Main Menu

My/Mai HiME

Started by Midoo, 2005-05-14, 11:57:08

Previous topic - Next topic

Midoo

Hú, már ide is bepofátlankodom ezzel a topiccal. Mindegy. Kérdések, kedvencek stb. stb. érkezését várom.  :)

Cobra

Pont pár napja kezdtem el nézni, idáig (5 rész) tetszik. Elõtte néztem a Scryed-ot, véleményem szerint eléggé hasonlít rá, csak ez a nõi verzió  :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Necrid^

Quote from: CobraPont pár napja kezdtem el nézni, idáig (5 rész) tetszik. Elõtte néztem a Scryed-ot, véleményem szerint eléggé hasonlít rá, csak ez a nõi verzió  :)

Mennyire jó a Scryed,hallotam róla hogy jó..érdemes letölteni?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Cobra

Scryed   :hail:

De csak ha szereted a sci-fi akciót.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Necrid^

Quote from: MidooNagyon örülök, hogy vki itt is nézi. Scryed-ot sajnos nem láttam, majd egyszer lehet belekuksizok. A Mai HiME-vel kapcsolatban: Tudom, még az elején jársz, de ki tetszik eddig? (azért pereg az akció rendesen  :) )

persze hogy szeretem,most is nézem az outlaw star naon komoly anime.ajanlom azt is nektek.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Alkyra

Quote from: MidooA Mai HiME-vel kapcsolatban: Tudom, még az elején jársz, de ki tetszik eddig? (azért pereg az akció rendesen

Nekem fullra bejönn. csak a vége illúzióromboló egy kicsit, bár én szeretem a happy endet  :jee:
Szép grafika, érdekes történet, meglepõ fordulatok.
Már alig várom a Second Season-t...

Necrid^

Quote from: AlkyraNekem fullra bejönn. csak a vége illúzióromboló egy kicsit, bár én szeretem a happy endet  :jee:
Szép grafika, érdekes történet, meglepõ fordulatok.
Már alig várom a Second Season-t...

jaja én is alig várom a köv session.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Cobra

Na végignéztem, nekem nagyon tetszett, leszámítva azokat a részeket, amikor már nem tudtam követni, hogy ki kivel van és mit akar   :)
A szereplõkbõl igazán csak Haruka meg Yukino nem tetszett, meg a sorozat második felében Yukariko nõvér. Kifejezett kedvencem nem volt (talán Mikoto :) ).

Mibõl gondoljátok, hogy ebbõl lehetne 2. season-t csinálni?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Phoeneix

Quote from: AlkyraNekem fullra bejönn. csak a vége illúzióromboló egy kicsit.
Már alig várom a Second Season-t...

Szambol vetted ki a szot, nem nyalas 1 kicsit?? :)
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

roderick

Quote from: CobraMibõl gondoljátok, hogy ebbõl lehetne 2. season-t csinálni?

Mert a készítök azt mondták lesz:)
amúgy asszem elözményeket fog feldolgozni vagy nemtom, de nem szimpla folyatatás lesz, utánna kéne nézni, csakhát engem annyira nem érdekel ilyen utolsó rész után már:)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Necrid^

Quote from: CobraNa végignéztem, nekem nagyon tetszett, leszámítva azokat a részeket, amikor már nem tudtam követni, hogy ki kivel van és mit akar   :)
A szereplõkbõl igazán csak Haruka meg Yukino nem tetszett, meg a sorozat második felében Yukariko nõvér. Kifejezett kedvencem nem volt (talán Mikoto :) ).

Mibõl gondoljátok, hogy ebbõl lehetne 2. season-t csinálni?

Vhol olvastam..most keresem a linket ha találom be linkelem..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

karatedog

Megerõsítem Midoo, nekem bejött a sorozat  :gevumezs: De még mindig nem tudom, ki volt a 13. HiME  :eeek:

Az alábbi képen 11 van, + van még Sister.

itt

(egyszer még rájövök, hogyan kell képet attaccsolni... :3x3: )

karatedog

rájöttem  :lame:

Cobra

A képen nincs rajta Midori "tanárnõ", a nõvér, meg én a fiúnak öltözött lányt se látom (a ninját).

Ja és plz ne attach-old a képet, hanem rakd be a képgalériába és onnan linkeld.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

karatedog

Szerintem ott van... :eeek:  A User CP/Attachmentbe raktam, és linkként tettem bele az üzenetbe...

karatedog

A nõvért én is tudtam, de a tanárnõ és a ninja tényleg nincs rajta...  :rolleyes:
Szóval, hogy rend legyen  :comp: összeszedtem egy listát kiknek volt valamilyen különleges képessége/gyermeke:

1. Tokiha Mai - Kagutsuchi (sárkány)
2. Minagi Mikoto - Miroku
3. Kuga Natsuki - Duran (kutya)
4. Fujino Shizuru - Kiyohime (sokfejû kígyó)
5. Sugiura Midori - Gakutenou (harci szekérrel kombinált csápos mecha oroszlán  :) )
6. Yuuki Nao - Julia (a pók)
7. Okuzaki Akira (a nindzsa) - Gennai (béka)
8. Higurashi Akane (a legelsõ akinek a gyermekét Miyu ölte meg) - Harry
9. Sanada Yukario (a nõvér) - Vlas (ló)
10. Kikukawa Yukino - Diana
11. Munakata Shiho - Yatagarasu (varjú)
12. Alyssa Sears - Artemis
13. Himeno Fumi (az igazgató szolgája) -

Ezeknek volt valamilyen fegyvere a közelharcra, vagy Gyermeke. Himeno Fumi Gyermeke egyszer sem bukkant fel (esetleg az õ gyermeke volt Mashiro, az igazgató, a tolószékes formában), viszont nem emlékszem, hogy Mashiro bárkivel is harcolt volna Midori kivételével, ami nem is volt túl komoly.

és a többiek:

14. Kazahana Mashiro (az iskola igazgató) -
15. Miyu Glear (Alyssa testõre) -
16. Kanzaki Reito

Miyu mesterséges volt, de elég sok képességgel rendelkezett.
A kérdés továbbra is az, ki volt a 13. HiME??  :lazza:

Necrid^

#16
Keresek Mai/my Hime-re borítót..aki tud segiteni naon meg köszöném.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Itt  van egy, de most valamiért nem lehet letölteni (nem tudom miért nem éri el az oldalt, máskor megy)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: DarkstarItt  van egy, de most valamiért nem lehet letölteni (nem tudom miért nem éri el az oldalt, máskor megy)
:merci: ismertem régen azt az oldalt csak a cimet sokás szerint elfelejtettem.:D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Quote from: Necrid:merci: ismertem régen azt az oldalt csak a cimet sokás szerint elfelejtettem.:D

Szivesen. Ha találsz még valahol, pls írd be ide a linket, mert nekem is kéne.  :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: DarkstarSzivesen. Ha találsz még valahol, pls írd be ide a linket, mert nekem is kéne.  :)
Természetesen :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

karatedog

Quote from: NecridKeresek Mai/my Hime-re borítót..aki tud segiteni naon meg köszöném.
Melyik kellene? Van egy pár lemez (OST 1,2; Character Songs, stb.)

Necrid^

Quote from: karatedogMelyik kellene? Van egy pár lemez (OST 1,2; Character Songs, stb.)
Bóritót keresek nem OST.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Quote from: NecridBóritót keresek nem OST.

Szvsz az OST CD-k borítójára gondolt.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: DarkstarSzvsz az OST CD-k borítójára gondolt.
Ja értem.. :rolleyes:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

karatedog

Quote from: DarkstarSzvsz az OST CD-k borítójára gondolt.
Telitalálat, köszi  :)

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: DarkstarMit találtam itt :)
AHHH.. kösz :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Quote from: NecridAHHH.. kösz :jee:

Szivesen! Kár, hogy az utolsó 3 nincs meg nagyban (bár valszeg úgyis csak az elsõt fogom felhasználni, meg a többibõl pár kisképet.)  :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: DarkstarSzivesen! Kár, hogy az utolsó 3 nincs meg nagyban (bár valszeg úgyis csak az elsõt fogom felhasználni, meg a többibõl pár kisképet.)  :)
Amugy ez az oldal megmindig nem muxik? vagy nálam van a hiba.. Click
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!