FTP v2.0

Started by zsozso, 2005-05-14, 01:07:03

Previous topic - Next topic

Necrid^

Zsozso!

A feltöltésel kapcsoló dolog,majd lesz egy külön fórum? mert fel tudnám tölteni a  "Detective conan" cimú filmek (összesen 8 film).
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Necrid^

Ha esetleg érdekel az usteam nézöinek..ha nem akkor nem montam semmi-t.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

ArchElf

Quote from: NecridZsozso!

A feltöltésel kapcsoló dolog,majd lesz egy külön fórum? mert fel tudnám tölteni a  "Detective conan" cimú filmek (összesen 8 film).
Megelõztél, pont rá akartam kérdezni a feltöltésre...
:)
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Marfy

KÖSZÖNJÜK ZSOZSO és ne hagyd magad melleted vagyunk ;).
Mióta nem nagyon járok erre mennyi új tag van :).

Fazék

A Gratulációk topic meg csak dísznek van, inkább ezt szemetelitek tele... Vagy lehet hogy ez csak engem zavar? :confused:

zsozso

Quote from: BlimpA Gratulációk topic meg csak dísznek van, inkább ezt szemetelitek tele... Vagy lehet hogy ez csak engem zavar? :confused:
Hat nemmondom tenyleg nemartana -_-
Death is the only redemption

kikuchiyo

Talán alap, de nem árt tisztázni:

Más fórumokban tilos pofázni az usteam-ról.
Nincs, megszûnt, elpárolgott, soha nem is létezett.
Failure is the default option

thief666

Csak azt szeretném kérdezni, hogy ez egy eldugott titkos verzió, vagy már valamilyen megoldás született... Valószínûbb az elsõ verzió, de biztos ami biztos megkérdem. Esetleg ajánlanám a glftpd nevû progit, és csak regisztrált userek, megadott ip-rõl, vagy ip tartományról léphessenek be.

Egyébként ez életmentõ lépés volt...

Örök hála és szorítok... :jee:

HVp213

Quote from: kikuchiyoTalán alap, de nem árt tisztázni:

Más fórumokban tilos pofázni az usteam-ról.
Nincs, megszûnt, elpárolgott, soha nem is létezett.
Ez Triviális!!! az a baj vele, hogy vannak olyanok szerintem akik csak az FTP-t "ismeri", se az oldalt se FORUM-ot nem látogatják (csak azért olvasnak FORUM-ot, hogy megtudják miért nincs meg a napi betevõ, eddig én is ide voltam besorolva  :bsd:  ) (mondjuk most meg lett oldva ezzel a beléptetéssel 1 idõre). Ha meg teljesen legális akkor meg szinte mindegy, csak a SERVER kímélése végett kéne hallgatni. Akkor viszont nem nagyon lesz új ANIME FAN! (Akik miat meg megtörtént a baj, azok most is tudják, hogy beindult. S ahhogy lesz véletlenül valami Tilos dolog fent, jelentkezni fognak!)

ui.: Hibátlan megoldást nem tudok sajnos, de ami ötlet van azt ne FORUM-ba szerintem! (ezt már sokan írták...)

zsozso YOU ARE THE BEST!!!!  :merci:  :cool:  :whoah: :jee:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Xaga

Szép munka zsozso.
Anyit még megkérdeznék hogy a sebesség korlát változott e és hogy az ilyen speciális accountokkal (highspeed/koli) mi lesz.

Rounin

Quote from: MidooIlyen nincs! Nekem nem müxik, nem tom miért. Nem ír ki semmit, simán kapcsolódik, de nem dob ki semmit, csak egy üres oldalt. Nézzetek hülyének, de nem értem, mi van. Vki segítsen!

Aham. Ha Total (WIn) commander, akkor a tûzfal blokkolja.

Dragon

Quote from: MidooIlyen nincs! Nekem nem müxik, nem tom miért. Nem ír ki semmit, simán kapcsolódik, de nem dob ki semmit, csak egy üres oldalt. Nézzetek hülyének, de nem értem, mi van. Vki segítsen!
ugye még véletlenül sem böngészõvel próbálkozol?
tessék FlasFXP-t vagy TC-t használni
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

zsozso

Quote from: MidooIlyen nincs! Nekem nem müxik, nem tom miért. Nem ír ki semmit, simán kapcsolódik, de nem dob ki semmit, csak egy üres oldalt. Nézzetek hülyének, de nem értem, mi van. Vki segítsen!
Kapcsold be a passive modot...
Death is the only redemption

Dragon

Quote from: zsozsoKapcsold be a passive modot...
nekem megy anélkül is
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Kraivan

Yeah! Master zsozso megoldotta a gondot. Most már csak vennem kell egy tonna dvd-t, egy tonna jó erõs fekete v zöld teát, egy angol szótárprogramot keresnem, lefordítani a sok anime-t, kiírni, hogy legyen helyem letölteni a dolgokat. :D

Marfy

Quote from: BlimpA Gratulációk topic meg csak dísznek van, inkább ezt szemetelitek tele... Vagy lehet hogy ez csak engem zavar? :confused:
Jóvan na ha ennyire zavar akkor inkább törlöm.

Titkos

Egy kisebb problémára szeretném felhívni a figyelmet: nem enged "sorozatban" tölteni. Úgy értem, ha kijelölök mondjuk 10 epizódot egy sorozatból, hogy ezt töltse le egymás után, akkor az elsõ kijelölt részt letölti, aztán megszakítja a kapcsolatot.
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Rune

Quote from: TitkosEgy kisebb problémára szeretném felhívni a figyelmet: nem enged "sorozatban" tölteni. Úgy értem, ha kijelölök mondjuk 10 epizódot egy sorozatból, hogy ezt töltse le egymás után, akkor az elsõ kijelölt részt letölti, aztán megszakítja a kapcsolatot.
Nálam is ez van :bruhuhu:
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Damnatus

Flashgettel megy a sorban töltés!

Miura

Nekem meg egyszerûen kapcsolathívási hibát dob...
 :bruhuhu:
"A szeretet hiányát az ember soha nem pótolhatja; ám a szeretet minden mást pótol."
(P. Matteo)

Necrid^

Quote from: MiuraNekem meg egyszerûen kapcsolathívási hibát dob...
 :bruhuhu:

Érdekes nálam minden jón rendesen..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Miura

Quote from: NecridÉrdekes nálam minden jón rendesen..
megpróbálom mégegyszer
"A szeretet hiányát az ember soha nem pótolhatja; ám a szeretet minden mást pótol."
(P. Matteo)

Miura

még most sem megy :((
pedig már mindent kipróbáltam  :bruhuhu:
"A szeretet hiányát az ember soha nem pótolhatja; ám a szeretet minden mást pótol."
(P. Matteo)

Rounin

Quote from: Miuramég most sem megy :((
pedig már mindent kipróbáltam  :bruhuhu:

Próbáld meg részletesen leírni, mik a beállításaid, mit próbáltál ki (mi az a minden) mert segíteni csak így tudunk :]

Necrid^

Quote from: RouninPróbáld meg részletesen leírni, mik a beállításaid, mit próbáltál ki (mi az a minden) mert segíteni csak így tudunk :]

pontosan..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Miura

Quote from: RouninPróbáld meg részletesen leírni, mik a beállításaid, mit próbáltál ki (mi az a minden) mert segíteni csak így tudunk :]

már semmi,abszolút hülye voltam.. ...
elírtam a u.... nevét ;))
na hülye vagyok nagyon...
"A szeretet hiányát az ember soha nem pótolhatja; ám a szeretet minden mást pótol."
(P. Matteo)

Necrid^

Mint a matek elhibázol egy jelet,annyi a feladatnak..:)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Nálam is megy! Király :hopp:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Tyrael

en a Bleach-et mar le is huztam hajnalban :)

Tyrael

Miura

Quote from: NecridMint a matek elhibázol egy jelet,annyi a feladatnak..:)
ja és 10 pontos feladatból,ha jó szívû volt a tanár kapsz egy pontot..
"A szeretet hiányát az ember soha nem pótolhatja; ám a szeretet minden mást pótol."
(P. Matteo)