Hibás fileok faq-ja

Started by zsozso, 2003-04-28, 02:48:59

Previous topic - Next topic

Zodd

:bsd:

ArchElf

QuoteOriginally posted by zsozso
Naon okos vagy.
olvassd el az elsõ hozzászólást.....
gomen! gomen!
Elég szétesett vagyok mostanában...
Remélem mindenki megbocsátja nekem a balf@szságaim...
:ejj:
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Kazador

Én is AceMcp-t használok + a csomagban talált Media Player Classicot és nemigen találok olyan filmet amit nem tudnék lejátszani. (Külön öröm volt számomra, hogy az MPC letudja játszani a DVD, realmedia, .mov fileokat is a 'hagyományos' formátumok mellett, így ez az egy lejátszó elég...).

Kazador

Ps.:én is win****-t használok... most mi legyen, ez van legálisan (bár nem mintha ez akkora akadály lenne :-))... meg különben is lusta vagyok lunixot tanulni! :-)

belabacsi

Én is ajánlanék egy Player-t a Crystal Playert. Ez a legjobb!!! Nem kell külön kodeket telepíteni semmihez! Ha nem tud lejátzsani egy filmet akkor letölti magától a kodeket saját magának és már megy is a film!

Kazador

Ok! Honnan tudom letölteni? Már csak kiváncsiságból... mert ez a letölti magának a kodeket nem igazán elõnyös nekem itthonról modemen keresztül :-(
(de ha letölti magának a kodeket, akkor mégis csak kell neki kodek, nem??? :-)))

Kazador

Kamineko

hi^^

fel szeretném hívni a figyelmet, hogy a sakura taisen tv 14 epizódja híbás...
ja és a cool devices 4 része is ;-)
nagyon örülnék, ha kicserélnétek, mert így persze nem lehet folytatni a sorozat töltését :(

Chronos

QuoteOriginally posted by Kamineko
hi^^

fel szeretném hívni a figyelmet, hogy a sakura taisen tv 14 epizódja híbás...
ja és a cool devices 4 része is ;-)
nagyon örülnék, ha kicserélnétek, mert így persze nem lehet folytatni a sorozat töltését :(
Milyen playered van?
Codecek fel vannak pakolva? (Divx/Xvid és Ogg/Ac3 + a filterek)

CHRONOS

Kamineko

szia emperor^^

nekem nagyon sok playerem van ^^"", egy párat végig próbáltam ( a windowsét is , de egyikkel sem mûködik)... codecet nem rég telepítettem, hacsak az az egy részecske nem valami különlegeset használ ;-)
a többi részt elõtte és utána rendesen lejátsza, tehát úgy gondolom azzal az epizóddal lehet gond...

Chronos

QuoteOriginally posted by Kamineko
szia emperor^^

nekem nagyon sok playerem van ^^"", egy párat végig próbáltam ( a windowsét is , de egyikkel sem mûködik)... codecet nem rég telepítettem, hacsak az az egy részecske nem valami különlegeset használ ;-)
a többi részt elõtte és utána rendesen lejátsza, tehát úgy gondolom azzal az epizóddal lehet gond...
Emperor?:D
LOL...
Na mindegy, ha működött a többi rész akkor nem tudok mit segíteni... (esetleg Divfix)
Szólj Zsozso-nak...

CHRONOS

Kamineko

QuoteOriginally posted by Chronos
Emperor?:D
LOL...
Na mindegy, ha működött a többi rész akkor nem tudok mit segíteni... (esetleg Divfix)
Szólj Zsozso-nak...

CHRONOS

sorry;-) a meleg teszi :rolleyes:  ...chronos... ;-)

az is segítene, ha tudnál valami megoldást mondani máshonnan hogyan szedhetném le azt az egy részt...én sajnos nem találtam sehol sakura taisent :(

mi lenne az a divfix megoldás egyébként?

Chronos

QuoteOriginally posted by Kamineko
sorry;-) a meleg teszi :rolleyes:  ...chronos... ;-)

az is segítene, ha tudnál valami megoldást mondani máshonnan hogyan szedhetném le azt az egy részt...én sajnos nem találtam sehol sakura taisent :(

mi lenne az a divfix megoldás egyébként?
Én sem találtam sehol...:(
Divfix kiszedi a hibás frame-eket, és újraírja az indexblock-ot...
Keress rá google-al, és töltsd le...
Vagy: //www.divx-digest.com

CHRONOS

Kamineko

QuoteOriginally posted by Chronos
Én sem találtam sehol...:(
Divfix kiszedi a hibás frame-eket, és újraírja az indexblock-ot...
Keress rá google-al, és töltsd le...
Vagy: //www.divx-digest.com

CHRONOS

köszönöm chronos^^ kipróbálom

kár hogy sehol nincs sakura taisen :(
zsozsoban lesz az utolsó reményem, ha nem sikerül a divfix...

zsozso

QuoteOriginally posted by Kamineko
köszönöm chronos^^ kipróbálom

kár hogy sehol nincs sakura taisen :(
zsozsoban lesz az utolsó reményem, ha nem sikerül a divfix...

Légyszives olvasd el ennek a topicnak az elsõ hozzászólását...
Death is the only redemption

Kamineko

QuoteOriginally posted by zsozso
Légyszives olvasd el ennek a topicnak az elsõ hozzászólását...

zsoszo...
most jó kis helyreigazítást kapok majd, de az mplayert hogyan futtatom windows xp-n? sorry, tudom fárasztó...dehát mindenbe bele kell egyszer tanulni

letöltöttem azt a linket az első hozzászóláshoz...

Kamineko

köszönöm chronos^^ a divfix használata után mûködik...

( szerintem az epizód híbás és nem a codecekkel és playerekkel volt a gond , de azért megnézem azt az mplayert is^^ a hivatalos weboldalukon az áll hogy csak linuxra jó, ott nem találtam windowsos dolgot...)

zsozso

QuoteOriginally posted by Kamineko
köszönöm chronos^^ a divfix használata után mûködik...

( szerintem az epizód híbás és nem a codecekkel és playerekkel volt a gond , de azért megnézem azt az mplayert is^^ a hivatalos weboldalukon az áll hogy csak linuxra jó, ott nem találtam windowsos dolgot...)

mplayer filenév
Death is the only redemption

Kamineko

QuoteOriginally posted by zsozso
mplayer filenév

hmm? ;-)

zsozso

QuoteOriginally posted by Kamineko
hmm? ;-)

ígykell használni...
mplayer.exe "$meghajto:\$eleresi_ut\$filenév.kiterjesztés"
Death is the only redemption

Kamineko

QuoteOriginally posted by zsozso
ígykell használni...
mplayer.exe "$meghajto:\$eleresi_ut\$filenév.kiterjesztés"

sumimasen...
úgy látom ez valami linuxos dolog lehet...én csak a windowst ismerem ...még messzirõl sem láttam linuxt :rolleyes:

ezt a parancssort hova kell írni? én sehol nem látok exe fájlt...

ha találtam volna valami leírást nem zaklatnálak, de mostmár látni szeretném ezt a csodadarabot ;-))

zsozso

QuoteOriginally posted by Kamineko
sumimasen...
úgy látom ez valami linuxos dolog lehet...én csak a windowst ismerem ...még messzirõl sem láttam linuxt :rolleyes:

ezt a parancssort hova kell írni? én sehol nem látok exe fájlt...

ha találtam volna valami leírást nem zaklatnálak, de mostmár látni szeretném ezt a csodadarabot ;-))

Fogod leszeded a filet:
http://www.mplayerhq.hu/MPlayer/releases/win32-beta/mingw32-dev-CVS-030630.zip
Kitömöríted mondjuk a c:\mplayer dir be
runba vagy futtatásba beírod, hogy command
majd cd c:\mplayer\
aztán mplayer.exe "c:\ittvan\a\video\file.avi"
és csodák csodájára lejátsza ...
Death is the only redemption

BaRiN

A Mahoromatic - season 2-nek a 12-13.(triad) részét nem tudom lejátszani (14 még nem jött le). Próbáltam minden lejátszóval (mplayerrel is) de egyik sem viszi. Vkinek sikerült már ezeket lejátszani?

Chronos

QuoteOriginally posted by BaRiN
A Mahoromatic - season 2-nek a 12-13.(triad) részét nem tudom lejátszani (14 még nem jött le). Próbáltam minden lejátszóval (mplayerrel is) de egyik sem viszi. Vkinek sikerült már ezeket lejátszani?
Mplayer-t nem kéretik összekeverni a windowsos media playerrel... :ejnye:

CHRONOS

BaRiN

QuoteOriginally posted by Chronos
Mplayer-t nem kéretik összekeverni a windowsos media playerrel... :ejnye:

CHRONOS

mplayert nem kevertem össze a win***os mplayerrel :hehe:

Chronos

QuoteOriginally posted by BaRiN
mplayert nem kevertem össze a win***os mplayerrel :hehe:
Hát ha mplayerrel nem megy, akkor semmivel...:D
Szólj Zsozso-nak...

CHRONOS

Shinichi1977

Dual-Parallel Trouble Adventure 2.-ik részét nem viszi a BSPlayer,sem a Radlight, vagy a Windows Media Player, csak a Real Player játszott le belõle 20 mp-et,aztán ott is leáll

zsozso

QuoteOriginally posted by BaRiN
A Mahoromatic - season 2-nek a 12-13.(triad) részét nem tudom lejátszani (14 még nem jött le). Próbáltam minden lejátszóval (mplayerrel is) de egyik sem viszi. Vkinek sikerült már ezeket lejátszani?

Hát nemtudom a hiba biztos az én készülékemben van, de nálam megy tekerni is tudok benne meg minden ...
Death is the only redemption

zsozso

QuoteOriginally posted by Shinichi1977
Dual-Parallel Trouble Adventure 2.-ik részét nem viszi a BSPlayer,sem a Radlight, vagy a Windows Media Player, csak a Real Player játszott le belõle 20 mp-et,aztán ott is leáll

Légyszi olvassd el az első hozzászólást a topicban -_-
Death is the only redemption

Shinichi1977

Megtörtént, és semmi nm történt, innen a labda megint nálad van

BaRiN

QuoteOriginally posted by zsozso
Hát nemtudom a hiba biztos az én készülékemben van, de nálam megy tekerni is tudok benne meg minden ...

Az ilyenektõl tudok be***ni :D  . Nemtom mi legyen, nekem az mplayer az írja: Missing video stream!
Akkor lehet vmi codec probléma... ah...  Neked milyen pack van fenn?

zsozso

QuoteOriginally posted by BaRiN
Az ilyenektõl tudok be***ni :D  . Nemtom mi legyen, nekem az mplayer az írja: Missing video stream!
Akkor lehet vmi codec probléma... ah...  Neked milyen pack van fenn?
Vmi bibi nálad lesz sztem szedd le újra, mert leszedtem itthon 500kt és elindult szó nélkül.
Death is the only redemption