginally posted by zsozso
    *Fixed*

    lol, ez gyors volt :D

    köszönöm!

    Zelgadis

    hömm...
    elkezdem szépen nézni a 26os részt... és egyszer csak vége
    No, nézzük mi a baj: látom 18 mega az egész..
    bváz akkor felmegyek megin, leszedem a többit.
    Igen ám csak hogy ott is 18 mega van :D
    De az legalább mûködik ;)

    zsozso

    Vki töltse fel a gwing 26 os részét.
    Death is the only redemption

    Sky

    Az kell hinnem hogy a Vandread OVA hibásan van fenn ugyanis 3-ból háromszor jött le hibásan(az egész lejött, de a manager aszongya 1 errors, meg a VDub is így gondolja...).Szerintem jó lenne ha vki más is lechekkolná, hátha tévedek...
    Mess with the best,
    Die like the rest...

    zsozso

    QuoteOriginally posted by Sky
    Az kell hinnem hogy a Vandread OVA hibásan van fenn ugyanis 3-ból háromszor jött le hibásan(az egész lejött, de a manager aszongya 1 errors, meg a VDub is így gondolja...).Szerintem jó lenne ha vki más is lechekkolná, hátha tévedek...

    Akkor szedd le megint mert most lett felrakva 1 uj valtozat ;>
    Death is the only redemption