Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Project_2501

#210
Quote from: LazzaretNem tudja valaki honnan tudnám leszedni a bleach zenéit???
Ezen az oldalon megtalálod a torrent-et az Original Sound Track Vol.1-hez :jee:
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

Lazzaret

Köszi pont ez kellet nekem :D


www.arkangyalok.uw.hu

Lazzaret

Na lejött végre a 47.-dik rész is  :jee: . De pont akkor lett vége amikor már  megy az akció  :bruhuhu: . Má nem tudom meddig birom várni az új részt!!!


www.arkangyalok.uw.hu

Pech

Nekem "pont jó lesz" mert hetente fogok csak hazajárni pont akkor mikor megjelenik az új rész ugyhogy amikor gépközelbe jutok akkor töltöm is le az ujjat  :kiraly:

Lazzaret

IGEN IGEN IGEN :haha:

Most néztem meg a 48.-ik részt, Full japánul király volt :jee: Ajánlom mindenkinek igy a legjobb :))


www.arkangyalok.uw.hu

Lazzaret

Nem tudni mikor lesz új manga része??? Tom hogy nem id kell ezt irni de ide egyszerübb volt  :rolleyes:


www.arkangyalok.uw.hu

Pech

Gondoltam felveszem a japánt az egyetemen erre kiderült ,hogy a japán tanár nem tud magyarul csak angolul, és az angolt is most keztem el ezaztán a Pech ...:(

Lazzaret

Hát igen kis hazánkban Japánul tanulni egy igazi kis tortura.

Én az ELO (Europia Levelezõ oktatás) -val tanulok japánul. Nem rosz csak olyan sûrû a tananyag hogy már van itthon vagy 15 leckém de még csak az elsõ 4-en vagyok túl. De legalább haladok. Csak kevés az idõm rá meg igazábol egy tanár segitségével lehet haladni. De már mondat részeket szavakat már megértek + némi Kanjit is.

Ezért is örültem amikor találtam Japán nyelvû Bleach mangát. A filmek meg azért jók mert gyakorolhatod a kiejtést. Fõleg amikor megnéztem az új részt felirat nélkül. Jó volt :)


www.arkangyalok.uw.hu

Alkyra

Ez a rész jó volt!
Fõleg azért mert szerepelt az egyik kedvenc karim(10. kap) s nagyon jók voltak a harci jelenetek.
Haladunk a vége felé....haladunk...

death_scythe

Én még csak a 47-ik részt láttam tegnap elõtt de az is tök jó volt.Mindig is érdekelt hogy Urahara ki is volt anno mielõtt távozott/kirugták a Soul Society-bõl most meg kiderült hogy egy géniusszal van dolgunk akinek lenyúlta a helyét Kurotsuchi Mayuri. Mindenestre szandál-kalap jól álcázza hogy anno az alpítója és vezetõje volt a kutatás fejlesztési részlegnek. Nagy kérdésem  a kövi résszel kapcsolatban vajon Hitsugaya "bekapcsolja" a kardját és ha igen , milyen lesz? Alig bírom kivárni.
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Alkyra

Quote from: death_scytheNagy kérdésem  a kövi résszel kapcsolatban vajon Hitsugaya "bekapcsolja" a kardját és ha igen , milyen lesz? Alig bírom kivárni.

Be s piszok erõs lesz.Legerõsebb fajtájából.(nagyon erõs a srác)

Project_2501

#221
Quote from: AlkyraBe s piszok erõs lesz.Legerõsebb fajtájából.(nagyon erõs a srác)
Gondolom ezért mondta rá Ichimaru Gin (jelenlegi utálatom tárgya, bár lehet, hogy csak félreismertem  :confused: ), hogy 100 évente születik egy Hitsugaya Toushirou kaliberû shinigami. Így már érthetõ hogyan tudott fiatalabb létére Hinamori Momo-nál magasabb rangot elérni.
Már csak arra lennék kíváncsi, hogy mi is van/volt Matsumoto Rangiku és Ichimaru Gin között  :rolleyes:

P.S.: Abarai Renji megint :kiraly: volt !
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

ReLax18

48. rész:
Gondoltam az lesz, hogy harc helyett az lesz, hogy amikor támad a kis "kretén"( :rolleyes: ), akkor majd ez a XXL-es mellméretû hölgyemény fogja megállítani. Az elõzõ rész elõzetesébõl ezt gondoltam. Egy frászt! Végre egy igazi Captain-fight (nem olyan kis béna, mint Ichigo és Kenpachi között :) )! Gyanítottam, hogy a kreténgyerek erõs...de ez odavágott. Ami a végét illeti...kicsit kapkodnia kell magát Ichigonak, hogy elérje a Ban-kait...de én a helyébe még egyszer megverném azt a Renji gyereket...csakhogy tudja hol a helye :rolleyes:

Más:
Miért van az, hogy ennek a Ginnek ilyen feje van? Hogy lehet ilyen pofával élni?!(ja, hogy halott...ööö nem számít) Csoda, hogy eddig még nem ölték meg a vigyorja miatt...de tényleg ilyen fejjel szabadlábon... :)
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Alkyra

Quote from: ReLax1848. rész:
Más:
Miért van az, hogy ennek a Ginnek ilyen feje van? Hogy lehet ilyen pofával élni?!(ja, hogy halott...ööö nem számít) Csoda, hogy eddig még nem ölték meg a vigyorja miatt...de tényleg ilyen fejjel szabadlábon... :)

Gin egy sunyi, rókaképû/jellemû kari, azért. Illik hozzá. ^^

"Kis" Kretén ? Vigyázz az egyik kedvenc karimról beszélsz.. :uzi:  :uzi:  :grrr:  :nagyere:   :haha:

ReLax18

Quote from: AlkyraGin egy sunyi, rókaképû/jellemû kari, azért. Illik hozzá. ^^

"Kis" Kretén ? Vigyázz az egyik kedvenc karimról beszélsz.. :uzi:  :uzi:  :grrr:  :nagyere:   :haha:

Héhéhéhé! Nyugi van! Az idézõjelem a kreténen volt oké?! :rotflol:
És meg tudom érteni, hogy õ a kedvenced...nekem is eléggé szimpatikus. Aki már gyanakszik, hogy Gin a (mostani) fõgonosz, az már nekem szimpatikus. Még talán Aizen "táijcsóóóóóóóóóó"(:D) is az volt...
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Lazzaret

Valaki mondja el miröl szol a 49.dik rész mert kicsit hadilábon állok az angolal és nem értem az egészet  :teccik:


www.arkangyalok.uw.hu

ArchElf

Quote from: LazzaretValaki mondja el miröl szol a 49.dik rész mert kicsit hadilábon állok az angolal és nem értem az egészet  :teccik:
Visszaemlékezés SUX, akciót akarok!!!

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Alkyra

1. Lazzaret: erre csak egy megoldás van: tanulj meg angolul. :D
2. Archelf: ezek a részek is fontosak.egyb. alapból én se szeretem õket...

ArchElf

Quote from: Alkyra...
2. Archelf: ezek a részek is fontosak.egyb. alapból én se szeretem õket...
Csak az ifjonti hév, tudod. Meg szeretném, ha a történet is tovább fejlõdne, és nem ugyanitt tartanánk még 10 rész múlva...
Valahogy nekem az 1 rész akció, 2 rész visszaemlékezés, 1 rész mellékszál cikluikusság nem nagyon jön be. Igaz izgalmas tud lenni az in medias res, de azért ez más kicsit több a könnyen emészthetõnél. Inkább olyan elõre-felépítetlen-és-utólag-magyarázzuk-az-eseményeket hangulata van. Szerintem.

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Lazzaret

#229
Na a gond az hogy valamennyit tudok angolul persze ez nem középszintü. Így egy részét értem de sokat viszont nem. Ergo az ilyen részek problémát okoznak mint a mostani.
A másik: angol helyet inkább tanulom tovább a japánt mert azzal talán idõvel töbre megyek ( végre nem kell majd várnom mig kijön a feliratos rész :) ). Igazábol csak annyit értek az egész visszaemlékezésböll hogy ez a fószer segit Rukiának beileszkedni, majd a végén megölt (megszált) felesége miatt akar bosszut álni amit a kapitány enged neki, de csak ugy jött össze neki hogy beleszált a Hollow és egy kisseb menekülés a kapitány elöl beleveti magát Rukia kirántot kardjába. Innen viszont egy büdös szot sem értek abbol amit Rukiának mond.
na csak ennyi a problem.


www.arkangyalok.uw.hu

Alkyra

Quote from: Lazzaretbeleszált a Hollow és egy kisseb menekülés a kapitány elöl beleveti magát Rukia kirántot kardjába. Innen viszont egy büdös szot sem értek abbol amit Rukiának mond.
na csak ennyi a problem.

megköszönte a kapitányának, hogy egyedül harcolhatott a hollow ellen s bocsánatot kért rukiatól hogy belerángatta ebbe a dologba.(a felesége s a
többiek megbosszúlása)

Egyb. a többi részt légyszíves színezd ki fehérre mert ez egy nagyon erõs spoilernek számít...

Lazzaret

#231
Kösz az infot.

Legközelebb szinezek csak siettem :)

A spoilert is megoldottam sorry :lame:


www.arkangyalok.uw.hu

Lazzaret

Aszthiszem ez szpoilernek számit igy kiszineztem.

Én arra lennék kiváncsi hogy Urahara mire célzott azzal hogy Rukia ereje csak felébresztette Ichigoban a Shinigamit. Beleköltözött volna a szelleme ebbe a tesbe mikor még fiatal volt a test??? Mik fognak még itt kiderülni alig várom  :rolleyes: .


www.arkangyalok.uw.hu

Lazzaret

Spoiler:Na a másik meg ami furdalja az oldalamat meg az hogy Ganju + Kaien-dono Testvérek??? Mert most ujra néztem és sztem azok Mert Rukia megöli Kaient mikor megszálják és amikor kijön az erdõböl meglátja Ganju a halott testvérét. Hát én is arra gondolnék hogy õ ölte meg.


www.arkangyalok.uw.hu

death_scythe

Quote from: LazzaretNa a másik meg ami furdalja az oldalamat meg az hogy Ganju + Kaien-dono Testvérek???
Igen testvérek jól sejteted. De ezt szerintem már eddig is lehetet tudni bár lehet hogy csak nekem volt egyértelmû.

Más... megnéztem a 49-ik részt a 48-at még nem mert a haverom azt elfelejtette odaadni. Mit mondjak kellett ez a rész már régóta furdalt a kiváncsiság hogy hogy halt meg Kaien(még a 8-ik részben említették elõször) és miért volt lelkiismeret furdalása Rukia-nak. Na végre ezt is tudom; mit ne mondjak elég sokat kellett rá várni.
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Alkyra

Quote from: LazzaretAszthiszem ez szpoilernek számit igy kiszineztem.

Én arra lennék kiváncsi hogy Urahara mire célzott azzal hogy Rukia ereje csak felébresztette Ichigoban a Shinigamit. Beleköltözött volna a szelleme ebbe a tesbe mikor még fiatal volt a test??? Mik fognak még itt kiderülni alig várom  :rolleyes: .

elég sok dolog. pl a mangában a rukia kivégzése után teljesen felfordul az egész sztori s amikor ichigo hazatér akkor megin vesz egy HATALMAS csavart történet...csak néztem...

Suszi

Én már alig várom a folytatást :D

Project_2501

#237
Quote from: Alkyraelég sok dolog. pl a mangában a rukia kivégzése után teljesen felfordul az egész sztori s amikor ichigo hazatér akkor megin vesz egy HATALMAS csavart történet...csak néztem...
Utálok beleszólni mások dolgába és OK, hogy a tudás hatalom, de azért ezt a részt: "Rukia kivégzése" igazán átszínezhetted volna Te is, mert pl. nekem ez igen csak meglepõ infó volt (mivel még reménykedtem abban, hogy majd sikerül Ichigo-éknak valahogyan kiszabadítaniuk) és szerintem kimeríti a spoiler fogalmát :(
Ha csak én értettem valamit félre, azesetben sorry.
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

Alkyra

Quote from: Project_2501Utálok beleszólni mások dolgába és OK, hogy a tudás hatalom, de azért ezt a részt: "Rukia kivégzése" igazán átszínezhetted volna Te is, mert pl. nekem ez igen csak meglepõ infó volt (mivel még reménykedtem abban, hogy majd sikerül Ichigo-éknak valahogyan kiszabadítaniuk) és szerintem kimeríti a spoiler fogalmát :(
Ha csak én értettem valamit félre, azesetben sorry.

...hova sietsz? "Rukia kivégzése" egy eseményszál, nem az hogy mi fog történni.
Félreértetted.^^ :)

Tyrael

Quote from: death_scytheIgen testvérek jól sejteted. De ezt szerintem már eddig is lehetet tudni bár lehet hogy csak nekem volt egyértelmû.

Más... megnéztem a 49-ik részt a 48-at még nem mert a haverom azt elfelejtette odaadni. Mit mondjak kellett ez a rész már régóta furdalt a kiváncsiság hogy hogy halt meg Kaien(még a 8-ik részben említették elõször) és miért volt lelkiismeret furdalása Rukia-nak. Na végre ezt is tudom; mit ne mondjak elég sokat kellett rá várni.
mikor odaertek rukiahoz mar akkora kiderult, mikor a srac meglatta rukia-t, hogy o volt a batyja "gyilkosa".

Tyrael